Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » AOPEL - Tottenham
26 września 2017, 21:38 [cytuj]
Nie potrafimy wykorzystywać błędów w ustawieniu APOELu, oczywiście z wyjątkiem podania Toby'ego. Dier czy Son mieli pare okazji do zagrania prostopadłej piłki a grali do tyłu. Męczymy się strasznie a nawet rezerwowym składem powinniśmy ich zjeść i wysrać.. Jedyny plus to przerzuty Winksa - możemy mieć z niego pożytek, no i wiadomo.. bramka Kane. A tak btw, nie mamy ŻADNEJ alternatywy w ustawieniu ofensywnym. Kiedy mi ostatni raz próbowaliśmy wyjść na 4 obrońców? Po co 3 ŚO na APOEL? :bezradny:
Nie potrafimy wykorzystywać błędów w ustawieniu APOELu, oczywiście z wyjątkiem podania Toby'ego. Dier czy Son mieli pare okazji do zagrania prostopadłej piłki a grali do tyłu. Męczymy się strasznie a nawet rezerwowym składem powinniśmy ich zjeść i wysrać.. Jedyny plus to przerzuty Winksa - możemy mieć z niego pożytek, no i wiadomo.. bramka Kane. A tak btw, nie mamy ŻADNEJ alternatywy w ustawieniu ofensywnym. Kiedy mi ostatni raz próbowaliśmy wyjść na 4 obrońców? Po co 3 ŚO na APOEL? :bezradny:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
26 września 2017, 21:38 [cytuj]
Akurat to po tym, jak Toby nie przypilnował przy rożnym mogła paść bramka, więc uważałbym z tym niepewnym Sanchezem. Wszyscy grają średnio.
Akurat to po tym, jak Toby nie przypilnował przy rożnym mogła paść bramka, więc uważałbym z tym niepewnym Sanchezem. Wszyscy grają średnio
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:41 [cytuj]
Z Tobym prawda. On czesto ma problemy z bronieniem stałych fragmentów
Z Tobym prawda. On czesto ma problemy z bronieniem stałych fragmentów
26 września 2017, 21:41 [cytuj]
Widzieliście bramkę Bale?!?! :brawo::brawo:
Widzieliście bramkę Bale?!?! :brawo::brawo:
26 września 2017, 21:43 [cytuj]
rozgrzewa się przed nami;(
rozgrzewa się przed nami;(
26 września 2017, 21:46 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
rozgrzewa się przed nami;(

A niech się rozgrzewa, jak wygramy z Apoelem to nawet 0 pkt z Realem nie stawia nas w złej sytuacji :cwaniak:
A niech się rozgrzewa, jak wygramy z Apoelem to nawet 0 pkt z Realem nie stawia nas w złej sytuacji :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:48 [cytuj]
no raczej w Dormundie przegramy ,wiec z Realem koniecznie jeden punkt ,jesli chcemy awansowac ,a Borussia ma jeszcze sporo czasu
no raczej w Dormundie przegramy ,wiec z Realem koniecznie jeden punkt ,jesli chcemy awansowac ,a Borussia ma jeszcze sporo czasu
26 września 2017, 21:50 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
no raczej w Dormundie przegramy ,wiec z Realem koniecznie jeden punkt ,jesli chcemy awansowac ,a Borussia ma jeszcze sporo czasu


skupić się na najbliższym meczu, a nie wróżyć
skupić się na najbliższym meczu, a nie wróżyć
26 września 2017, 21:50 [cytuj]
Otóż to.
Edytowano dnia: 26 września 2017, 21:51
Otóż to
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:51 [cytuj]
Hugo jak tyś mnie teraz zaimponował
Hugo jak tyś mnie teraz zaimponował
.upadamy na dno by odbić się od niego.
26 września 2017, 21:52 [cytuj]
no niestety ja nie gram:rotfl:
no niestety ja nie gram:rotfl:
26 września 2017, 21:53 [cytuj]
Kurcze Real 2:0
Kurcze Real 2:0
26 września 2017, 21:54 [cytuj]
Jedyny piłkarz, do którego nie można się przyczepić to Winks :brawo:

edit: Real 2, jeszcze lepiej dla nas
Edytowano dnia: 26 września 2017, 21:55
Jedyny piłkarz, do którego nie można się przyczepić to Winks :brawo: edit: Real 2, jeszcze lepiej dla nas
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:57 [cytuj]
varba powiedział/a:
Panowie dawać LINKI bo chuje z NC+ nie transmitują meczu :bezradny::bezradny:

NC+transmituje zawsze wszystkie mecze dla abonentów - logujesz się na c+ online i masz do wyboru każdy mecz do oglądania (tylko te nie transmitowane w tv są bez komentarza)
NC+transmituje zawsze wszystkie mecze dla abonentów - logujesz się na c+ online i masz do wyboru każdy mecz do oglądania (tylko te nie transmitowane w tv są bez komentarza)
26 września 2017, 21:57 [cytuj]
sędzia zgubił żóltą kartkę?!
sędzia zgubił żóltą kartkę?!
26 września 2017, 21:58 [cytuj]
Chryste, jacy my jesteśmy w tym meczu beznadziejni :F
Chryste, jacy my jesteśmy w tym meczu beznadziejni :F
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 września 2017, 21:59 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Chryste, jacy my jesteśmy w tym meczu beznadziejni :F

Cały początek sezonu tak wygląda. Z kim my zagraliśmy dobry mecz? Z Borussią?
Cały początek sezonu tak wygląda. Z kim my zagraliśmy dobry mecz? Z Borussią?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 22:00 [cytuj]
Llorente na srodek obrony;)??
Llorente na srodek obrony;)??
26 września 2017, 22:00 [cytuj]
Nareszcie czwórka z tyłu. Hura!
Nareszcie czwórka z tyłu. Hura!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 22:01 [cytuj]
4-4-2? cwiczyli to w ogole:)?
4-4-2? cwiczyli to w ogole:)?
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 79 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się