Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Europejski puchary » AOPEL - Tottenham
26 września 2017, 21:14 [cytuj]
Kane kolejna sytuacja w której ma proste podanie, to szuka miejsca do strzału :zly:
Kane kolejna sytuacja w której ma proste podanie, to szuka miejsca do strzału :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:15 [cytuj]
Skaju powiedział/a:
Te gwizdy jak jesteśmy przy piłce sa gorsze od wuwuzeli.


dostałem za friko opieprz że nie reaguje jak czajnik gwizda :rotfl:
dostałem za friko opieprz że nie reaguje jak czajnik gwizda :rotfl:
.upadamy na dno by odbić się od niego.
26 września 2017, 21:19 [cytuj]
Zero kreatywności, nie ma kto rozgrywać piłki :bezradny:
Zero kreatywności, nie ma kto rozgrywać piłki :bezradny:
26 września 2017, 21:20 [cytuj]
:rotfl:
Czo ten Lloris? Defensywa wygląda jak gra gwiazd NBA że space jam jak im kosmici umiejętności zabrali.
Brawo Harry.
Edytowano dnia: 26 września 2017, 21:25
:rotfl: Czo ten Lloris? Defensywa wygląda jak gra gwiazd NBA że space jam jak im kosmici umiejętności zabrali. Brawo Harry
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 września 2017, 21:21 [cytuj]
czemu nie gramy 4-2-3-1 z trippierem na prawej?!
czemu nie gramy 4-2-3-1 z trippierem na prawej?!
26 września 2017, 21:22 [cytuj]
Kurwa Hugo ogarnij się :glupek:
Kurwa Hugo ogarnij się :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:23 [cytuj]
ale techniczna klepka ...
ale techniczna klepka
26 września 2017, 21:23 [cytuj]
ooo jest i Lloris i jego gra nogami:)
ooo jest i Lloris i jego gra nogami:)
26 września 2017, 21:23 [cytuj]
Uff raz na jakiś czas Lloris lubi zrobiź bubla, dobrze, że tak się skończyło
Uff raz na jakiś czas Lloris lubi zrobiź bubla, dobrze, że tak się skończyło
26 września 2017, 21:23 [cytuj]
No i gol! :D
No i gol! :D
26 września 2017, 21:25 [cytuj]
Po raz kolejny wynik lepszy niż gra. Ale brawo za finisz :brawo:
Po raz kolejny wynik lepszy niż gra. Ale brawo za finisz :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:26 [cytuj]
taki był plan ,stworzylismy im sytuacje zeby sie zemscily:F
taki był plan ,stworzylismy im sytuacje zeby sie zemscily:F
26 września 2017, 21:26 [cytuj]
Winks to teraz co zrobił??
Winks to teraz co zrobił??
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 września 2017, 21:28 [cytuj]
Toby "Pirlo" Alderweireld :cwaniak:
Toby "Pirlo" Alderweireld :cwaniak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2017, 21:31 [cytuj]
Apoel może żałować, że nie prowadzą 3-1. Trzeba szybko strzelić drugą bramkę, bo ewidentnie nam nie idzie :glupek:
Apoel może żałować, że nie prowadzą 3-1. Trzeba szybko strzelić drugą bramkę, bo ewidentnie nam nie idzie :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 września 2017, 21:32 [cytuj]
I słynna niechlujnosć Sona... Ktoś tu pisał wcześniej, że nigdy nie przekona się do Sissoko - cóż, ja chyba nigdy nie przekonam się do Sona, choćby nie wiem ile goli strzelił.
I słynna niechlujnosć Sona... Ktoś tu pisał wcześniej, że nigdy nie przekona się do Sissoko - cóż, ja chyba nigdy nie przekonam się do Sona, choćby nie wiem ile goli strzelił
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 września 2017, 21:32 [cytuj]
:brawo: Kane
:brawo: Kane
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 września 2017, 21:32 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
I słynna niechlujnosć Sona... Ktoś tu pisał wcześniej, że nigdy nie przekona się do Sissoko - cóż, ja chyba nigdy nie przekonam się do Sona, choćby nie wiem ile goli strzelił

+1
+1
26 września 2017, 21:34 [cytuj]
Lloris to zapewnia atrakcje-chciał nastrzelić de Camargo:rotfl:
Lloris to zapewnia atrakcje-chciał nastrzelić de Camargo:rotfl:
26 września 2017, 21:35 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Obraz ładny, ale jakoś nie lubię jak mi Amerykańce o piłce nożnej opowiadają ;)


Też wolę jak brytyjczycy komentują, ale ten koleś dzisiaj akurat nie jest najgorszy. Gorzej w studiu bo zaczęli do stwierdzenia że wygrywamy against run of play :) Z brytyjskich stacji nie mogłem niz znaleźć co by nie cięło i miało spoko jakoś obrazu.

Co do meczu to gramy dobrze ale jakoś ten Sanchez niepewny jest. Nie mogę się do niego póki co przekonać bo potrafi zagrać super przez 30 minut a później zrobić jakiegoś babola który prowadzi do okazji bramkowej rywali.

Całkiem nieźle to wygląda w ofensywie jak na takie braki kadrowe. Widać, ze Winks wraca do formy po kontuzji, zagrał kilka świetnych piłek :)
Też wolę jak brytyjczycy komentują, ale ten koleś dzisiaj akurat nie jest najgorszy. Gorzej w studiu bo zaczęli do stwierdzenia że wygrywamy against run of play :) Z brytyjskich stacji nie mogłem niz znaleźć co by nie cięło i miało spoko jakoś obrazu. Co do meczu to gramy dobrze ale jakoś ten Sanchez niepewny jest. Nie mogę się do niego póki co przekonać bo potrafi zagrać super przez 30 minut a później zrobić jakiegoś babola który prowadzi do okazji bramkowej rywali. Całkiem nieźle to wygląda w ofensywie jak na takie braki kadrowe. Widać, ze Winks wraca do formy po kontuzji, zagrał kilka świetnych piłek :)
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 106 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się