Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Brighton vs Spurs
17 kwietnia 2018, 22:56 [cytuj]
Skoro kupiliśmy tak niemyślącego piłkarza jak Orie, to nie ma się co dziwić końcowemu wynikowi. Jeszcze niedawno myślałem że coś z niego będzie, ale dziś pokazał nie wie co to inteligencja boiskowa (pozaboiskowa tez pewnie nie)
Skoro kupiliśmy tak niemyślącego piłkarza jak Orie, to nie ma się co dziwić końcowemu wynikowi. Jeszcze niedawno myślałem że coś z niego będzie, ale dziś pokazał nie wie co to inteligencja boiskowa (pozaboiskowa tez pewnie nie)
17 kwietnia 2018, 23:20 [cytuj]
Przecież to, że on ma coś z głową było wiadome od dawna. Gosc pod wzgledem mentalnym totalnie nie pasuje do tej układanki Pochettino.
Gośc jest zwyczajnie niepewny i nieobliczalny. Szału nie ma, no ale kimś rotowac trzeba.

Lloris też mam wrażenie już nie jest tej klasy bramkarzem co kiedyś. Chyba brak rywalizacji jest widoczny.
Przy rzucie karnym wyczuwa który narożnik ale zamiast rzucić się konkretnie w naroznik to on wyskakuje do przodu i dopiero później kontruje prawo. Jestem przekonany, że jakby rzucił się do słupka, normalnie, to by wybronił bo strzał nie był jakiś dobry. Ale oczywiście nie obwiniam go za bramkę, karny to karny. Ale niestety przy Llorisie coraz częsciej mam jakieś ale.

Edytowano dnia: 17 kwietnia 2018, 23:24
Przecież to, że on ma coś z głową było wiadome od dawna. Gosc pod wzgledem mentalnym totalnie nie pasuje do tej układanki Pochettino. Gośc jest zwyczajnie niepewny i nieobliczalny. Szału nie ma, no ale kimś rotowac trzeba. Lloris też mam wrażenie już nie jest tej klasy bramkarzem co kiedyś. Chyba brak rywalizacji jest widoczny. Przy rzucie karnym wyczuwa który narożnik ale zamiast rzucić się konkretnie w naroznik to on wyskakuje do przodu i dopiero później kontruje prawo. Jestem przekonany, że jakby rzucił się do słupka, normalnie, to by wybronił bo strzał nie był jakiś dobry. Ale oczywiście nie obwiniam go za bramkę, karny to karny. Ale niestety przy Llorisie coraz częsciej mam jakieś ale.
18 kwietnia 2018, 08:46 [cytuj]
A Panowie myślicie, że ta absencja Alderweirelda przez tak długi czas była wynikiem tych zawirowań z kontraktem czy o coś innego chodziło, bo powiem szczerze, że tęskniło się za Nim. I nie wiem czy ten mecz był tylko jednorazowym wyskokiem Pocha (bo chciał dać odpocząć Sanchezowi, albo był na Niego wkurwiony po meczu z City) czy hmmm... wszystko w środku obrony wróci do normy?
A Panowie myślicie, że ta absencja Alderweirelda przez tak długi czas była wynikiem tych zawirowań z kontraktem czy o coś innego chodziło, bo powiem szczerze, że tęskniło się za Nim. I nie wiem czy ten mecz był tylko jednorazowym wyskokiem Pocha (bo chciał dać odpocząć Sanchezowi, albo był na Niego wkurwiony po meczu z City) czy hmmm... wszystko w środku obrony wróci do normy?
18 kwietnia 2018, 10:39 [cytuj]
Mecenas powiedział/a:
Jak bambus z newcastle nie zostanie wypierdolony po tym sezonie

nie jestem purysta, ale pisanie per "bambus" o naszym pilkarzu to chyba przesada.
nie jestem purysta, ale pisanie per "bambus" o naszym pilkarzu to chyba przesada
18 kwietnia 2018, 17:14 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
nie jestem purysta, ale pisanie per "bambus" o naszym pilkarzu to chyba przesada


No, ja to nie jestem nadto żadnym social justice warrior ale pisanie o kimkolwiek per bambus wydaje mi się nieładne.
No, ja to nie jestem nadto żadnym social justice warrior ale pisanie o kimkolwiek per bambus wydaje mi się nieładne
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 7 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się