Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Manchester City
15 kwietnia 2018, 02:11 [cytuj]
Drugi raz Poch zamiast siedzieć głęboko i czekać na kontrę którą przecież umiemy przeprowadzać (np. z Realem), to poszedł z Guardiolą na wymianę ciosów. Nie potrafię tego zrozumieć :bezradny:
Drugi raz Poch zamiast siedzieć głęboko i czekać na kontrę którą przecież umiemy przeprowadzać (np. z Realem), to poszedł z Guardiolą na wymianę ciosów. Nie potrafię tego zrozumieć :bezradny:
15 kwietnia 2018, 03:11 [cytuj]
wszystkie gole dla city padly po kontrach. strata, dluga pilka, gol, karny, rozny..
wszystkie gole dla city padly po kontrach. strata, dluga pilka, gol, karny, rozny
15 kwietnia 2018, 16:00 [cytuj]
Sanchez w tym meczu był ośmieszany, przykro się patrzyło na jego zwrotność i szybkość. Ale co by nie mówić cały zespół zagrał słabo. Alli jest strasznie nierówny. Co mecz masa strat i głupich podań. Błyskotliwy jest na pewno, potrafi zagrac genialną piłkę, potrafi strzelić gola ale mam wrażenie, że coraz częściej zawodzi. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie Dembele odejdzie.
Sanchez w tym meczu był ośmieszany, przykro się patrzyło na jego zwrotność i szybkość. Ale co by nie mówić cały zespół zagrał słabo. Alli jest strasznie nierówny. Co mecz masa strat i głupich podań. Błyskotliwy jest na pewno, potrafi zagrac genialną piłkę, potrafi strzelić gola ale mam wrażenie, że coraz częściej zawodzi. Strach pomyśleć co będzie jak faktycznie Dembele odejdzie
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 16 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się