Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Chelsea vs Spurs
1 kwietnia 2018, 18:59 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Ale powinno być 10 czerwonych kartek dla Spurs:F Rozwaliły mnie płaczę o czerwoną dla Lameli przy czysciutkim wybiciu piłki sprzed Hazard

Rozwaliło mnie to. Szczególnie jak sobie przypomniałem, że komentatorzy c+ od dwóch czy trzech sezonów określali Jana jako grającego bardzo brzydko środkowego obrońcę, który tylko poluje na kości innych zawodników. Hahaha ten płacz jest niesamowity :rotfl:
Edytowano dnia: 1 kwietnia 2018, 18:59
Rozwaliło mnie to. Szczególnie jak sobie przypomniałem, że komentatorzy c+ od dwóch czy trzech sezonów określali Jana jako grającego bardzo brzydko środkowego obrońcę, który tylko poluje na kości innych zawodników. Hahaha ten płacz jest niesamowity :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 19:14 [cytuj]
Janek był mega wkurwiający 4-5 sezonów temu. Brzydkie faule i ironiczne uśmiechy po nich. Nic tylko lać po mordzie. Teraz to profesor. Ale fakt, że dzisiaj mu się upiekło.
Janek był mega wkurwiający 4-5 sezonów temu. Brzydkie faule i ironiczne uśmiechy po nich. Nic tylko lać po mordzie. Teraz to profesor. Ale fakt, że dzisiaj mu się upiekło
badseed66
1 kwietnia 2018, 19:38 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Janek był mega wkurwiający 4-5 sezonów temu. Brzydkie faule i ironiczne uśmiechy po nich. Nic tylko lać po mordzie. Teraz to profesor. Ale fakt, że dzisiaj mu się upiekło

To akurat fakt, ale to, że ich zdanie się nie zmieniło tylko pokazuje jak bardzo wkurwia to, ze obecnie znajdujemy się w czołówce ligi. Piękne :D
To akurat fakt, ale to, że ich zdanie się nie zmieniło tylko pokazuje jak bardzo wkurwia to, ze obecnie znajdujemy się w czołówce ligi. Piękne :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 19:40 [cytuj]
One Man Team. I wszystko:cwaniak:
Kwiczenie na wszystkich stronach o tym jak jesteśmy faworyzowani jest prawdziwą muzyką dla uszu.
One Man Team. I wszystko:cwaniak: Kwiczenie na wszystkich stronach o tym jak jesteśmy faworyzowani jest prawdziwą muzyką dla uszu
badseed66
1 kwietnia 2018, 20:58 [cytuj]
Co najlepsze, nie ryzgrywajac wielkiego meczu potrafimy sklepać Chelse na wyjeździe. Czasy Bela sie skończyły. Kocham ten klub!
Co najlepsze, nie ryzgrywajac wielkiego meczu potrafimy sklepać Chelse na wyjeździe. Czasy Bela sie skończyły. Kocham ten klub!
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
1 kwietnia 2018, 21:50 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Ale powinno być 10 czerwonych kartek dla Spurs:F Rozwaliły mnie płaczę o czerwoną dla Lameli przy czysciutkim wybiciu piłki sprzed Hazard


u Lameli chodziło o sytuacje z Fabregasem jak mu stanął na kostce
Szczerze na to patrząc to Lamela i Jan za te wejścia mogli dostać po czerwie, ale po żółtej to juz powinni ;P
u Lameli chodziło o sytuacje z Fabregasem jak mu stanął na kostce Szczerze na to patrząc to Lamela i Jan za te wejścia mogli dostać po czerwie, ale po żółtej to juz powinni ;P
2 kwietnia 2018, 10:09 [cytuj]
Robert
Co do żółtych pełna zgoda. Ale oni pyszczyli o czerwoną za urojony faul. Przy okazji - Lamela fantastyczny. Walczak jakich mało.
A faul na Hazardzie pominięto może za całokształt. Facet od zawsze pada jak rażony piorunem przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem. Stąd biorą się jego statystyki najczęściej faulowanego gracza, którymi ekscytują się komentatorzy. Może to był o jeden raz za dużo.
Robert Co do żółtych pełna zgoda. Ale oni pyszczyli o czerwoną za urojony faul. Przy okazji - Lamela fantastyczny. Walczak jakich mało. A faul na Hazardzie pominięto może za całokształt. Facet od zawsze pada jak rażony piorunem przy najmniejszym kontakcie z przeciwnikiem. Stąd biorą się jego statystyki najczęściej faulowanego gracza, którymi ekscytują się komentatorzy. Może to był o jeden raz za dużo.
badseed66
2 kwietnia 2018, 20:22 [cytuj]
Ale ja nie pisze o hazardzie, tam też nic bym nie gwizdał;P

pisze o tym jak chwile wcześniej stanął fabregasowi na koste
Ale ja nie pisze o hazardzie, tam też nic bym nie gwizdał;P pisze o tym jak chwile wcześniej stanął fabregasowi na koste
2 kwietnia 2018, 22:50 [cytuj]
Szczęście sprzyja lepszym:]
Szczęście sprzyja lepszym:]
badseed66
2 kwietnia 2018, 22:58 [cytuj]
A rozpisując się o faulu na Hazardzie miałem na myśli wejście Janka. Ewidentny faul, nawet bez wolnego.
A rozpisując się o faulu na Hazardzie miałem na myśli wejście Janka. Ewidentny faul, nawet bez wolnego
badseed66
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się