Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Chelsea vs Spurs
1 kwietnia 2018, 16:16 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Lamela, Eriksen, Dele, Son. #COYS

Kane na ławce - dobre i to!
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Lamela, Eriksen, Dele, Son. #COYS Kane na ławce - dobre i to!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 kwietnia 2018, 16:41 [cytuj]
Chyba nikt nie liczył na powrót Kane'a. I nieważne czy zagra dzisiaj (może nawet lepiej nie ryzykować) . Liczy się to, że będzie gotowy na następne mecze. Walka o króla strzelców trwa nadal :F
Chyba nikt nie liczył na powrót Kane'a. I nieważne czy zagra dzisiaj (może nawet lepiej nie ryzykować) . Liczy się to, że będzie gotowy na następne mecze. Walka o króla strzelców trwa nadal :F
badseed66
1 kwietnia 2018, 17:00 [cytuj]
Najważniejsze żeby nie przegrać!
Najważniejsze żeby nie przegrać!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:25 [cytuj]
Brakuje dokładności
Brakuje dokładności
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:29 [cytuj]
Lloris jak zwykle odpierdala przeciwko Chelsea
Lloris jak zwykle odpierdala przeciwko Chelsea
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:31 [cytuj]
Cały Lloris :) ale umówmy się, po lewej stronie juz 2 raz autostrada dla Mosesa.
Cały Lloris :) ale umówmy się, po lewej stronie juz 2 raz autostrada dla Mosesa
1 kwietnia 2018, 17:37 [cytuj]
Teraz będzie cięzko w chuj bo Chelsea lubi się bronić i grać z kontry, :bezradny:;(
Teraz będzie cięzko w chuj bo Chelsea lubi się bronić i grać z kontry, :bezradny:;(
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:38 [cytuj]
Niesamowicie słabo dzisiaj gra Son, masa strat, piłka mu odskakuje. Dembele daje im prostopadłe piłki a Lamela, Alli i Son panika. Dawac tego Kane, on przynajmniej potrafi przytrzymac piłkę :)
Niesamowicie słabo dzisiaj gra Son, masa strat, piłka mu odskakuje. Dembele daje im prostopadłe piłki a Lamela, Alli i Son panika. Dawac tego Kane, on przynajmniej potrafi przytrzymac piłkę :)
1 kwietnia 2018, 17:38 [cytuj]
Son dziś piłki nie może opanować, wszystko mu ucieka na 2 metry
Son dziś piłki nie może opanować, wszystko mu ucieka na 2 metry
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:47 [cytuj]
Brawo Eriksen, do 3 razy sztuka :)

Ps. gra w obronie to jest dramat...
Brawo Eriksen, do 3 razy sztuka :) Ps. gra w obronie to jest dramat
1 kwietnia 2018, 17:56 [cytuj]
Dużo niedokładności co prowadzi do strat i groźnych kontraataków, wynik nie jest zły ale trzeba opanować sytuacje, lepiej rozgrywać, wtedy pojawią się szansę, a i Chelsea ma okazje tylko po naszych błędach
Dużo niedokładności co prowadzi do strat i groźnych kontraataków, wynik nie jest zły ale trzeba opanować sytuacje, lepiej rozgrywać, wtedy pojawią się szansę, a i Chelsea ma okazje tylko po naszych błędach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 17:59 [cytuj]
Ciekawe czy Kane już jest gotowy? Może Lucas coś by namieszał w drugiej połowie,
Ciekawe czy Kane już jest gotowy? Może Lucas coś by namieszał w drugiej połowie,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 18:24 [cytuj]
Wróciłem do domu i Alli 2 bramy, nie dziękujcie :rotfl:
Wróciłem do domu i Alli 2 bramy, nie dziękujcie :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 18:34 [cytuj]
Czemu ten czas tak wolno leci :D:D
Czemu ten czas tak wolno leci :D:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 18:38 [cytuj]
Wanyama powinien nieco uspokoić grę :cwaniak:
Wanyama powinien nieco uspokoić grę :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 18:40 [cytuj]
Czemu Dier? Trochę szkoda skoro wynik dobry, przydałby się na Żwiru
Czemu Dier? Trochę szkoda skoro wynik dobry, przydałby się na Żwiru
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 18:45 [cytuj]
Jan przyfarcił, ale warto dla żalu Rudzkiego :rotfl:
Jan przyfarcił, ale warto dla żalu Rudzkiego :rotfl:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 18:52 [cytuj]
komentuje Pelka i Nahorny???:bezradny:
komentuje Pelka i Nahorny???:bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
1 kwietnia 2018, 18:54 [cytuj]
varba powiedział/a:
komentuje Pelka i Nahorny???:bezradny:

Mój błąd. Chodziło mi o Pełkę.
Mój błąd. Chodziło mi o Pełkę
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 kwietnia 2018, 18:55 [cytuj]
Ale powinno być 10 czerwonych kartek dla Spurs:F Rozwaliły mnie płaczę o czerwoną dla Lameli przy czysciutkim wybiciu piłki sprzed Hazard.
Ale powinno być 10 czerwonych kartek dla Spurs:F Rozwaliły mnie płaczę o czerwoną dla Lameli przy czysciutkim wybiciu piłki sprzed Hazard
badseed66
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 68 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się