Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » ACF Bournemouth - Spurs
11 marca 2018, 17:35 [cytuj]
Żeńka drużyna zdobyła bramkę hejterzy :F:F
Żeńka drużyna zdobyła bramkę hejterzy :F:F
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:35 [cytuj]
Przejdźmy teraz na 4-3-3, gdzie Son z Lamelą na skrzydłach, a Dele Alli będzie grał fałszywą dziewiątkę. Przypuszczam, że kontuzja Harry'ego Kane'a to nic groźnego, ale nie mógł patrzeć na to żałosne widowisko :D

GOL!!! :D
Przejdźmy teraz na 4-3-3, gdzie Son z Lamelą na skrzydłach, a Dele Alli będzie grał fałszywą dziewiątkę. Przypuszczam, że kontuzja Harry'ego Kane'a to nic groźnego, ale nie mógł patrzeć na to żałosne widowisko :D GOL!!! :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:35 [cytuj]
I ten chujowy Aurier :krzyk::krzyk::krzyk:
I ten chujowy Aurier :krzyk::krzyk::krzyk:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:38 [cytuj]
Widać z marszu różnicę jak Christian Eriksen gra w środku pola. Jego nominalne pozycje to PŚ lub OPŚ. Nie ma sensu pchać go na skrzydło. Za to Dele Alli może pełnić funkcję fałszywej "9" jak Roberto Firmino w Liverpoolu.
Widać z marszu różnicę jak Christian Eriksen gra w środku pola. Jego nominalne pozycje to PŚ lub OPŚ. Nie ma sensu pchać go na skrzydło. Za to Dele Alli może pełnić funkcję fałszywej "9" jak Roberto Firmino w Liverpoolu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:38 [cytuj]
Jebany Mike Dean on nie da nam wygrać :zly::zly:
Jebany Mike Dean on nie da nam wygrać :zly::zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
Żeńka drużyna zdobyła bramkę hejterzy :F:F


Dla Ciebie jakakolwiek krytyka to od razu hejt. Mamy pisać o Spurs jak o martwym - albo dobrze, albo wcale?

Przez większą część pierwszej połowy gramy bardzo źle, znacznie poniżej naszego poziomu, więc krytyka jest chyba zrozumiała?
Dla Ciebie jakakolwiek krytyka to od razu hejt. Mamy pisać o Spurs jak o martwym - albo dobrze, albo wcale? Przez większą część pierwszej połowy gramy bardzo źle, znacznie poniżej naszego poziomu, więc krytyka jest chyba zrozumiała?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:44 [cytuj]
Jak ktoś kiedyś będzie marudził na wrzutki Daviesa, że obija obrońców to niech obejrzy z tego meczu wrzutki Rose i potem narzeka :bezradny:
Jak ktoś kiedyś będzie marudził na wrzutki Daviesa, że obija obrońców to niech obejrzy z tego meczu wrzutki Rose i potem narzeka :bezradny:
11 marca 2018, 17:44 [cytuj]
Jak znaleźć statystykę celności dośrodkowań Auriera? ;P
Jak znaleźć statystykę celności dośrodkowań Auriera? ;P
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:45 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Dla Ciebie jakakolwiek krytyka to od razu hejt. Mamy pisać o Spurs jak o martwym - albo dobrze, albo wcale?

Przez większą część pierwszej połowy gramy bardzo źle, znacznie poniżej naszego poziomu, więc krytyka jest chyba zrozumiała?


Ten post to jest krytyka, to co wcześniej napisałeś to jest hejt. Sawik też się krytycznie wyraża. Krytyka jest merytoryczna, hejt to nazywanie naszych piłkarzy żeńską drużyną. Jak nie widzisz różnicy to ty masz problem a nie ja
Ten post to jest krytyka, to co wcześniej napisałeś to jest hejt. Sawik też się krytycznie wyraża. Krytyka jest merytoryczna, hejt to nazywanie naszych piłkarzy żeńską drużyną. Jak nie widzisz różnicy to ty masz problem a nie ja
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:47 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ten post to jest krytyka, to co wcześniej napisałeś to jest hejt. Sawik też się krytycznie wyraża. Krytyka jest merytoryczna, hejt to nazywanie naszych piłkarzy żeńską drużyną. Jak nie widzisz różnicy to ty masz problem a nie ja


Oczywiście, że będę krytykował ustawienie 4-2-3-1, gdzie Christian Eriksen jest wystawiany na prawym skrzydle. To marnotrawienie jego potencjału. Uważam, że najlepiej spisuje się na PŚ lub OPŚ. Rozumiem, że jest Dele Alli, który występuje na tej samej pozycji, ale po zejściu Harry'ego Kane'a i zmianie pozycji, nasza gra powinna być bardziej płynna.
Oczywiście, że będę krytykował ustawienie 4-2-3-1, gdzie Christian Eriksen jest wystawiany na prawym skrzydle. To marnotrawienie jego potencjału. Uważam, że najlepiej spisuje się na PŚ lub OPŚ. Rozumiem, że jest Dele Alli, który występuje na tej samej pozycji, ale po zejściu Harry'ego Kane'a i zmianie pozycji, nasza gra powinna być bardziej płynna
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:50 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ten post to jest krytyka, to co wcześniej napisałeś to jest hejt. Sawik też się krytycznie wyraża. Krytyka jest merytoryczna, hejt to nazywanie naszych piłkarzy żeńską drużyną. Jak nie widzisz różnicy to ty masz problem a nie ja


Nie, ja wychodzę z założenia, że w trakcie meczu można sobie pozwolić na pewne skróty myślowe. Po meczu jest czas na krytykę bardziej merytoryczną. Poza tym, bez przesady, w pierwszych minutach graliśmy taką padakę, że nie wiem, co byłoby lepszym porównaniem.

A tak btw - zaczęliśmy coś grać po zejściu Kane'a. Przypadek? :F
Nie, ja wychodzę z założenia, że w trakcie meczu można sobie pozwolić na pewne skróty myślowe. Po meczu jest czas na krytykę bardziej merytoryczną. Poza tym, bez przesady, w pierwszych minutach graliśmy taką padakę, że nie wiem, co byłoby lepszym porównaniem. A tak btw - zaczęliśmy coś grać po zejściu Kane'a. Przypadek? :F
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:51 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Oczywiście, że będę krytykował ustawienie 4-2-3-1, gdzie Christian Eriksen jest wystawiany na prawym skrzydle. To marnotrawienie jego potencjału. Uważam, że najlepiej spisuje się na PŚ lub OPŚ. Rozumiem, że jest Dele Alli, który występuje na tej samej pozycji, ale po zejściu Harry'ego Kane'a i zmianie pozycji, nasza gra powinna być bardziej płynna


Ja nie mam problemu z merytoryczną krytyką, bo można się do niej ustosunkować. Jak ustosunkować się do: Poch wypuścił żęńską drużynę. A tym bardziej hejtowanie drużyny po 10 minutach.
Ja nie mam problemu z merytoryczną krytyką, bo można się do niej ustosunkować. Jak ustosunkować się do: Poch wypuścił żęńską drużynę. A tym bardziej hejtowanie drużyny po 10 minutach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:53 [cytuj]
Ale co ta za pomysł Pochettino, aby na samym początku grać tak wysoko, jakbyśmy przegrywali i była ostatnia minuta. Oby z Kane było ok, choć pewnie nie będzie.
Ale co ta za pomysł Pochettino, aby na samym początku grać tak wysoko, jakbyśmy przegrywali i była ostatnia minuta. Oby z Kane było ok, choć pewnie nie będzie
11 marca 2018, 18:11 [cytuj]
No póki co Rose nie udowadnia, że zasługuje na miejsce w składzie.
No póki co Rose nie udowadnia, że zasługuje na miejsce w składzie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 18:11 [cytuj]
Danny Rose bez formy. Nie wiem czy któreś jego dośrodkowanie trafiło do naszego zawodnika. Mimo wszystko nasza gra wygląda płynniej z Sonem po lewej stronie, Lamelą po prawej stronie, Eriksenem na ŚPO oraz Dele Allim jako fałszywą "9".
Danny Rose bez formy. Nie wiem czy któreś jego dośrodkowanie trafiło do naszego zawodnika. Mimo wszystko nasza gra wygląda płynniej z Sonem po lewej stronie, Lamelą po prawej stronie, Eriksenem na ŚPO oraz Dele Allim jako fałszywą "9"
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 18:12 [cytuj]
Ewidenty karny, Jeabany Dean!
Ewidenty karny, Jeabany Dean!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 18:13 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ewidenty karny, Jeabany Dean!


To prawda. Powinien podyktować jedenastkę.
To prawda. Powinien podyktować jedenastkę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 18:13 [cytuj]
Dean ty ku***
Dean ty ku***
11 marca 2018, 18:14 [cytuj]
Wiedziałem że tak będzie pierdolony DEan
Wiedziałem że tak będzie pierdolony DEan
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 18:15 [cytuj]
Dean ślepy lub niespełna rozumu
Dean ślepy lub niespełna rozumu
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się