Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » ACF Bournemouth - Spurs
11 marca 2018, 16:49 [cytuj]
No dobra, mecz z Juve to już przeszłość, czas na walkę o podium PL.

Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane.

Dier kontuzja.

COYS!
Edytowano dnia: 11 marca 2018, 16:49
No dobra, mecz z Juve to już przeszłość, czas na walkę o podium PL. Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Wanyama, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane. Dier kontuzja. COYS!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 16:52 [cytuj]
No Danny zawalcz o pierwszą jedenastkę.
No Danny zawalcz o pierwszą jedenastkę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:05 [cytuj]
Co to było? Dier wróć!
Co to było? Dier wróć!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:05 [cytuj]
Ale fart...
Ale fart
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:07 [cytuj]
Co my gramy gdzie jest nasz środek pola???
Co my gramy gdzie jest nasz środek pola???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:07 [cytuj]
O co tu chodzi?
O co tu chodzi?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:08 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
O co tu chodzi?


A kogo brakuje na boisku??
A kogo brakuje na boisku??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:09 [cytuj]
Nie ma asekuracji kiedy zapędzamy się do przodu, Wanyama spóźniony o lata świetlne
Nie ma asekuracji kiedy zapędzamy się do przodu, Wanyama spóźniony o lata świetlne
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:11 [cytuj]
varba powiedział/a:
A kogo brakuje na boisku??


Brakuje jednego piłkarza, a gramy jakby Poch wystawił żeńskie rezerwy...
Brakuje jednego piłkarza, a gramy jakby Poch wystawił żeńskie rezerwy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
11 marca 2018, 17:14 [cytuj]
Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę Christiana Eriksena grającego na prawym skrzydle. Traci tam większość swoich atutów.

4-2-3-1 czy Sonie, Allim i Eriksenie nie ma racji bytu.
Nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę Christiana Eriksena grającego na prawym skrzydle. Traci tam większość swoich atutów. 4-2-3-1 czy Sonie, Allim i Eriksenie nie ma racji bytu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:14 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Brakuje jednego piłkarza, a gramy jakby Poch wystawił żeńskie rezerwy


Używaj merytorycznych argumentów jak facet, bo na takie pierdoły to się nie chce odpisywać
Używaj merytorycznych argumentów jak facet, bo na takie pierdoły to się nie chce odpisywać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:17 [cytuj]
varba powiedział/a:
Używaj merytorycznych argumentów jak facet, bo na takie pierdoły to się nie chce odpisywać


Chodzi mu o Toby'ego Alderweirelda. Mimo wszystko uważam, że problemem w tym meczu będzie psychika po odpadnięciu z Juve, gdzie byliśmy zespołem lepszym.
Chodzi mu o Toby'ego Alderweirelda. Mimo wszystko uważam, że problemem w tym meczu będzie psychika po odpadnięciu z Juve, gdzie byliśmy zespołem lepszym
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:18 [cytuj]
:blee:
:blee:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 marca 2018, 17:23 [cytuj]
Wytłumaczcie mi jakie atuty ma mieć Christian Eriksen? O ile zrozumiałbym, gdyby grał jeszcze na lewym skrzydle, gdzie mógłby ścinać do środka, przerzucać piłki na drugie skrzydło, szukać prostopadłych podań w pole karne czy uderzać z dystansu. Wystawianie Eriksena ma taki sam sens jak próby Valverde przy wystawianiu Coutinho na prawej stronie. Bardzo szybko zrezygnował z tego idiotycznego pomysłu.
Wytłumaczcie mi jakie atuty ma mieć Christian Eriksen? O ile zrozumiałbym, gdyby grał jeszcze na lewym skrzydle, gdzie mógłby ścinać do środka, przerzucać piłki na drugie skrzydło, szukać prostopadłych podań w pole karne czy uderzać z dystansu. Wystawianie Eriksena ma taki sam sens jak próby Valverde przy wystawianiu Coutinho na prawej stronie. Bardzo szybko zrezygnował z tego idiotycznego pomysłu
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:24 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Chodzi mu o Toby'ego Alderweirelda. Mimo wszystko uważam, że problemem w tym meczu będzie psychika po odpadnięciu z Juve, gdzie byliśmy zespołem lepszym


Nie chodzi o Diera, który ma asekurować bocznych obrońców kiedy zapuszczają się pod pole karne. Wanyama tego nie robi bo jest za wolny i nie nadąża. Wyślę wam po meczu analizę taktyczną
Nie chodzi o Diera, który ma asekurować bocznych obrońców kiedy zapuszczają się pod pole karne. Wanyama tego nie robi bo jest za wolny i nie nadąża. Wyślę wam po meczu analizę taktyczną
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:25 [cytuj]
ale piach gramy
ale piach gramy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 marca 2018, 17:27 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie chodzi o Diera, który ma asekurować bocznych obrońców kiedy zapuszczają się pod pole karne. Wanyama tego nie robi bo jest za wolny i nie nadąża. Wyślę wam po meczu analizę taktyczną


Przypominam, że jako defensywny pomocnik w ubiegłym sezonie grał Victor Wanyama, praktycznie przez cały sezon. Dla mnie Eric Dier już jest zajechany sezonem i tak czy inaczej musiał odpocząć.
Przypominam, że jako defensywny pomocnik w ubiegłym sezonie grał Victor Wanyama, praktycznie przez cały sezon. Dla mnie Eric Dier już jest zajechany sezonem i tak czy inaczej musiał odpocząć
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:29 [cytuj]
Kurwa tragedia
:krzyk::krzyk::krzyk::krzyk:
Kurwa tragedia :krzyk::krzyk::krzyk::krzyk:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 marca 2018, 17:29 [cytuj]
Ten Poch jest chyba ślepy? Graliśmy świetną piłkę przy 4-3-3 z Eriksenem i Dembele w środku pola. Przecież 4-2-3-1 to marnotrawienie potencjału Duńczyka, wystawiając go na prawej stronie. Aż żal na to patrzeć.
Ten Poch jest chyba ślepy? Graliśmy świetną piłkę przy 4-3-3 z Eriksenem i Dembele w środku pola. Przecież 4-2-3-1 to marnotrawienie potencjału Duńczyka, wystawiając go na prawej stronie. Aż żal na to patrzeć
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
11 marca 2018, 17:34 [cytuj]
varba powiedział/a:
Używaj merytorycznych argumentów jak facet, bo na takie pierdoły to się nie chce odpisywać


Ale o co Ci chodzi? Brak Diera usprawiedliwia, że tłamsi nas Bournemouth?
Ale o co Ci chodzi? Brak Diera usprawiedliwia, że tłamsi nas Bournemouth?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 42 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się