Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Huddersfield
3 marca 2018, 17:29 [cytuj]
Dembele coś po tym faulu nie wygląda. Oby nic się nie stało :boisie:
Dembele coś po tym faulu nie wygląda. Oby nic się nie stało :boisie:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 marca 2018, 17:30 [cytuj]
Czyli Son zapracował na mecz z Juve :brawo::brawo:
Czyli Son zapracował na mecz z Juve :brawo::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 marca 2018, 17:32 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Dembele coś po tym faulu nie wygląda. Oby nic się nie stało :boisie:


No chyba już czas na Wanyamę i Lucasa na ogranie w PL
No chyba już czas na Wanyamę i Lucasa na ogranie w PL
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 marca 2018, 17:35 [cytuj]
WHU tymczasem oklep 0-4 od Swansea. Piękne :D
WHU tymczasem oklep 0-4 od Swansea. Piękne :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 marca 2018, 17:54 [cytuj]
Miło łatwo i przyjemnie. Czekamy na środę :cwaniak:
Miło łatwo i przyjemnie. Czekamy na środę :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 marca 2018, 17:54 [cytuj]
Son smutny bo miał smaka na hattricka
Son smutny bo miał smaka na hattricka
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 marca 2018, 18:02 [cytuj]
Cieszy komplet punktów. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku z Moussą Dembele. Tak po cichu myślę, że Fernando Llorente odpoczywa przed Juventusem, bo najprawdopodobniej zagramy na dwóch napastników jak w starciu z Realem Madryt.

Cieszy oczy nasza kadra. Myślę, że w przyszłym sezonie będziemy mogli spokojnie grać na wszystkich frontach.

Mam nadzieję, że zostanie Toby Alderweireld a miejsce Moussy Sissoko zajmie James Maddison.
Cieszy komplet punktów. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie w porządku z Moussą Dembele. Tak po cichu myślę, że Fernando Llorente odpoczywa przed Juventusem, bo najprawdopodobniej zagramy na dwóch napastników jak w starciu z Realem Madryt. Cieszy oczy nasza kadra. Myślę, że w przyszłym sezonie będziemy mogli spokojnie grać na wszystkich frontach. Mam nadzieję, że zostanie Toby Alderweireld a miejsce Moussy Sissoko zajmie James Maddison
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 marca 2018, 21:03 [cytuj]
Heung Min Son show , znakomity mecz Sona i pewnie zdobyte trzy punkty . Brawo , tak trzymać . Teraz ograć Juve i jest super :tak::brawo:
Heung Min Son show , znakomity mecz Sona i pewnie zdobyte trzy punkty . Brawo , tak trzymać . Teraz ograć Juve i jest super :tak::brawo:
4 marca 2018, 11:54 [cytuj]
Dobrze że dał odpocząć Sonowi.Na Juventus będzie wypoczęty. A Son jest w takim gazie, że sam rozniesie ich defensywę.
Dobrze że dał odpocząć Sonowi.Na Juventus będzie wypoczęty. A Son jest w takim gazie, że sam rozniesie ich defensywę
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się