Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Crystal Palace - Tottenham
25 lutego 2018, 12:12 [cytuj]
Lloris (C), Aurier, Sanchez, Dier, Davies, Wanyama, Dembele, Lamela, Eriksen, Dele, Kane

Vorm, Foyth, Trippier, Rose, Sissoko, Lucas, Son

@AlderweireldTob misses out with a minor hamstring injury. @JanVertonghen is also unavailable after taking a heavy knock to his ankle in training yesterday.

Nasz najlepszy obrońca kontuzjowany na treningu, akurat w tym momencie sezonu. Oby to tylko lekkie stłuczenie...
Edytowano dnia: 25 lutego 2018, 12:13
Lloris (C), Aurier, Sanchez, Dier, Davies, Wanyama, Dembele, Lamela, Eriksen, Dele, Kane Vorm, Foyth, Trippier, Rose, Sissoko, Lucas, Son @AlderweireldTob misses out with a minor hamstring injury. @JanVertonghen is also unavailable after taking a heavy knock to his ankle in training yesterday. Nasz najlepszy obrońca kontuzjowany na treningu, akurat w tym momencie sezonu. Oby to tylko lekkie stłuczenie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 12:14 [cytuj]
Dier na środku obrony, to proszenie się o stracenie bramki. Na Palace może wystarczy, ale na Juventus MUSI wrócić Verts
Dier na środku obrony, to proszenie się o stracenie bramki. Na Palace może wystarczy, ale na Juventus MUSI wrócić Verts
25 lutego 2018, 12:17 [cytuj]
Obrona bez Jana i bez Toby'ego , oby to nie trwało długo . Czemu Poch się tak na tego Lamele nastawił , zdecydowanie więcej zagrożenia może wnieść Son . Lamela póki co jest jak dla mnie jeszcze bez formy .Oby Poch wiedział co robi .
Obrona bez Jana i bez Toby'ego , oby to nie trwało długo . Czemu Poch się tak na tego Lamele nastawił , zdecydowanie więcej zagrożenia może wnieść Son . Lamela póki co jest jak dla mnie jeszcze bez formy .Oby Poch wiedział co robi
25 lutego 2018, 12:41 [cytuj]
Jan dostał na treningu kopa i Poch woli nie ryzykować a z Tobym jest problem z kontuzją mięśnia.
Jan dostał na treningu kopa i Poch woli nie ryzykować a z Tobym jest problem z kontuzją mięśnia
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 lutego 2018, 12:43 [cytuj]
Jest gdzies transmisja w naszej tv?
Jest gdzies transmisja w naszej tv?
25 lutego 2018, 12:45 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Jest gdzies transmisja w naszej tv?
C+Sport 2
C+Sport 2
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 lutego 2018, 12:46 [cytuj]
dzięki
mi pokazuje, że będzie european tour :/

[quote=_jaroszyCzemu Poch się tak na tego Lamele nastawił , zdecydowanie więcej zagrożenia może wnieść Son . Lamela póki co jest jak dla mnie jeszcze bez formy .Oby Poch wiedział co robi[/quote]

Lamela nie ma statystyk, ale mi się podoba to, że przynajmniej mu się chce :D
Edytowano dnia: 25 lutego 2018, 12:47
Lamela nie ma statystyk, ale mi się podoba to, że przynajmniej mu się chce :D
25 lutego 2018, 12:47 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Obrona bez Jana i bez Toby'ego , oby to nie trwało długo . Czemu Poch się tak na tego Lamele nastawił , zdecydowanie więcej zagrożenia może wnieść Son . Lamela póki co jest jak dla mnie jeszcze bez formy .Oby Poch wiedział co robi

Lamela bez formy? Niezły dowcip. Już prędzej posadziłbym Alli'ego. Mamy czterech równorzędnych zawodników, nic tylko się cieszyć :)
Lamela bez formy? Niezły dowcip. Już prędzej posadziłbym Alli'ego. Mamy czterech równorzędnych zawodników, nic tylko się cieszyć :)
25 lutego 2018, 12:53 [cytuj]
iZgone powiedział/a:
Lamela nie ma statystyk, ale mi się podoba to, że przynajmniej mu się chce :D


Są małe kłamstwa, są duże kłamstwa i są statystyki ;-)
Są małe kłamstwa, są duże kłamstwa i są statystyki ;-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 lutego 2018, 13:00 [cytuj]
Ma ktoś jakiś dobry stream?
Ma ktoś jakiś dobry stream?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:11 [cytuj]
Jak można tego nie trafić? :glupek: Na szczęście Palace jest dzisiaj w takiej formie defensywnie, że szanse jeszcze będą.
Edytowano dnia: 25 lutego 2018, 13:12
Jak można tego nie trafić? :glupek: Na szczęście Palace jest dzisiaj w takiej formie defensywnie, że szanse jeszcze będą
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:12 [cytuj]
Kurwa nie marnujmy 100-tek
Kurwa nie marnujmy 100-tek
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 13:14 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Jak można tego nie trafić? :glupek: Na szczęście Palace jest dzisiaj w takiej formie defensywnie, że szanse jeszcze będą



Pierwsza bramka otworzy mecz i jest najważniejsza
Pierwsza bramka otworzy mecz i jest najważniejsza
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 13:18 [cytuj]
również proszę o jakiegoś dobrego streama, bo wygasła mi umowa z nc+ :/
również proszę o jakiegoś dobrego streama, bo wygasła mi umowa z nc+ :/
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
25 lutego 2018, 13:19 [cytuj]
Dier znów odpierdala
Dier znów odpierdala
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 13:19 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
również proszę o jakiegoś dobrego streama, bo wygasła mi umowa z nc+ :/

http://www.testerbuyer.club/ch3.html
http://www.testerbuyer.club/ch3.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:20 [cytuj]
Dier już zaczyna popisy...
Dier już zaczyna popisy
25 lutego 2018, 13:22 [cytuj]
Lamela dobrze dzisiaj wygląda, na razie najlepiej z naszego ataku.
Lamela dobrze dzisiaj wygląda, na razie najlepiej z naszego ataku
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 lutego 2018, 13:23 [cytuj]
Rudzki : brzydkie zachowanie Lameli
W czym to się objawia , bo chciał piłkę odebrać :glupek::glupek:
Rudzki : brzydkie zachowanie Lameli W czym to się objawia , bo chciał piłkę odebrać :glupek::glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 lutego 2018, 13:27 [cytuj]
Tragicznie jeśli chodzi o celność podań dzisiaj
Tragicznie jeśli chodzi o celność podań dzisiaj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 168 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się