Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Spurs - Arsenal
10 lutego 2018, 15:16 [cytuj]
Lewa strona po zejsciu Sona cala wolna...
Lewa strona po zejsciu Sona cala wolna
10 lutego 2018, 15:17 [cytuj]
Kurwa skąd on te 4 minuty naliczył
Kurwa skąd on te 4 minuty naliczył
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2018, 15:19 [cytuj]
Samchez kryminal. Co mecz musi cos odjebac.
Samchez kryminal. Co mecz musi cos odjebac
10 lutego 2018, 15:20 [cytuj]
Ja pierdolę, dlaczego tylko 2 zmiany przy takiej mocnej ławce!?
Sanchez tragedia w tej sytuacji.
Ja pierdolę, dlaczego tylko 2 zmiany przy takiej mocnej ławce!? Sanchez tragedia w tej sytuacji
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
10 lutego 2018, 15:20 [cytuj]
mamy to kurwaaaaaa
mamy to kurwaaaaaa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2018, 15:21 [cytuj]
Są 3 pkt!!! Ale ilość zmarnowanych sytuacji przeraża
Są 3 pkt!!! Ale ilość zmarnowanych sytuacji przeraża
10 lutego 2018, 15:26 [cytuj]
Mnie przeraża elektryczność i niestabilnośc Sancheza.. jest młody i gra pierwszy sezon na tym poziomie i to widać. Czekam na powrót Alderweirelda.

Od 45 do 80 minuty miażdżyliśmy Arsenal, ostatnie 10 minut to była niepotrzebna dramaturgia.. nawet Lamela w tych ostatnich 10 minutach mogł ich dobić. Z Juventusem bedziemy potrzebowali skutecznosci.

Jak dla mnie Dembele najlepszy :)
Mnie przeraża elektryczność i niestabilnośc Sancheza.. jest młody i gra pierwszy sezon na tym poziomie i to widać. Czekam na powrót Alderweirelda. Od 45 do 80 minuty miażdżyliśmy Arsenal, ostatnie 10 minut to była niepotrzebna dramaturgia.. nawet Lamela w tych ostatnich 10 minutach mogł ich dobić. Z Juventusem bedziemy potrzebowali skutecznosci. Jak dla mnie Dembele najlepszy :)
10 lutego 2018, 15:26 [cytuj]
no sanchez to jak junior zachowanie:krzyk: ale co by nie mowic zasluzylismy w pelni na 3 pkt. mozna bylo zamknac duzo wczesniej mecz
no sanchez to jak junior zachowanie:krzyk: ale co by nie mowic zasluzylismy w pelni na 3 pkt. mozna bylo zamknac duzo wczesniej mecz
10 lutego 2018, 15:26 [cytuj]
A kto miał wejść i za kogo Twoim zdaniem ?
A kto miał wejść i za kogo Twoim zdaniem ?
10 lutego 2018, 15:29 [cytuj]
Lamela wyglada niezle. Bardzo dobre podanie do Alliego, wypracowane pozycje sam na sam. Jest gotowy do pierwszego skladu. To cieszy.
Lamela wyglada niezle. Bardzo dobre podanie do Alliego, wypracowane pozycje sam na sam. Jest gotowy do pierwszego skladu. To cieszy
10 lutego 2018, 15:37 [cytuj]
no Lamela miał dobre wejście z ławki, wkurwił mnie że nie poczekał i nie podał do Eriksena, ale ta bramka pomogła mu na pewność siebie. Mamy pełną kadrę do tego doszedł Lucas, widać że dobrze im robi walka o miejsca w składzie, mobilizacja jest niesamowita.

Sanchez zagrał ok, ten jeden błąd mógł nas sporo kosztować, ale nie oczekujmy że będzie grał jak Vertonghen, który ma stopień profesora ostatnio. Ma potencjał na wielkiego obrońcę, ale musi się ograć, młodzi piłkarze będą popełniać błędy, tak cena ich wprowadzania
no Lamela miał dobre wejście z ławki, wkurwił mnie że nie poczekał i nie podał do Eriksena, ale ta bramka pomogła mu na pewność siebie. Mamy pełną kadrę do tego doszedł Lucas, widać że dobrze im robi walka o miejsca w składzie, mobilizacja jest niesamowita. Sanchez zagrał ok, ten jeden błąd mógł nas sporo kosztować, ale nie oczekujmy że będzie grał jak Vertonghen, który ma stopień profesora ostatnio. Ma potencjał na wielkiego obrońcę, ale musi się ograć, młodzi piłkarze będą popełniać błędy, tak cena ich wprowadzania
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2018, 15:49 [cytuj]
Z Alderem za Sancheza jesteśmy gotowi do walki z Juventusem na równych warunkach :ok:
Z Alderem za Sancheza jesteśmy gotowi do walki z Juventusem na równych warunkach :ok:
10 lutego 2018, 16:36 [cytuj]
Dembele najlepszy. Widać było ta pewność w środku pola. Brawo dla zespolu!
Dembele najlepszy. Widać było ta pewność w środku pola. Brawo dla zespolu!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lutego 2018, 16:51 [cytuj]
spojrzalem na terminarz druzyn z miejsc 2-5 no i mamy zdecydowanie najlatwiejsza koncowke. mysle ze top4 uda sie osiagnac, a i szans na wicemistrzostwo bym nie przekreslal :mysli:
spojrzalem na terminarz druzyn z miejsc 2-5 no i mamy zdecydowanie najlatwiejsza koncowke. mysle ze top4 uda sie osiagnac, a i szans na wicemistrzostwo bym nie przekreslal :mysli:
10 lutego 2018, 17:08 [cytuj]
W ogóle ten mecz wywoływał u mnie skrajne emocje... Od radości, wzruszenia i łezki w oku, po stres i obgryzanie paznokci...
W ogóle ten mecz wywoływał u mnie skrajne emocje... Od radości, wzruszenia i łezki w oku, po stres i obgryzanie paznokci
10 lutego 2018, 17:25 [cytuj]
BREAKING NEWS
NASA has confirmed that Arsenal fans who went over the
moon after their 5-1 victory over Everton has finally landed
back safely on earth :rotfl: :rotfl: :rotfl:
BREAKING NEWS NASA has confirmed that Arsenal fans who went over the moon after their 5-1 victory over Everton has finally landed back safely on earth :rotfl: :rotfl: :rotfl:
10 lutego 2018, 18:27 [cytuj]
Musimy zachować tylko ten poziom motywacji na te słabsze drużyny, na te trzy mecze motywacja przychodzi sama, tak jak na Real czy Juve, ale zachować ten sam poziom koncentracji przeciwko ogórkom dużo trudniej. szkoda byłoby wtopy po tak dobrych wynikach
Musimy zachować tylko ten poziom motywacji na te słabsze drużyny, na te trzy mecze motywacja przychodzi sama, tak jak na Real czy Juve, ale zachować ten sam poziom koncentracji przeciwko ogórkom dużo trudniej. szkoda byłoby wtopy po tak dobrych wynikach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lutego 2018, 18:31 [cytuj]
Można się czepiać Sancheza, ale nie byłoby tych nerwów gdyby nasi ofesywni piłkarze zachowali odpowiedni poziom koncentracji, do czasu sytuacji Sancheza powinno już być 3-0 minimum i spokój. Nie zawsze nam się uda dowieźć czyste konto, ta nonszalancja z przodu musi się skończyć.
Można się czepiać Sancheza, ale nie byłoby tych nerwów gdyby nasi ofesywni piłkarze zachowali odpowiedni poziom koncentracji, do czasu sytuacji Sancheza powinno już być 3-0 minimum i spokój. Nie zawsze nam się uda dowieźć czyste konto, ta nonszalancja z przodu musi się skończyć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 lutego 2018, 01:21 [cytuj]
tmn powiedział/a:
A kto miał wejść i za kogo Twoim zdaniem ?
to nie mialoby znaczenia. w 91-92 minucie moglby ktokolwiek wejsc za dunczyka. chodzilo tylko o to zeby ukrasc 30-40 sekund

ja nabijalem sie ze spoznialskich na meczu z MU a dzis sam utknalem w kolejce do kibla i bramke zobaczylem na telefonie :bezradny:
to nie mialoby znaczenia. w 91-92 minucie moglby ktokolwiek wejsc za dunczyka. chodzilo tylko o to zeby ukrasc 30-40 sekund ja nabijalem sie ze spoznialskich na meczu z MU a dzis sam utknalem w kolejce do kibla i bramke zobaczylem na telefonie :bezradny:
11 lutego 2018, 15:34 [cytuj]
Mortal powiedział/a:
BREAKING NEWS
NASA has confirmed that Arsenal fans who went over the
moon after their 5-1 victory over Everton has finally landed
back safely on earth :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Mieli masę szczęścia, że w kosmosie ich nie trafiła piłka po strzlae Sona ;)
Mieli masę szczęścia, że w kosmosie ich nie trafiła piłka po strzlae Sona ;)
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się