Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Liverpool - Tottenham
4 lutego 2018, 19:21 [cytuj]
Hahaha, co za mecz
Hahaha, co za mecz
4 lutego 2018, 19:22 [cytuj]
Kamień z serca
Kamień z serca
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 19:22 [cytuj]
To był prze pojebany mecz :rotfl:
To był prze pojebany mecz :rotfl:
4 lutego 2018, 19:22 [cytuj]
Lol
Lol
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
4 lutego 2018, 19:24 [cytuj]
Klopp mam nadzieję na trybuny w kolejnym meczu
Klopp mam nadzieję na trybuny w kolejnym meczu
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
4 lutego 2018, 19:26 [cytuj]
Powinniśmy to wygrać, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. Ważne, że trzymamy kontakt z top4. Szkoda tylko, że tracimy takie frajerskie bramki. Myślałem, że Pochettino na dobre nas z tego wyleczył.
Edytowano dnia: 4 lutego 2018, 19:28
Powinniśmy to wygrać, ale trzeba się cieszyć z tego co jest. Ważne, że trzymamy kontakt z top4. Szkoda tylko, że tracimy takie frajerskie bramki. Myślałem, że Pochettino na dobre nas z tego wyleczył
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 19:27 [cytuj]
Kurwa można było wygrać, ale remis też jest ok, choć pewny nie dosyt jest, bo można było zgarnąć 3 punkty. Szkoda
Kurwa można było wygrać, ale remis też jest ok, choć pewny nie dosyt jest, bo można było zgarnąć 3 punkty. Szkoda
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 19:47 [cytuj]
Kolejne już spotkanie w tym sezonie, w którym powinniśmy wygrać a na własne życzenie tracimy punkty. Remis jest ok, biorąc pod uwagę, że jest to twierdza Anfield, ale niedosyt jest ogromny. Mam tylko nadzieję, że głupio stracone punkty nie odbiją nam się czkawką na koniec sezonu.

Kolejne już spotkanie w tym sezonie, w którym powinniśmy wygrać a na własne życzenie tracimy punkty. Remis jest ok, biorąc pod uwagę, że jest to twierdza Anfield, ale niedosyt jest ogromny. Mam tylko nadzieję, że głupio stracone punkty nie odbiją nam się czkawką na koniec sezonu.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
4 lutego 2018, 19:55 [cytuj]
Oczywiscie, ze remis lepszy niz wtopa, ale z przebiegu meczu jednak nalezalo to wygrac. Tabela zreszta jest nieublagana, slabo grajaca Chelsea moze nam odskoczyc na 4pkt
Oczywiscie, ze remis lepszy niz wtopa, ale z przebiegu meczu jednak nalezalo to wygrac. Tabela zreszta jest nieublagana, slabo grajaca Chelsea moze nam odskoczyc na 4pkt
4 lutego 2018, 20:30 [cytuj]
Nie ma co płakać jak wygramy za tydzień to będę mega zadowolony bo 7 pkt bym brał w ciemno
Nie ma co płakać jak wygramy za tydzień to będę mega zadowolony bo 7 pkt bym brał w ciemno
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 20:37 [cytuj]
Ale jazda ten mecz. Lamele kopnięty, nie dajcie sobie wmówić, że jeśli padł jak rażony piorunem, to dodał coś od siebie -kop w nogę ewidentny.
Ale jazda ten mecz. Lamele kopnięty, nie dajcie sobie wmówić, że jeśli padł jak rażony piorunem, to dodał coś od siebie -kop w nogę ewidentny
4 lutego 2018, 20:56 [cytuj]
Damian88, albo słabo grająca Chelsea, albo może Nam odskoczyć. ;) I
Damian88, albo słabo grająca Chelsea, albo może Nam odskoczyć. ;) I
4 lutego 2018, 21:17 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Ale jazda ten mecz. Lamele kopnięty, nie dajcie sobie wmówić, że jeśli padł jak rażony piorunem, to dodał coś od siebie -kop w nogę ewidentny

https://twitter.com/Wulffricc/status/960222292755210241
https://twitter.com/Wulffricc/status/960222292755210241
4 lutego 2018, 22:31 [cytuj]
Nareszcie dobre zmiany. Może dlatego, że wszyscy zdrowi nie trzeba już wybierać Sissoko albo Sissoko. Mam nadzieję, że z Kane'a już zejdzie ciśnienie po 100 bramce, bo ostatnio było widać że bardzo mu na niej zależy i stąd pewnie trochę samolubna gra i strzały z nieprzygotowanych pozycji. Wyluzowany Harry na mecz z AFC to jest to czego nam trzeba.
Nareszcie dobre zmiany. Może dlatego, że wszyscy zdrowi nie trzeba już wybierać Sissoko albo Sissoko. Mam nadzieję, że z Kane'a już zejdzie ciśnienie po 100 bramce, bo ostatnio było widać że bardzo mu na niej zależy i stąd pewnie trochę samolubna gra i strzały z nieprzygotowanych pozycji. Wyluzowany Harry na mecz z AFC to jest to czego nam trzeba
badseed66
4 lutego 2018, 22:35 [cytuj]
A ja tak z innej paki, bo meczu nie miałem jak obejrzeć :D Wiem, że to pewnie mało znaczące, ale jakoś mnie cieszy postawa Lucasa i już tłumaczę bo wiem, że go na ławce nie było :rotfl:

Przeglądając jego insta story, nie mógł jakoś mi zejść banan z ust - Lucas cieszył się z bramek Spurs krzycząc Come on you spurs oglądając mecz w domu. Jakoś napawa mnie to optymizmem, że utożsamia się z klubem i nie traktuje nas jako przejściowego etapu :D Zawsze mógł iść na imprezę zamiast oglądać mecz :rotfl:
A ja tak z innej paki, bo meczu nie miałem jak obejrzeć :D Wiem, że to pewnie mało znaczące, ale jakoś mnie cieszy postawa Lucasa i już tłumaczę bo wiem, że go na ławce nie było :rotfl: Przeglądając jego insta story, nie mógł jakoś mi zejść banan z ust - Lucas cieszył się z bramek Spurs krzycząc Come on you spurs oglądając mecz w domu. Jakoś napawa mnie to optymizmem, że utożsamia się z klubem i nie traktuje nas jako przejściowego etapu :D Zawsze mógł iść na imprezę zamiast oglądać mecz :rotfl:
5 lutego 2018, 10:04 [cytuj]
Czemu wszyscy atakują sędziów o te karne dla nas? Meczu niestety nie oglądałem ale na powtórkach widzę, że wszystko było okej. Może przy pierwszymj mógł gwizdnąć spalonego, ale to już zależy od interpretacji przez sędziego nieudolnego zagrania Lovrena, ale przy drugim ewidentnie van Dijk zajebał kopa Lameli. Nie wiem jak graliśmy ale jeśli tak, jak pokazują statystyki, to Klopp powinien się cieszyć, że na Anfield został choćby punkt.

A bramka Wanyamy fenomenalna. Czekam na nominację do bramki sezonu :brawo: Piękniejszej sobie w tym nie przypominam. COYS
Czemu wszyscy atakują sędziów o te karne dla nas? Meczu niestety nie oglądałem ale na powtórkach widzę, że wszystko było okej. Może przy pierwszymj mógł gwizdnąć spalonego, ale to już zależy od interpretacji przez sędziego nieudolnego zagrania Lovrena, ale przy drugim ewidentnie van Dijk zajebał kopa Lameli. Nie wiem jak graliśmy ale jeśli tak, jak pokazują statystyki, to Klopp powinien się cieszyć, że na Anfield został choćby punkt. A bramka Wanyamy fenomenalna. Czekam na nominację do bramki sezonu :brawo: Piękniejszej sobie w tym nie przypominam. COYS
5 lutego 2018, 10:24 [cytuj]
Bo to LFC. Gdyby sytuacja była odwrócona to na rozmowę o karnych poświęcono by 5 minut i media nie pompowały by balonika o tym, że Liverpool oszukał sędziów i cudem wywieźli remis, tylko mówiono by o charakterze i woli walki jaką zaszczepił pajac Klopp. LOL.

Obecny Tottenham irytuje tak wiele osób, bo stanowi zagrożenie dla ulubieńców mediów. Piękne :cwaniak:
Edytowano dnia: 5 lutego 2018, 10:26
Bo to LFC. Gdyby sytuacja była odwrócona to na rozmowę o karnych poświęcono by 5 minut i media nie pompowały by balonika o tym, że Liverpool oszukał sędziów i cudem wywieźli remis, tylko mówiono by o charakterze i woli walki jaką zaszczepił pajac Klopp. LOL. Obecny Tottenham irytuje tak wiele osób, bo stanowi zagrożenie dla ulubieńców mediów. Piękne :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 lutego 2018, 11:45 [cytuj]
Jesteśmy po prostu lepsi od MU, Lpoolu, Chelsea, tylko tabela tego nie pokazuje. Na razie :tak:
Jesteśmy po prostu lepsi od MU, Lpoolu, Chelsea, tylko tabela tego nie pokazuje. Na razie :tak:
5 lutego 2018, 23:06 [cytuj]
"Dogrywka" w meczu U23:
https://mobile.twitter.com/Tiger___10/status/960611111765757955/video/1
Lallana :tak:
"Dogrywka" w meczu U23: https://mobile.twitter.com/Tiger___10/status/960611111765757955/video/1 Lallana :tak:
5 lutego 2018, 23:18 [cytuj]
ale watford rozjechał chelsea. zaczynam mieć nadzieję na top4 na koniec, tym bardziej, że u nas wszyscy juz zdrowi ( oby jak najdluzej ) ! :muza:
ale watford rozjechał chelsea. zaczynam mieć nadzieję na top4 na koniec, tym bardziej, że u nas wszyscy juz zdrowi ( oby jak najdluzej ) ! :muza:
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 10 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się