Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Liverpool - Tottenham
4 lutego 2018, 17:54 [cytuj]
Dier się nie nadaje do takiej gry, zaraz panikuje i podaje gdziekolwiek, przed chwilą znowu zjebał :zly::zly:
Dier się nie nadaje do takiej gry, zaraz panikuje i podaje gdziekolwiek, przed chwilą znowu zjebał :zly::zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 17:54 [cytuj]
http://live.livewidget.net/streamvideo10/liverpool-vs-tottenham-live-stream-4582059.html
http://live.livewidget.net/streamvideo10/liverpool-vs-tottenham-live-stream-4582059.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 17:54 [cytuj]
Der i sissoko to jest jakiś dramat
Der i sissoko to jest jakiś dramat
4 lutego 2018, 17:56 [cytuj]
Dier był zajebisty w meczu z MU. To, że się obsraliśmy mentalnie na Anfield to inna sprawa.
Dier był zajebisty w meczu z MU. To, że się obsraliśmy mentalnie na Anfield to inna sprawa
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:07 [cytuj]
Nie wiem gdzie sędzia widziął tam spalonego
Nie wiem gdzie sędzia widziął tam spalonego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:08 [cytuj]
Liverpool nic nie musi robić tylko czekać na nasze kretyńskie podania
Liverpool nic nie musi robić tylko czekać na nasze kretyńskie podania
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:08 [cytuj]
Co my robimy? :glupek:

My kopiemy się po czole, a LFC czeka aż wbijemy sobie drugą bramkę. Dramat.
Edytowano dnia: 4 lutego 2018, 18:16
Co my robimy? :glupek: My kopiemy się po czole, a LFC czeka aż wbijemy sobie drugą bramkę. Dramat
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:22 [cytuj]
Gramy tak jak Liverpool sobie życzy, cały czas chcemy wyprowadzać piłkę od tyłu na co świetnie przygotowany jest Liverpool i uwielbia jak drużyny tak grają. Dier znów podaje do tyłu przez co tracimy gola i cały plan taktyczny trzeba układać od nowa. Z takimi bezmózgowym graniem to my nigdy nie wygramy żadnego trofeum, jak mu się styki palą pod presją. Kane powinien iść na Lovrena, zagrać mu górna piłkę mijającą środek pola. Alli i Son powinien grać blisko Kane na zgranie piłki, potem podłącza się Eriksen i Dembele. Ale my będziemy grać od tyłu, aż stracimy kolejną bramkę po stracie. Nie tak wygraliśmy na Wembley.
Gramy tak jak Liverpool sobie życzy, cały czas chcemy wyprowadzać piłkę od tyłu na co świetnie przygotowany jest Liverpool i uwielbia jak drużyny tak grają. Dier znów podaje do tyłu przez co tracimy gola i cały plan taktyczny trzeba układać od nowa. Z takimi bezmózgowym graniem to my nigdy nie wygramy żadnego trofeum, jak mu się styki palą pod presją. Kane powinien iść na Lovrena, zagrać mu górna piłkę mijającą środek pola. Alli i Son powinien grać blisko Kane na zgranie piłki, potem podłącza się Eriksen i Dembele. Ale my będziemy grać od tyłu, aż stracimy kolejną bramkę po stracie. Nie tak wygraliśmy na Wembley
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:23 [cytuj]
Kane i Sona nie ma. Alli i Eriksen są pod gra ale szału nie ma. Dembele dla mnie całkiem ok. Duet i Sanchez są tacy elektryczni pod wpływem pressingu że zawsze gdy mają piłkę boję się że coś odjebia. Boki obrony nie dają nic. Przegrane pojedynki i śmieszne dośrodkowania które zazwyczaj kończą się na pierwszym obrońcy. Osobiście nikt mnie tak nie irytuje jak Diet i Son. Ja wiem że Son potrafi zrobić coś z niczego, ale ile takich meczów jak dziś, a najbardziej wkurwia jego samolubność. Niech ten Wanyama wraca do formy. I przede wszystkim Alder, bo Sanchez jest młody i jeszcze zbyt często panikuje.
Edytowano dnia: 4 lutego 2018, 18:24
Kane i Sona nie ma. Alli i Eriksen są pod gra ale szału nie ma. Dembele dla mnie całkiem ok. Duet i Sanchez są tacy elektryczni pod wpływem pressingu że zawsze gdy mają piłkę boję się że coś odjebia. Boki obrony nie dają nic. Przegrane pojedynki i śmieszne dośrodkowania które zazwyczaj kończą się na pierwszym obrońcy. Osobiście nikt mnie tak nie irytuje jak Diet i Son. Ja wiem że Son potrafi zrobić coś z niczego, ale ile takich meczów jak dziś, a najbardziej wkurwia jego samolubność. Niech ten Wanyama wraca do formy. I przede wszystkim Alder, bo Sanchez jest młody i jeszcze zbyt często panikuje.
4 lutego 2018, 18:25 [cytuj]
Najgorsze jest to, że Poch pewnie nic nie zmieni dopóki nie stracimy drugiej bramki.
Najgorsze jest to, że Poch pewnie nic nie zmieni dopóki nie stracimy drugiej bramki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:31 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Kane i Sona nie ma. Alli i Eriksen są pod gra ale szału nie ma. Dembele dla mnie całkiem ok. Duet i Sanchez są tacy elektryczni pod wpływem pressingu że zawsze gdy mają piłkę boję się że coś odjebia. Boki obrony nie dają nic. Przegrane pojedynki i śmieszne dośrodkowania które zazwyczaj kończą się na pierwszym obrońcy. Osobiście nikt mnie tak nie irytuje jak Diet i Son. Ja wiem że Son potrafi zrobić coś z niczego, ale ile takich meczów jak dziś, a najbardziej wkurwia jego samolubność. Niech ten Wanyama wraca do formy. I przede wszystkim Alder, bo Sanchez jest młody i jeszcze zbyt często panikuje.


Jak ma być Kane lub Son jak my tracimy piłkę przed wejściem na ich połowę, co Kane ma wrócić i piłkę rozgrywać???
Jak ma być Kane lub Son jak my tracimy piłkę przed wejściem na ich połowę, co Kane ma wrócić i piłkę rozgrywać???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:37 [cytuj]
Nic się nie zmieniło. Dalej chcemy grać to samo....
Nic się nie zmieniło. Dalej chcemy grać to samo
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:38 [cytuj]
Dier...
Dier
4 lutego 2018, 18:38 [cytuj]
Dier musi zejść. Kurwa co on dzisiaj robi?
Dier musi zejść. Kurwa co on dzisiaj robi?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:45 [cytuj]
Son kurwa jak........
Son kurwa jak
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:45 [cytuj]
Przywilej mógł grać i po akcji dać mu żółtą
Przywilej mógł grać i po akcji dać mu żółtą
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:46 [cytuj]
varba powiedział/a:
Przywilej mógł grać i po akcji dać mu żółtą

Właśnie pisalem to samo. WTF? To mogła być akcja na sam na sam :zly:
Właśnie pisalem to samo. WTF? To mogła być akcja na sam na sam :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 18:51 [cytuj]
Sanchez co ten chłopak odpierdala z przodu?? :bezradny::bezradny:
Sanchez co ten chłopak odpierdala z przodu?? :bezradny::bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
4 lutego 2018, 18:56 [cytuj]
Eh Alli, piłka przy nodze. Po chuj nurkować?
Eh Alli, piłka przy nodze. Po chuj nurkować?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
4 lutego 2018, 19:01 [cytuj]
Uderz kurwa na bramkę, a nie kombinujemy
Uderz kurwa na bramkę, a nie kombinujemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się