Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Manchester United
31 stycznia 2018, 22:31 [cytuj]
Teraz przydałby się Lucas Moura na Younga,
Teraz przydałby się Lucas Moura na Younga,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:44 [cytuj]
Dele lepiej żeby zszedł bo ostatnie minuty za bardzo nabuzowany gra.
Dele lepiej żeby zszedł bo ostatnie minuty za bardzo nabuzowany gra
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:45 [cytuj]
Jeszcze Wanyama za Dembele na ostanie minuty panie Pochettino
Jeszcze Wanyama za Dembele na ostanie minuty panie Pochettino
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:46 [cytuj]
Sissoko dzisiaj bramka.
Sissoko dzisiaj bramka
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:46 [cytuj]
Szkoda, że nie strzelał Eriksen, idealna pozycja dla Duńczyka
Szkoda, że nie strzelał Eriksen, idealna pozycja dla Duńczyka
31 stycznia 2018, 22:52 [cytuj]
Co za wieczór. Zniszczyliśmy ich kompletnie. 2-0 to najmniejszy wymiar kary. Gdyby nasi ogarnęli dupska pod bramką to spokojnie mogło się skończyć 5-0. Doskonała kolejka.

1/10 takiego zaangażowania z Newport i byłoby po sprawie :glupek:
Co za wieczór. Zniszczyliśmy ich kompletnie. 2-0 to najmniejszy wymiar kary. Gdyby nasi ogarnęli dupska pod bramką to spokojnie mogło się skończyć 5-0. Doskonała kolejka. 1/10 takiego zaangażowania z Newport i byłoby po sprawie :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:52 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
31 stycznia 2018, 22:55 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 stycznia 2018, 22:59 [cytuj]
fajnie chłopaki kilka razy Sancheza smasakrowali .... :D druga polowa to juz zabawa jak z dziecmi, szkoda ze nic nie wpadlo. 3 dni odpoczynku i niesamowicie ciezki mecz na anfield...
fajnie chłopaki kilka razy Sancheza smasakrowali .... :D druga polowa to juz zabawa jak z dziecmi, szkoda ze nic nie wpadlo. 3 dni odpoczynku i niesamowicie ciezki mecz na anfield
31 stycznia 2018, 23:11 [cytuj]
ManU słabe, że ho ho. Z Liverpoolem tak łatwo nie będzie, więc oby ta lekkomyślność w ofensywie poszła w odstawkę...

COYS!
ManU słabe, że ho ho. Z Liverpoolem tak łatwo nie będzie, więc oby ta lekkomyślność w ofensywie poszła w odstawkę... COYS!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2018, 23:20 [cytuj]
Swietny mecz, zabawa z Alexisem ku uciesze kibiców :)
Oby tak dalej i oby bez kontuzji
:brawo:
Swietny mecz, zabawa z Alexisem ku uciesze kibiców :) Oby tak dalej i oby bez kontuzji :brawo:
1 lutego 2018, 00:54 [cytuj]
Jeśli mogę... Kiedy pogrzeb? Żebym za wcześnie wieńca nie zamówił, żeby nie zwiądł...
Jeśli mogę... Kiedy pogrzeb? Żebym za wcześnie wieńca nie zamówił, żeby nie zwiądł
1 lutego 2018, 01:14 [cytuj]
Trippier - reaktywacja, rewitalizacja, reanimacja, reinkarnacja, renesans, reinforcement, return, re-wszystko, co pozytywnego można powiedzieć/napisać (a po Newport myślałem, że to gamoń skończony).
Trippier - reaktywacja, rewitalizacja, reanimacja, reinkarnacja, renesans, reinforcement, return, re-wszystko, co pozytywnego można powiedzieć/napisać (a po Newport myślałem, że to gamoń skończony)
1 lutego 2018, 11:38 [cytuj]
bylismy zdecydowanie lepsi. bez watpienia. MU slabe i bez pomyslu
Lukaku, Pogba oni naprawde we dwoch kosztowali 180 mln :O ?
Alexis nie mial zycia wczoraj.. :rotfl:
Ale, ale... sedzia nas ostro ruchal. Dla nas faule gwizdal jak powinien dac przywilej itd

aha. Harry zagral jakbysmy mieli sierpien
Edytowano dnia: 1 lutego 2018, 11:44
bylismy zdecydowanie lepsi. bez watpienia. MU slabe i bez pomyslu Lukaku, Pogba oni naprawde we dwoch kosztowali 180 mln :O ? Alexis nie mial zycia wczoraj.. :rotfl: Ale, ale... sedzia nas ostro ruchal. Dla nas faule gwizdal jak powinien dac przywilej itd aha. Harry zagral jakbysmy mieli sierpien
1 lutego 2018, 11:50 [cytuj]
modafashion powiedział/a:

Lukaku, Pogba oni naprawde we dwoch kosztowali 180 mln :O ?


Co najlepsze, Manchester taka potężną sumę wydał na piłkarza, którego w zasadzie dopiero co oddał za grosze. A Juventus to chyba zrobił deal dekady wymieniając Pogbę na Pjanicia i Higuaina.
Co najlepsze, Manchester taka potężną sumę wydał na piłkarza, którego w zasadzie dopiero co oddał za grosze. A Juventus to chyba zrobił deal dekady wymieniając Pogbę na Pjanicia i Higuaina
1 lutego 2018, 12:51 [cytuj]
W tym meczu wyglądaliśmy jakbyśmy grali z zespołem grający klasę niżej , swoboda z jaką stwarzaliśmy sobie sytuacje i poruszaliśmy się po boisku była bardzo duża. Pozwalaliśmy sobie na zakładanie "siatek" , zagraania piętką , wymiany piłek na jeden kontakt. Bardzo mi sie podobało jak zdominowaliśmy ManU i piłkarze Mourinho ewidentnie nie potrafili sie w naszej grze odnaleźć . Brawo Koguty , tak dalej :tak::brawo:
W tym meczu wyglądaliśmy jakbyśmy grali z zespołem grający klasę niżej , swoboda z jaką stwarzaliśmy sobie sytuacje i poruszaliśmy się po boisku była bardzo duża. Pozwalaliśmy sobie na zakładanie "siatek" , zagraania piętką , wymiany piłek na jeden kontakt. Bardzo mi sie podobało jak zdominowaliśmy ManU i piłkarze Mourinho ewidentnie nie potrafili sie w naszej grze odnaleźć . Brawo Koguty , tak dalej :tak::brawo:
1 lutego 2018, 13:34 [cytuj]
Dlatego cieszmy się, że Tottenham dokonuje mądrych i rozsądnych wzmocnień. Biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku transferowym to powinniśmy szukać takich promocji jak Lucas Moura, Serge Aurier, Victor Wanyama, Toby Alderweireld, Kieran Trippier, Hugo Lloris czy Jan Vertonghen czy ściągać utalentowanych i perspektywicznych graczy jak Davinson Sanchez, Juan Foyth, Dele Alli, Eric Dier, Ben Davies, Christian Eriksen czy Erik Lamela (niestety kontuzje go nie oszczędzają).
Dlatego cieszmy się, że Tottenham dokonuje mądrych i rozsądnych wzmocnień. Biorąc pod uwagę obecne ceny na rynku transferowym to powinniśmy szukać takich promocji jak Lucas Moura, Serge Aurier, Victor Wanyama, Toby Alderweireld, Kieran Trippier, Hugo Lloris czy Jan Vertonghen czy ściągać utalentowanych i perspektywicznych graczy jak Davinson Sanchez, Juan Foyth, Dele Alli, Eric Dier, Ben Davies, Christian Eriksen czy Erik Lamela (niestety kontuzje go nie oszczędzają)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 lutego 2018, 16:32 [cytuj]
Teoria książki i że Pochettino stracił szatnie już upadła, czy jeszcze są ostatni zwolenicy? :rotfl::rotfl:
Teoria książki i że Pochettino stracił szatnie już upadła, czy jeszcze są ostatni zwolenicy? :rotfl::rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 14 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się