Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Manchester United
31 stycznia 2018, 21:49 [cytuj]
Trzecia wpadnie i będę spokojny. To wciąż Tottenham :D
Trzecia wpadnie i będę spokojny. To wciąż Tottenham :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 21:51 [cytuj]
Takie pierdolone sędziowanie, o wygrywają 2-0 to nie dam karnego, żeby kibice United nie czuli się poszkodowani po porażce. Założę się o każdy hajs, że w drugą stronę dałby jedenastkę na bank w tej sytuacji. Kurwa co za oszust! :zly::zly:
Takie pierdolone sędziowanie, o wygrywają 2-0 to nie dam karnego, żeby kibice United nie czuli się poszkodowani po porażce. Założę się o każdy hajs, że w drugą stronę dałby jedenastkę na bank w tej sytuacji. Kurwa co za oszust! :zly::zly:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 21:52 [cytuj]
Na razie koncert. Eriksen doładował Duracelle i się dzieje. Oprócz typowych liderów pięknie dzisiaj Dembele i Trippier. Ale przede wszystkim jest zespół!!!
Na razie koncert. Eriksen doładował Duracelle i się dzieje. Oprócz typowych liderów pięknie dzisiaj Dembele i Trippier. Ale przede wszystkim jest zespół!!!
badseed66
31 stycznia 2018, 21:54 [cytuj]
Chelsea Bourne 0-1. Byle do końca :cwaniak:
Chelsea Bourne 0-1. Byle do końca :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 21:57 [cytuj]
mariner to do okregówki sie nadaje z tym sedziowaniem..:krzyk:
mariner to do okregówki sie nadaje z tym sedziowaniem..:krzyk:
31 stycznia 2018, 21:59 [cytuj]
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji.
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji
31 stycznia 2018, 21:59 [cytuj]
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji.
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji
31 stycznia 2018, 21:59 [cytuj]
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji.
Panowie co się na trybunach dzieje! Ale atmosfera jest super! I chyba będzie rekord frekwencji
31 stycznia 2018, 22:00 [cytuj]
Upsss sorki.
Upsss sorki
31 stycznia 2018, 22:01 [cytuj]
Wygrywamy 2-0, a ja i tak myślę o tym karnym... co za kurwa jełop
Wygrywamy 2-0, a ja i tak myślę o tym karnym... co za kurwa jełop
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
31 stycznia 2018, 22:08 [cytuj]
cheslea 3:0 w plecy ;o
cheslea 3:0 w plecy ;o
31 stycznia 2018, 22:08 [cytuj]
Hahahah co?!
Hahahah co?!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:08 [cytuj]
Skończmy ich bo kurwa się zemści
Skończmy ich bo kurwa się zemści
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:11 [cytuj]
Kurwa mamy ich na łopatkach. Dobijmy.
Kurwa mamy ich na łopatkach. Dobijmy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:13 [cytuj]
Kane proszę pokaż co potrafisz i wykorzystaj jedną sytuację
Kane proszę pokaż co potrafisz i wykorzystaj jedną sytuację
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:20 [cytuj]
Gramy na odpierdol pod bramką, kurwa mać, przestańcie się bawić i strzelcie gola
Gramy na odpierdol pod bramką, kurwa mać, przestańcie się bawić i strzelcie gola
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:21 [cytuj]
varba powiedział/a:
Gramy na odpierdol pod bramką, kurwa mać, przestańcie się bawić i strzelcie gola

Dokładnie to. Kurwa wpadnie im farfocel i będziemy obsrani o wynik do końca :zly:
Dokładnie to. Kurwa wpadnie im farfocel i będziemy obsrani o wynik do końca :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:27 [cytuj]
Samolubność naszych piłkarzy przyćmiewa ten piękny występ
Samolubność naszych piłkarzy przyćmiewa ten piękny występ
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 stycznia 2018, 22:28 [cytuj]
Jak to kurwa nie wpadło :zly::zly::zly:
Jak to kurwa nie wpadło :zly::zly::zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
31 stycznia 2018, 22:29 [cytuj]
Strzał za strzałem...w końcu musi coś wpaść.
Strzał za strzałem...w końcu musi coś wpaść
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się