Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Swansea - Spurs
2 stycznia 2018, 19:49 [cytuj]
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Lamela, Eriksen, Dele, Son, Llorente

ławka: Vorm, Aurier, Walker-Peters, Winks, Wanyama, Sissoko, Kane
Edytowano dnia: 2 stycznia 2018, 19:50
#THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Lamela, Eriksen, Dele, Son, Llorente ławka: Vorm, Aurier, Walker-Peters, Winks, Wanyama, Sissoko, Kane
2 stycznia 2018, 19:57 [cytuj]
Rose i Dembele kontuzjowani.

Lamela w końcu w pierwszym składzie. Zobaczymy co pokaże Llorente od początku. 0-2 dla nas :cwaniak:
Rose i Dembele kontuzjowani. Lamela w końcu w pierwszym składzie. Zobaczymy co pokaże Llorente od początku. 0-2 dla nas :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 stycznia 2018, 20:16 [cytuj]
"Kontuzja" Rose pachnie transferem. Fajnie widzieć Wanyame w 17 meczowej. 3-1 :D
"Kontuzja" Rose pachnie transferem. Fajnie widzieć Wanyame w 17 meczowej. 3-1 :D
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
2 stycznia 2018, 20:18 [cytuj]
Dobrze, ze Wanyama w koncu na lawce. Sklad ciekawy, oby obylo sie bez meczarni jak w poprzedniej rundzie.
Dobrze, ze Wanyama w koncu na lawce. Sklad ciekawy, oby obylo sie bez meczarni jak w poprzedniej rundzie
2 stycznia 2018, 20:31 [cytuj]
Pojechaliśmy po 3 punkty i mam nadzieję, że będą i 3 bramki. A może Llorente przywiezie do Londynu również piłkę ze sobą :D Swansea to dobry rywal, żeby pokazał co potrafi, chociaż wolałbym zobaczyć go w duecie z Kanem jak w którymś z poprzednich meczów gdzie dobrze się uzupełniali na boisku(nie pamiętam kto był rywalem). COYS
Pojechaliśmy po 3 punkty i mam nadzieję, że będą i 3 bramki. A może Llorente przywiezie do Londynu również piłkę ze sobą :D Swansea to dobry rywal, żeby pokazał co potrafi, chociaż wolałbym zobaczyć go w duecie z Kanem jak w którymś z poprzednich meczów gdzie dobrze się uzupełniali na boisku(nie pamiętam kto był rywalem). COYS
2 stycznia 2018, 20:45 [cytuj]
Linka proszę jak ktoś coś.
Linka proszę jak ktoś coś
2 stycznia 2018, 20:46 [cytuj]
Jak Llorente zagra w tym meczu jak ostatnia pizda to jak dla mnie może się pakować. Dostaje szanse z ostanią drużyną w tabeli, jak tego nie dziwgnie to nie widzę sensu go trzymać.
Jak Llorente zagra w tym meczu jak ostatnia pizda to jak dla mnie może się pakować. Dostaje szanse z ostanią drużyną w tabeli, jak tego nie dziwgnie to nie widzę sensu go trzymać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 20:49 [cytuj]
Już widzę, że łatwo nie będzie. Swansea nawet się nie chce się wyjść z własnej połowy. musimy zdobyć pierwszą bramkę
Już widzę, że łatwo nie będzie. Swansea nawet się nie chce się wyjść z własnej połowy. musimy zdobyć pierwszą bramkę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 20:57 [cytuj]
Zjebałem Llorente, moja magia jeszcze działa!
Zjebałem Llorente, moja magia jeszcze działa!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 20:58 [cytuj]
Na przełamanie Fernando, brawo :brawo:
Na przełamanie Fernando, brawo :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 stycznia 2018, 20:59 [cytuj]
Metrowy offside :F:rotfl:
Metrowy offside :F:rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 21:00 [cytuj]
Na C+ krzyczą o tym spalonym i na liniowego, chociaż tak naprawdę z pokazanego ujęcia kamery nie było widać czy bodajże Olsson nie miał wysuniętej którejś nogi przed Llorente czy na równi z nim.
Na C+ krzyczą o tym spalonym i na liniowego, chociaż tak naprawdę z pokazanego ujęcia kamery nie było widać czy bodajże Olsson nie miał wysuniętej którejś nogi przed Llorente czy na równi z nim
2 stycznia 2018, 21:03 [cytuj]
Poza tym to nie tak łatwo ocenić taką mijankę jak trzeba obserwować 15 piłkarzy
Poza tym to nie tak łatwo ocenić taką mijankę jak trzeba obserwować 15 piłkarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 21:06 [cytuj]
I już im sędzia oddał spalonego, bo teraz nie było a wyszedł sam na sam
I już im sędzia oddał spalonego, bo teraz nie było a wyszedł sam na sam
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 21:07 [cytuj]
Oliwa sprawiedliwa :P
Oliwa sprawiedliwa :P
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 stycznia 2018, 21:08 [cytuj]
Ale jak obrońcy Swansea tak łatwo przepuszczają za swoje plecy niezbyt dynamicznego Llorente to o wynik chyba nie ma się co obawiać :P
Ale jak obrońcy Swansea tak łatwo przepuszczają za swoje plecy niezbyt dynamicznego Llorente to o wynik chyba nie ma się co obawiać :P
2 stycznia 2018, 21:14 [cytuj]
Trzeba strzelić drugą bramkę, bo w takich warunkach nie trudno o błąd, a przewagę mamy sporą
Trzeba strzelić drugą bramkę, bo w takich warunkach nie trudno o błąd, a przewagę mamy sporą
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 21:16 [cytuj]
Co to kurwa było?
Co to kurwa było?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
2 stycznia 2018, 21:18 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co to kurwa było?


Totalny debilizm,
Totalny debilizm,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 stycznia 2018, 21:26 [cytuj]
Stan murawy po tej ulewie nie pozwala za bardzo na grę po ziemi i z takich podań rodzą się błędy. Powinniśmy moim zdaniem grać skrzydłami i wrzucać na Llorente. Szczególnie Lamela mało widoczny ostatnio.
Stan murawy po tej ulewie nie pozwala za bardzo na grę po ziemi i z takich podań rodzą się błędy. Powinniśmy moim zdaniem grać skrzydłami i wrzucać na Llorente. Szczególnie Lamela mało widoczny ostatnio
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 151 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się