Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham -Southampton
26 grudnia 2017, 14:56 [cytuj]
Harry dzisiaj głowa, prawa i lewa :D
Harry dzisiaj głowa, prawa i lewa :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 grudnia 2017, 14:58 [cytuj]
Gdzie są kurde zmiany
Gdzie są kurde zmiany
26 grudnia 2017, 15:04 [cytuj]
Dawaj Llorente nich Kane odpocznie przed kolejnym meczem
Dawaj Llorente nich Kane odpocznie przed kolejnym meczem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 grudnia 2017, 15:06 [cytuj]
Ehh Ali
Ehh Ali
26 grudnia 2017, 15:08 [cytuj]
Hugo się rehabilituje. Ale wyjął.
Hugo się rehabilituje. Ale wyjął
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 15:08 [cytuj]
Nieważne...
Nieważne
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 15:09 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 grudnia 2017, 15:20 [cytuj]
Szybko miło i przyjemnie. Szkoda tych dwóch farfocli, ale ważne 3 punkty. Teraz Swansea, więc powinno być dobrze :ok:
Szybko miło i przyjemnie. Szkoda tych dwóch farfocli, ale ważne 3 punkty. Teraz Swansea, więc powinno być dobrze :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 15:27 [cytuj]
Końcówka zbyt wesoła (pewnie przez święto). Świetni Dele i Jan.
MOTM: Któż inny?
Najgorszy zawodnik: Nahorny
Końcówka zbyt wesoła (pewnie przez święto). Świetni Dele i Jan. MOTM: Któż inny? Najgorszy zawodnik: Nahorny
badseed66
26 grudnia 2017, 15:29 [cytuj]
Bardzo dobry mecz , przyjemnie się oglądało . Wiedziałem że Harry strzeli hat-tricka , po prostu zasługuje na każde możliwe wyróżnienie . Najlepszy obecnie napastnik Świata, oby stał się legendą naszego klubu i grał w nim jak najdłużej .:tak::D
Bardzo dobry mecz , przyjemnie się oglądało . Wiedziałem że Harry strzeli hat-tricka , po prostu zasługuje na każde możliwe wyróżnienie . Najlepszy obecnie napastnik Świata, oby stał się legendą naszego klubu i grał w nim jak najdłużej .:tak::D
26 grudnia 2017, 15:52 [cytuj]
Dzis dosc radosna otwarta pilka,
caly atak - super..
Lamela niezle wejscie. widac ze ambicje i wole walki ma taka jak przed kontka..
jedyny minus - nie mamy bramkarza
Edytowano dnia: 26 grudnia 2017, 15:52
Dzis dosc radosna otwarta pilka, caly atak - super.. Lamela niezle wejscie. widac ze ambicje i wole walki ma taka jak przed kontka.. jedyny minus - nie mamy bramkarza
26 grudnia 2017, 20:23 [cytuj]
Hugo bardzo przeciętnie dzisiaj. Chociaż dla mnie nadal to jest czołówka bramkarzy w PL, to powinien się wziąć za siebie i odbudowywać formę sprzed roku-dwóch. Nie mniej jednak gratulacje dla całej drużyny i dla Harrego - fenomenalne osiągnięcie, może być dumny.
Hugo bardzo przeciętnie dzisiaj. Chociaż dla mnie nadal to jest czołówka bramkarzy w PL, to powinien się wziąć za siebie i odbudowywać formę sprzed roku-dwóch. Nie mniej jednak gratulacje dla całej drużyny i dla Harrego - fenomenalne osiągnięcie, może być dumny
26 grudnia 2017, 22:19 [cytuj]
Harry może mieć tylko jednego konkurenta w drodze po trzeci tytuł króla strzelców - własną kontuzję.
Harry może mieć tylko jednego konkurenta w drodze po trzeci tytuł króla strzelców - własną kontuzję
badseed66
27 grudnia 2017, 16:37 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Dzis dosc radosna otwarta pilka,
caly atak - super..
Lamela niezle wejscie. widac ze ambicje i wole walki ma taka jak przed kontka..
jedyny minus - nie mamy bramkarza

Większej głupoty tu chyba jeszcze nie słyszałem . Hugo to jeden z najlepszych fachowców w bramce na Świecie . Pokaż mi w tej chwili bramkarza który przez tyle sezonów grał na takim poziomie jak Lloris . Musiał bym długo się zastanawiać żeby kogoś takiego wskazać . Słabszy mecz zdarza się każdemu , to tylko człowiek .
Większej głupoty tu chyba jeszcze nie słyszałem . Hugo to jeden z najlepszych fachowców w bramce na Świecie . Pokaż mi w tej chwili bramkarza który przez tyle sezonów grał na takim poziomie jak Lloris . Musiał bym długo się zastanawiać żeby kogoś takiego wskazać . Słabszy mecz zdarza się każdemu , to tylko człowiek
29 grudnia 2017, 11:35 [cytuj]
_jaroszy powiedział/a:
Większej głupoty tu chyba jeszcze nie słyszałem . Hugo to jeden z najlepszych fachowców w bramce na Świecie . Pokaż mi w tej chwili bramkarza który przez tyle sezonów grał na takim poziomie jak Lloris . Musiał bym długo się zastanawiać żeby kogoś takiego wskazać . Słabszy mecz zdarza się każdemu , to tylko człowiek

Gra zle i tyle, to jak gral rok albo 2 lata temu nie ma znaczenia.
Gdyby mialo to pewnie w realu nadal mieliby parodyste Ikera.
Gra zle i tyle, to jak gral rok albo 2 lata temu nie ma znaczenia. Gdyby mialo to pewnie w realu nadal mieliby parodyste Ikera.
21 stycznia 2018, 17:45 [cytuj]
wiem ze mamy szpital, ale przydaloby sie grac odrobine lepiej.. inaczej, z tym jak Southampton gra dzis, nie mamy co liczyc na 1 punkt..
wiem ze mamy szpital, ale przydaloby sie grac odrobine lepiej.. inaczej, z tym jak Southampton gra dzis, nie mamy co liczyc na 1 punkt
21 stycznia 2018, 18:22 [cytuj]
co się dzieje z Alim
co się dzieje z Alim
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2018, 18:22 [cytuj]
:boisie:
:boisie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
21 stycznia 2018, 18:39 [cytuj]
Alli..;(
oo Lamela juz definitywnie wrocil po kontuzji.. :bezradny:
Edytowano dnia: 21 stycznia 2018, 18:45
Alli..;( oo Lamela juz definitywnie wrocil po kontuzji.. :bezradny:
21 stycznia 2018, 18:53 [cytuj]
słaby mecz w naszym wykonaniu
słaby mecz w naszym wykonaniu
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się