Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham -Southampton
26 grudnia 2017, 12:33 [cytuj]
Starting XI: Lloris (c), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane.

Substitutes: Vorm, Trippier, Davies, Winks, Lamela, Sissoko, Llorente.
Starting XI: Lloris (c), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane. Substitutes: Vorm, Trippier, Davies, Winks, Lamela, Sissoko, Llorente
26 grudnia 2017, 12:38 [cytuj]
musimy mieć 3 pkt!
musimy mieć 3 pkt!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 grudnia 2017, 12:52 [cytuj]
Skład Southampton wygląda jak wywieszenie białej flagi. Na ławce Tadic, Gabbiadini, Davis, Ward-Prowse. Z zawodników, którzy wyjdą od początku najlepszy snajper to obrońca Yoshida - 2 bramki.
Tylko zwycięstwo!
Skład Southampton wygląda jak wywieszenie białej flagi. Na ławce Tadic, Gabbiadini, Davis, Ward-Prowse. Z zawodników, którzy wyjdą od początku najlepszy snajper to obrońca Yoshida - 2 bramki. Tylko zwycięstwo!
badseed66
26 grudnia 2017, 13:06 [cytuj]
Harry po rekord!
Harry po rekord!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 grudnia 2017, 13:15 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Skład Southampton wygląda jak wywieszenie białej flagi. Na ławce Tadic, Gabbiadini, Davis, Ward-Prowse. Z zawodników, którzy wyjdą od początku najlepszy snajper to obrońca Yoshida - 2 bramki.
Tylko zwycięstwo!


Nie wiem co ten Pellegrino odpierdala? To chyba jakiś sabotaż ;-)
Nie wiem co ten Pellegrino odpierdala? To chyba jakiś sabotaż ;-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 grudnia 2017, 13:25 [cytuj]
No i van Dijk poza składem
No i van Dijk poza składem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 grudnia 2017, 13:26 [cytuj]
Nie wiem czy taki sabotaż. W zamyśle to trzech twardych środkowych pomocników i trzech z przodu na szybkie kontrataki - Redmond, Boufal, Long. Nie są faworytem i próbują się dostosować do przeciwnika. Tadic, Ward-Prowse czy Gabbiadini gorzej by do takiej strategii pasowali bo to zawodnicy którzy grają lepiej jak ich zespół dyktuje warunki, a nie gra z kontry i chowa się za podwójną gardą.

Tak czy siak myślę, ze jesteśmy dla nich o wiele za mocną drużyną i wygramy, a Kane ustrzeli te dwie bramki a moze i więcej :)
Nie wiem czy taki sabotaż. W zamyśle to trzech twardych środkowych pomocników i trzech z przodu na szybkie kontrataki - Redmond, Boufal, Long. Nie są faworytem i próbują się dostosować do przeciwnika. Tadic, Ward-Prowse czy Gabbiadini gorzej by do takiej strategii pasowali bo to zawodnicy którzy grają lepiej jak ich zespół dyktuje warunki, a nie gra z kontry i chowa się za podwójną gardą. Tak czy siak myślę, ze jesteśmy dla nich o wiele za mocną drużyną i wygramy, a Kane ustrzeli te dwie bramki a moze i więcej :)
26 grudnia 2017, 13:30 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Nie wiem co ten Pellegrino odpierdala? To chyba jakiś sabotaż ;-)


Nie świętujmy przed końcowym gwizdkiem :P:P Ale podejrzewam że Pellegrino uważa że może lepiej skoncetrować sie na następnym meczu gdzie o punkty będzie łatwiej
Nie świętujmy przed końcowym gwizdkiem :P:P Ale podejrzewam że Pellegrino uważa że może lepiej skoncetrować sie na następnym meczu gdzie o punkty będzie łatwiej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 grudnia 2017, 13:33 [cytuj]
Rose dostał strzała od Pocha? Co on ma na czole? :D

edit: Wyszliśmy z odpowiednim nastawieniem. Oby tak dalej :cwaniak:
Edytowano dnia: 26 grudnia 2017, 13:38
Rose dostał strzała od Pocha? Co on ma na czole? :D edit: Wyszliśmy z odpowiednim nastawieniem. Oby tak dalej :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 13:48 [cytuj]
Nahorny znowu w kółko negatywnie o Dele. Słuchać już się tego nie da.
Nahorny znowu w kółko negatywnie o Dele. Słuchać już się tego nie da
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 grudnia 2017, 13:51 [cytuj]
Nie tylko Nahorny, ten drugi, ktokolwiek to jest, pieprzy takie same głupoty

edit: Mamy rekordzistę . :brawo:
Edytowano dnia: 26 grudnia 2017, 13:52
Nie tylko Nahorny, ten drugi, ktokolwiek to jest, pieprzy takie same głupoty edit: Mamy rekordzistę . :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 13:53 [cytuj]
Nie kto inny, a Harry Kane:brawo::brawo::brawo:
Nie kto inny, a Harry Kane:brawo::brawo::brawo:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
26 grudnia 2017, 13:55 [cytuj]
Rose jest parodią piłkarza od czasu tego wywiadu. WTF
Rose jest parodią piłkarza od czasu tego wywiadu. WTF
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 13:56 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Rose jest parodią piłkarza od czasu tego wywiadu. WTF


Akurat tutaj to Lloris znowu popisał się dziurawymi rękawicami.
Akurat tutaj to Lloris znowu popisał się dziurawymi rękawicami
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
26 grudnia 2017, 13:56 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Rose jest parodią piłkarza od czasu tego wywiadu. WTF

Ale Lloris też robi coraz częściej dziwne rzeczy w bramce...
Ale Lloris też robi coraz częściej dziwne rzeczy w bramce
26 grudnia 2017, 13:57 [cytuj]
Lloris swoją drogą też gra piach od kilkunastu meczów, ale Rose powinien odegrać dokładniej, a nie próbować lobować własnego bramkarza.

Gdyby nie to, że Lloris jest kapitanem to pewnie Vorm grałby o wiele częściej w tym sezonie.
Edytowano dnia: 26 grudnia 2017, 13:58
Lloris swoją drogą też gra piach od kilkunastu meczów, ale Rose powinien odegrać dokładniej, a nie próbować lobować własnego bramkarza. Gdyby nie to, że Lloris jest kapitanem to pewnie Vorm grałby o wiele częściej w tym sezonie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 14:09 [cytuj]
55. Pozamiatane :brawo:

edit: Jeszcze gdyby ta asysta weszła. Ehhhh :D
Edytowano dnia: 26 grudnia 2017, 14:12
55. Pozamiatane :brawo: edit: Jeszcze gdyby ta asysta weszła. Ehhhh :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 grudnia 2017, 14:13 [cytuj]
Nieodgwizdany faul na Sonie...
Nieodgwizdany faul na Sonie
26 grudnia 2017, 14:14 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Nie wiem czy taki sabotaż. W zamyśle to trzech twardych środkowych pomocników i trzech z przodu na szybkie kontrataki - Redmond, Boufal, Long. Nie są faworytem i próbują się dostosować do przeciwnika. Tadic, Ward-Prowse czy Gabbiadini gorzej by do takiej strategii pasowali bo to zawodnicy którzy grają lepiej jak ich zespół dyktuje warunki, a nie gra z kontry i chowa się za podwójną gardą.

Tak czy siak myślę, ze jesteśmy dla nich o wiele za mocną drużyną i wygramy, a Kane ustrzeli te dwie bramki a moze i więcej :)
Rozumiem ;P
Rozumiem ;P
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 grudnia 2017, 14:19 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Rozumiem ;P


Pisałem rpzecież ze ten plan i tak pewnie na nic sięnie zda :rotfl::rotfl::rotfl:
Pisałem rpzecież ze ten plan i tak pewnie na nic sięnie zda :rotfl::rotfl::rotfl:
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się