Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Premier League » Watford vs Tottenham
2 grudnia 2017, 18:10 [cytuj]
Po ostatnich spotkaniach powiem szczerze, że brakuje nam w środku pola Victora Wanyamy, który odwalał kawał dobrej roboty. Wie ktoś kiedy dokładnie wraca?

Jeśli spojrzymy na ostatnie cztery spotkania w Premier League to tylko dzisiaj w środku pola zagrał typowy rzemieślnik, czyli Dier. Niestety ciężko wygrać spotkanie, kiedy kończy się w dziesiątkę.
Po ostatnich spotkaniach powiem szczerze, że brakuje nam w środku pola Victora Wanyamy, który odwalał kawał dobrej roboty. Wie ktoś kiedy dokładnie wraca? Jeśli spojrzymy na ostatnie cztery spotkania w Premier League to tylko dzisiaj w środku pola zagrał typowy rzemieślnik, czyli Dier. Niestety ciężko wygrać spotkanie, kiedy kończy się w dziesiątkę
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 grudnia 2017, 20:04 [cytuj]
Kolejny żałosny mecz. Dlaczego piłkarze pierwszego składu nie są pociągani do odpowiedzialności?

Swoją drogą, wynik meczu Arsenal MU pokazuje w jak głębokim dołku się znajdujemy. Wstyd :bezradny:
Edytowano dnia: 2 grudnia 2017, 20:19
Kolejny żałosny mecz. Dlaczego piłkarze pierwszego składu nie są pociągani do odpowiedzialności? Swoją drogą, wynik meczu Arsenal MU pokazuje w jak głębokim dołku się znajdujemy. Wstyd :bezradny:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 grudnia 2017, 10:48 [cytuj]
https://youtu.be/xn9siGCio0Q
https://youtu.be/xn9siGCio0Q
3 grudnia 2017, 13:44 [cytuj]
Japierdole:zly:
Japierdole:zly:
3 grudnia 2017, 19:35 [cytuj]
Mimo wszystko, trzeba przyznać uczciwie, że w tym sezonie straciliśmy wiele głupich punktów. Można nawet stwierdzić, że brakuje nam szczęścia.
1. W starciu z Chelsea Londyn zawiodła skuteczność.
2. W starciu z Burnley zabrakło koncentracji w ostatnich minutach spotkania.
3. W starciu ze Swansea również zabrakło skuteczności + świetne zawody Fabiańskiego.
4. Z Manchesterem United zabrakło koncentracji w ostatnich minutach.
5. Z Arsenalem Londyn dwie bramki padły po minimalnych spalonych.
6. Z WBA Sanchez dał się głupio przepchnąć w polu karnym.
7. Z Leicester City zabrakło skuteczności pod bramką rywala.
8. Z Watfordem głupia czerwona kartka, która podcięła skrzydła.

Tottenham ma za dużo w tym sezonie spotkań stykowych. Brakuje od jakiegoś czasu takich pewnych zwycięstw po 3:0, 4:1 czy nawet 2:0. Zawodnicy nie potrafią szybko przypieczętować kropki nad i. Myślę, że gdybyśmy mieli po prostu więcej szczęścia w tym sezonie to na tym etapie mielibyśmy 7-10 punktów więcej na koncie.
Edytowano dnia: 3 grudnia 2017, 19:36
Mimo wszystko, trzeba przyznać uczciwie, że w tym sezonie straciliśmy wiele głupich punktów. Można nawet stwierdzić, że brakuje nam szczęścia. 1. W starciu z Chelsea Londyn zawiodła skuteczność. 2. W starciu z Burnley zabrakło koncentracji w ostatnich minutach spotkania. 3. W starciu ze Swansea również zabrakło skuteczności + świetne zawody Fabiańskiego. 4. Z Manchesterem United zabrakło koncentracji w ostatnich minutach. 5. Z Arsenalem Londyn dwie bramki padły po minimalnych spalonych. 6. Z WBA Sanchez dał się głupio przepchnąć w polu karnym. 7. Z Leicester City zabrakło skuteczności pod bramką rywala. 8. Z Watfordem głupia czerwona kartka, która podcięła skrzydła. Tottenham ma za dużo w tym sezonie spotkań stykowych. Brakuje od jakiegoś czasu takich pewnych zwycięstw po 3:0, 4:1 czy nawet 2:0. Zawodnicy nie potrafią szybko przypieczętować kropki nad i. Myślę, że gdybyśmy mieli po prostu więcej szczęścia w tym sezonie to na tym etapie mielibyśmy 7-10 punktów więcej na koncie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
3 grudnia 2017, 20:28 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Mimo wszystko, trzeba przyznać uczciwie, że w tym sezonie straciliśmy wiele głupich punktów. Można nawet stwierdzić, że brakuje nam szczęścia.
1. W starciu z Chelsea Londyn zawiodła skuteczność.
2. W starciu z Burnley zabrakło koncentracji w ostatnich minutach spotkania.
3. W [quote=Sawik]Mimo wszystko, trzeba przyznać uczciwie, że w tym sezonie straciliśmy wiele głupich punktów. Można nawet stwierdzić, że brakuje nam szczęścia.
1. W starciu z Chelsea Londyn zawiodła skuteczność.
2. W starciu z Burnley zabrakło koncentracji w ostatnich minutach spotkania.
3. W starciu ze Swansea również zabrakło skuteczności + świetne zawody Fabiańskiego.
4. Z Manchesterem United zabrakło koncentracji w ostatnich minutach.
5. Z Arsenalem Londyn dwie bramki padły po minimalnych spalonych.
6. Z WBA Sanchez dał się głupio przepchnąć w polu karnym.
7. Z Leicester City zabrakło skuteczności pod bramką rywala.
8. Z Watfordem głupia czerwona kartka, która podcięła skrzydła.


Panie - to są właśnie te detale.
Edytowano dnia: 3 grudnia 2017, 20:31
Panie - to są właśnie te detale
4 grudnia 2017, 00:03 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Panie - to są właśnie te detale


I właśnie za dużo tych detali przez które tracimy punkty a nie je zdobywamy. Mam nadzieję, że chłopaki wezmą się w garść. Do wiosny można skupić się wyłącznie na Premier League.

Cieszy powrót Lameli i mam nadzieję, że lada moment wróci Wanyama.
I właśnie za dużo tych detali przez które tracimy punkty a nie je zdobywamy. Mam nadzieję, że chłopaki wezmą się w garść. Do wiosny można skupić się wyłącznie na Premier League. Cieszy powrót Lameli i mam nadzieję, że lada moment wróci Wanyama
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się