Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Watford vs Tottenham
2 grudnia 2017, 15:05 [cytuj]
THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Dele, Kane. #COYS
THFC: Lloris (C), Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Dele, Kane. #COYS
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 grudnia 2017, 15:11 [cytuj]
Myślałem, że Eriksen odpocznie chociaż jeden mecz, ale trzeba ufać trenerowi, może to będzie właśnie jego mecz :)
Myślałem, że Eriksen odpocznie chociaż jeden mecz, ale trzeba ufać trenerowi, może to będzie właśnie jego mecz :)
2 grudnia 2017, 15:18 [cytuj]
Trzeba mieć tylko nadzieje że Lamela dostanie więcej minut jak Eriksen będzie trzyma poziom ostaniego meczu. Dla Lameli chyba jeszcze za wcześnie, żeby wyjść w pierwszym. Zobaczymy Watford gra otwartą piłkę, więc strzelić będzie łatwiej, ale trzeba zagrać dobry mecz w obronie z czym jest ogromny problem odkąd wypadł Alderweireld
Trzeba mieć tylko nadzieje że Lamela dostanie więcej minut jak Eriksen będzie trzyma poziom ostaniego meczu. Dla Lameli chyba jeszcze za wcześnie, żeby wyjść w pierwszym. Zobaczymy Watford gra otwartą piłkę, więc strzelić będzie łatwiej, ale trzeba zagrać dobry mecz w obronie z czym jest ogromny problem odkąd wypadł Alderweireld
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 grudnia 2017, 15:24 [cytuj]
varba powiedział/a:
Trzeba mieć tylko nadzieje że Lamela dostanie więcej minut jak Eriksen będzie trzyma poziom ostaniego meczu. Dla Lameli chyba jeszcze za wcześnie, żeby wyjść w pierwszym. Zobaczymy Watford gra otwartą piłkę, więc strzelić będzie łatwiej, ale trzeba zagrać dobry mecz w obronie z czym jest ogromny problem odkąd wypadł Alderweireld


Fakt ,Lamela mam nadzieję że w drugiej połowie dostanie swoją szansę ,oby tylko nie trzeba było nic odrabiać . Obrona bez Alderweirelda to już nie ta sama obrona co z nim. Szkoda że Toby wyleciał nam ze składu do końca roku , ale należy mieć nadzieję że już nie będziemy głupio tracić punktów .
Fakt ,Lamela mam nadzieję że w drugiej połowie dostanie swoją szansę ,oby tylko nie trzeba było nic odrabiać . Obrona bez Alderweirelda to już nie ta sama obrona co z nim. Szkoda że Toby wyleciał nam ze składu do końca roku , ale należy mieć nadzieję że już nie będziemy głupio tracić punktów
2 grudnia 2017, 16:00 [cytuj]
ma ktoś transmisję wporzo? :)
ma ktoś transmisję wporzo? :)
.upadamy na dno by odbić się od niego.
2 grudnia 2017, 16:00 [cytuj]
Nylon powiedział/a:
ma ktoś transmisję wporzo? :)


Podłączam się do pytania :)
Podłączam się do pytania :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 grudnia 2017, 16:02 [cytuj]
http://www.sportingvideo1.com/20171202/wv5a22b4b8c0a8d533975379-1853181.html
http://www.sportingvideo1.com/20171202/wv5a22b4b8c0a8d533975379-1853181.html
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
2 grudnia 2017, 16:03 [cytuj]


Dzięki :)
Edytowano dnia: 2 grudnia 2017, 17:30
Dzięki :)
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
2 grudnia 2017, 16:14 [cytuj]
Bardzo dobre krycie w obronie
Bardzo dobre krycie w obronie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 grudnia 2017, 16:16 [cytuj]
Sawik napraw stronę
Sawik napraw stronę
2 grudnia 2017, 16:16 [cytuj]
czwarta porażka z rzędu?
czwarta porażka z rzędu?
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 grudnia 2017, 16:18 [cytuj]
jestem przegrywem roku a mogłem iść z dziewczyną na dobre jedzonko a nie zostawaćw domu i patrzeć na ten mecz, co do kurwy sie dzieje czy ktioś mi to może wytłumaczyć? poprzednie mecze przyjmowałem ze spokojem i cierpliwością ale kurwa maćtam jest jakiś widoczny problem, im sie po prostu nie chce,
jestem przegrywem roku a mogłem iść z dziewczyną na dobre jedzonko a nie zostawaćw domu i patrzeć na ten mecz, co do kurwy sie dzieje czy ktioś mi to może wytłumaczyć? poprzednie mecze przyjmowałem ze spokojem i cierpliwością ale kurwa maćtam jest jakiś widoczny problem, im sie po prostu nie chce,
2 grudnia 2017, 16:19 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
czwarta porażka z rzędu?
przecież odrobimy te bramkę.. musimy dziś wygrać
przecież odrobimy te bramkę.. musimy dziś wygrać
2 grudnia 2017, 16:20 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
przecież odrobimy te bramkę.. musimy dziś wygrać
w poprzednich meczach też każdy tak pisał, włącznie ze mną ale musimy sięchyba przygotować na załamanie sezonu, nie wiem jak my wygralismy z realem
w poprzednich meczach też każdy tak pisał, włącznie ze mną ale musimy sięchyba przygotować na załamanie sezonu, nie wiem jak my wygralismy z realem
2 grudnia 2017, 16:21 [cytuj]
i jak ufam pochetino tak jużmam dosyć, jakim cudem eriksen wogóle jest na boisku...
i jak ufam pochetino tak jużmam dosyć, jakim cudem eriksen wogóle jest na boisku
2 grudnia 2017, 16:26 [cytuj]
:blee:
:blee:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 grudnia 2017, 16:27 [cytuj]
Ten Rudzki jest jakiś jebnięty, nic nie było a on wymyśla jakieś bzdury. Tam nic było, jaka kontrowewsja?
Ten Rudzki jest jakiś jebnięty, nic nie było a on wymyśla jakieś bzdury. Tam nic było, jaka kontrowewsja?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 grudnia 2017, 16:28 [cytuj]
ericssen ciś podał
nie wierze
ericssen ciś podał nie wierze
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
2 grudnia 2017, 16:29 [cytuj]
I klasycznie przywołany do tablicy zawodnik zamyka morde pieknym podaniem.
Spokojnie, mecz jeszcze trwa, mysle ze powieziemy ich.
I klasycznie przywołany do tablicy zawodnik zamyka morde pieknym podaniem. Spokojnie, mecz jeszcze trwa, mysle ze powieziemy ich
2 grudnia 2017, 16:30 [cytuj]
Damian88 powiedział/a:
I klasycznie przywołany do tablicy zawodnik zamyka morde pieknym podaniem.
Spokojnie, mecz jeszcze trwa, mysle ze powieziemy ich
haha to prawda to już standard tutaj, mam dziwne wrażenie że sędziowie dziś wyjątkowo nieudolni a watford chyba czają sie na jakieś symulki
haha to prawda to już standard tutaj, mam dziwne wrażenie że sędziowie dziś wyjątkowo nieudolni a watford chyba czają sie na jakieś symulki
1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się