Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7  
Forum dyskusyjne » Premier League » Leicester - Tottenham
28 listopada 2017, 22:48 [cytuj]
Jakie 2-2 by zaciemniło obraz gry ?!

Przecież My ZASŁUGIWALIŚMY co najmniej na remis!

Jakie 2-2 by zaciemniło obraz gry ?! Przecież My ZASŁUGIWALIŚMY co najmniej na remis!
28 listopada 2017, 22:48 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Chyba masz coś z głową nie tak jak porównujesz to co się teraz dzieje do Boas'a. Hahaha, wróć sobie do wyników i artykułów z tamtego czasu i dobrze to przemyśl.

Jak to są 4 doliczone minuty? Simpson 2 minuty przeleżał na trawie i były 3 zmiany. Ale głupota


CHYBA TY MASZ COŚ Z GŁOWĄ - ZOBACZ KIEDY WYLECIAŁ BOASZ I PO JAKIM MECZU - nie porównuje trenerów i osiągnięć tylko czas ( w sensie listopad/grudzień i serię piacholandii która nas spotkała)
CHYBA TY MASZ COŚ Z GŁOWĄ - ZOBACZ KIEDY WYLECIAŁ BOASZ I PO JAKIM MECZU - nie porównuje trenerów i osiągnięć tylko czas ( w sensie listopad/grudzień i serię piacholandii która nas spotkała)
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 22:48 [cytuj]
Przeciez eriksen po wystepie z wba powinien byl dostac przerwe. Jest zajechany, on nie panowal nad pilka.. fajnie ze lamela wrocil ale przez brak rotacji reszta ataku jest przemeczona wiec teraz poch przycisnie jego i argentyniec zaraz znowu wypadnie..
Edytowano dnia: 28 listopada 2017, 22:50
Przeciez eriksen po wystepie z wba powinien byl dostac przerwe. Jest zajechany, on nie panowal nad pilka.. fajnie ze lamela wrocil ale przez brak rotacji reszta ataku jest przemeczona wiec teraz poch przycisnie jego i argentyniec zaraz znowu wypadnie
28 listopada 2017, 22:49 [cytuj]
Źle się dzieje w państwie duńskim... Potrzebny szybki wstrząs i powrót do formy, bo inaczej TOP 4 może uciec. A nawet nie chcę sobie wyobrażać, co będzie jak nie skończymy sezonu w TOP 4...

Jeśli szukać pozytywów, to fajnie, że wrócił Lamela. W końcu wzrośnie konkurencja i może jeden z drugim zaczną coś sobą prezentować.

A, jeszcze nasi kibice pokazali klasę. Tylko szkoda, że piłkarze się im nie odpłacili.
Edytowano dnia: 28 listopada 2017, 22:52
Źle się dzieje w państwie duńskim... Potrzebny szybki wstrząs i powrót do formy, bo inaczej TOP 4 może uciec. A nawet nie chcę sobie wyobrażać, co będzie jak nie skończymy sezonu w TOP 4... Jeśli szukać pozytywów, to fajnie, że wrócił Lamela. W końcu wzrośnie konkurencja i może jeden z drugim zaczną coś sobą prezentować. A, jeszcze nasi kibice pokazali klasę. Tylko szkoda, że piłkarze się im nie odpłacili
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 listopada 2017, 22:52 [cytuj]
varba powiedział/a:
Bardziej niż ty, jak znikłeś w pizdu, to jedyny redagowałem tą stronę, teraz wróciłeś bo zobaczyłeś że skończyliśmy na 2 miejscu. Poza tym z opłat którę płacę co rok na fanklub utrzymywany jest serwer, więc powiedz mi czy ktoś zasługuje bardziej niż ja.

Jest takie powiedzenie, jak nie potrafisz być z drużyną jak przegrywa, to nie zasługujesz żeby świętować zwycięstwa


ja też płacę co rok qurwa i membersa też
i co widzę drewnianych gości w naszych barwach
nazywam to po imieniu
ja też płacę co rok qurwa i membersa też i co widzę drewnianych gości w naszych barwach nazywam to po imieniu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 22:56 [cytuj]
eriksen to po dwumeczu powinien byl odpoczac ,ale zabraklo transferu sr pomocnika i przy paru kontuzjach nie ma kto grac ,dobrze ze Lamelus wrocil
eriksen to po dwumeczu powinien byl odpoczac ,ale zabraklo transferu sr pomocnika i przy paru kontuzjach nie ma kto grac ,dobrze ze Lamelus wrocil
28 listopada 2017, 23:00 [cytuj]
Jak Llorente nie strzeli do stycznia to może kogoś kupimy...:mysli:
Jak Llorente nie strzeli do stycznia to może kogoś kupimy...:mysli:
28 listopada 2017, 23:28 [cytuj]
Panowie, nie miejcie pretensji do zawodników czy trenera. Realia są takie, że aby grać na równym poziomie w Lidze Mistrzów i Premier League to trzeba mieć kim rotować. A do tego dochodzą angielskie puchary oraz mecze reprezentacyjne.

Świetne występy w Lidze Mistrzów przesłoniły obraz naszej kadry. A obraz jest taki, że w ataku nie mamy wielkiego pola do popisu. Wrócił Erik Lamela, wiec wzrosło, ale szału wciąż nie ma. Od kilku lat zarząd nie potrafi wzmocnić tej formacji, więc trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Drużyny z Anglii od dobrych kilku lat mają problem, aby grać na najwyższym poziomie w lidze oraz Lidze Mistrzów. Ten trend w tym sezonie zostanie najprawdopodobniej przerwany przez Manchester City, który na ławce rezerwowych ma takich graczy jak: Claudio Bravo, Vincent Kompany, Danilo, Yaya Toure, Ilkay Gundogan, Bernando Silva czy Gabriel Jesus.
Panowie, nie miejcie pretensji do zawodników czy trenera. Realia są takie, że aby grać na równym poziomie w Lidze Mistrzów i Premier League to trzeba mieć kim rotować. A do tego dochodzą angielskie puchary oraz mecze reprezentacyjne. Świetne występy w Lidze Mistrzów przesłoniły obraz naszej kadry. A obraz jest taki, że w ataku nie mamy wielkiego pola do popisu. Wrócił Erik Lamela, wiec wzrosło, ale szału wciąż nie ma. Od kilku lat zarząd nie potrafi wzmocnić tej formacji, więc trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Drużyny z Anglii od dobrych kilku lat mają problem, aby grać na najwyższym poziomie w lidze oraz Lidze Mistrzów. Ten trend w tym sezonie zostanie najprawdopodobniej przerwany przez Manchester City, który na ławce rezerwowych ma takich graczy jak: Claudio Bravo, Vincent Kompany, Danilo, Yaya Toure, Ilkay Gundogan, Bernando Silva czy Gabriel Jesus
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 listopada 2017, 23:29 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
eriksen to po dwumeczu powinien byl odpoczac ,ale zabraklo transferu sr pomocnika i przy paru kontuzjach nie ma kto grac ,dobrze ze Lamelus wrocil


Miał być Ross Barkley, ale on i tak nie zagra w rundzie jesiennej. Może uda się sprowadzić Anglika zimą za jakieś symboliczne pieniądze jak na dzisiejsze ceny na rynku transferowym.
Miał być Ross Barkley, ale on i tak nie zagra w rundzie jesiennej. Może uda się sprowadzić Anglika zimą za jakieś symboliczne pieniądze jak na dzisiejsze ceny na rynku transferowym
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 listopada 2017, 23:44 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
ja też płacę co rok qurwa i membersa też
i co widzę drewnianych gości w naszych barwach
nazywam to po imieniu


Chuj z piłkarzami, na trenera wjeżdżasz, a to już jest niebezpieczne. Pochettino to najlepsze co nas spotkało od lat i będę walczył z każdą krytyką.
Chuj z piłkarzami, na trenera wjeżdżasz, a to już jest niebezpieczne. Pochettino to najlepsze co nas spotkało od lat i będę walczył z każdą krytyką
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 listopada 2017, 23:56 [cytuj]
varba powiedział/a:
Chuj z piłkarzami, na trenera wjeżdżasz, a to już jest niebezpieczne. Pochettino to najlepsze co nas spotkało od lat i będę walczył z każdą krytyką



nie chodziło mi o porównanie Poch vs Boasz
tylko moment spadku formy listopad/ grudzień - AVB wyleciał po 3 -4 meczach w tym stadium sezonu (zachowując oczywiście wszelkie proporcje - teraz jesteśmy innym zespołem, co nie zmienia faktu, że a tą chwilę ktoś nie '' odrabia lekcji '' )
nie chodziło mi o porównanie Poch vs Boasz tylko moment spadku formy listopad/ grudzień - AVB wyleciał po 3 -4 meczach w tym stadium sezonu (zachowując oczywiście wszelkie proporcje - teraz jesteśmy innym zespołem, co nie zmienia faktu, że a tą chwilę ktoś nie '' odrabia lekcji '' )
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 23:58 [cytuj]
jedyne co jest pewne - będzie to ciekawe okienko transferowe dla TOTT po tej serii
jedyne co jest pewne - będzie to ciekawe okienko transferowe dla TOTT po tej serii
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
29 listopada 2017, 00:26 [cytuj]
Jeżeli możemy mieć do kogoś pretensje to do zarządu. Wszyscy w klubie wiedzieli, że będzie to trudny sezon. Po tym jak osiągnęliśmy wicemistrzostwo apetyty były na zwycięstwo w Premier League i dotarcie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kolejna sprawa, że nasi piłkarze spinali się mocno w reprezentacji, aby pojechać na mundial.

Brakuje nam dwóch dobrych zawodników w ofensywie. Być może tylko jednego, po tym jak wrócił Erik Lamela. Czas pokaże. Jednak przydałby się ktoś kto mógłby rywalizować o miejsce w składzie z Eriksenem.
Jeżeli możemy mieć do kogoś pretensje to do zarządu. Wszyscy w klubie wiedzieli, że będzie to trudny sezon. Po tym jak osiągnęliśmy wicemistrzostwo apetyty były na zwycięstwo w Premier League i dotarcie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Kolejna sprawa, że nasi piłkarze spinali się mocno w reprezentacji, aby pojechać na mundial. Brakuje nam dwóch dobrych zawodników w ofensywie. Być może tylko jednego, po tym jak wrócił Erik Lamela. Czas pokaże. Jednak przydałby się ktoś kto mógłby rywalizować o miejsce w składzie z Eriksenem
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
29 listopada 2017, 10:16 [cytuj]
Nie ma co udawać, że nie ma problemu. Konieczne są zmiany w składzie, gdyż kilku zawodników jest ewidentnie bez formy. Dier, Eriksen, Sissoko koniecznie na ławkę, a Llorente na trybuny- Edwards czy Sterling na ławkę- miej odwagę Pochettino, bo formuła się wyczerpuje.
Nie ma co udawać, że nie ma problemu. Konieczne są zmiany w składzie, gdyż kilku zawodników jest ewidentnie bez formy. Dier, Eriksen, Sissoko koniecznie na ławkę, a Llorente na trybuny- Edwards czy Sterling na ławkę- miej odwagę Pochettino, bo formuła się wyczerpuje
29 listopada 2017, 16:46 [cytuj]
Po tym meczu jedyne co mogę powiedzieć. Sissoko zapomniał oczu z domu, czemu nie postawił na Sona :?? Eriksen bez formy od paru meczy, Dele za dużo kiwa i traci piłki , Dier nie wie co sie dzieje na boisku , nie ma Tobiego w środku obrony , jest krycie na ladar! qurwa no przecież żenada :( jedyny pozytyw HK I MD + DS reszta nie grała. :( Dziękuje dobranoc. :bezradny::nerwus:
Po tym meczu jedyne co mogę powiedzieć. Sissoko zapomniał oczu z domu, czemu nie postawił na Sona :?? Eriksen bez formy od paru meczy, Dele za dużo kiwa i traci piłki , Dier nie wie co sie dzieje na boisku , nie ma Tobiego w środku obrony , jest krycie na ladar! qurwa no przecież żenada :( jedyny pozytyw HK I MD + DS reszta nie grała. :( Dziękuje dobranoc. :bezradny::nerwus:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
29 listopada 2017, 17:59 [cytuj]
Skąd panowie te emocje? Tak jak Sawik pisze na chłodno było widać już na początku sezonu, że nasza kadra jest zbyt wąska i minimalizm na którym jedziemy co roku może nas w końcu wiele kosztować. Mamy coraz więcej zawodników, którzy nie tylko grają puchary i ligę ale jeszcze dochodzą reprezentacje i coraz bardziej będą potrzebni zmiennicy do rotacji. Tymczasem spada forma więcej niż jednemu zawodnikowi w ataku i nie mamy czym postraszyć. Zostaliśmy obici przez dwie bardzo słabe drużyny moim zdaniem i te stracone punkty mogą się okazać bezcenne dla nas na końcu sezonu.
Jeśli chodzi o Pocha to martwi mnie, że trochę za bardzo nacisk kładzie na wzmocnienia defensywy kosztem ofensywy. I tu mam troszeczkę do niego pretensje o to. Oddanie Janssena (mimo iż nie był za skuteczny) jest dla mnie sytuacją trochę dziwną przy tak wąskiej kadrze. Mogę się mylić ale jakoś w głowie mam więcej zakupów graczy defensywnych niż ofensywnych mniej więcej 2:1 (12-13 do 6-7 zawodników) nie pisząc już ilu z tych ofensywnych graczy załapało się do podstawowej jedenastki na dłużej (Ali, Son ...).
Co do okienka zimowego nie liczę na jakieś wzmocnienia, chyba, że będzie na kogoś promocja.
Skąd panowie te emocje? Tak jak Sawik pisze na chłodno było widać już na początku sezonu, że nasza kadra jest zbyt wąska i minimalizm na którym jedziemy co roku może nas w końcu wiele kosztować. Mamy coraz więcej zawodników, którzy nie tylko grają puchary i ligę ale jeszcze dochodzą reprezentacje i coraz bardziej będą potrzebni zmiennicy do rotacji. Tymczasem spada forma więcej niż jednemu zawodnikowi w ataku i nie mamy czym postraszyć. Zostaliśmy obici przez dwie bardzo słabe drużyny moim zdaniem i te stracone punkty mogą się okazać bezcenne dla nas na końcu sezonu. Jeśli chodzi o Pocha to martwi mnie, że trochę za bardzo nacisk kładzie na wzmocnienia defensywy kosztem ofensywy. I tu mam troszeczkę do niego pretensje o to. Oddanie Janssena (mimo iż nie był za skuteczny) jest dla mnie sytuacją trochę dziwną przy tak wąskiej kadrze. Mogę się mylić ale jakoś w głowie mam więcej zakupów graczy defensywnych niż ofensywnych mniej więcej 2:1 (12-13 do 6-7 zawodników) nie pisząc już ilu z tych ofensywnych graczy załapało się do podstawowej jedenastki na dłużej (Ali, Son ...). Co do okienka zimowego nie liczę na jakieś wzmocnienia, chyba, że będzie na kogoś promocja
29 listopada 2017, 22:12 [cytuj]
Prawda jest taka że nasza defensywa znów się posypała po stracie Toby. Mam nadzieje że spadek na 7 miejsce to będzie pobudka dla naszych piłkarzy
Prawda jest taka że nasza defensywa znów się posypała po stracie Toby. Mam nadzieje że spadek na 7 miejsce to będzie pobudka dla naszych piłkarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 listopada 2017, 23:34 [cytuj]
Prawda jest taka, że nasza kadra jest zbyt wąska. Na dodatek w trakcie sezonu były kontuzje takich zawodników jak Danny Rose, Victor Wanyama (wciąż kontuzjowany), Erik Lamela czy obecnie uraz Toby'ego Alderweirelda. W szczególności widać to w ofensywie, gdzie nasze możliwości nie są zbyt ogromne. Mam nadzieję, że zarząd pójdzie po rozum do głowy i pozyska kogoś sensownego zimą. Przydałby się gracz pokroju Zahy czy Mahreza. Chociaż jak wrócił Erik Lamela to można byłoby się zastanowić nad kimś takim jak Ross Barkley.
Prawda jest taka, że nasza kadra jest zbyt wąska. Na dodatek w trakcie sezonu były kontuzje takich zawodników jak Danny Rose, Victor Wanyama (wciąż kontuzjowany), Erik Lamela czy obecnie uraz Toby'ego Alderweirelda. W szczególności widać to w ofensywie, gdzie nasze możliwości nie są zbyt ogromne. Mam nadzieję, że zarząd pójdzie po rozum do głowy i pozyska kogoś sensownego zimą. Przydałby się gracz pokroju Zahy czy Mahreza. Chociaż jak wrócił Erik Lamela to można byłoby się zastanowić nad kimś takim jak Ross Barkley
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
30 listopada 2017, 18:07 [cytuj]
Pytanie brzmi, kogo sensownego można wyciągnąć zimą na już, a nie przyklepać letnie wzmocnienie. Bo ja uważam, że okno zimowe przy naszej polityce finansowej to zakup piłkarza na ławkę, a nie wzmocnienie zawodnikiem, który może konkurować czy też wygryźć kogoś z podstawowej jedenastki. Dlatego znając naszą tradycję świąteczną to pojawi się masa plotek łącząca nas z całą armią piłkarzy i na tym się skończy (nie liczę ewentualnych zakupów przyszłościowych typu Nkoudou czy zaklepań jak Alliego).
Pytanie brzmi, kogo sensownego można wyciągnąć zimą na już, a nie przyklepać letnie wzmocnienie. Bo ja uważam, że okno zimowe przy naszej polityce finansowej to zakup piłkarza na ławkę, a nie wzmocnienie zawodnikiem, który może konkurować czy też wygryźć kogoś z podstawowej jedenastki. Dlatego znając naszą tradycję świąteczną to pojawi się masa plotek łącząca nas z całą armią piłkarzy i na tym się skończy (nie liczę ewentualnych zakupów przyszłościowych typu Nkoudou czy zaklepań jak Alliego)
|<  <<  <  3  4  5  6  7  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się