Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  3  4  5  6  7    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Leicester - Tottenham
28 listopada 2017, 22:23 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
3 przegrany mecz z rzędu
i MC przed nami
Boasz mi się przypomina


To nie wina trenera. Problemem jest to, ze gramy na kilku frontach a nie mamy zbyt wielu argumentów na ławce, jeśli chodzi o pole do popisu w ataku.
To nie wina trenera. Problemem jest to, ze gramy na kilku frontach a nie mamy zbyt wielu argumentów na ławce, jeśli chodzi o pole do popisu w ataku
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 listopada 2017, 22:24 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
3 przegrany mecz z rzędu
i MC przed nami
Boasz mi się przypomina


Nie wiem czy tacy kibice jak ty zasługują żeby dla nich wygrywać :glupek:
Nie wiem czy tacy kibice jak ty zasługują żeby dla nich wygrywać :glupek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 listopada 2017, 22:25 [cytuj]
Lamelinho :D
Lamelinho :D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 listopada 2017, 22:25 [cytuj]
A tak bardziej poważnie to spoko, że Argentyńczyk notuje asystę. Widać, że mamy jednak jakiś wachlarz możliwości na ławce.
Edytowano dnia: 28 listopada 2017, 22:25
A tak bardziej poważnie to spoko, że Argentyńczyk notuje asystę. Widać, że mamy jednak jakiś wachlarz możliwości na ławce
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
28 listopada 2017, 22:26 [cytuj]
Llorente... :glupek:
Llorente... :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 listopada 2017, 22:26 [cytuj]
Llorente kolejna setka :boisie:
Llorente kolejna setka :boisie:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 listopada 2017, 22:26 [cytuj]
alez Llorente jak tak mozna..:boisie:
alez Llorente jak tak mozna..:boisie:
28 listopada 2017, 22:26 [cytuj]
Ile nasi muszą sytacji zjebać? W tym momencie, gdybyśmy mieli skuteczność Leicester to byłoby 2:5.
Ile nasi muszą sytacji zjebać? W tym momencie, gdybyśmy mieli skuteczność Leicester to byłoby 2:5
LMAO
28 listopada 2017, 22:26 [cytuj]
d r e w n i e n t t e !

out
d r e w n i e n t t e ! out
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 22:27 [cytuj]
Wygląda na to, że Lamela dodaje 100% do jakości gry Tottenhamu
Wygląda na to, że Lamela dodaje 100% do jakości gry Tottenhamu
28 listopada 2017, 22:27 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie wiem czy tacy kibice jak ty zasługują żeby dla nich wygrywać :glupek:



nie wiem czy taki kibice jak ty zasługują żeby tu pisać
nie wiem czy taki kibice jak ty zasługują żeby tu pisać
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 22:32 [cytuj]
Wszedl Lamela po roku I nakryl Dunczyka czapką, bardzo dobrze jakby Christian odpoczal I w koncu mial konkurencje.
Wszedl Lamela po roku I nakryl Dunczyka czapką, bardzo dobrze jakby Christian odpoczal I w koncu mial konkurencje
28 listopada 2017, 22:33 [cytuj]
no i co symulka jak nic dostanie zawieszenie??!
no i co symulka jak nic dostanie zawieszenie??!
28 listopada 2017, 22:35 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie wiem czy taki kibice jak ty zasługują żeby tu pisać


Chyba masz coś z głową nie tak jak porównujesz to co się teraz dzieje do Boas'a. Hahaha, wróć sobie do wyników i artykułów z tamtego czasu i dobrze to przemyśl.

Jak to są 4 doliczone minuty? Simpson 2 minuty przeleżał na trawie i były 3 zmiany. Ale głupota.
Chyba masz coś z głową nie tak jak porównujesz to co się teraz dzieje do Boas'a. Hahaha, wróć sobie do wyników i artykułów z tamtego czasu i dobrze to przemyśl. Jak to są 4 doliczone minuty? Simpson 2 minuty przeleżał na trawie i były 3 zmiany. Ale głupota
LMAO
28 listopada 2017, 22:38 [cytuj]
ale czy tu nie bylo karnego??
ale czy tu nie bylo karnego??
28 listopada 2017, 22:40 [cytuj]
Spodziewałem się jakiejś reakcji po meczu z WBA, a było tylko gorzej. Znowu przebłyski, pojedyncze minuty w których gramy w miarę przyzwoicie. Szkoda, bo top4 może zacząć odjeżdżać.
Spodziewałem się jakiejś reakcji po meczu z WBA, a było tylko gorzej. Znowu przebłyski, pojedyncze minuty w których gramy w miarę przyzwoicie. Szkoda, bo top4 może zacząć odjeżdżać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 listopada 2017, 22:44 [cytuj]
dobrze że skończyło się bez pkt
2-2 zaciemniło by obraz tego jaki piach gramy od tego 3-1 z Madrytem
...
bravo dla Poch-a że udało się zdjąć z boiska '' świętą krowę '' z nr 23

28 XI --- mamy 4 porażki / w poprzednim sezonie było tak po 38 kolejkach ---
pierwszą połowę sezonu można podsumować tylko jednym słowem:


R E G R E S
dobrze że skończyło się bez pkt 2-2 zaciemniło by obraz tego jaki piach gramy od tego 3-1 z Madrytem ... bravo dla Poch-a że udało się zdjąć z boiska '' świętą krowę '' z nr 23 28 XI --- mamy 4 porażki / w poprzednim sezonie było tak po 38 kolejkach --- pierwszą połowę sezonu można podsumować tylko jednym słowem: R E G R E S
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 listopada 2017, 22:44 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
nie wiem czy taki kibice jak ty zasługują żeby tu pisać



Bardziej niż ty, jak znikłeś w pizdu, to jedyny redagowałem tą stronę, teraz wróciłeś bo zobaczyłeś że skończyliśmy na 2 miejscu. Poza tym z opłat którę płacę co rok na fanklub utrzymywany jest serwer, więc powiedz mi czy ktoś zasługuje bardziej niż ja.

Jest takie powiedzenie, jak nie potrafisz być z drużyną jak przegrywa, to nie zasługujesz żeby świętować zwycięstwa.
Bardziej niż ty, jak znikłeś w pizdu, to jedyny redagowałem tą stronę, teraz wróciłeś bo zobaczyłeś że skończyliśmy na 2 miejscu. Poza tym z opłat którę płacę co rok na fanklub utrzymywany jest serwer, więc powiedz mi czy ktoś zasługuje bardziej niż ja. Jest takie powiedzenie, jak nie potrafisz być z drużyną jak przegrywa, to nie zasługujesz żeby świętować zwycięstwa
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 listopada 2017, 22:45 [cytuj]
rafo - jeszcze 15 razy napisz coś z drewnem, to takie zabawne :|
rafo - jeszcze 15 razy napisz coś z drewnem, to takie zabawne :|
28 listopada 2017, 22:47 [cytuj]
Karny mur beton. Zajebał Dannemu że sam się podnieść nie mógł. No nic... Kolejna lekcja że gra z Sissoko w składzie to gra w 10 a Llorente najlepsze lata gry ma za sobą. Wszedł z ławki a oddychał rękawami bardziej niż Kane. Cieszy powrót Erika i to by było na tyle. Dobrej nocy Panowie!
Karny mur beton. Zajebał Dannemu że sam się podnieść nie mógł. No nic... Kolejna lekcja że gra z Sissoko w składzie to gra w 10 a Llorente najlepsze lata gry ma za sobą. Wszedł z ławki a oddychał rękawami bardziej niż Kane. Cieszy powrót Erika i to by było na tyle. Dobrej nocy Panowie!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
|<  <<  <  3  4  5  6  7    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się