Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham -West Brom
25 listopada 2017, 17:36 [cytuj]
Eriksen gra tak słabo, że to się normalnie w pale nie mieści... czyżby brameczka w 88?
Eriksen gra tak słabo, że to się normalnie w pale nie mieści... czyżby brameczka w 88?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 listopada 2017, 17:40 [cytuj]
Mam nadzieje że będzie jakaś wymierna korzyść z tego Llorente
Mam nadzieje że będzie jakaś wymierna korzyść z tego Llorente
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2017, 17:49 [cytuj]
Rondon fizycznie to istny potwór
Rondon fizycznie to istny potwór
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 listopada 2017, 17:53 [cytuj]
Kurwa Llorente ostatnia akcja a ten stoi na spalonym
Kurwa Llorente ostatnia akcja a ten stoi na spalonym
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2017, 17:53 [cytuj]
Jeśli ktoś się jeszcze łudził to właśnie przejebaliśmy mistrzostwo
Jeśli ktoś się jeszcze łudził to właśnie przejebaliśmy mistrzostwo
25 listopada 2017, 17:54 [cytuj]
No i chuj
No i chuj
25 listopada 2017, 17:54 [cytuj]
Trzeba było grać od 1 minuty, a nie 46. Przespacerowaliśmy cała pierwszą połowę, to takie są skutki.
Edytowano dnia: 25 listopada 2017, 17:54
Trzeba było grać od 1 minuty, a nie 46. Przespacerowaliśmy cała pierwszą połowę, to takie są skutki
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
25 listopada 2017, 17:55 [cytuj]
to co, teraz dla odmiany będziemy dobrze grać w lidze mistrzów i słabo w PL ? :D
to co, teraz dla odmiany będziemy dobrze grać w lidze mistrzów i słabo w PL ? :D
25 listopada 2017, 17:55 [cytuj]
HA HA HA
DREWNIANY TOT WELCOME
HA HA HA DREWNIANY TOT WELCOME
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 listopada 2017, 17:56 [cytuj]
Pozostaje walka o TOP4.

Choć jak dalej będziemy świetne mecze przeplatać beznadziejnymi - to i o to może być cholernie ciężko.
Pozostaje walka o TOP4. Choć jak dalej będziemy świetne mecze przeplatać beznadziejnymi - to i o to może być cholernie ciężko
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 listopada 2017, 17:58 [cytuj]
Ja rozumiem że trzeba wierzyć i podchodzić z optymizmem ale badźmy też realistami. Manchester City jest poza zasięgiem każdego angielskiego klubu.
Od jakiegos czasu można było spokojnie powiedzieć że zostaje Nam walka o top 4 tak jak Arsenalowi Liverpoolowi United i Chelsea.
Ja rozumiem że trzeba wierzyć i podchodzić z optymizmem ale badźmy też realistami. Manchester City jest poza zasięgiem każdego angielskiego klubu. Od jakiegos czasu można było spokojnie powiedzieć że zostaje Nam walka o top 4 tak jak Arsenalowi Liverpoolowi United i Chelsea
25 listopada 2017, 17:59 [cytuj]
Eriksen i Davies nie mieli ani jednego udanego zagrania:zly:
Eriksen i Davies nie mieli ani jednego udanego zagrania:zly:
25 listopada 2017, 18:00 [cytuj]
Tylko przypomnę ci co chwalili okno transferowe nie mają prawa narzekać! Teraz jest czas kiedy powinniście bronić drużynę. Kupiliśmy Gazzanigę, świetna presja na Llorisa. Llorente świetna opcja z przodu ma tyle do zaoferowania drużynie. No panowie możecie się teraz wykazać
Tylko przypomnę ci co chwalili okno transferowe nie mają prawa narzekać! Teraz jest czas kiedy powinniście bronić drużynę. Kupiliśmy Gazzanigę, świetna presja na Llorisa. Llorente świetna opcja z przodu ma tyle do zaoferowania drużynie. No panowie możecie się teraz wykazać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2017, 18:03 [cytuj]
Llorente pokazał przecież 2 udane zagrania w meczu z Realem:boisie:
A prawdziwy swój poziom w ostatniej akcji z Borussią:lezkawoku:
Edytowano dnia: 25 listopada 2017, 18:03
Llorente pokazał przecież 2 udane zagrania w meczu z Realem:boisie: A prawdziwy swój poziom w ostatniej akcji z Borussią:lezkawoku:
25 listopada 2017, 18:03 [cytuj]
Przygladalem sie uwaznie Eriksenowi,dzis mial wiecej strat niz dokladnych podan, checi do walki to on nigdy nie mial no I ten strzal z 17m ukazal w jakiej dyspozycji znajduje sie nasz super playmaker.Nie ma kogo wyroznic, Dembele wniosl troche ozywienia, Son na plus, Dier juz mysli ze jest wielki,bo dostal opaske kapitana, a dzis cieniutki, ogolnie sheet,no ale wygralismy z Realem :zmeczony:
Przygladalem sie uwaznie Eriksenowi,dzis mial wiecej strat niz dokladnych podan, checi do walki to on nigdy nie mial no I ten strzal z 17m ukazal w jakiej dyspozycji znajduje sie nasz super playmaker.Nie ma kogo wyroznic, Dembele wniosl troche ozywienia, Son na plus, Dier juz mysli ze jest wielki,bo dostal opaske kapitana, a dzis cieniutki, ogolnie sheet,no ale wygralismy z Realem :zmeczony:
25 listopada 2017, 18:05 [cytuj]
Ja tam w mistrzostwo nie wierze ani nie wierzyłem. Po prostu mamy za małą ławkę walcząc na tylu frontach a do tego jak dla mnie nasza polityka transferowa jeśli chodzi o ofensywę jest bardzo "słaba" - i nie chodzi mi tu o by wydawać ogromne kwoty tylko częściej szukać zmienników do podstawowego trzonu ofensywnego.
Co do dzisiejszego meczu to przespaliśmy pierwszą połowę i straciliśmy ważne dwa punkty.
Ja tam w mistrzostwo nie wierze ani nie wierzyłem. Po prostu mamy za małą ławkę walcząc na tylu frontach a do tego jak dla mnie nasza polityka transferowa jeśli chodzi o ofensywę jest bardzo "słaba" - i nie chodzi mi tu o by wydawać ogromne kwoty tylko częściej szukać zmienników do podstawowego trzonu ofensywnego. Co do dzisiejszego meczu to przespaliśmy pierwszą połowę i straciliśmy ważne dwa punkty
25 listopada 2017, 18:07 [cytuj]
Nie rozumiem jeszcze, dlaczego Poch trzymał na ławce i Sissoko (najlepszy z Arsenalem), i Auriera (Trippierowi wyraźnie nie szło). A zamiana Janssena na Llorente to był chyba najgorszy pomysł z możliwych :)
Nie rozumiem jeszcze, dlaczego Poch trzymał na ławce i Sissoko (najlepszy z Arsenalem), i Auriera (Trippierowi wyraźnie nie szło). A zamiana Janssena na Llorente to był chyba najgorszy pomysł z możliwych :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 listopada 2017, 18:12 [cytuj]
Nie dodaliśmy żadnej świeżej krwi w ataku, kupilismy podstarzałego Llorente. Mówiłem że może się to źle skończyć, to obrońcy okna transferowego na mnie naskoczyli, że marudzę, że Llorente super opcja. Teraz ci ludzie pierwsi narzekają i marudzą, powiedzieliście coś to teraz bądźcie konsekwentni, bo widzę że tylko ja "marudny Polak" bronię tej drużyny.
Nie dodaliśmy żadnej świeżej krwi w ataku, kupilismy podstarzałego Llorente. Mówiłem że może się to źle skończyć, to obrońcy okna transferowego na mnie naskoczyli, że marudzę, że Llorente super opcja. Teraz ci ludzie pierwsi narzekają i marudzą, powiedzieliście coś to teraz bądźcie konsekwentni, bo widzę że tylko ja "marudny Polak" bronię tej drużyny
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 listopada 2017, 18:13 [cytuj]
Sorry za off top , my sie wk...... za ten dzisiejszy remis, a co maja powiedziec fani Borussi Dortmund:D
Sorry za off top , my sie wk...... za ten dzisiejszy remis, a co maja powiedziec fani Borussi Dortmund:D
25 listopada 2017, 18:15 [cytuj]
KRIS powiedział/a:
Jeśli ktoś się jeszcze łudził to właśnie przejebaliśmy mistrzostwo

na mistrzostwo to nie mamy szans od porazki z MU. 5-6 miejsce to bedzie wyzwanie. rok temumielismy fatalna passe bez Toby-ego i teraz jest to samo..
na mistrzostwo to nie mamy szans od porazki z MU. 5-6 miejsce to bedzie wyzwanie. rok temumielismy fatalna passe bez Toby-ego i teraz jest to samo
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 153 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się