Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Crystal Palace
5 listopada 2017, 19:02 [cytuj]
tmn powiedział/a:
Panowie... nie uważacie, że ta rotacja na wahadłach wcale nie jest taka dobra? Ktoś sp***li mecz a i tak wie, że będzie grał, nie w następnym meczu, ale kolejnym. Ktoś będzię grał na 120% a i tak wie, że w następnym meczu prawdopodobnie nie zagra... Nagrodą za dobrze rozegrane spotkania powinien być pewny plac gry, a karą za złe mecze powinna być ławka a tu się odbywa w ten sposób, że Mauricio chce, żeby wszyscy byli zadowoleni. Z jednej strony dobre jest takie podejście, bo nie chce robić niepotrzebnego kwasu w drużynie, ale jednak coś tutaj jest nie w porządku



Ja uważam, że jest wspaniała. chciałbym aby tak funkcjonowały inne pozycje, niestety nie mamy takich zmienników. Po jednym słabym meczu chcesz oceniać plan taktyczny. Rotacja jest dobra. Auier zagrał słaby mecz, ale to się zdarza. Mieliśmy bardzo trudny okres, graliśmy trudne mecze co 3 dni. Nasi boczni obrońcy zapierdzielają w ataku i obronie, więc muszą być wypoczęci, żeby było to możliwe. Jedna słabsza dyspozycja dnia tego nie zmienia.
Ja uważam, że jest wspaniała. chciałbym aby tak funkcjonowały inne pozycje, niestety nie mamy takich zmienników. Po jednym słabym meczu chcesz oceniać plan taktyczny. Rotacja jest dobra. Auier zagrał słaby mecz, ale to się zdarza. Mieliśmy bardzo trudny okres, graliśmy trudne mecze co 3 dni. Nasi boczni obrońcy zapierdzielają w ataku i obronie, więc muszą być wypoczęci, żeby było to możliwe. Jedna słabsza dyspozycja dnia tego nie zmienia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 listopada 2017, 19:40 [cytuj]
Nie, nie, nie, żeby, nie było... nie chodziło mi w ogóle o Auriera (mimo, że zagrał źle). Dlatego napisałem "mecze" a nie pojedynczy mecz. Może macie rację... wstałem po nocce lewą nogą i tak mnie wzięło na marudzenie.
Nie, nie, nie, żeby, nie było... nie chodziło mi w ogóle o Auriera (mimo, że zagrał źle). Dlatego napisałem "mecze" a nie pojedynczy mecz. Może macie rację... wstałem po nocce lewą nogą i tak mnie wzięło na marudzenie
5 listopada 2017, 20:31 [cytuj]
3 punkty w meczu, w którym nic nie szło, cieszę się
3 punkty w meczu, w którym nic nie szło, cieszę się
5 listopada 2017, 22:03 [cytuj]
Trzeba też pamiętać, że byliśmy podmęczeni tym trudnym okresem. Kane wyglądał lekko zajechany, Poch nie miał wyboru musiał go zdjąć. Kane, Alli i Toby sobie coś ponaciągali. Dobrze że przyszła ta przerwa na reprezentacje, ale wolałbym jakby Kane nie grał i odpoczywał przez te dwa tygodnie.
Trzeba też pamiętać, że byliśmy podmęczeni tym trudnym okresem. Kane wyglądał lekko zajechany, Poch nie miał wyboru musiał go zdjąć. Kane, Alli i Toby sobie coś ponaciągali. Dobrze że przyszła ta przerwa na reprezentacje, ale wolałbym jakby Kane nie grał i odpoczywał przez te dwa tygodnie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 4 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się