Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Premier League » Huddersfield - Tottenham
30 września 2017, 14:35 [cytuj]
Nie mieli przeciwko sobie Hurricane'a....
Nie mieli przeciwko sobie Hurricane'a
30 września 2017, 15:17 [cytuj]
Pierwsza bramka Sissoko :brawo:
Pierwsza bramka Sissoko :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 15:24 [cytuj]
:brawo: za mecz dla całej drużyny. Mam nadzieję, że Davies swoimi występami łagodzi opinie u wielu kibiców jakoby był dużo gorszy od Rose.
:brawo: za mecz dla całej drużyny. Mam nadzieję, że Davies swoimi występami łagodzi opinie u wielu kibiców jakoby był dużo gorszy od Rose
30 września 2017, 15:40 [cytuj]
Sprzedać Rose za 50 mln zimą, bo w przyszłym okienku już wszyscy mogą pytać o Daviesa a nie o niego :D Dla mnie jest spalony po tym wywiadzie dla The Sun. Nie ma ludzi niezastapionych a i boisko pokazuje, że daleko nie trzeba było szukać.
Sprzedać Rose za 50 mln zimą, bo w przyszłym okienku już wszyscy mogą pytać o Daviesa a nie o niego :D Dla mnie jest spalony po tym wywiadzie dla The Sun. Nie ma ludzi niezastapionych a i boisko pokazuje, że daleko nie trzeba było szukać
30 września 2017, 16:29 [cytuj]
Ta, przyjdzie mecz z City, Chelsea czy Realem i znowu wyjdą braki Daviesa. To zawodnik dość solidny, na pewno się rozwinął ale jak dla mnie brakuje mu sporo do Rosa sprzed kontuzji. Tak samo jak Trippierowi brakuje do Walkera. Na takich beniaminków tacy zawodnicy są spoko, bo wtedy nie widac ich braków w defensywie, w kryciu. Przez cały mecz sa w ofensywie, bo rywal nic nie gra.
Bez hurraoptymizmu, wynik bardzo dobry, gra dobra. No może poza Allim, ten gość jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu, totalna pomyłka, nie wiem czemu gra on a nie np Son.
Ta, przyjdzie mecz z City, Chelsea czy Realem i znowu wyjdą braki Daviesa. To zawodnik dość solidny, na pewno się rozwinął ale jak dla mnie brakuje mu sporo do Rosa sprzed kontuzji. Tak samo jak Trippierowi brakuje do Walkera. Na takich beniaminków tacy zawodnicy są spoko, bo wtedy nie widac ich braków w defensywie, w kryciu. Przez cały mecz sa w ofensywie, bo rywal nic nie gra. Bez hurraoptymizmu, wynik bardzo dobry, gra dobra. No może poza Allim, ten gość jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu, totalna pomyłka, nie wiem czemu gra on a nie np Son
30 września 2017, 17:46 [cytuj]
Bo Son nie dorasta mu do pięt - może dlatego
Bo Son nie dorasta mu do pięt - może dlatego
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 19:01 [cytuj]
W obecnej formie Alliego? To Son go przerasta. Alli gra za zasługi z zeszłego sezonu a nie dlatego bo jest w zajebistej formie.
W obecnej formie Alliego? To Son go przerasta. Alli gra za zasługi z zeszłego sezonu a nie dlatego bo jest w zajebistej formie
30 września 2017, 19:21 [cytuj]
Davies zagrał świetnie w tym meczu, Trippier zresztą też super. Przy czym o ile Ben w ostatnich spotkaniach zaskakuje mnie utrzymywaniem stałej, wysokiej formy, o tyle w przypadku Kierana pytanie "na ile pomógł mu fakt, że to tylko Huddersfield" wydaje się zasadne. Trippier i Aurier obaj zagrali bardzo porządnie swoje ostanie mecze i mimo sprzedaży Walkera mamy kłopot bogactwa na prawej stronie. Fatalne okienko???

Fajnie, że Sissoko się przełamał. Żeby mieć jakąś przyszłość w klubie musi zacząć grać coś ciekawego i robi to.
Davies zagrał świetnie w tym meczu, Trippier zresztą też super. Przy czym o ile Ben w ostatnich spotkaniach zaskakuje mnie utrzymywaniem stałej, wysokiej formy, o tyle w przypadku Kierana pytanie "na ile pomógł mu fakt, że to tylko Huddersfield" wydaje się zasadne. Trippier i Aurier obaj zagrali bardzo porządnie swoje ostanie mecze i mimo sprzedaży Walkera mamy kłopot bogactwa na prawej stronie. Fatalne okienko??? Fajnie, że Sissoko się przełamał. Żeby mieć jakąś przyszłość w klubie musi zacząć grać coś ciekawego i robi to
COYS!
30 września 2017, 20:25 [cytuj]
Piękny wynik, w dodatku bramka Sissoko. Oby to była pierwsza z wielu. Brawa dla drużyny.

PS. Odpuszczę sobie oglądanie meczów i wygrywamy ligę :D
Piękny wynik, w dodatku bramka Sissoko. Oby to była pierwsza z wielu. Brawa dla drużyny. PS. Odpuszczę sobie oglądanie meczów i wygrywamy ligę :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 października 2017, 10:15 [cytuj]
Oceny według SKY SPORT-
Tottenham: Lloris (7), Trippier (7), Alderweireld (7), Vertonghen (7), Sanchez (7), Davies (8), Dier (7), Winks (7), Eriksen (7), Alli (6), Kane (9)

Subs: Sissoko (7), Walker-Peters (NA), Son (NA)
Ciekawe czy Alli dostał ocenę za całokształt czy za nurka?
Oceny według SKY SPORT- Tottenham: Lloris (7), Trippier (7), Alderweireld (7), Vertonghen (7), Sanchez (7), Davies (8), Dier (7), Winks (7), Eriksen (7), Alli (6), Kane (9) Subs: Sissoko (7), Walker-Peters (NA), Son (NA) Ciekawe czy Alli dostał ocenę za całokształt czy za nurka?
1 października 2017, 18:23 [cytuj]
I tak za wysoka ocena Dele. Nie dałbym wyżej niż 4. Strasznie frustrujące jest oglądanie jak co chwilę traci piłkę, upada na murawę i rozkłada ręce, albo jak wdaje się w dryblingi z których nic dobrego dla nas nie wynika. Dele jest pod formą, ale odnajdzie ją chyba tylko grając regularnie. Posadzenie go na ławce raczej nie rozwiąże problemu.
I tak za wysoka ocena Dele. Nie dałbym wyżej niż 4. Strasznie frustrujące jest oglądanie jak co chwilę traci piłkę, upada na murawę i rozkłada ręce, albo jak wdaje się w dryblingi z których nic dobrego dla nas nie wynika. Dele jest pod formą, ale odnajdzie ją chyba tylko grając regularnie. Posadzenie go na ławce raczej nie rozwiąże problemu
1 października 2017, 19:58 [cytuj]
Ja bym nawet śmiał powiedzieć, ze Alli nawet pod forma i tak robi dużo dobrego!
Ja bym nawet śmiał powiedzieć, ze Alli nawet pod forma i tak robi dużo dobrego!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się