Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Huddersfield - Tottenham
30 września 2017, 12:31 [cytuj]
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Kane

Możliwe, że meczu nie obejrzę, więc spodziewam się gładkiego zwycięstwa jak z Borussią i Evertonem :D
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Winks, Eriksen, Dele, Kane Możliwe, że meczu nie obejrzę, więc spodziewam się gładkiego zwycięstwa jak z Borussią i Evertonem :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 września 2017, 12:32 [cytuj]
Fajnie, że Winks w podstawie :)
Fajnie, że Winks w podstawie :)
30 września 2017, 12:34 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Fajnie, że Winks w podstawie :)


Fajnie, że Son na ławce :rotfl:

PS. Zwycięstwa z Borussią nie nazwałbym zwycięstwem "gładkim" ;)
Fajnie, że Son na ławce :rotfl: PS. Zwycięstwa z Borussią nie nazwałbym zwycięstwem "gładkim" ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 12:36 [cytuj]
Spodziewałem się, ze Son zacznie, a Eriksen w razie potrzeby wejdzie z ławki, ale widzocznie jest już gotowy do gry na 100% :)
Spodziewałem się, ze Son zacznie, a Eriksen w razie potrzeby wejdzie z ławki, ale widzocznie jest już gotowy do gry na 100% :)
30 września 2017, 12:51 [cytuj]
Son wnosi do naszej gry najwięcej, kiedy wchodzi z ławki. Jak zaczyna od pierwszej minuty - często przechodzi obok meczu. Nie wiem, od czego to zależy, ale tak właśnie jest.
Son wnosi do naszej gry najwięcej, kiedy wchodzi z ławki. Jak zaczyna od pierwszej minuty - często przechodzi obok meczu. Nie wiem, od czego to zależy, ale tak właśnie jest
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 13:07 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Son wnosi do naszej gry najwięcej, kiedy wchodzi z ławki. Jak zaczyna od pierwszej minuty - często przechodzi obok meczu. Nie wiem, od czego to zależy, ale tak właśnie jest


Ja mam jeszcze podobne odczucie z Sissoko, że dużo więcej go widać jak dostanie 20-30 minut, niz jak 90 :rotfl:
Ja mam jeszcze podobne odczucie z Sissoko, że dużo więcej go widać jak dostanie 20-30 minut, niz jak 90 :rotfl:
30 września 2017, 13:15 [cytuj]
A ja mam wrażenie, że przy tych pierwszych paru meczach chyba jednak Alliemu należy się góra podium za te przechodzenie obok meczów.
A ja mam wrażenie, że przy tych pierwszych paru meczach chyba jednak Alliemu należy się góra podium za te przechodzenie obok meczów
30 września 2017, 13:24 [cytuj]
Niby przechodzi obok ale swoje i tak strzela i asystuje. Chociaż z takim WHU, gdyby był w formie to hat-tricka by ustrzelił a on niepotrzebnie zwalniał grę i się wdawał w drybling
Niby przechodzi obok ale swoje i tak strzela i asystuje. Chociaż z takim WHU, gdyby był w formie to hat-tricka by ustrzelił a on niepotrzebnie zwalniał grę i się wdawał w drybling
30 września 2017, 13:28 [cytuj]
Nie wiem czemu niektórzy nastawiają się na łatwy mecz, oni mają jędną z najlepszych obron w PL więc to będzie mecz do pierwszej bramki. Jak strzelimy w miarę szybko to może być ok, jak nie to będzie bicie głową w mur jak w ostatnich meczach.
Nie wiem czemu niektórzy nastawiają się na łatwy mecz, oni mają jędną z najlepszych obron w PL więc to będzie mecz do pierwszej bramki. Jak strzelimy w miarę szybko to może być ok, jak nie to będzie bicie głową w mur jak w ostatnich meczach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 13:30 [cytuj]
No w tym sezonie jego statystyki póki co nie powalają ;)
No w tym sezonie jego statystyki póki co nie powalają ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 13:38 [cytuj]
Przez Aliego już dwie bramki mogliśmy stracić
Przez Aliego już dwie bramki mogliśmy stracić
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 13:39 [cytuj]
Haha :D
Haha :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 września 2017, 13:40 [cytuj]
Harry!
Harry!
30 września 2017, 13:46 [cytuj]
Tak się kończy moje chwalenie obrony Huddersfield :rotfl::rotfl::rotfl:
Tak się kończy moje chwalenie obrony Huddersfield :rotfl::rotfl::rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 13:50 [cytuj]

Kocham Cię Kane ale podawaj jak kolega jest lepiej ustawiony
Kocham Cię Kane ale podawaj jak kolega jest lepiej ustawiony
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 13:52 [cytuj]
varba powiedział/a:
Tak się kończy moje chwalenie obrony Huddersfield :rotfl::rotfl::rotfl:


A już miałem Ci coś napisać ;-)
A już miałem Ci coś napisać ;-)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 września 2017, 13:54 [cytuj]
Ale jadą;d
Ale jadą;d
30 września 2017, 13:56 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
A już miałem Ci coś napisać ;-)


Pamiętaj zawsze na odwrót, jak zjebie kogoś to strzela, jak chwalę to gra chujowo:D:D:D
Pamiętaj zawsze na odwrót, jak zjebie kogoś to strzela, jak chwalę to gra chujowo:D:D:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 13:57 [cytuj]
Nasi kibice: He's only one season wonder :D:D
Nasi kibice: He's only one season wonder :D:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
30 września 2017, 14:17 [cytuj]
Jak oni zachowali 4 czyste konta w 6 meczach? :)
Jak oni zachowali 4 czyste konta w 6 meczach? :)
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się