Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Tottenham - Swansea
16 września 2017, 18:03 [cytuj]
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Dier, Sissoko, Eriksen, Son, Dele, Kane

subs: Vorm, Aurier, Davies, Foyth, Dembele, Winks, Llorente

Fabianski, Naughton, van der Hoorn, Fernandez (C), Mawson, Olsson, Clucas, Sanches, Carroll, Ayew, Abraham

subs: Nordfeldt, Rangel, Roque Mesa, Fer, Routledge, Narsingh, Bony
Edytowano dnia: 16 września 2017, 18:04
Lloris (C), Trippier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Dier, Sissoko, Eriksen, Son, Dele, Kane subs: Vorm, Aurier, Davies, Foyth, Dembele, Winks, Llorente Fabianski, Naughton, van der Hoorn, Fernandez (C), Mawson, Olsson, Clucas, Sanches, Carroll, Ayew, Abraham subs: Nordfeldt, Rangel, Roque Mesa, Fer, Routledge, Narsingh, Bony
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 18:05 [cytuj]
Son jako wahadłowy? Spoko..
Son jako wahadłowy? Spoko
16 września 2017, 18:06 [cytuj]
Skład wystarczający na Swansea.
Skład wystarczający na Swansea
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 18:08 [cytuj]
To czy wystarczający to się okaże dopiero za jakies 2 godziny. Może trochę wcześniej jak zamkniemy mecz wczesniej :)
Nie wiem czemu ale zawsze sceptycznie patrzę na środek pola gdy w Nim nie widze Dembele. To zawodnik ktróry i gra do przodu i pomaga w defensywie. Daje spokój, potrafi przytrzymac piłkę. Ja nie widzę dla Niego solidnego zmiennika, dobrze, ze po Lidze Mistrzów mamy Swanseę za rywala. Choć nie mozna ich lekceważyć.
To czy wystarczający to się okaże dopiero za jakies 2 godziny. Może trochę wcześniej jak zamkniemy mecz wczesniej :) Nie wiem czemu ale zawsze sceptycznie patrzę na środek pola gdy w Nim nie widze Dembele. To zawodnik ktróry i gra do przodu i pomaga w defensywie. Daje spokój, potrafi przytrzymac piłkę. Ja nie widzę dla Niego solidnego zmiennika, dobrze, ze po Lidze Mistrzów mamy Swanseę za rywala. Choć nie mozna ich lekceważyć
16 września 2017, 18:16 [cytuj]
Mamy wystarczająco dużo jakości, żeby pokonać słabiutkie Swansea. Wszystko zależy od zaangażowania piłkarzy.
Mamy wystarczająco dużo jakości, żeby pokonać słabiutkie Swansea. Wszystko zależy od zaangażowania piłkarzy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 18:18 [cytuj]
Meh nie podoba mi się ten Davies na ławce... Chłopak rozwija się w masakrycznie dobrym tempie i ogólnie jest ostatnio w gazie, a my go sadzamy na ławce... szkoda :(
Meh nie podoba mi się ten Davies na ławce... Chłopak rozwija się w masakrycznie dobrym tempie i ogólnie jest ostatnio w gazie, a my go sadzamy na ławce... szkoda :(
16 września 2017, 18:24 [cytuj]
Mortal powiedział/a:
Meh nie podoba mi się ten Davies na ławce... Chłopak rozwija się w masakrycznie dobrym tempie i ogólnie jest ostatnio w gazie, a my go sadzamy na ławce... szkoda :(

nie sztuka zajechać go juz na początku sezonu :luzik:
nie sztuka zajechać go juz na początku sezonu :luzik:
16 września 2017, 18:33 [cytuj]
Ja wierzę, że dzisiaj Sissoko strzeli swoją pierwszą bramkę dla nas :cwaniak:
Ja wierzę, że dzisiaj Sissoko strzeli swoją pierwszą bramkę dla nas :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 18:37 [cytuj]
Macie jakies dobre transmisje to podzielcie się linkiem proszę :)
Macie jakies dobre transmisje to podzielcie się linkiem proszę :)
16 września 2017, 18:37 [cytuj]
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 18:38 [cytuj]
http://www.navixsport.com/sport.php?id=3038&page=aaslkxpslkmpslklsp

Tylko, że są limity oglądających, więc czasami trzeba troszkę poczekać
http://www.navixsport.com/sport.php?id=3038&page=aaslkxpslkmpslklsp Tylko, że są limity oglądających, więc czasami trzeba troszkę poczekać
16 września 2017, 18:54 [cytuj]
Świetna pozycja dla Eriksena, czemu więc Dier strzelał :bezradny:
Świetna pozycja dla Eriksena, czemu więc Dier strzelał :bezradny:
16 września 2017, 19:03 [cytuj]
gramy jakbysmy byli zajechani po bvb, albo jakbysmy chcieli jak najmniejszym nakladem sil to wygrac, ale narazie to na stojaco...
gramy jakbysmy byli zajechani po bvb, albo jakbysmy chcieli jak najmniejszym nakladem sil to wygrac, ale narazie to na stojaco
16 września 2017, 19:18 [cytuj]
Lipa. Dużo szumu, jesteśmy lepsi w każdym aspekcie gry ale jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to leżymy. Najgroźniejszą sytuacją był chyba strzał Kane'a z wolnego. Swansea stawia autobus, co tym bardziej utrudnia sprawę.
Lipa. Dużo szumu, jesteśmy lepsi w każdym aspekcie gry ale jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to leżymy. Najgroźniejszą sytuacją był chyba strzał Kane'a z wolnego. Swansea stawia autobus, co tym bardziej utrudnia sprawę
16 września 2017, 19:45 [cytuj]
Kurwa mać. Sissoko prawie z asystą :zly:
Kurwa mać. Sissoko prawie z asystą :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 20:06 [cytuj]
Sanchez to jak dziecko we mgle :D
Sanchez to jak dziecko we mgle :D
16 września 2017, 20:07 [cytuj]
Tak jak atak dzisiaj :glupek:
Tak jak atak dzisiaj :glupek:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 20:09 [cytuj]
Nie rozumiem dlaczego nie wejdzie Dembele za Diera..
Nie rozumiem dlaczego nie wejdzie Dembele za Diera
16 września 2017, 20:14 [cytuj]
Tragedia. Kolejne stracone punkty się szykują.
Tragedia. Kolejne stracone punkty się szykują
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 września 2017, 20:15 [cytuj]
Dean jest dzisiaj jebnięty :glupek:
Dean jest dzisiaj jebnięty :glupek:
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się