Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Premier League » Everton- Tottenham
9 września 2017, 16:31 [cytuj]
Harry chciał po prostu strzelić jakiegoś porządnego 100 gola.:D
Harry chciał po prostu strzelić jakiegoś porządnego 100 gola.:D
9 września 2017, 16:31 [cytuj]
He scores even when he doesn't want to :**
He scores even when he doesn't want to :**
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
9 września 2017, 16:36 [cytuj]
i to ze spadkowicza ,przez moment był chyba nawet najdroższym bramkarzem w historii ,nim Ederson poszedl do City ,czy tam ex aeqo z Buffonem...
i to ze spadkowicza ,przez moment był chyba nawet najdroższym bramkarzem w historii ,nim Ederson poszedl do City ,czy tam ex aeqo z Buffonem
9 września 2017, 16:37 [cytuj]
Kamilos powiedział/a:
jest wrzesień ,ale kto mi powie jak taki Pickford kosztował 30 melonow:krzyk:

Heh, już raz na tej stronie o to pytałem ;) To naprawdę niezła zagadka ;)
Heh, już raz na tej stronie o to pytałem ;) To naprawdę niezła zagadka ;)
COYS!
9 września 2017, 16:39 [cytuj]
alez spartolili tą kontrę... poza tym Everton mial przyzwoitych bramkarzy to poc im bylo potrzebne cos takiego, mogli Heatona jak juz
alez spartolili tą kontrę... poza tym Everton mial przyzwoitych bramkarzy to poc im bylo potrzebne cos takiego, mogli Heatona jak juz
9 września 2017, 16:42 [cytuj]
brawo! 2:0
brawo! 2:0
9 września 2017, 16:47 [cytuj]
Pickford przestraszyl Alliego ,jednak niezly z niego pokemon:F
Pickford przestraszyl Alliego ,jednak niezly z niego pokemon:F
9 września 2017, 16:48 [cytuj]
Aż przyjemnie się patrzyło jak pod koniec połowy rozgrywali piłkę pod polem karnym Evertonu
Aż przyjemnie się patrzyło jak pod koniec połowy rozgrywali piłkę pod polem karnym Evertonu
9 września 2017, 16:49 [cytuj]
Wreszcie nasz mecz się przyjemnie ogląda :)
Wreszcie nasz mecz się przyjemnie ogląda :)
9 września 2017, 16:50 [cytuj]
Ale Martina robi nam prezenty...prawie jakby był 12-tym zawodnikiem Spurs
Ale Martina robi nam prezenty...prawie jakby był 12-tym zawodnikiem Spurs
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 września 2017, 16:50 [cytuj]
Jest dobrze, ale można było zakończyć już ten mecz. Trochę zimnej krwi i byłoby 3-0 A nawet 4-0
Jest dobrze, ale można było zakończyć już ten mecz. Trochę zimnej krwi i byłoby 3-0 A nawet 4-0
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 września 2017, 16:53 [cytuj]
A no zawsze może być lepiej, ale mimo wszystko nie wszyscy jeszcze weszli dobrze w sezon, tak Harry patrzę głównie na Ciebie :D

Jak się podoba jak na razie debiut Sancheza?
A no zawsze może być lepiej, ale mimo wszystko nie wszyscy jeszcze weszli dobrze w sezon, tak Harry patrzę głównie na Ciebie :D Jak się podoba jak na razie debiut Sancheza?
9 września 2017, 16:54 [cytuj]
Sanchez wygląda jakby mu się nogi miały zaraz poplątać, ale ustrzegł się błędu.
Co ciekawe mamy minimalne mniejsze posiadanie od Evertonu, bez Dembele to było do przewidzenia.
Sanchez wygląda jakby mu się nogi miały zaraz poplątać, ale ustrzegł się błędu. Co ciekawe mamy minimalne mniejsze posiadanie od Evertonu, bez Dembele to było do przewidzenia
9 września 2017, 16:58 [cytuj]
Dla mnie Sanchez wygląda bardzo dobrze. Wszystko co od niego oczekiwałem na razie się spełnią. Będziemy mieli sporo pożytku patrząc na jego wiek.
Dla mnie Sanchez wygląda bardzo dobrze. Wszystko co od niego oczekiwałem na razie się spełnią. Będziemy mieli sporo pożytku patrząc na jego wiek
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 września 2017, 17:01 [cytuj]
mi tam też podoba się, spokojny
mi tam też podoba się, spokojny
9 września 2017, 17:03 [cytuj]
Sissoko nawet wygląda ok, gdyby trzymał linię spalonego to mógłby być jednym z lepszych na boisku.
Sissoko nawet wygląda ok, gdyby trzymał linię spalonego to mógłby być jednym z lepszych na boisku
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
9 września 2017, 17:04 [cytuj]
Ale początek :DDD
Ale początek :DDD
9 września 2017, 17:06 [cytuj]
pytanie brzmi czy ten Everton nie jest aby tak słaby ,bo oni byli gorsi znacznie niz 10 kolesi z City ,z Chelsea nie zrobili ani jednej akcji ,zobaczymy w srode z Dortmundem ktory sie meczy z 10tka z Freiburga
pytanie brzmi czy ten Everton nie jest aby tak słaby ,bo oni byli gorsi znacznie niz 10 kolesi z City ,z Chelsea nie zrobili ani jednej akcji ,zobaczymy w srode z Dortmundem ktory sie meczy z 10tka z Freiburga
9 września 2017, 17:06 [cytuj]
Szkoda że wszystkim meczów w tym sezonie nie możemy grac na wyjeździe:rotfl:
Szkoda że wszystkim meczów w tym sezonie nie możemy grac na wyjeździe:rotfl:
9 września 2017, 17:08 [cytuj]
davis dzisiaj zajebiste dosrodkowania
davis dzisiaj zajebiste dosrodkowania
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 130 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się