Tottenham walczy o Pereire

15 lipca 2017, 17:10, Jakub Spurs News
Tottenham walczy o Pereire

Jak zgodnie donosi większość angielskich i portugalskich mediów, Koguty zagięły parol na obrońce FC Porto - Ricardo Pereire. Miałby być on konkurencją dla Kierana Trippiera po tym jak do City odszedł Kyle Walker.

Portugalczyk ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Nicei i zebrał bardzo dobre recenzje. W jego kontrakcie z Porto jest klauzula wykupu w wysokości 22 miliony funtów. Niektóre źródła mówią jednak że Smoki mogą zejść z ceny nawet do 16 milionów.

W kręgu zainteresowań Tottenhamu znajdował się także Djibril Sidibe, piłkarz Monaco. Podpisał on jednak nowy 5 letni kontrakt tego samego dnia w którym Walker przeszedł do City.

Koguty mocno wierzą w swojego wychowanka, Kyle Walkera-Petersa. Utalentowany 18 latek może jednak nie być jeszcze gotowy na występy w Premier League czy Champions League. Jeśli jednak Spurs nie sprowadzą żadnego prawego obrońcy, prawdopodobnie to właśnie on będzie w parze z Trippierem występował na boku obrony.

Źródło: Sky Sports
3 komentarze ODŚWIEŻ
Walu
16 lipca 2017, 01:28
Varba widziałeś go w akcji inaczej niż na youtube?
0
varba
16 lipca 2017, 20:19
Jakbym miał pewność, że to wybór Pochettino, to poparłby ten transfer w 100%
0
Walu
16 lipca 2017, 16:35
Ja nie widziałem żadnego meczu i właśnie dlatego nie oceniam Perreiry jeszcze zanim do nas dołączył. Niech zagra kilka razy i wtedy się wypowiadajmy.

Pochettino za którego bocznego obrońcę by się nie wziął to robi z niego jednego z lepszych piłkarzy w lidze więc skoro kogoś sobie upatrzył to musi w nim coś widzieć...
0
varba
16 lipca 2017, 10:02
Niewidziałem całego meczu Nice w poprzednim sezonie. Nawet gdybym obejrzał, to na pewno bym go nie zapamiętał. Było dużo ciekwaszych meczy po drodze. Teraz wszyscy będą tu zapewniać jak dużo meczy widzieli tego gościa. Ja mam jedno pytanie do nich, czy jest lepszy od Trippiera, żeby płacić za niego więcej pieniędzy niż zapłaciliśmy za Anglika??
1
varba
15 lipca 2017, 22:56
Taka z niego będzie konkurencja jak z N'Koudou dla Sona :-) Oby Levy nie zapłacił jakiś głupich pieniędzy. Jego statystyki nie powalają więc te 13 mln o których się mówi, to absolutny max co powiniśmy za niego zaoferować.
0
Walu
15 lipca 2017, 22:29
Płotki głoszą, że nasza ostatnia oferta opiewała na 13 piłek i zestaw koszulek treningowych ;)
0
varba
15 lipca 2017, 22:44
A to i tak za dużo.
0

ROZGRYWKI

Tottenham Hotspur -:- Chelsea FC
Tottenham Hotspur
20 sierpnia 2017, 17:00 Wembley Stadium Premier League
Chelsea FC
Newcastle United 0:2 Tottenham Hotspur
Newcastle United
13 sierpnia 2017, 14:30 St James\' Park Premier League
Tottenham Hotspur
Koszulki Tottenham

TABELA LIGOWA

p. Drużyna M W R P Bramki PKT
1. Manchester United 1 1 0 0 4-0 3
2. Huddersfield Town A.F.C. 1 1 0 0 3-0 3
3. Manchester City 1 1 0 0 2-0 3
4. Tottenham Hotspur 1 1 0 0 2-0 3
5. Arsenal FC 1 1 0 0 4-3 3
6. Burnley FC 1 1 0 0 3-2 3
7. Everton FC 1 1 0 0 1-0 3
Pełna tabela

KONTUZJE / PAUZA

Danny Rose
Danny Rose kontuzja więzadeł w kolanie Data powrotu: 9 września 2017
Erik Lamela
Erik Lamela kontuzja biodra Data powrotu: 14 października 2017

ANKIETA

Ilu zawodników sprowadzi Tottenham podczas trwającego okienka transferowego?
Żadnego 20%
Jednego 0%
Dwóch 60%
Trzech lub więcej 20%
5 oddanych głosów
ARCHIWUM ANKIET

ZDJĘCIE TYGODNIA

Josh Onomah z nową umową wypożyczony do Aston Villi

STATYSTYKI

Użytkownicy online: md18, Emilian, Pep
Gości online: 15