PANEL UŻYTKOWNIKA
Login:
Hasło:
KRZYSZTOF RUNOWSKI 
| Piątek [2008.09.19; 22:04]
Przed meczem Tottenham Hotspur - Wisła Kraków
TOTTENHAM HOTSPUR | UEFA CUP | WISłA KRAKóW
W czwartek o godzinie 21.10 meczem z Wisłą Kraków rozpoczynamy kolejny sezon przygody Kogutów z europejskimi pucharami. Po fatalnym początku sezonu atmosfera wokół klubu jest nieciekawa, ale rywal również nie może pochwalić się wysoką formą, zatem mecz można zapowiedzieć, zachowując wszelkie proporcje, jako starcie podrażnionych gigantów.

Tottenham po poniedziałkowej porażce 1:2 z Aston Villą zasłużenie okupuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Pozycja Wisły w tabeli Ekstraklasy jest oczywiście nieporównywalnie wyższa, lecz krakowianie również nie mogą zaliczyć ostatniej kolejki do udanych. Dotkliwa porażka na własnym stadionie z Lechem Poznań 4:1 oznacza, że sytuacja Macieja Skorży i jego podopiecznych daleka jest od komfortowej.

Mimo wywalczenia zaledwie jednego punktu w czterech meczach, Juande Ramos nie traci rezonu: - Wierzę w tych chłopaków, wiem że są w stanie wyjść na boisko i wygrać każdy mecz, musza tylko zacząć to pokazywać. Kluczowe będzie pierwsze zwycięstwo w sezonie, pomoże ono przełamać barierę psychologiczną. Mamy młody, ale mocny skład, wielu klasowych graczy i przy odrobinie spokoju i cierpliwości pojawią się również oczekiwane przez wszystkich wyniki. A idealnym początkiem zwycięskiej passy będzie czwartkowy mecz z Wisłą Kraków – podsumowuje hiszpański manager Spurs.

Bardziej konkretnie wypowiada się na temat meczu sztab szkoleniowy klubu z Krakowa. Maciej Skorża wraz z drugim trenerem Rafałem Janasem byli w poniedziałek na trybunach White Hart Lane i z bliska obserwowali popisy naszych piłkarzy. Janas podzielił się spostrzeżeniami na temat gry Kogutów z przedstawicielem Biura Prasowego Wisły Kraków: - Byliśmy zawiedzeni jeśli chodzi o skład Tottenhamu. Liczyliśmy, że ujrzymy Tottenham w podobnym ustawieniu, jakiego możemy spodziewać się w czwartek, tymczasem w pierwszym składzie wybiegli Roman Pawliuczenko i Vedran Corluka, czyli dwaj piłkarze którzy z przyczyn regulaminowych nie mogą zagrać w pucharze UEFA. W składzie Spurs nie ujrzymy też Luki Modricia i będzie to dla nich duża strata, bo jest to zawodnik, który w pojedynkę umie stworzyć sytuację bramkową – ocenia Janas. Na koniec Rafał Janas pokusił się o prognozę stylu gry Tottenhamu w czwartkowy wieczór: - Przed swoją publicznością będą zapewne chcieli zagrać ofensywnie, pokazać się. Są doskonale przygotowani fizycznie – to było widać świetnie w poniedziałkowym meczu, kiedy tempo gry było niesamowite. Tego możemy się obawiać – podsumowuje drugi trener krakowian.

Oprócz wspomnianych Romana Pawliuczenki, Vedrana Corluki i Luki Modricia, wykluczony jest występ Alana Huttona (wciąż dochodzi do siebie po kontuzji). Pod znakiem zapytania stoi udział w meczu Ledleya Kinga, którego nie było w składzie na mecz z Aston Villą. Z drugiej strony być może będziemy świadkami debiutu wypożyczonego z Manchesteru United młodego napastnika, Fraziera Campbella.

Mecz na żywo pokaże TVP INFO (dawna TVP 3) oraz poprzez internet: oficjalna SPURS TV


własne/www.wisla.krakow.pl/www.tottenhamhotspur.com
7 komentarzy
SKOMENTUJ

Komentować mogą wyłącznie zalogowani userzy

KOMENTARZE
spurs3 ; Redaktor
Czwartek[2008.09.18; 17:32]
Ja ide do knajpy z samymi kibicami polskich klubow - mam tylko nadzieje ze nie najem sie wstydu. Popatrzcie Anarthosis od nas dostal 6-stke a teraz remisuje w LM w Bremie !! A Aalborg tez gra w LM. Nie ma wiec slabych, ale jednak nie chce mi sie wierzyc ze nawet przy obecnej formie Spurs - wisla moze nam zrobic krzywde, po prawdzie kazdy z nazych zawodnikow - jak bedzie mial lepszy dzien - moze sam rozstrzygnac losy meczu - w wisle tak nie jest.
Marcin ; Użytkownik
Czwartek[2008.09.18; 15:36]
Kurde nie wiem czy dam radę obejrzeć mecz:/A to dlatego, że idę do kumpla(który ma TVPinfo) najpierw na mecz Lecha a później ten nasz.I jak znam zycie to po pierwszym piwie będe nie zdolny do oglądania;/
maro ; Użytkownik
Czwartek[2008.09.18; 14:33]
Jeśli juz radeon wspomniałes o trzonie zespołu, to w chili obecnej w naszym zespole nie ma czegos takiego. Zawodnicy,którzy owy trzon tworzyli (malbranque, beratov,keane..) graja dla innych barw. W tej chwili pozostał tylko Jenas i Zokora(jeśli chodzi o ofensywe). Miejmy nadzieje,że z obecnej kadry Spurs szybko powstanie ponownie zespół , bo narazie, niestety to tylko zlepek wartosciowych indywidualnosci. Kwestia czasu jest zgranie sie tych wybitnych przeciez zawodników...
KWAS ; Użytkownik
Czwartek[2008.09.18; 14:27]
'Liczba Tottenhamu 3 mecze wygrali londyńczycy od 24 lutego, gdy w finale Pucharu Ligi pokonali po dogrywce Chelsea 2:1. Dzięki temu zwycięstwu awansowali do Pucharu UEFA' szokujące...
radeon ; Użytkownik
Czwartek[2008.09.18; 12:36]
Wisla będzie grała defensywnie i z kontry tak jak lubi w tym jest groźna i dobra. Problemem jest to ze Brozek jest po kontuzji i nie gra tak jak na początku sezonu, w normalnej dyspozycji to sorry ale z Dawsonem to on by sobie mógł dać spokojnie rade, teraz niekoniecznie, zobaczymy. Wisla zagęści maksymalnie środek będzie trzech pomocników, z jak sadze Jirsakiem najbardziej wysuniętym. Kluczowa będzie gra defensywnych pomocników jeśli Cantoro z Soboleskim zagrają dobrze to łatwo nie będzie, Glowacki wraca po kontuzji i z Lechem wyglądał słabo. Wbrew pozorom to Wisła ma większe problemy bo w Spurs nie mogą grac gracze którzy nie tworzą (jeszcze) trzonu zespołu.
Marek ; Redaktor
Czwartek[2008.09.18; 12:03]
Jak co roku puchar UEFA staje się naszą szansa na odbicie się. Wierze że stanie sie tak i w tym sezonie. Dziś wazne jest aby nie stracić bramki. Co do strzelonych: dwie wystarczą. I niech z przodu zagrają Gio z Bentem. Mam tez nadzieję że King zostanie oszczędzony na niedzielę bo wtedy gramy ważniejszy mecz.No chyba że da radę 2 mecze z rzedu. No ale w srodę wyjazd do Newcastle więc nie jest to takie oczywiste. Daws daje ciała ale na Brożka powinien wystarczyć.
rspurs ; Użytkownik
Czwartek[2008.09.18; 11:31]
Pocieszam się tym,że każda seria kiedys sie kończy.Mam nadzieję ze wreszcie odniesiemy pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.Bo jesli tak sie nie stanie to każdy inny wynik będzie dla mnie porazką.
Grali nasi rywale
Środa [2008.12.03; 23:29]
brak komentarzy
W cieniu naszego meczu w Carling Cup odbyły się mecze w naszej grupie Pucharu UEFA. Spartak Moskwa przegrał niespodziewanie u siebie z NEC Nijmegen 1-2, a Udinese pokonało na własnym stadionie Dinamo Zagrzeb 2-1.
Po tych spotkaniach awans do na
Wychowanek Tottenhamu zakończył karierę
Poniedziałek [2008.12.01; 19:06]
5 komentarzy
Stephen Carr - były zawodnik Tottenhamu, a zarazem wychowanek "Kogutów" ogłosił dziś zakończenie kariery. Irlandzki obrońca od kilku miesięcy pozostawał bez klubu po tym, jak Newcastle nie przedłużyło z nim kontraktu.

Carr debiutował w T
Tottenham 0:1 Everton
Niedziela [2008.11.30; 18:13]
7 komentarzy
W meczu 15 kolejki Premiership Tottenham przegrał 0:1 z Evertonem, bramkę dla gości strzelił Steven Pienaar.

W pierwszej połowie było widać znaczną przewagę nad przeciwnikiem z Liverpoolu. "Koguty" dwa razy mogły się cieszyć z prowadzeni
Z Wigan w FA Cup
Wtorek [2008.12.02; 17:06]
4 komentarze
W III rundzie Pucharu Anglii nasze Koguty będą podejmować na WHL Wigan. Taki jest rezultat dzisiejszego losowania, które odbywało się w trakcie meczu z Evertonem. Oto pełny zestaw par meczy, które odbędą się 3 i 4 stycznia przyszłego roku:
Port
Tony Parks oficjalnie nowym trenerem bramkarzy
Niedziela [2008.11.30; 13:34]
2 komentarze
Klub ogłosił dzisiaj, że nowym trenerem bramkarzy został Tony Parks. Zastąpi on na tym stanowisku zwolnionego niedawno Austriaka Hansa Leiterta.
Tony jest wychowankiem Kogutów, w latach 1982-1988 zaliczył 37 występów w pierwszym zespole (w 1986
Aktualizacje, część I: Forum dyskusyjne
Niedziela [2008.11.30; 13:33]
7 komentarzy
Pragniemy poinformować, że z dniem dzisiejszym, długo oczekiwane Forum Dyskusyjne zostało otwarte! Jednocześnie już teraz zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzania jak i pisania. Na forum można wejśc poprzez pogrub
Spurs vs Everton
Niedziela [2008.11.30; 18:09]
9 komentarzy
W niedzielę o godz. 16-stej Koguty na WHL podejmują Everton. Kibice Spurs liczą na podtrzymanie dobrej passy przez drużynę Redknappa. Przypomnę, że Spurs w listopadzie rozegrali już 7 meczów, z czego 6 wygrali ! Miesiąc rozpoczęli zwycięstwem nad Liv
NEC 0-1 Tottenham
Niedziela [2008.11.30; 13:33]
6 komentarzy
Po bramce Jamiego O'Hary w 14 minucie Tottenham odniósł drugie zwycięstwo w rozgrywkach grupowych Pucharu UEFA. Tym razem wyższość Kogutów musiała uznać ekipa NEC Nijmegen.

Bramka dla ekipy prowadzonej przez Harry'ego Redknappa padła po
Użytkownicy Online:
Zarejestrowanych użytkowników: 431
Najwnowszy użytkownik: Daniel
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | WSPÓŁPRACA | REDAKCJA | REKLAMA
Projekt i wykonanie: RAHU