Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
19 lipca 2017, 11:59 [cytuj]
Walu - w samo sedno. Aby kupować graczy do pierwszej jedenastki trzeba wskazać kto z niej wypada, a nie bardzo widzę taką postać. Odnoszę wrażenie, że dla wielu same transfery są ważniejsze od rozgrywek i stąd widoczna (na szczęście nie tutaj) histeria, bo wszyscy kupują a my nie. Inni kupują bo muszą – bo mają istotne słabe ogniwa, albo przewidują utratę kluczowych graczy w najbliższym czasie. My już mamy to co oni chcą stworzyć i co jest istotą każdej gry – drużynę. Nie przeceniałbym przywiązania poszczególnych graczy, ale nie wierzę, że Toby (i ktokolwiek inny)odejdzie bo gdzie indziej dostanie 20 tys. więcej. Problem może się pojawić gdy będzie to dwukrotność a nawet trzykrotność dotychczasowych zarobków i z tym Levy powinien coś zrobić (nie chodzi o płacenie szalonych tygodniówek, a tym bardziej tworzenie kominów płacowych ale chłopakom na pewno należą się jakieś podwyżki). Nie ma wątpliwości, że potrzebujemy mocnego zaplecza i być może gracze, którzy są już w klubie to za mało (chociaż nie brak dobrze rokujących). W tym kontekście ciekawe są przymiarki do Barkleya, bo talentu odmówić mu nie można (na co wskazują statystyki o największej liczbie wykreowanych szans wśród graczy U23). Chłopak musiałby jednak spokornieć i zaakceptować rolę de facto rezerwowego oraz przemyśleć swoje żądania płacowe (ponoć chce 140-150 tys. tygodniowo). Trochę to mało prawdopodobne, ale nie widać innych chętnych z zespołów czołówki, a w Evertonie chyba ma za sobą spalone mosty.
Walu - w samo sedno. Aby kupować graczy do pierwszej jedenastki trzeba wskazać kto z niej wypada, a nie bardzo widzę taką postać. Odnoszę wrażenie, że dla wielu same transfery są ważniejsze od rozgrywek i stąd widoczna (na szczęście nie tutaj) histeria, bo wszyscy kupują a my nie. Inni kupują bo muszą – bo mają istotne słabe ogniwa, albo przewidują utratę kluczowych graczy w najbliższym czasie. My już mamy to co oni chcą stworzyć i co jest istotą każdej gry – drużynę. Nie przeceniałbym przywiązania poszczególnych graczy, ale nie wierzę, że Toby (i ktokolwiek inny)odejdzie bo gdzie indziej dostanie 20 tys. więcej. Problem może się pojawić gdy będzie to dwukrotność a nawet trzykrotność dotychczasowych zarobków i z tym Levy powinien coś zrobić (nie chodzi o płacenie szalonych tygodniówek, a tym bardziej tworzenie kominów płacowych ale chłopakom na pewno należą się jakieś podwyżki). Nie ma wątpliwości, że potrzebujemy mocnego zaplecza i być może gracze, którzy są już w klubie to za mało (chociaż nie brak dobrze rokujących). W tym kontekście ciekawe są przymiarki do Barkleya, bo talentu odmówić mu nie można (na co wskazują statystyki o największej liczbie wykreowanych szans wśród graczy U23). Chłopak musiałby jednak spokornieć i zaakceptować rolę de facto rezerwowego oraz przemyśleć swoje żądania płacowe (ponoć chce 140-150 tys. tygodniowo). Trochę to mało prawdopodobne, ale nie widać innych chętnych z zespołów czołówki, a w Evertonie chyba ma za sobą spalone mosty
badseed66
19 lipca 2017, 14:57 [cytuj]
Te 150 tysięcy sky sporta już zdementowalo. Myślę że wszystko wskazuje że Barkley będzie naszym transferem w deadline day. Wcześniej pewnie jeszcze Foyth i 1-2 innych piłkarzy
Te 150 tysięcy sky sporta już zdementowalo. Myślę że wszystko wskazuje że Barkley będzie naszym transferem w deadline day. Wcześniej pewnie jeszcze Foyth i 1-2 innych piłkarzy
19 lipca 2017, 19:02 [cytuj]
badseed66 powiedział/a:
Walu - w samo sedno. Aby kupować graczy do pierwszej jedenastki trzeba wskazać kto z niej wypada, a nie bardzo widzę taką postać. Odnoszę wrażenie, że dla wielu same transfery są ważniejsze od rozgrywek i stąd widoczna (na szczęście nie tutaj) histeria, bo wszyscy kupują a my nie. Inni kupują bo muszą – bo mają istotne słabe ogniwa, albo przewidują utratę kluczowych graczy w najbliższym czasie. My już mamy to co oni chcą stworzyć i co jest istotą każdej gry – drużynę. Nie przeceniałbym przywiązania poszczególnych graczy, ale nie wierzę, że Toby (i ktokolwiek inny)odejdzie bo gdzie indziej dostanie 20 tys. więcej. Problem może się pojawić gdy będzie to dwukrotność a nawet trzykrotność dotychczasowych zarobków i z tym Levy powinien coś zrobić (nie chodzi o płacenie szalonych tygodniówek, a tym bardziej tworzenie kominów płacowych ale chłopakom na pewno należą się jakieś podwyżki). Nie ma wątpliwości, że potrzebujemy mocnego zaplecza i być może gracze, którzy są już w klubie to za mało (chociaż nie brak dobrze rokujących). W tym kontekście ciekawe są przymiarki do Barkleya, bo talentu odmówić mu nie można (na co wskazują statystyki o największej liczbie wykreowanych szans wśród graczy U23). Chłopak musiałby jednak spokornieć i zaakceptować rolę de facto rezerwowego oraz przemyśleć swoje żądania płacowe (ponoć chce 140-150 tys. tygodniowo). Trochę to mało prawdopodobne, ale nie widać innych chętnych z zespołów czołówki, a w Evertonie chyba ma za sobą spalone mosty



Pierwsze zdanie to jakiś nonsens. Nikogo nie trzeba wskazywać. Kupujesz zagrożenie dla pierwszej jedenastki po to żeby piłkarze wiedzieli, że muszą walczyć o swoje miejsce w składzie. To mobilizuje do lepszych występów. Już Ramos raz wskazał, kto się nadaje do pierwszej jedenastki, a kto nie. Każdy piłkarz musi mieć ambicję na pierwszą 11.

Gdzie ja tam napisałem że Toby przejdzie do innego klubu za 20 tys więcej tygodniowo? Naprawdę panowie czytanie ze zrozumieniem, bo wkładacie mi w "usta" jakieś bzdury. Napisałem, że obawiam się, że nie przedłuży kontraktu z nami, bo nie dogadają się co do 20 tys funtów. To ryzykowne targować się z filarem naszej obrony, bo może się zirytować, poczuć się niedoceniany i zawinąć do innego klubu, gdzie zapłacą mu dużo więcej niż chciał od nas. Wtedy będziesz zadowolony, że różnica zdań mieściła sie powiedzmy między 20 tys tygodniowo? Oszczędności są fajne, ale czasami może to ugryźć cię w dupę, bo mówią że chytry traci dwa razy. Jak zobaczę zdjęcie Toby z Pochettino to oddetchnę z ulgą. Bo ten człowiek jest dla mnie kluczowy, tak jak Kane, Eriksen czy Alli.
Pierwsze zdanie to jakiś nonsens. Nikogo nie trzeba wskazywać. Kupujesz zagrożenie dla pierwszej jedenastki po to żeby piłkarze wiedzieli, że muszą walczyć o swoje miejsce w składzie. To mobilizuje do lepszych występów. Już Ramos raz wskazał, kto się nadaje do pierwszej jedenastki, a kto nie. Każdy piłkarz musi mieć ambicję na pierwszą 11. Gdzie ja tam napisałem że Toby przejdzie do innego klubu za 20 tys więcej tygodniowo? Naprawdę panowie czytanie ze zrozumieniem, bo wkładacie mi w "usta" jakieś bzdury. Napisałem, że obawiam się, że nie przedłuży kontraktu z nami, bo nie dogadają się co do 20 tys funtów. To ryzykowne targować się z filarem naszej obrony, bo może się zirytować, poczuć się niedoceniany i zawinąć do innego klubu, gdzie zapłacą mu dużo więcej niż chciał od nas. Wtedy będziesz zadowolony, że różnica zdań mieściła sie powiedzmy między 20 tys tygodniowo? Oszczędności są fajne, ale czasami może to ugryźć cię w dupę, bo mówią że chytry traci dwa razy. Jak zobaczę zdjęcie Toby z Pochettino to oddetchnę z ulgą. Bo ten człowiek jest dla mnie kluczowy, tak jak Kane, Eriksen czy Alli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lipca 2017, 19:31 [cytuj]
Ja tylko chcę przypomnieć, że to Levy mozolnie wyciągnął Tottenham z otchłani przeciętności i drugiej połowy tabeli ligowej.

Warto też pamiętać, że budujemy nowy stadion. Przypominam, że koszt budowy to 800 milionów funtów, nie wykluczone, że jeszcze wzrośnie. Dlatego Levy będzie 10 razy myślał zanim wyda jakiekolwiek pieniądze. Jasne, że nikt z kibiców nie chcę, żeby z tego powodu odchodzili nasi najlepsi piłkarze, ale nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że jakoś to przetrzymamy, a oni dostaną zasłużone podwyżki po przenosinach na nowy stadion.

A co do Foytha, to podobno do gry wkroczyło PSG, przebili naszą ofertę zarówno dla klubu jak i zawodnika, więc się wycofujemy.
Ja tylko chcę przypomnieć, że to Levy mozolnie wyciągnął Tottenham z otchłani przeciętności i drugiej połowy tabeli ligowej. Warto też pamiętać, że budujemy nowy stadion. Przypominam, że koszt budowy to 800 milionów funtów, nie wykluczone, że jeszcze wzrośnie. Dlatego Levy będzie 10 razy myślał zanim wyda jakiekolwiek pieniądze. Jasne, że nikt z kibiców nie chcę, żeby z tego powodu odchodzili nasi najlepsi piłkarze, ale nam pozostaje tylko mieć nadzieję, że jakoś to przetrzymamy, a oni dostaną zasłużone podwyżki po przenosinach na nowy stadion. A co do Foytha, to podobno do gry wkroczyło PSG, przebili naszą ofertę zarówno dla klubu jak i zawodnika, więc się wycofujemy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lipca 2017, 22:30 [cytuj]
https://twitter.com/fullback03/status/887744578387943425
https://twitter.com/fullback03/status/887744578387943425
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 lipca 2017, 23:09 [cytuj]
varba powiedział/a:
Pierwsze zdanie to jakiś nonsens. Nikogo nie trzeba wskazywać. Kupujesz zagrożenie dla pierwszej jedenastki po to żeby piłkarze wiedzieli, że muszą walczyć o swoje miejsce w składzie. To mobilizuje do lepszych występów. Już Ramos raz wskazał, kto się nadaje do pierwszej jedenastki, a kto nie. Każdy piłkarz musi mieć ambicję na pierwszą 11.

Gdzie ja tam napisałem że Toby przejdzie do innego klubu za 20 tys więcej tygodniowo? Naprawdę panowie czytanie ze zrozumieniem, bo wkładacie mi w "usta" jakieś bzdury. Napisałem, że obawiam się, że nie przedłuży kontraktu z nami, bo nie dogadają się co do 20 tys funtów. To ryzykowne targować się z filarem naszej obrony, bo może się zirytować, poczuć się niedoceniany i zawinąć do innego klubu, gdzie zapłacą mu dużo więcej niż chciał od nas. Wtedy będziesz zadowolony, że różnica zdań mieściła sie powiedzmy między 20 tys tygodniowo? Oszczędności są fajne, ale czasami może to ugryźć cię w dupę, bo mówią że chytry traci dwa razy. Jak zobaczę zdjęcie Toby z Pochettino to oddetchnę z ulgą. Bo ten człowiek jest dla mnie kluczowy, tak jak Kane, Eriksen czy Alli

Może zbyt duży skrót myślowy, ale żeby od razu nonsens? Nie chodzi o to, aby ktoś grał niezależnie od formy. Ale piszesz, że brakuje nam 1-2 wybitnych piłkarzy do mistrzostwa i chcesz chociaż 1 porządnego, który podniesie jakość pierwszej 11. Jeżeli to mają być piłkarze tego rodzaju to będą kosztować powyżej 50 mln funtów. Nie sądzę aby ktoś taki przychodził do nas aby walczyć o miejsce w wyjściowej 11. Do walki o miejsce w składzie kupowaliśmy Trippiera czy Davisa i rzeczywiście mobilizowali swoich lepszych kolegów. Dla graczy wybitnych czy choćby klasowych niestety nie stanowimy jeszcze pierwszego wyboru, a perspektywa że usiądą na ławce bo okażą się słabsi od Eriksena czy Sona raczej mnie nie cieszy (podobnie jak wypad z wyjściowego składu wspomnianej dwójki) . Nie jesteśmy MC, w którym na ławce siedzi 150 mln funtów, a jak jedna gwiazdka za 40 mln nie odpali to kupi się następną.
Co do płac – jeżeli ktoś będzie chciał odejść to może się to rozbić nie o 20 lecz o 5 tys. funtów. Płace u nas są niskie, ale wygląda na to że większość graczy kieruje się (przynajmniej na tym etapie kariery) również innymi wartościami niż wysokość tygodniówki. To się może zmienić, ale nie sądzę aby bezcenny dla nas Harry dostał np. 250 tys. gdyby tego zażądał. Zresztą nie chciałbym aby płace wynikały wyłącznie z indywidualnego wyszarpywania jak najlepszych warunków. Jasne jest, że nie dorównamy finansowym gigantom, ale też jakieś podwyżki jako całościowa operacja wydają się niezbędne. Trzeba na to przeznaczyć kilka czy kilkanaście dodatkowych milionów, ale być może powstrzyma to zakusy innych klubów i nie będziemy musieli płakać jak po Walkerze.


Może zbyt duży skrót myślowy, ale żeby od razu nonsens? Nie chodzi o to, aby ktoś grał niezależnie od formy. Ale piszesz, że brakuje nam 1-2 wybitnych piłkarzy do mistrzostwa i chcesz chociaż 1 porządnego, który podniesie jakość pierwszej 11. Jeżeli to mają być piłkarze tego rodzaju to będą kosztować powyżej 50 mln funtów. Nie sądzę aby ktoś taki przychodził do nas aby walczyć o miejsce w wyjściowej 11. Do walki o miejsce w składzie kupowaliśmy Trippiera czy Davisa i rzeczywiście mobilizowali swoich lepszych kolegów. Dla graczy wybitnych czy choćby klasowych niestety nie stanowimy jeszcze pierwszego wyboru, a perspektywa że usiądą na ławce bo okażą się słabsi od Eriksena czy Sona raczej mnie nie cieszy (podobnie jak wypad z wyjściowego składu wspomnianej dwójki) . Nie jesteśmy MC, w którym na ławce siedzi 150 mln funtów, a jak jedna gwiazdka za 40 mln nie odpali to kupi się następną. Co do płac – jeżeli ktoś będzie chciał odejść to może się to rozbić nie o 20 lecz o 5 tys. funtów. Płace u nas są niskie, ale wygląda na to że większość graczy kieruje się (przynajmniej na tym etapie kariery) również innymi wartościami niż wysokość tygodniówki. To się może zmienić, ale nie sądzę aby bezcenny dla nas Harry dostał np. 250 tys. gdyby tego zażądał. Zresztą nie chciałbym aby płace wynikały wyłącznie z indywidualnego wyszarpywania jak najlepszych warunków. Jasne jest, że nie dorównamy finansowym gigantom, ale też jakieś podwyżki jako całościowa operacja wydają się niezbędne. Trzeba na to przeznaczyć kilka czy kilkanaście dodatkowych milionów, ale być może powstrzyma to zakusy innych klubów i nie będziemy musieli płakać jak po Walkerze.
badseed66
19 lipca 2017, 23:32 [cytuj]
https://twitter.com/LaptopManager_/status/887783029875380226

Odnośnie naszej polityki transferowej. Warto przeczytać.
Edytowano dnia: 19 lipca 2017, 23:34
https://twitter.com/LaptopManager_/status/887783029875380226 Odnośnie naszej polityki transferowej. Warto przeczytać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 lipca 2017, 17:09 [cytuj]
ale to nie jest przeciez jakas wielka niespodzianka.
Od dawna wiemy, ze nie mamy pieniedzy i nie mamy miejsca w budzecie na podwyzki. Walker nie odszedl bo go nie chcielismy tylko dlatego, ze jego sprzedaz dala nam finansowy spokoj na kolejny rok.
Kane zarabia 100k i jest to szczyt naszych mozliwosci(bez niszczenia struktury i buntu czesci zawodnikow) a cziczarito ma z miejsca dostac 140k w WHU.
Dembele rok temu jak przedluzal kontrakt dostal 60k. Toby nie wiem ile zarabia, ale mniej niz Lovren ktory ma 100k. finansowo nie mamy jak rywalizowac z czolowka wiec musimy liczyc, ze jakis mlodzik odpali lub na dobrego zawodnika w promocji.
ale to nie jest przeciez jakas wielka niespodzianka. Od dawna wiemy, ze nie mamy pieniedzy i nie mamy miejsca w budzecie na podwyzki. Walker nie odszedl bo go nie chcielismy tylko dlatego, ze jego sprzedaz dala nam finansowy spokoj na kolejny rok. Kane zarabia 100k i jest to szczyt naszych mozliwosci(bez niszczenia struktury i buntu czesci zawodnikow) a cziczarito ma z miejsca dostac 140k w WHU. Dembele rok temu jak przedluzal kontrakt dostal 60k. Toby nie wiem ile zarabia, ale mniej niz Lovren ktory ma 100k. finansowo nie mamy jak rywalizowac z czolowka wiec musimy liczyc, ze jakis mlodzik odpali lub na dobrego zawodnika w promocji
20 lipca 2017, 17:11 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
https://twitter.com/LaptopManager_/status/887783029875380226

Odnośnie naszej polityki transferowej. Warto przeczytać


Niestety koleś ma rację i może stąd też trochę wymuszona polityka na zakup młodych. ma rację również, że ta polityka nie jest rozwiązaniem długotrwałym bo niestety rynek dyktuje prawa transferowe. Walker pierwszy się zbuntował ale jesli nie bedziemy w stanie zapłacić naszym gwiazdom (Kane, Alli, Eriksen) przynajmniej 150,000 to wcześniej czy później odejdą i nigdy nie zmienimy się jako klub. Podobne podejście ma Watzke i gdzie dziś jest BVB z największą frekwencją w Europie-ten BVB, który lał wszystkich w BL i LM.
Niestety koleś ma rację i może stąd też trochę wymuszona polityka na zakup młodych. ma rację również, że ta polityka nie jest rozwiązaniem długotrwałym bo niestety rynek dyktuje prawa transferowe. Walker pierwszy się zbuntował ale jesli nie bedziemy w stanie zapłacić naszym gwiazdom (Kane, Alli, Eriksen) przynajmniej 150,000 to wcześniej czy później odejdą i nigdy nie zmienimy się jako klub. Podobne podejście ma Watzke i gdzie dziś jest BVB z największą frekwencją w Europie-ten BVB, który lał wszystkich w BL i LM
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
20 lipca 2017, 17:17 [cytuj]
Generalnie się zgadzam. Zastanawiam się tylko czy to właściwy moment na taki "krok do przodu"-City wydali ~50 milionów na jednego prawego obrońcę żeby za chwilę wydać kolejne tyle za następnego. Everton za gościa, któremu za rok kończy się umowa życzy sobie 50 milionów. CFC i ManUtd spinaja się na wielkie zakupy a niewiele z tego wychodzi itd. My zaś stawiamy nowy stadion.
Generalnie się zgadzam. Zastanawiam się tylko czy to właściwy moment na taki "krok do przodu"-City wydali ~50 milionów na jednego prawego obrońcę żeby za chwilę wydać kolejne tyle za następnego. Everton za gościa, któremu za rok kończy się umowa życzy sobie 50 milionów. CFC i ManUtd spinaja się na wielkie zakupy a niewiele z tego wychodzi itd. My zaś stawiamy nowy stadion
20 lipca 2017, 19:20 [cytuj]
juz Harry kiedys o tym mowil. matematyka jest bezlitosna. Dylemat jest prosty: masz duzy stadion i dobra frekwencje albo nie masz z czego placic zawodnikom tygodniowki.
Pewnie kolejne 2-3 lata bedziemy sprzedawali a potem, miejmy nadzieje, budzet sie ustabilizuje.
juz Harry kiedys o tym mowil. matematyka jest bezlitosna. Dylemat jest prosty: masz duzy stadion i dobra frekwencje albo nie masz z czego placic zawodnikom tygodniowki. Pewnie kolejne 2-3 lata bedziemy sprzedawali a potem, miejmy nadzieje, budzet sie ustabilizuje
21 lipca 2017, 01:30 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
https://twitter.com/LaptopManager_/status/887783029875380226

Odnośnie naszej polityki transferowej. Warto przeczytać


Tyle w temacie. Niektóre rzeczy pokrywają się z tym co chciałem powiedzieć.

Druga sprawa to wszyscy mówią, że jak będziemy mieli nowy stadion, to będą większe dochody i będziemy mogli zaproponować większe tygodniówki, to prawda ale nie do końca. Na jakim my stadionie gramy w tym roku? Ile fanów on pomieści? 26 tys więcej niż nasz nowy obiekt. Więc albo stać nas na wyższe pensje, albo musimy czekać do spłaty długów za nowy stadion, a to może troszkę potrwać.
Tyle w temacie. Niektóre rzeczy pokrywają się z tym co chciałem powiedzieć. Druga sprawa to wszyscy mówią, że jak będziemy mieli nowy stadion, to będą większe dochody i będziemy mogli zaproponować większe tygodniówki, to prawda ale nie do końca. Na jakim my stadionie gramy w tym roku? Ile fanów on pomieści? 26 tys więcej niż nasz nowy obiekt. Więc albo stać nas na wyższe pensje, albo musimy czekać do spłaty długów za nowy stadion, a to może troszkę potrwać
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2017, 07:38 [cytuj]
Raczej nikt Tottenhamowi nie dał grać na Wembley za frajer. Wiadomo, nowy stadion też generuje koszty, ale tu trzeba pokryć te same koszty + "czynsz"
Raczej nikt Tottenhamowi nie dał grać na Wembley za frajer. Wiadomo, nowy stadion też generuje koszty, ale tu trzeba pokryć te same koszty + "czynsz"
21 lipca 2017, 08:14 [cytuj]
Nie wiemy jaki jest dokładnie koszt wynajmu Wembley ale będziemy wiedzieli jaki jest wpływ z biletów. pokazały się ceny i nie zwalają z nóg. Myślałem, że Levy da odpocząć finansowo kibicom....

Czy ktoś kiedyś nie publikował raportu finansowego? każdy klub musi taki raport opublikować. Varba, Walu, Snajper może pamiętacie?
Nie wiemy jaki jest dokładnie koszt wynajmu Wembley ale będziemy wiedzieli jaki jest wpływ z biletów. pokazały się ceny i nie zwalają z nóg. Myślałem, że Levy da odpocząć finansowo kibicom.... Czy ktoś kiedyś nie publikował raportu finansowego? każdy klub musi taki raport opublikować. Varba, Walu, Snajper może pamiętacie?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lipca 2017, 08:51 [cytuj]
http://transfery.info/103478,derby-londynu-o-mahreza

https://www.francefootball.fr/news/Mercato-tottenham-un-interet-pour-riyad-mahrez-leicester/819672
http://transfery.info/103478,derby-londynu-o-mahreza https://www.francefootball.fr/news/Mercato-tottenham-un-interet-pour-riyad-mahrez-leicester/819672
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
21 lipca 2017, 18:51 [cytuj]
donatz powiedział/a:
Raczej nikt Tottenhamowi nie dał grać na Wembley za frajer. Wiadomo, nowy stadion też generuje koszty, ale tu trzeba pokryć te same koszty + "czynsz"


Wszystko się zgadza, tylko już sprzedaliśmy 40 tys season tickets, to pewnie dwa razy tyle ile zawsze sprzedajemy. Nawet jeśli skasowali by nas 1mln funtów za mecz, to taki koszt wygeneruje ta różnica 26 tysięcy miejsc. Jak płacimy wiecej niż milion to chyba Levy nie jest tak dobrym negocjatorem jak nam się wydaje. ;);) Nie wiem może Levy ma plan, żeby jak najszybciej pozbyć sie zadłużenia, jak tak to chwała mu za to, oby nas to nie kosztowało za dużo na piłkarskich frontach.
Wszystko się zgadza, tylko już sprzedaliśmy 40 tys season tickets, to pewnie dwa razy tyle ile zawsze sprzedajemy. Nawet jeśli skasowali by nas 1mln funtów za mecz, to taki koszt wygeneruje ta różnica 26 tysięcy miejsc. Jak płacimy wiecej niż milion to chyba Levy nie jest tak dobrym negocjatorem jak nam się wydaje. ;);) Nie wiem może Levy ma plan, żeby jak najszybciej pozbyć sie zadłużenia, jak tak to chwała mu za to, oby nas to nie kosztowało za dużo na piłkarskich frontach
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 lipca 2017, 14:47 [cytuj]
varba powiedział/a:
Wszystko się zgadza, tylko już sprzedaliśmy 40 tys season tickets, to pewnie dwa razy tyle ile zawsze sprzedajemy. Nawet jeśli skasowali by nas 1mln funtów za mecz, to taki koszt wygeneruje ta różnica 26 tysięcy miejsc. Jak płacimy wiecej niż milion to chyba Levy nie jest tak dobrym negocjatorem jak nam się wydaje. ;);) Nie wiem może Levy ma plan, żeby jak najszybciej pozbyć sie zadłużenia, jak tak to chwała mu za to, oby nas to nie kosztowało za dużo na piłkarskich frontach


milion z tego co pamiętam to standardowa cena wynajęcia na pojedynczą imprezę. Jak pamiętacie negocjacje się ostro przedłużały także DL na 100% przy cyklicznej imprezie wynegocjował dobre warunki.
milion z tego co pamiętam to standardowa cena wynajęcia na pojedynczą imprezę. Jak pamiętacie negocjacje się ostro przedłużały także DL na 100% przy cyklicznej imprezie wynegocjował dobre warunki
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
26 lipca 2017, 01:17 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Czy ktoś kiedyś nie publikował raportu finansowego? każdy klub musi taki raport opublikować. Varba, Walu, Snajper może pamiętacie?


Na oficjalnej stronie publikowane jest roczne sprawozdanie finansowe klubu co roku w okolicach kwietnia. Sprawozdanie za rok 2017 ukaże się w okolicach kwietnia 2018 i wtedy być moze dowiemy się czegoś an temat warunków na jakich Tottenham moze w tym sezonei grać swoje mecze na Wembley oraz tego jakiego rzędu przychody generuje gra na Wembley (będze to tez można porównać ze sprawozdaniami z poprzednich lat żeby zobaczyć różnicę w matchday revenues r/r)
Na oficjalnej stronie publikowane jest roczne sprawozdanie finansowe klubu co roku w okolicach kwietnia. Sprawozdanie za rok 2017 ukaże się w okolicach kwietnia 2018 i wtedy być moze dowiemy się czegoś an temat warunków na jakich Tottenham moze w tym sezonei grać swoje mecze na Wembley oraz tego jakiego rzędu przychody generuje gra na Wembley (będze to tez można porównać ze sprawozdaniami z poprzednich lat żeby zobaczyć różnicę w matchday revenues r/r)
28 lipca 2017, 09:58 [cytuj]
Panowie czy macie takie wrażenie jak ja, że jak tylko jest blisko jakiegoś transferu to zaraz się pojawia jakiś "big boy" i nam go sprząta sprzed nosa!?
Panowie czy macie takie wrażenie jak ja, że jak tylko jest blisko jakiegoś transferu to zaraz się pojawia jakiś "big boy" i nam go sprząta sprzed nosa!?
28 lipca 2017, 14:51 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Panowie czy macie takie wrażenie jak ja, że jak tylko jest blisko jakiegoś transferu to zaraz się pojawia jakiś "big boy" i nam go sprząta sprzed nosa!?


Pewnie pozazdroscili nam zeszłorocznych transferów i teraz chcą kopiować nasze ruchy :rotfl::rotfl:
Pewnie pozazdroscili nam zeszłorocznych transferów i teraz chcą kopiować nasze ruchy :rotfl::rotfl:
|<  <<  <  7  8  9  10  11    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się