Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
22 czerwca 2017, 13:59 [cytuj]
Alves podobno nie musi nam wcale uratować Walkera :D Ale nawet, jeśli Kyle odejdzie to tragedia się nie stanie (jeśli Levy wyrwie za niego więcej niż 45mln funtów). Mamy kogo tam wstawić, nawet nie będzie trzeba kupować nowego zawodnika. Mamy drugiego Kyle'a Walkera na to miejsce :D
Szkoda go będzie głównie dlatego, że jest z nami od bardzo dawna.
Jeśli Walker chce odejść Levy nie powinien go trzymać na siłę - szkoda byłoby psuć atmosferę w szatni.
Alves podobno nie musi nam wcale uratować Walkera :D Ale nawet, jeśli Kyle odejdzie to tragedia się nie stanie (jeśli Levy wyrwie za niego więcej niż 45mln funtów). Mamy kogo tam wstawić, nawet nie będzie trzeba kupować nowego zawodnika. Mamy drugiego Kyle'a Walkera na to miejsce :D Szkoda go będzie głównie dlatego, że jest z nami od bardzo dawna. Jeśli Walker chce odejść Levy nie powinien go trzymać na siłę - szkoda byłoby psuć atmosferę w szatni.
22 czerwca 2017, 20:04 [cytuj]
Jordan Pickford - 30 mln, to te 45 za Walkera do innego angielskiego klubu wygląda blado
Jordan Pickford - 30 mln, to te 45 za Walkera do innego angielskiego klubu wygląda blado
23 czerwca 2017, 12:08 [cytuj]
Nie po to podpisywaliśmy nowe umowy z całą kadrą żeby nagle piłkarz ale jednocześnie pracownik wymyślił sobie podwyżkę do podwyżki i sprzedawał dyrdymały o nowych wyzwaniach. Po tylu latach ma jena wyciągnięcie ręki u nas.
Gramy na wielu frontach i nawet jeśli Trippier nie odstaje od Kyla to potrzebujemy 2 równorzędnych graczy zabezpieczających każdą pozycję
Nie po to podpisywaliśmy nowe umowy z całą kadrą żeby nagle piłkarz ale jednocześnie pracownik wymyślił sobie podwyżkę do podwyżki i sprzedawał dyrdymały o nowych wyzwaniach. Po tylu latach ma jena wyciągnięcie ręki u nas. Gramy na wielu frontach i nawet jeśli Trippier nie odstaje od Kyla to potrzebujemy 2 równorzędnych graczy zabezpieczających każdą pozycję
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
23 czerwca 2017, 12:09 [cytuj]
"je na" nie chodzi o jena walutę
"je na" nie chodzi o jena walutę
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
27 czerwca 2017, 00:06 [cytuj]
Co my mamy z tymi tanimi skrzydłowymi z Francji? :bezradny:

Who is Vincent Marcel?
- FJ - Source: London Football
Everything you need to know about the winger Spurs are set to sign according to French media
French media reckon the deal is done for Tottenham to bring the midfielder to the Premier League
Tottenham Hotspur could be about to make their first signing of the summer with Vincent Marcel poised to join the club from Nice.
According to reports from France, the winger has agreed a five-year deal with Spurs despite Nantes trying to sign him.
Mauricio Pochettino had sent scouts to watch right-back Ricardo Pereira for Nice last season, but they were so impressed with Marcel’s performance that the club are now hoping to seal a deal for the youngster.
Here we take a look at the player who has caught the attention following his impressive performances in Ligue 1.
Who is he?
Marcel is a 20-year-old winger who impressed many with his performances for Nice and France U20s last season.
The player moved to the south of France in 2015 from Le Harve and he was promoted to the first team a year ago.
Marcel’s first-team appearances have been limited but the speedy winger has caught the eye of many, with his performances drawing comparisons to French international Ousmane Dembele.
The winger is predominantly used on the right, although he is capable of playing as an attacking midfielder or on the left wing.
How did he do last season?
Marcel caught the eye of Spurs last season when they sent scouts to watch full-back Pereira in action.
Although Spurs didn’t intend to go watch Marcel, they believe they have stumbled across a player who could have a big future in north London.
Marcel found first team chances hard to come by last season, but he did impress in his nine appearances for Nice.
The 20-year-old only appeared in Ligue 1 six times, although he also represented the club in the Europa League and the French League Cup.
Who wants him?
Ligue 1 side Nantes were also keen on signing the player, but it is Spurs who look like they have won the race for the talented youngster.
According to Foot Mercato, Marcel has agreed a five-year contract in principle to move to north London.
Despite having four years left to run on his contract in Nice, it is not believed that Marcel would cost Pochettino a lot of money.
What has been said?
Marcel recently represented France in the Toulon Tournament and he certainly caught the eye of a number of journalists.
France may have crashed out of the group stage, yet it was Marcel who impressed throughout the tournament and he scored a goal in his country’s 2-1 defeat against Ivory Coast.



Mi się dalej marzy Lemar
Co my mamy z tymi tanimi skrzydłowymi z Francji? :bezradny: Who is Vincent Marcel? - FJ - Source: London Football Everything you need to know about the winger Spurs are set to sign according to French media French media reckon the deal is done for Tottenham to bring the midfielder to the Premier League Tottenham Hotspur could be about to make their first signing of the summer with Vincent Marcel poised to join the club from Nice. According to reports from France, the winger has agreed a five-year deal with Spurs despite Nantes trying to sign him. Mauricio Pochettino had sent scouts to watch right-back Ricardo Pereira for Nice last season, but they were so impressed with Marcel’s performance that the club are now hoping to seal a deal for the youngster. Here we take a look at the player who has caught the attention following his impressive performances in Ligue 1. Who is he? Marcel is a 20-year-old winger who impressed many with his performances for Nice and France U20s last season. The player moved to the south of France in 2015 from Le Harve and he was promoted to the first team a year ago. Marcel’s first-team appearances have been limited but the speedy winger has caught the eye of many, with his performances drawing comparisons to French international Ousmane Dembele. The winger is predominantly used on the right, although he is capable of playing as an attacking midfielder or on the left wing. How did he do last season? Marcel caught the eye of Spurs last season when they sent scouts to watch full-back Pereira in action. Although Spurs didn’t intend to go watch Marcel, they believe they have stumbled across a player who could have a big future in north London. Marcel found first team chances hard to come by last season, but he did impress in his nine appearances for Nice. The 20-year-old only appeared in Ligue 1 six times, although he also represented the club in the Europa League and the French League Cup. Who wants him? Ligue 1 side Nantes were also keen on signing the player, but it is Spurs who look like they have won the race for the talented youngster. According to Foot Mercato, Marcel has agreed a five-year contract in principle to move to north London. Despite having four years left to run on his contract in Nice, it is not believed that Marcel would cost Pochettino a lot of money. What has been said? Marcel recently represented France in the Toulon Tournament and he certainly caught the eye of a number of journalists. France may have crashed out of the group stage, yet it was Marcel who impressed throughout the tournament and he scored a goal in his country’s 2-1 defeat against Ivory Coast. Mi się dalej marzy Lemar
27 czerwca 2017, 11:41 [cytuj]
Może któryś w końcu odpali :D

Mourinho chce kupić Kane'a za 100mln funtów :D
Może któryś w końcu odpali :D Mourinho chce kupić Kane'a za 100mln funtów :D
27 czerwca 2017, 23:05 [cytuj]
N’Koudou jeszcze nie pokazał na co go stać , a oni już chcą jakiegoś nowego :( no i po co ?? :bezradny:
N’Koudou jeszcze nie pokazał na co go stać , a oni już chcą jakiegoś nowego :( no i po co ?? :bezradny:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
28 czerwca 2017, 19:08 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
N’Koudou jeszcze nie pokazał na co go stać , a oni już chcą jakiegoś nowego :( no i po co ?? :bezradny:

N’Koudou zastąpił Nije,także nie doszukuj się logiki :P
N’Koudou zastąpił Nije,także nie doszukuj się logiki :P
2 lipca 2017, 20:45 [cytuj]
Wygląda na to że Wenger w końcu trafił ręką do kieszeni w kurtce i znalazł tam górę hajsu. Mają w tym tygodniu klepnąć Lacazette i Mahreza. Ciekawe czy uda im się zatrzymać Sancheza bo jesli tak to mogą być groźni (choć akurat transfer Mahreza im w tym specjalnie nie pomoże IMHO).

Co sądzicie o ruchach transferowych naszych głównych rywali do te pory?

Moim zdaniem City jest słabsze niż było przed okienkiem pomimo wydania 70 mln. Chelsea jeśli sprzeda Costę to też mozno się osłabi. Everton trochę przypomina mi nasze roztrwanianie hajsu za Bale. United póki co kupił za 35 (?) mln Lindelofa który nawet nie wiadomo czy będzie grał w pierwszym składzie.

W dupach im się od tego hajsu poprzewracało ;)

Myślę, że pomimo braku wzmocnień (póki co) to okienko w naszym wykonaniu jest lepsze niż większości naszych rywali, ale jeśli Arsenal faktycznie dopnie tego Lacazette, utrzyma Sancheza i jeszcze kogoś dobrego dorzuci to mogą być największymi wygranymi letniego okienka.

Martwi mnie trochę, ze Lemar raczej do nas nie dołączy. Arsenal podobno złożył ofertę 30mln GBP która zostałą odrzucona. Nie wierzę, że to przebijemy, a do tego dzisiaj czytałem o zainteresowaniu ze strony Realu i Barcelony co by nas zupełnie wykreślało z walki. A szkoda bo to najlepszy spośród zawodników z którymi jesteśmy łączeni tego lata.
Edytowano dnia: 2 lipca 2017, 20:47
Wygląda na to że Wenger w końcu trafił ręką do kieszeni w kurtce i znalazł tam górę hajsu. Mają w tym tygodniu klepnąć Lacazette i Mahreza. Ciekawe czy uda im się zatrzymać Sancheza bo jesli tak to mogą być groźni (choć akurat transfer Mahreza im w tym specjalnie nie pomoże IMHO). Co sądzicie o ruchach transferowych naszych głównych rywali do te pory? Moim zdaniem City jest słabsze niż było przed okienkiem pomimo wydania 70 mln. Chelsea jeśli sprzeda Costę to też mozno się osłabi. Everton trochę przypomina mi nasze roztrwanianie hajsu za Bale. United póki co kupił za 35 (?) mln Lindelofa który nawet nie wiadomo czy będzie grał w pierwszym składzie. W dupach im się od tego hajsu poprzewracało ;) Myślę, że pomimo braku wzmocnień (póki co) to okienko w naszym wykonaniu jest lepsze niż większości naszych rywali, ale jeśli Arsenal faktycznie dopnie tego Lacazette, utrzyma Sancheza i jeszcze kogoś dobrego dorzuci to mogą być największymi wygranymi letniego okienka. Martwi mnie trochę, ze Lemar raczej do nas nie dołączy. Arsenal podobno złożył ofertę 30mln GBP która zostałą odrzucona. Nie wierzę, że to przebijemy, a do tego dzisiaj czytałem o zainteresowaniu ze strony Realu i Barcelony co by nas zupełnie wykreślało z walki. A szkoda bo to najlepszy spośród zawodników z którymi jesteśmy łączeni tego lata
2 lipca 2017, 20:58 [cytuj]
Brak transferów trochę frustruje. Jedyne dwa nazwiska z jakimi byliśmy łączeni w miarę regularnie to Ginter z BVB i Barkley. Te dwa transfery uważam za całkiem prawdopodobne, ale nie zdziwię się jak zostaniemy z niczym.

Budujemy nowy stadion, który ma kosztować 800 mln funtów, więc to dość zrozumiałe, że nie będziemy szastać kasą na lewo i prawo. Trzeba się z tym pogodzić.

Mam tylko nadzieję, że Walker zostanie. A jeśli faktycznie odejdzie, to że kupimy kogoś na jego miejsce, bo potrzebujemy szerokiego składu.
Brak transferów trochę frustruje. Jedyne dwa nazwiska z jakimi byliśmy łączeni w miarę regularnie to Ginter z BVB i Barkley. Te dwa transfery uważam za całkiem prawdopodobne, ale nie zdziwię się jak zostaniemy z niczym. Budujemy nowy stadion, który ma kosztować 800 mln funtów, więc to dość zrozumiałe, że nie będziemy szastać kasą na lewo i prawo. Trzeba się z tym pogodzić. Mam tylko nadzieję, że Walker zostanie. A jeśli faktycznie odejdzie, to że kupimy kogoś na jego miejsce, bo potrzebujemy szerokiego składu
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
3 lipca 2017, 21:40 [cytuj]
Sytuacja chyba jest taka ze pieniedzy nie ma i ewentualne zakupy maja byc za kase z Walkera.
Jednoczesnie nie wierze, ze po tym co zaprezentowal VJ nie moglismy znalezc 5 mln na Sandro.
Sytuacja chyba jest taka ze pieniedzy nie ma i ewentualne zakupy maja byc za kase z Walkera. Jednoczesnie nie wierze, ze po tym co zaprezentowal VJ nie moglismy znalezc 5 mln na Sandro
3 lipca 2017, 22:15 [cytuj]
modafashion powiedział/a:
Sytuacja chyba jest taka ze pieniedzy nie ma i ewentualne zakupy maja byc za kase z Walkera.
Jednoczesnie nie wierze, ze po tym co zaprezentowal VJ nie moglismy znalezc 5 mln na Sandro


A może po prostu go nie chcieliśmy? Albo on nie chciał być zmiennikiem Kane. Spokojnie, poczynimy wzmocnienia w swoim czasie ;)
A może po prostu go nie chcieliśmy? Albo on nie chciał być zmiennikiem Kane. Spokojnie, poczynimy wzmocnienia w swoim czasie ;)
6 lipca 2017, 10:57 [cytuj]
Adrien Silva? To prawda, czy tylko jakieś nieuzasadnione pogłoski?
Adrien Silva? To prawda, czy tylko jakieś nieuzasadnione pogłoski?
6 lipca 2017, 12:15 [cytuj]
Bruckner powiedział/a:
Adrien Silva? To prawda, czy tylko jakieś nieuzasadnione pogłoski?


Co raz więcej źródeł to podaje chociaż na razie to jakieś o jogo, a bola i portugalscy dziennikarze. Nikt poważny z Anglii nie potwierdził i żadne itk chyba też nie. Dobry ten Silva?
Co raz więcej źródeł to podaje chociaż na razie to jakieś o jogo, a bola i portugalscy dziennikarze. Nikt poważny z Anglii nie potwierdził i żadne itk chyba też nie. Dobry ten Silva?
6 lipca 2017, 15:50 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Co raz więcej źródeł to podaje chociaż na razie to jakieś o jogo, a bola i portugalscy dziennikarze. Nikt poważny z Anglii nie potwierdził i żadne itk chyba też nie. Dobry ten Silva?

Nigdy nie widziałem jak gra. Statystyki zeszłego sezony wyglądają nawet obiecująco. Kapitan, grał w większości meczy, nawet strzelił kilka bramek, ale głównie z karnych...no ale Sissoko też wyglądał obiecująco. Obawiam się, że będzie z nim walczył o miejsce na ławce. W najlepszym wypadku.
Nigdy nie widziałem jak gra. Statystyki zeszłego sezony wyglądają nawet obiecująco. Kapitan, grał w większości meczy, nawet strzelił kilka bramek, ale głównie z karnych...no ale Sissoko też wyglądał obiecująco. Obawiam się, że będzie z nim walczył o miejsce na ławce. W najlepszym wypadku
6 lipca 2017, 20:09 [cytuj]
Kupować na siłę to nie rozwiązanie patrz: Sissoko. Dla mnie wielkim wyczynem będzie utrzymać podstawową 15 na czele z Walkerem.
Ludzie się podniecają zakupami Woolwich bo taki Lacazette przy stracie Sancheza i pozostaniu Ozila uważam za świetny ruch Wengera ;-)
Stary Kościelny, świetny Holding, przewidywalny Xhaka, utrzymujący stałą formę Ramsey, pracowity Ozil i Lacazette z przeciętnego Lyonu robią wrażenie. Jeśli teraz nie zdobędą mistrza to już sam nie wiem.
Kupować na siłę to nie rozwiązanie patrz: Sissoko. Dla mnie wielkim wyczynem będzie utrzymać podstawową 15 na czele z Walkerem. Ludzie się podniecają zakupami Woolwich bo taki Lacazette przy stracie Sancheza i pozostaniu Ozila uważam za świetny ruch Wengera ;-) Stary Kościelny, świetny Holding, przewidywalny Xhaka, utrzymujący stałą formę Ramsey, pracowity Ozil i Lacazette z przeciętnego Lyonu robią wrażenie. Jeśli teraz nie zdobędą mistrza to już sam nie wiem
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
8 lipca 2017, 21:24 [cytuj]
Podobnież agent niejakiego Juana Foytha przybył do Londynu negocjować transfer szczyla z Estudiantes.

https://www.fourfourtwo.com/news/tottenham-move-works-estudiantes-youngster-foyth
Podobnież agent niejakiego Juana Foytha przybył do Londynu negocjować transfer szczyla z Estudiantes. https://www.fourfourtwo.com/news/tottenham-move-works-estudiantes-youngster-foyth
11 lipca 2017, 09:32 [cytuj]
Jak to widzicie: Iheanacho za Walkera plus dopłata i zmiennik dla Trippiera?
Jak to widzicie: Iheanacho za Walkera plus dopłata i zmiennik dla Trippiera?
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 lipca 2017, 10:55 [cytuj]
Myślę, że Iheanacho nie będzie do nas chciał przyjść. Znając taktykę jaką gramy i kto gra na 9, to trafi z deszczu pod rynnę :]
Myślę, że Iheanacho nie będzie do nas chciał przyjść. Znając taktykę jaką gramy i kto gra na 9, to trafi z deszczu pod rynnę :]
11 lipca 2017, 11:34 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Myślę, że Iheanacho nie będzie do nas chciał przyjść. Znając taktykę jaką gramy i kto gra na 9, to trafi z deszczu pod rynnę :]


A ja myślę, że nie będzie to dla niego takim wielkim problemem. To nie jest tak, że on chce odejść z City tylko Pepowi nie pasuje do taktyki. Przez kilka sezonów był w City w roli jokera i z tego co kojarzę to nie narzekał na brak minut na boisku.

I właśnie dlatego mógłby to być znakomity transfer - mielibyśmy bardzo dobrego zzwodnika na ławce, który nie narzekałby na swoją rolę w drużynie. Ihenacho to świetny zawodnik. Za każdym razem kiedy go widziałem w akcji to grał bardzo dobrze i odnoszę wrażenie, że Guardiola go nie docenia i moze jeszcze pożałować tej sprzedaży. Raczej Ihenacho by nie narzekał na brak gry bo swoje szanse by tak czy siak dostawał przy ilości meczów jakie mamy do rozegrania.

Problem mógłby natomiast być z zastąpieniem Walkera. Na dużym boisku na Wembley szybkość i dynamika bocznych obrońców mogą być o wiele ważniejsze niż na WHL i Trippier może mieć problem z bronieniem i z szybkim powrotem do obrony na takim dużym boisku. Z drugiej strony Kieran grał znakomicie w drugiej połowie sezonu i możliwe, że by sobie poradził jako nasz podstawowy prawy obrońca. Na prawej obronie gra też młodziutki Kyle Walker-Peters, który świetnie wypadł na mistrzostwach świata U-20 i sądzę, ze razem z Edwardsem Onomah i Carterem-Vickersem to jeden z pierwszych zawodników rozważanych w kontekscie poważniejszego włączenia do kadry pierwszego zespołu.

Generalnie sądzę, że gdybyśmy puścili do City Walkera to moglibyśmy wyciągnąć Ihenacho i bardzo dużą kasę bo City nie ma w kadrze żadnego bocznego obrońcy i ma problem z ilością wychowanków angielskich klubów (muszą mieć minimum ośmiu w kadrze) więc na transferze Walkera im bardzo zależy i to my mamy wszystkie asy w rękawie. Sądzę, że bylibyśmy w stanie wyciągnąć od nich przynajmniej z 25 mln funtów, a nie zdziwiłbym się gdyby Levy uczknął jeszcze z 10 więcej. Więc w zasadzie moglibyśmy kupić równie dobrego prawego obrońcę i jeszcze mielibyśmy świetnego napastnika za free.

City jest w bardzo zaawansowanych negocjacjach z Leicester odnośnie transferu Ihenacho, więc jesli chcemy go pozyskać to musimy działać szybko. Możliwe, ze Levy czeka aż Leicester dogada się odnośnie kwoty transferu z City po to, żeby wyrównać tą ofertę nie dając City za abrdzo możliwości do odbijania ceny dla jednego z głównych rywali w wyscigu po mistrzostwo. Cena dla Leicester ma oscylować w koicach 20 mln. Gdyby to z nami były prowadzone negocjacje to nie zdziwiłbym się gdyby było 30 albo 40 mln.
A ja myślę, że nie będzie to dla niego takim wielkim problemem. To nie jest tak, że on chce odejść z City tylko Pepowi nie pasuje do taktyki. Przez kilka sezonów był w City w roli jokera i z tego co kojarzę to nie narzekał na brak minut na boisku. I właśnie dlatego mógłby to być znakomity transfer - mielibyśmy bardzo dobrego zzwodnika na ławce, który nie narzekałby na swoją rolę w drużynie. Ihenacho to świetny zawodnik. Za każdym razem kiedy go widziałem w akcji to grał bardzo dobrze i odnoszę wrażenie, że Guardiola go nie docenia i moze jeszcze pożałować tej sprzedaży. Raczej Ihenacho by nie narzekał na brak gry bo swoje szanse by tak czy siak dostawał przy ilości meczów jakie mamy do rozegrania. Problem mógłby natomiast być z zastąpieniem Walkera. Na dużym boisku na Wembley szybkość i dynamika bocznych obrońców mogą być o wiele ważniejsze niż na WHL i Trippier może mieć problem z bronieniem i z szybkim powrotem do obrony na takim dużym boisku. Z drugiej strony Kieran grał znakomicie w drugiej połowie sezonu i możliwe, że by sobie poradził jako nasz podstawowy prawy obrońca. Na prawej obronie gra też młodziutki Kyle Walker-Peters, który świetnie wypadł na mistrzostwach świata U-20 i sądzę, ze razem z Edwardsem Onomah i Carterem-Vickersem to jeden z pierwszych zawodników rozważanych w kontekscie poważniejszego włączenia do kadry pierwszego zespołu. Generalnie sądzę, że gdybyśmy puścili do City Walkera to moglibyśmy wyciągnąć Ihenacho i bardzo dużą kasę bo City nie ma w kadrze żadnego bocznego obrońcy i ma problem z ilością wychowanków angielskich klubów (muszą mieć minimum ośmiu w kadrze) więc na transferze Walkera im bardzo zależy i to my mamy wszystkie asy w rękawie. Sądzę, że bylibyśmy w stanie wyciągnąć od nich przynajmniej z 25 mln funtów, a nie zdziwiłbym się gdyby Levy uczknął jeszcze z 10 więcej. Więc w zasadzie moglibyśmy kupić równie dobrego prawego obrońcę i jeszcze mielibyśmy świetnego napastnika za free. City jest w bardzo zaawansowanych negocjacjach z Leicester odnośnie transferu Ihenacho, więc jesli chcemy go pozyskać to musimy działać szybko. Możliwe, ze Levy czeka aż Leicester dogada się odnośnie kwoty transferu z City po to, żeby wyrównać tą ofertę nie dając City za abrdzo możliwości do odbijania ceny dla jednego z głównych rywali w wyscigu po mistrzostwo. Cena dla Leicester ma oscylować w koicach 20 mln. Gdyby to z nami były prowadzone negocjacje to nie zdziwiłbym się gdyby było 30 albo 40 mln
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się