Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
26 maja 2017, 22:47 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Ja sobie myślę, że oni to nawet wiedzą albo może raczej podskornie czują. Znaczy to, że A5enal to nie ta najwyższa półka. I stąd ta ich-ostatnio wyjątkowo pysznie widoczna-obsesja na punkcie THFC


rozlozyly mnie na lopatki te ich posty ostatnio na fejsie, gdzie byly zdjecia przebudowy stadionu i podpisy w stylu - na WHL caly czas szukaja trofeow. trzeba miec narabane w bani serio zeby probowac beke z czegos takiego cisnac :brawo:
wenger we want you to staaay :D
rozlozyly mnie na lopatki te ich posty ostatnio na fejsie, gdzie byly zdjecia przebudowy stadionu i podpisy w stylu - na WHL caly czas szukaja trofeow. trzeba miec narabane w bani serio zeby probowac beke z czegos takiego cisnac :brawo: wenger we want you to staaay :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
26 maja 2017, 23:46 [cytuj]
I wiedzą, że po ewentualnym rozstaniu z Wengerem zespół się rozleci i będzie na poziomie solidnego średniaka maksymalnie. Tym bardziej, że United nadal w tym tkwi mimo że od emerytury Fergusona minęło już sporo czasu. Sam się zastanawiam co wyczynia Wenger że tak ciągnie za uszy ten mizerny zespół, że w rok w rok kwalifikowali się do LM ostatnio. Kibice powinni być mu wdzięczni, a od paru sezonów słychać tylko "Wenger out" itp.
I wiedzą, że po ewentualnym rozstaniu z Wengerem zespół się rozleci i będzie na poziomie solidnego średniaka maksymalnie. Tym bardziej, że United nadal w tym tkwi mimo że od emerytury Fergusona minęło już sporo czasu. Sam się zastanawiam co wyczynia Wenger że tak ciągnie za uszy ten mizerny zespół, że w rok w rok kwalifikowali się do LM ostatnio. Kibice powinni być mu wdzięczni, a od paru sezonów słychać tylko "Wenger out" itp
27 maja 2017, 14:33 [cytuj]
https://www.instagram.com/kylewalker2/

Istagram Walkera. Czyli jednak koniec? :lezkawoku:
https://www.instagram.com/kylewalker2/ Istagram Walkera. Czyli jednak koniec? :lezkawoku:
27 maja 2017, 21:00 [cytuj]
Drakiur powiedział/a:
https://www.instagram.com/kylewalker2/

Istagram Walkera. Czyli jednak koniec? :lezkawoku:


Ten tweet to podziękowanie za wsparcie kibiców Spurs w tym sezonie, Walker jeśli mnie pamięc nie myli robi tego typu tweety po każdym sezonie.
Ten tweet to podziękowanie za wsparcie kibiców Spurs w tym sezonie, Walker jeśli mnie pamięc nie myli robi tego typu tweety po każdym sezonie
29 maja 2017, 18:14 [cytuj]
‘Turkish Dybala‘ Cengiz Ünder, 19 lat, pomocnik/napastnik - 8M funtów.
‘Turkish Dybala‘ Cengiz Ünder, 19 lat, pomocnik/napastnik - 8M funtów
30 maja 2017, 08:44 [cytuj]
Ünder, W Fifie wymiatał hahaha :P ,a jak na poważnie to nie mam pojęcia. :ok:
Ünder, W Fifie wymiatał hahaha :P ,a jak na poważnie to nie mam pojęcia. :ok:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
30 maja 2017, 15:37 [cytuj]
http://www.skysports.com/transfer/news/12691/10898369/moussa-sissoko-says-last-season-at-tottenham-was-the-worst-of-his-career

Mam nadzieję, że odejdzie.
http://www.skysports.com/transfer/news/12691/10898369/moussa-sissoko-says-last-season-at-tottenham-was-the-worst-of-his-career Mam nadzieję, że odejdzie
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 maja 2017, 17:52 [cytuj]
Też nie będę po nim płakał ;)

https://www.youtube.com/watch?v=MwTKWb4gUsk&app=desktop

Ten Cengis Under wygląda bardoz dobrze na urywkach z YT - ale wiadomo, to tylko urywki. Takie transfery młodych zawodników po taniości są spoko bo nawet jak nie wypalą to można ich sprzedać bez straty albo nawet z zyskiem, a do tego nie trzeba im za wiele płacić.
Też nie będę po nim płakał ;) https://www.youtube.com/watch?v=MwTKWb4gUsk&app=desktop Ten Cengis Under wygląda bardoz dobrze na urywkach z YT - ale wiadomo, to tylko urywki. Takie transfery młodych zawodników po taniości są spoko bo nawet jak nie wypalą to można ich sprzedać bez straty albo nawet z zyskiem, a do tego nie trzeba im za wiele płacić
30 maja 2017, 22:01 [cytuj]
Tak jak było z S. Coulibalym, gwiazdorem bodajże MŚ u17. Nie słychać o nim nigdzie, ale sprawdziłem i wiadomo dlaczego - chłopak kopie piłkę w lidze Egiptu.
Tak jak było z S. Coulibalym, gwiazdorem bodajże MŚ u17. Nie słychać o nim nigdzie, ale sprawdziłem i wiadomo dlaczego - chłopak kopie piłkę w lidze Egiptu
31 maja 2017, 08:59 [cytuj]
Co sadzicie o Rose i Walker , myślicie że odejdą ? czy może jednak zostaną . Chociaż Danny
' jego by mi było bardziej szkoda. :(
Co sadzicie o Rose i Walker , myślicie że odejdą ? czy może jednak zostaną . Chociaż Danny ' jego by mi było bardziej szkoda. :(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
1 czerwca 2017, 09:32 [cytuj]
Czyżby przyjście młodego Sessegnona oznaczało odejście kogoś z pary Rose / Davies ?
Rose deklarował, że chce się zestarzeć na Lane ale podobno oferta w granicach 50 baniek zostanie złożona...
Czyżby przyjście młodego Sessegnona oznaczało odejście kogoś z pary Rose / Davies ? Rose deklarował, że chce się zestarzeć na Lane ale podobno oferta w granicach 50 baniek zostanie złożona
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
1 czerwca 2017, 17:43 [cytuj]
Davies out, Sessegnon in. To by mi się podobało.
Davies out, Sessegnon in. To by mi się podobało
COYS!
1 czerwca 2017, 22:44 [cytuj]
Davies to bardzo solidny piłkarz a Sessegnon może i utalentowany ale ledwie 17-letni gnojek, także wstrzymaj konie, mołojec.
Davies to bardzo solidny piłkarz a Sessegnon może i utalentowany ale ledwie 17-letni gnojek, także wstrzymaj konie, mołojec
2 czerwca 2017, 10:03 [cytuj]
Transfer 17-latka z Championship to zawsze ryzyko, więc Sessegnon to akurat tylko jedna z opcji, która może się podobać, a może nie. Ale na Alli'ego nie narzekamy, na Bale'a nie narzekaliśmy, także wstrzymaj konie, mołojec. To może być także świetny transfer. Ale tu się nie będę upierał.

Za to Davies to w mojej ocenie jedyny, obok oczywiście Lameli gracz, którego pożegnałbym bez najmniejszego żalu. Pozycja i cele Tottenhamu w ostatnich latach mocno się zmieniły i gdy mówimy o zapewnieniu jakości przy rotowaniu składem, to musimy się przyzwyczaić, że w środku tygodnia nie będziemy grali z Partizanem w LE, tylko z Monako w LM. Uważnie analizowałem nasze "występy" w tegorocznej edycji LM i uważam, że właśnie Davies był najsłabszym ogniwem Kogutów w tych rozgrywkach. Jego solidność (o której nawiasem mówiąc więcej słyszałem niż faktycznie widziałem) wystarczy na LE czy jakieś Bournemouth w pucharze, ale nie na europejską elitę, zwłaszcza, że nie zawsze będziemy mieli farta w losowaniu grup. Bo pozycja Rose'a w obecnej formie jest jasna, Davies jest drugim LB i jego ewentualny następca też będzie drugim. Tylko, że nominalny drugi boczny obrońca może dać drużynie stokroć więcej niż Davies, wystarczy spojrzeć na Trippiera, którego gra momentami przysparza wątpliwości, kto z naszych RB powinien być tym pierwszym...

PS: żeby być uczciwym dodam jeszcze, że jest więcej graczy bo których bym nie płakał, nie tylko Lamela i Davies, ale spójrzmy na kontekst. Młodym wychowankom czy graczom, którzy są z nami pierwszy sezon trochę parasola ochronnego bym jednak dał.
Transfer 17-latka z Championship to zawsze ryzyko, więc Sessegnon to akurat tylko jedna z opcji, która może się podobać, a może nie. Ale na Alli'ego nie narzekamy, na Bale'a nie narzekaliśmy, także wstrzymaj konie, mołojec. To może być także świetny transfer. Ale tu się nie będę upierał. Za to Davies to w mojej ocenie jedyny, obok oczywiście Lameli gracz, którego pożegnałbym bez najmniejszego żalu. Pozycja i cele Tottenhamu w ostatnich latach mocno się zmieniły i gdy mówimy o zapewnieniu jakości przy rotowaniu składem, to musimy się przyzwyczaić, że w środku tygodnia nie będziemy grali z Partizanem w LE, tylko z Monako w LM. Uważnie analizowałem nasze "występy" w tegorocznej edycji LM i uważam, że właśnie Davies był najsłabszym ogniwem Kogutów w tych rozgrywkach. Jego solidność (o której nawiasem mówiąc więcej słyszałem niż faktycznie widziałem) wystarczy na LE czy jakieś Bournemouth w pucharze, ale nie na europejską elitę, zwłaszcza, że nie zawsze będziemy mieli farta w losowaniu grup. Bo pozycja Rose'a w obecnej formie jest jasna, Davies jest drugim LB i jego ewentualny następca też będzie drugim. Tylko, że nominalny drugi boczny obrońca może dać drużynie stokroć więcej niż Davies, wystarczy spojrzeć na Trippiera, którego gra momentami przysparza wątpliwości, kto z naszych RB powinien być tym pierwszym... PS: żeby być uczciwym dodam jeszcze, że jest więcej graczy bo których bym nie płakał, nie tylko Lamela i Davies, ale spójrzmy na kontekst. Młodym wychowankom czy graczom, którzy są z nami pierwszy sezon trochę parasola ochronnego bym jednak dał
COYS!
2 czerwca 2017, 10:05 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Davies out, Sessegnon in. To by mi się podobało

Czym więcej gra tym jest pewniejszy. Davies ma kompletnie inną charakterystykę niż Rose, Walker czy Trippier i niepotrzebnie wszyscy go do nich porównują. Kane'a też nie porównujemy do Aguero czy czy Costy. Facet od momentu kontuzji Rosa ani nie zawalił bezpośrednio bramki a do tego to właśnie z nim pobiliśmy rekord punktowy i bramkowy. Liczby nie kłamią.
Czym więcej gra tym jest pewniejszy. Davies ma kompletnie inną charakterystykę niż Rose, Walker czy Trippier i niepotrzebnie wszyscy go do nich porównują. Kane'a też nie porównujemy do Aguero czy czy Costy. Facet od momentu kontuzji Rosa ani nie zawalił bezpośrednio bramki a do tego to właśnie z nim pobiliśmy rekord punktowy i bramkowy. Liczby nie kłamią
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 czerwca 2017, 10:44 [cytuj]
Przyjdą \"grube portfele\" po Walkera i Rose\'a - wtedy można się martwić. Levy raczej się nie zawaha jak zobaczy sumy w okolicach 40-50M za \"sztukę\". Veltmana bym chciał - nawet po sprzedaży obu ww. bocznych - obrona nie wyglądałaby źle. Veltman może grać na prawej i środku, tak samo jak Verts (tylko że na lewej stronie).

Boczni: Trippier/Veltman (prawa), Davies/Vertonghen (lewa). W środku mogą grać: Alderweireld/Vertonghen/Wimmer/Veltman/awaryjnie Dier. Takie moje luźne przemyślenia.
Edytowano dnia: 2 czerwca 2017, 10:48
Przyjdą \"grube portfele\" po Walkera i Rose\'a - wtedy można się martwić. Levy raczej się nie zawaha jak zobaczy sumy w okolicach 40-50M za \"sztukę\". Veltmana bym chciał - nawet po sprzedaży obu ww. bocznych - obrona nie wyglądałaby źle. Veltman może grać na prawej i środku, tak samo jak Verts (tylko że na lewej stronie). Boczni: Trippier/Veltman (prawa), Davies/Vertonghen (lewa). W środku mogą grać: Alderweireld/Vertonghen/Wimmer/Veltman/awaryjnie Dier. Takie moje luźne przemyślenia
2 czerwca 2017, 10:55 [cytuj]
and1 powiedział/a:
Przyjdą \\\"grube portfele\\\" po Walkera i Rose\\\'a - wtedy można się martwić. Levy raczej się nie zawaha jak zobaczy sumy w okolicach 40-50M za \\\"sztukę\\\". Veltmana bym chciał - nawet po sprzedaży obu ww. bocznych - obrona nie wyglądałaby źle. Veltman może grać na prawej i środku, tak samo jak Verts (tylko że na lewej stronie).

Boczni: Trippier/Veltman (prawa), Davies/Vertonghen (lewa). W środku mogą grać: Alderweireld/Vertonghen/Wimmer/Veltman/awaryjnie Dier. Takie moje luźne przemyślenia


Levy na spotkaniu z THST jasno powiedział, że nikogo nie sprzeda jeśli Pochettino takie będzie miał życzenie. Aspirując do czołówki światowej nie można swoich gwiazd sprzedawać. Poza tym komin płacowy po nowym rozdziale kasy i przyszłych przychodach (Wembley) zostanie naruszony.
Edytowano dnia: 2 czerwca 2017, 10:57
Levy na spotkaniu z THST jasno powiedział, że nikogo nie sprzeda jeśli Pochettino takie będzie miał życzenie. Aspirując do czołówki światowej nie można swoich gwiazd sprzedawać. Poza tym komin płacowy po nowym rozdziale kasy i przyszłych przychodach (Wembley) zostanie naruszony
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 czerwca 2017, 12:16 [cytuj]
Gdybym był managerem THFC bardzo bym się cieszył, że mam w drużynie grajka co może i błyszczeć nie będzie ale i nie zawiedzie w prozaicznej ligowej młócce. Dając oddech tym błyszczącym, jakim może stanie się Sessegnon. Albo i nie, bo to nielat jest,który rozegrał zdaje się 1 sezon w poważnej piłce.

I nie obrażaj się Wduwek. Ten mołojec to bynajmniej nie złośliwe;) Taki już mój urok.
Gdybym był managerem THFC bardzo bym się cieszył, że mam w drużynie grajka co może i błyszczeć nie będzie ale i nie zawiedzie w prozaicznej ligowej młócce. Dając oddech tym błyszczącym, jakim może stanie się Sessegnon. Albo i nie, bo to nielat jest,który rozegrał zdaje się 1 sezon w poważnej piłce. I nie obrażaj się Wduwek. Ten mołojec to bynajmniej nie złośliwe;) Taki już mój urok
2 czerwca 2017, 13:35 [cytuj]
ja mysle, ze te informacje odnosnie Walkera i Rose'a sa tylko plotkami i nikogo z waznych zawodnikow nie sprzedamy. do odstrzalu jedynie Sissoko, ktory jest mega niewypalem , wiekszym niz Soldado swego czasu. zakladajac taki scenariusz, ze wszyscy kluczowi pilkarze zostana, widzialbym maksymalnie dwoch nowych pilkarzy ofensywnych. skrzydlowy i 10tka do rywalizacji z Eriksenem. ale musza to byc naprawde duze nazwiska, zeby wykonac krok naprzod. wiadomo ze latwo sie mowi, a ciezej znalezc takich zawodnikow i ich przekonac do transferu . swoja droga ciekawe co z Lamela dalej sie stanie
ja mysle, ze te informacje odnosnie Walkera i Rose'a sa tylko plotkami i nikogo z waznych zawodnikow nie sprzedamy. do odstrzalu jedynie Sissoko, ktory jest mega niewypalem , wiekszym niz Soldado swego czasu. zakladajac taki scenariusz, ze wszyscy kluczowi pilkarze zostana, widzialbym maksymalnie dwoch nowych pilkarzy ofensywnych. skrzydlowy i 10tka do rywalizacji z Eriksenem. ale musza to byc naprawde duze nazwiska, zeby wykonac krok naprzod. wiadomo ze latwo sie mowi, a ciezej znalezc takich zawodnikow i ich przekonac do transferu . swoja droga ciekawe co z Lamela dalej sie stanie
2 czerwca 2017, 17:49 [cytuj]
Z Daviesem wszystko fajnie, tylko ja cały czas nie mogę zrozumieć skąd się wzięła ta łatka jego solidności? Tak jak Trzaskal słusznie zauważa końcówkę sezonu miał bardzo dobrą, ale z kolei występy w Lidze Mistrzów bardzo słabe.

Jeśli Walijczyk zostanie to się nie obrażę, ale chyba jakieś wzmocnienia chcemy przeprowadzić. Ja uważam, że LB to pozycja, którą - wymieniając Daviesa na kogoś innego - da się wzmocnić (jeśli na Sessegnona to nie będzie to oczywiście wzmocnienie na już), czego nie można powiedzieć np. o bramce (bo kto naprawdę dobry przyjdzie na drugiego bramkarza?), RB (mamy dwóch dobrych), DM (mamy dwóch dobrych).

Bo chyba kogoś sprzedamy? Czy nikogo? To byłby rzadki przypadek, ale może i jakiś pomysł.
Z Daviesem wszystko fajnie, tylko ja cały czas nie mogę zrozumieć skąd się wzięła ta łatka jego solidności? Tak jak Trzaskal słusznie zauważa końcówkę sezonu miał bardzo dobrą, ale z kolei występy w Lidze Mistrzów bardzo słabe. Jeśli Walijczyk zostanie to się nie obrażę, ale chyba jakieś wzmocnienia chcemy przeprowadzić. Ja uważam, że LB to pozycja, którą - wymieniając Daviesa na kogoś innego - da się wzmocnić (jeśli na Sessegnona to nie będzie to oczywiście wzmocnienie na już), czego nie można powiedzieć np. o bramce (bo kto naprawdę dobry przyjdzie na drugiego bramkarza?), RB (mamy dwóch dobrych), DM (mamy dwóch dobrych). Bo chyba kogoś sprzedamy? Czy nikogo? To byłby rzadki przypadek, ale może i jakiś pomysł
COYS!
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 158 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się