Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
31 sierpnia 2017, 13:53 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Poch go ustawi w szeregu i będzie gitarka.

a on czasem nie mógł ustawić do pionu Bentaleba i dlatego go sprzedaliśmy ?:P
a on czasem nie mógł ustawić do pionu Bentaleba i dlatego go sprzedaliśmy ?:P
31 sierpnia 2017, 13:56 [cytuj]
Jeden z dwóch Barkley, Mahrez powinien do nas dołączyć, o obu graczy walczymy z Chelsea, wątpię żeby któryś z klubów pozyskał dwóch jednocześnie.
Jeden z dwóch Barkley, Mahrez powinien do nas dołączyć, o obu graczy walczymy z Chelsea, wątpię żeby któryś z klubów pozyskał dwóch jednocześnie
31 sierpnia 2017, 13:57 [cytuj]
Pep powiedział/a:
Jeden z dwóch Barkley, Mahrez powinien do nas dołączyć, o obu graczy walczymy z Chelsea, wątpię żeby któryś z klubów pozyskał dwóch jednocześnie

nam przydali by się obaj ;p
nam przydali by się obaj ;p
31 sierpnia 2017, 14:20 [cytuj]
Ojj przygarnąłbym takiego Mahreza do nas :cwaniak: Byłby powiew świeżości w ataku i może wreszcie nadałby tempa naszym akcjom, bo ostatnie mecze to klepanka bez pomysłu :glupek:
Ojj przygarnąłbym takiego Mahreza do nas :cwaniak: Byłby powiew świeżości w ataku i może wreszcie nadałby tempa naszym akcjom, bo ostatnie mecze to klepanka bez pomysłu :glupek:
31 sierpnia 2017, 14:56 [cytuj]
ja wolę barkley niz mahreza, nasz klub zabija typowych skrzydłowych;)
Edytowano dnia: 31 sierpnia 2017, 15:00
ja wolę barkley niz mahreza, nasz klub zabija typowych skrzydłowych;)
31 sierpnia 2017, 17:45 [cytuj]
A jak dla mnie i Barkley i Mahrez są przereklasmowani :) jakos wrażenia na mnie nie robią :) Mahrez zagrał jeden konkretny sezon, ten mistrzowski. W zeszłym sezonie, 6 goli i ledwie 3 asysty. Mierny wynik. To już wolę dac szanse Lameli.
A jak dla mnie i Barkley i Mahrez są przereklasmowani :) jakos wrażenia na mnie nie robią :) Mahrez zagrał jeden konkretny sezon, ten mistrzowski. W zeszłym sezonie, 6 goli i ledwie 3 asysty. Mierny wynik. To już wolę dac szanse Lameli
31 sierpnia 2017, 17:56 [cytuj]
Robert powiedział/a:
a on czasem nie mógł ustawić do pionu Bentaleba i dlatego go sprzedaliśmy ?:P


Bentaleb podobno odszedł bo nie stosował się do poleceń taktycznych Pochettino
Bentaleb podobno odszedł bo nie stosował się do poleceń taktycznych Pochettino
31 sierpnia 2017, 18:52 [cytuj]
Coś się przeciąga z potwierdziem tego Llorente
Coś się przeciąga z potwierdziem tego Llorente
31 sierpnia 2017, 19:31 [cytuj]
Gomes bliski wypożyczenia
Gomes bliski wypożyczenia
31 sierpnia 2017, 21:02 [cytuj]
Llorente się przeciąga, bo Swans musi najpierw zakontraktować Bonego, który jest w trakcie badań medycznych. W innym wypadku Łabędzie by zostały z ręką w nocniku, gdyby transfer im nie wypalił, a sprzedali by Llorente.

Osobiście wydaje mi się, że on raczej już jest pewniakiem. Pytanie czy uda się jeszcze jakoś wzmocnić przez ostatnie godziny w pomocy, bo tam największe luki na te chwilę mamy.
Llorente się przeciąga, bo Swans musi najpierw zakontraktować Bonego, który jest w trakcie badań medycznych. W innym wypadku Łabędzie by zostały z ręką w nocniku, gdyby transfer im nie wypalił, a sprzedali by Llorente. Osobiście wydaje mi się, że on raczej już jest pewniakiem. Pytanie czy uda się jeszcze jakoś wzmocnić przez ostatnie godziny w pomocy, bo tam największe luki na te chwilę mamy
31 sierpnia 2017, 21:05 [cytuj]
3 godzinki...wydaje mi się, że większe szanse są na Gomesa niż na Barkleya z kontuzją
3 godzinki...wydaje mi się, że większe szanse są na Gomesa niż na Barkleya z kontuzją
31 sierpnia 2017, 21:20 [cytuj]
Biorąc pod uwagę, że Spurs ostatnio mają ogromny problem z wykorzystywaniem rzutów rożnych ktoś taki jak Llorente na pewno się przyda. Również Serge Aurier bardzo mnie cieszy. Z takim szybkim zawodnikiem to będzie z pewnością dużo akcji bramkowych. :brawo:
Biorąc pod uwagę, że Spurs ostatnio mają ogromny problem z wykorzystywaniem rzutów rożnych ktoś taki jak Llorente na pewno się przyda. Również Serge Aurier bardzo mnie cieszy. Z takim szybkim zawodnikiem to będzie z pewnością dużo akcji bramkowych. :brawo:
31 sierpnia 2017, 21:34 [cytuj]
Liverpool najlepsza ofensywa ligi, ściągają 2 piłkarzy ofensywnych
Tottenham najlepsza defensywa ligi kupują 3 obrońców
I weź tu człowieku zrozum piłke
przynajmniej Llorente przyjdzie ;) https://pbs.twimg.com/media/DIlOJ76XoAAroue.jpg
Liverpool najlepsza ofensywa ligi, ściągają 2 piłkarzy ofensywnych Tottenham najlepsza defensywa ligi kupują 3 obrońców I weź tu człowieku zrozum piłke przynajmniej Llorente przyjdzie ;) https://pbs.twimg.com/media/DIlOJ76XoAAroue.jpg
31 sierpnia 2017, 21:41 [cytuj]
BREAKING | Tottenham Hotspur have now reached an agreement with Barcelona for the transfer of Andre Gomes #THFC

Źródło które nie zawsze się sprawdza, więc jeszcze z dystansem :F
BREAKING | Tottenham Hotspur have now reached an agreement with Barcelona for the transfer of Andre Gomes #THFC Źródło które nie zawsze się sprawdza, więc jeszcze z dystansem :F
31 sierpnia 2017, 21:49 [cytuj]
LLORENTE IN THE SHIRT

Fernando Llorente's agent and brother Chus has posted a picture of the striker in a Spurs shirt on Facebook.

He says: "After some very difficult days, very happy with the decision made..."
LLORENTE IN THE SHIRT Fernando Llorente's agent and brother Chus has posted a picture of the striker in a Spurs shirt on Facebook. He says: "After some very difficult days, very happy with the decision made..."
31 sierpnia 2017, 22:24 [cytuj]
Gomes wszedł z ławki...wypożyczenie nie wymaga obecności piłkarza?!
Gomes wszedł z ławki...wypożyczenie nie wymaga obecności piłkarza?!
31 sierpnia 2017, 22:29 [cytuj]
lecą kursy na Gomesa, Barkley odmówił Chelsea...coś ciężko będzie o jeszcze jednego gracza
lecą kursy na Gomesa, Barkley odmówił Chelsea...coś ciężko będzie o jeszcze jednego gracza
31 sierpnia 2017, 22:45 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
Gomes wszedł z ławki...wypożyczenie nie wymaga obecności piłkarza?!

ktoś musi podpisać kontrakt, ale to moze faxem?
ktoś musi podpisać kontrakt, ale to moze faxem?
31 sierpnia 2017, 23:15 [cytuj]
Gomes zostaje w Barcelonie
Gomes zostaje w Barcelonie
31 sierpnia 2017, 23:22 [cytuj]
Barkley się bawi z Chelsea;)
Barkley się bawi z Chelsea;)
|<  <<  <  18  19  20  21  22    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 160 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się