Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
28 marca 2017, 19:05 [cytuj]
Powoli się zbliża okienko.

Jakich transferów Wam naszym zdaniem potrzeba? Wg mnie ostatnie letnie okienko pokazało, że nie ma większego sensu sprowadzanie zawodników trzeciego, czy piątego wyboru w nadziei, że któryś okaże się hitem. Janssen jak do tej pory okazał się żadnym zastępstwem za Kane. Nie grał nawet jak Harry był kontuzjowany. N'Koudou też wiele nie wniósł. W zasadzie tylko Wanyama wypalił i chyba przerósł związane z nim oczekiwania kibiców.

Nie miałbym nic przeciwko pozbyciu się duetu Lamela Sissoko i sprowadzeniu w ich miejsce jednego bardzo dobrego zawodnika - takiego który by mógł rywalizować o miejsce w składzie z Eriksenem, Dele i Sonem. W mediach pisze się o Isco - to mógłby być strzał w dziesiątkę. Barkley też jest niezłą opcją. Zaha już niekoniecznie. Obaj będą w lecie mieli tylko po roku do wygaśnięcia kontraktów - więc cele transferowe zdecydowanie w stylu Levyego.

Myślę też, że jeśli pojawiłaby się na prawdę dobra oferta (np. z Chin?) za Dembele to nie ma sensu odmawiać. On w lipcu będzie miał 30 lat, ma chroniczne problemy z kontuzjami - ciężko zbudować zespół w oparciu o takiego zawodnika. Zgrywa się to w czasie z coraz lepszymi występami Winksa i wszystko łączy się w logiczną całość. Z Anderlechtu prawdopodobnie w lecie odejdzie Tielmans, z Evertonu Barkley - więc godne, młodsze zastępstwo za Dembele jest do wyciągnięcia. Przy czym tak jak mówię - oferta musiałaby być na prawdę dobra.

Nie zdziwię się też jak odejdzie Wimmer i kupimy kogoś kto będzie rywalizował z Vertonghenem o miejsce w składzie. Ciężko mi tu podać jakieś nazwiska, ale na pewno nie chciałbym zawodnika który by przyszedł z założenia jako rezerwowy - w takim wypadku wymiana rezerwowego na innego rezerwowego nie miałaby sensu.

W idealnym świecie przydaliby się jeszcze zawodnicy konkurujący o miejsca w składzie z Rose i Kane, ale nie sądzę, zebyśmy w lecie coś robili w tym kierunku.

Obecny sezon pokazał, że mamy wystarczająco liczebną kadrę, więc dalsze jej poszerzanie niezłymi piłkarzami nie ma większego sensu - lepiej postawić na 2-3 zawodników którzy podniosą jakość wyjściowej jedenastki, albo przynajmniej realnie powalczą o miejsce w wyjściowym składzie.

Wyjątkiem od tej polityki transferowej mogą być jakieś młode talenty - coś w stylu transferów Diera czy Dele - zawodnicy po których nikt sobie nie będzie póki co wiele obiecywał, młodzi, tacy, którzy potencjalnie wskoczą do skłądu za sezon czy dwa.

Nie zdziwię się jak do składu wskoczy też ktoś z akademii. W tym sezonie był to Winks, wcześniej byli Mason czy Bentaleb, teraz wydaje się, że największe szanse mają Carter-Vickers i Edwards.

Wypowiedź pewnie trochę kontrowersyjna (zwłaszcza sprzedaż Dembele i Lameli), ale może to wywoła ciekawą dyskusję :)

Czekam na Wasze wypowiedzi.
Powoli się zbliża okienko. Jakich transferów Wam naszym zdaniem potrzeba? Wg mnie ostatnie letnie okienko pokazało, że nie ma większego sensu sprowadzanie zawodników trzeciego, czy piątego wyboru w nadziei, że któryś okaże się hitem. Janssen jak do tej pory okazał się żadnym zastępstwem za Kane. Nie grał nawet jak Harry był kontuzjowany. N'Koudou też wiele nie wniósł. W zasadzie tylko Wanyama wypalił i chyba przerósł związane z nim oczekiwania kibiców. Nie miałbym nic przeciwko pozbyciu się duetu Lamela Sissoko i sprowadzeniu w ich miejsce jednego bardzo dobrego zawodnika - takiego który by mógł rywalizować o miejsce w składzie z Eriksenem, Dele i Sonem. W mediach pisze się o Isco - to mógłby być strzał w dziesiątkę. Barkley też jest niezłą opcją. Zaha już niekoniecznie. Obaj będą w lecie mieli tylko po roku do wygaśnięcia kontraktów - więc cele transferowe zdecydowanie w stylu Levyego. Myślę też, że jeśli pojawiłaby się na prawdę dobra oferta (np. z Chin?) za Dembele to nie ma sensu odmawiać. On w lipcu będzie miał 30 lat, ma chroniczne problemy z kontuzjami - ciężko zbudować zespół w oparciu o takiego zawodnika. Zgrywa się to w czasie z coraz lepszymi występami Winksa i wszystko łączy się w logiczną całość. Z Anderlechtu prawdopodobnie w lecie odejdzie Tielmans, z Evertonu Barkley - więc godne, młodsze zastępstwo za Dembele jest do wyciągnięcia. Przy czym tak jak mówię - oferta musiałaby być na prawdę dobra. Nie zdziwię się też jak odejdzie Wimmer i kupimy kogoś kto będzie rywalizował z Vertonghenem o miejsce w składzie. Ciężko mi tu podać jakieś nazwiska, ale na pewno nie chciałbym zawodnika który by przyszedł z założenia jako rezerwowy - w takim wypadku wymiana rezerwowego na innego rezerwowego nie miałaby sensu. W idealnym świecie przydaliby się jeszcze zawodnicy konkurujący o miejsca w składzie z Rose i Kane, ale nie sądzę, zebyśmy w lecie coś robili w tym kierunku. Obecny sezon pokazał, że mamy wystarczająco liczebną kadrę, więc dalsze jej poszerzanie niezłymi piłkarzami nie ma większego sensu - lepiej postawić na 2-3 zawodników którzy podniosą jakość wyjściowej jedenastki, albo przynajmniej realnie powalczą o miejsce w wyjściowym składzie. Wyjątkiem od tej polityki transferowej mogą być jakieś młode talenty - coś w stylu transferów Diera czy Dele - zawodnicy po których nikt sobie nie będzie póki co wiele obiecywał, młodzi, tacy, którzy potencjalnie wskoczą do skłądu za sezon czy dwa. Nie zdziwię się jak do składu wskoczy też ktoś z akademii. W tym sezonie był to Winks, wcześniej byli Mason czy Bentaleb, teraz wydaje się, że największe szanse mają Carter-Vickers i Edwards. Wypowiedź pewnie trochę kontrowersyjna (zwłaszcza sprzedaż Dembele i Lameli), ale może to wywoła ciekawą dyskusję :) Czekam na Wasze wypowiedzi
28 marca 2017, 19:22 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Wypowiedź pewnie trochę kontrowersyjna (zwłaszcza sprzedaż Dembele i Lameli), ale może to wywoła ciekawą dyskusję :)

Sprzedaż Lameli to faktycznie kontrowersja, powinno się go oddać za choćby za darmo, byle jak najdalej ;)
Edytowano dnia: 28 marca 2017, 19:23
Sprzedaż Lameli to faktycznie kontrowersja, powinno się go oddać za choćby za darmo, byle jak najdalej ;)
COYS!
28 marca 2017, 21:33 [cytuj]
Tego Dembele to jednak warto jeszcze troche przytrzymać :luzik: Niech się Winks uczy sztuki gry od mistrza :cwaniak: Coś czuję, że wielkich transferów nie będzie, ale w głębi duszy chciałbym w końcu zobaczyć kogos z naszych w koszulce z Kogutem - Grosicki/Zieliński dali by trochę polotu w tym smutnym od deszczu mieście.
Tego Dembele to jednak warto jeszcze troche przytrzymać :luzik: Niech się Winks uczy sztuki gry od mistrza :cwaniak: Coś czuję, że wielkich transferów nie będzie, ale w głębi duszy chciałbym w końcu zobaczyć kogos z naszych w koszulce z Kogutem - Grosicki/Zieliński dali by trochę polotu w tym smutnym od deszczu mieście
www.facebook.com/OgienOdSkaja
28 marca 2017, 22:30 [cytuj]
Wimmer zapewne odejdzie - ani on nie jest zadowlony ze swojej roli, ani klub specjalnie nie bedzie za nim tesknic. Czesciowo szkoda, bo wiek ma interesujacy - ale tez ma bardzo mocna konkurencje, a bez w miare regularnej gry byl pierwszy do zmiany. Tutaj w pierwszej kolejnosci bym patrzyl za transferem w lecie.
Co do konkurencji: jest Rose/Davies, Kane/Janssen. Wbrew ogolnemu obrazowi jest kim grac, i tez nie ma sensu oczekiwac po zawodniku ktory wchodzi na ostatnie minuty takiej ilosci goli jak w przypadku podstawowego napastnika. Janssen zasluguje na jeszcze jeden sezon. Calkiem "na chlodno" widze w nim wiecej checi i ambicji, a nizeli w wypadku Sissoko itp.
Odnosnie Dembele - w zyciu. Jeszcze co najmniej 2 lata moze zostac, i moze sprawiac przyjemnosc swoja gra. Ani on nie jest specjalnie medialny, ani nie wiek odpowiedni, aby Tottenham dostal za niego duzo funtow - po co go gdzies odsylac? Gdyby gral zle - klarowne; ale Dembele caly czas trzyma swietny poziom (plus przez rok-dwa lata Winks moze sie na tyle rozwinac, aby go godnie zastapic). To bylby strzal w stope.
Odnosnie Lameli, jak kiedys napisalem - przyszedl do Tottenhamu 21 latek, ktory byl wielka nadzieja; minely 4 lata, a on przez ten czas zagral jeden sezon na dobrym poziomie. 25 lat na liczniku, a specjalnych postepow, cudow nie widac. Cierpliwosc tez ma swoje granice.
Z gatunku science fiction: Grosicki raz, ze zbyt wiekowy, dwa calkowicie nie pod standard druzyny, trzy - chwilowo to nawet w druzynie ktora spadnie z ligi niezbyt szczegolnie sobie radzi. Predzej mnie zatrudnia do koszenia trawy, a nizeli Grosicki zostanie zatrudniony przez Tottenham. Odnosnie Zielinskiego - niech sie rozwija we Wloszech, ale i jego nijak nie widze w lidze angielskiej.
Podsumowujac - za Sissoko, Lamela, i tym talentem ktory obecnie jest na poludniu Francji nie bede tesknic. Najwazniejszym powinno byc wzmocnienie srodka obrony, bo o ile poki gra Toby i Jan wszystko jest ok, o tyle, gdy jeden wypada ze skladu, to gra przyprawia o niepotrzebne dreszcze.
Wimmer zapewne odejdzie - ani on nie jest zadowlony ze swojej roli, ani klub specjalnie nie bedzie za nim tesknic. Czesciowo szkoda, bo wiek ma interesujacy - ale tez ma bardzo mocna konkurencje, a bez w miare regularnej gry byl pierwszy do zmiany. Tutaj w pierwszej kolejnosci bym patrzyl za transferem w lecie. Co do konkurencji: jest Rose/Davies, Kane/Janssen. Wbrew ogolnemu obrazowi jest kim grac, i tez nie ma sensu oczekiwac po zawodniku ktory wchodzi na ostatnie minuty takiej ilosci goli jak w przypadku podstawowego napastnika. Janssen zasluguje na jeszcze jeden sezon. Calkiem "na chlodno" widze w nim wiecej checi i ambicji, a nizeli w wypadku Sissoko itp. Odnosnie Dembele - w zyciu. Jeszcze co najmniej 2 lata moze zostac, i moze sprawiac przyjemnosc swoja gra. Ani on nie jest specjalnie medialny, ani nie wiek odpowiedni, aby Tottenham dostal za niego duzo funtow - po co go gdzies odsylac? Gdyby gral zle - klarowne; ale Dembele caly czas trzyma swietny poziom (plus przez rok-dwa lata Winks moze sie na tyle rozwinac, aby go godnie zastapic). To bylby strzal w stope. Odnosnie Lameli, jak kiedys napisalem - przyszedl do Tottenhamu 21 latek, ktory byl wielka nadzieja; minely 4 lata, a on przez ten czas zagral jeden sezon na dobrym poziomie. 25 lat na liczniku, a specjalnych postepow, cudow nie widac. Cierpliwosc tez ma swoje granice. Z gatunku science fiction: Grosicki raz, ze zbyt wiekowy, dwa calkowicie nie pod standard druzyny, trzy - chwilowo to nawet w druzynie ktora spadnie z ligi niezbyt szczegolnie sobie radzi. Predzej mnie zatrudnia do koszenia trawy, a nizeli Grosicki zostanie zatrudniony przez Tottenham. Odnosnie Zielinskiego - niech sie rozwija we Wloszech, ale i jego nijak nie widze w lidze angielskiej. Podsumowujac - za Sissoko, Lamela, i tym talentem ktory obecnie jest na poludniu Francji nie bede tesknic. Najwazniejszym powinno byc wzmocnienie srodka obrony, bo o ile poki gra Toby i Jan wszystko jest ok, o tyle, gdy jeden wypada ze skladu, to gra przyprawia o niepotrzebne dreszcze.
28 marca 2017, 23:26 [cytuj]
Sprzedaż Dembele zdecydowanie odpada. Jestem świadom widocznych postępów jakie robi Winks, ale Belg jest bardzo ważnym piłkarzem w środku pola. Gdzie my znajdziemy drugiego takiego piłkarza, który genialnie potrafi przyjąć i przetrzymać piłkę, do tego nienagannie wywiązuje się z zadań defensywnych? Myślałem, że takim będzie Sissoko, ale czego by kto nie oczekiwał po tym piłkarzu to chyba każdy się rozczarował. A po drugie nie dostaniemy fury pieniędzy od Chińczyków za 30-letniego pomocnika, który nie "błyszczy" asystami czy bramkami, czy wogóle wywracają defensywę rywali do góry nogami. Sam Dembele też się nie wydaje być piłkarzem z ambicjami gry u kitajców na piłkarskim zadupiu.

Co do okienka to według mnie powinniśmy znalezć N'Koudou klub w Premier League, który dałby mu przez sezon szansę na regularne występy i rozwój piłkarski. I chyba nic poza tym. Można ewentualnie pozbyć się Lameli, jeśli pobiera zbyt wysoką tygodniówkę o ile wogóle ten człowiek się znajdzie, bo mam wrażenie że go na księżyc Levy wysłał - ani widu ani słychu o Eriku :P Janssenowi i Sissoko należy się jeszcze sezon szansy, zwłaszcza Holendrowi.

Generalnie jeśli nasza obecna kadra poza w/w zostanie bez zmian - jestem pewien, że Pochettino będzie z efektami dopracowywał naszą grę, dokładnie szlifował diament jakim jest nasz zespół. I przede wszystkim musi jakoś dotrzeć do Sissoko, bo gość w formie mógłby rywalizować właściwie z każdym piłkarzem z naszej drugiej linii(może poza Wanyamą:) ).
Sprzedaż Dembele zdecydowanie odpada. Jestem świadom widocznych postępów jakie robi Winks, ale Belg jest bardzo ważnym piłkarzem w środku pola. Gdzie my znajdziemy drugiego takiego piłkarza, który genialnie potrafi przyjąć i przetrzymać piłkę, do tego nienagannie wywiązuje się z zadań defensywnych? Myślałem, że takim będzie Sissoko, ale czego by kto nie oczekiwał po tym piłkarzu to chyba każdy się rozczarował. A po drugie nie dostaniemy fury pieniędzy od Chińczyków za 30-letniego pomocnika, który nie "błyszczy" asystami czy bramkami, czy wogóle wywracają defensywę rywali do góry nogami. Sam Dembele też się nie wydaje być piłkarzem z ambicjami gry u kitajców na piłkarskim zadupiu. Co do okienka to według mnie powinniśmy znalezć N'Koudou klub w Premier League, który dałby mu przez sezon szansę na regularne występy i rozwój piłkarski. I chyba nic poza tym. Można ewentualnie pozbyć się Lameli, jeśli pobiera zbyt wysoką tygodniówkę o ile wogóle ten człowiek się znajdzie, bo mam wrażenie że go na księżyc Levy wysłał - ani widu ani słychu o Eriku :P Janssenowi i Sissoko należy się jeszcze sezon szansy, zwłaszcza Holendrowi. Generalnie jeśli nasza obecna kadra poza w/w zostanie bez zmian - jestem pewien, że Pochettino będzie z efektami dopracowywał naszą grę, dokładnie szlifował diament jakim jest nasz zespół. I przede wszystkim musi jakoś dotrzeć do Sissoko, bo gość w formie mógłby rywalizować właściwie z każdym piłkarzem z naszej drugiej linii(może poza Wanyamą:) )
29 marca 2017, 22:17 [cytuj]
Dembele jest jedynym PRR w naszym składzie wiec nie ma o czym mówić.
Co do zmiany strategii w zakresie ściągania sprawdzonych i drogich zawodników to już jest niezgodne z polityką klubu i tego w jakim miejscu teraz jesteśmy. Wrzutka nie jest kontrowersyjna, ale absurdalna. Bale, Modric, Ali, Eriksen, Verts, Toby... wymieniać można bardzo długo.
Przecież to największa satysfakcja, że pomimo braku petro$ lub budżetów takich jak Man U czy Chelsea, walczymy jak równi z równymi a nawet już im odskoczyliśmy.
Dembele jest jedynym PRR w naszym składzie wiec nie ma o czym mówić. Co do zmiany strategii w zakresie ściągania sprawdzonych i drogich zawodników to już jest niezgodne z polityką klubu i tego w jakim miejscu teraz jesteśmy. Wrzutka nie jest kontrowersyjna, ale absurdalna. Bale, Modric, Ali, Eriksen, Verts, Toby... wymieniać można bardzo długo. Przecież to największa satysfakcja, że pomimo braku petro$ lub budżetów takich jak Man U czy Chelsea, walczymy jak równi z równymi a nawet już im odskoczyliśmy
30 marca 2017, 09:45 [cytuj]
Emilian powiedział/a:
Dembele jest jedynym PRR w naszym składzie wiec nie ma o czym mówić.
Co do zmiany strategii w zakresie ściągania sprawdzonych i drogich zawodników to już jest niezgodne z polityką klubu i tego w jakim miejscu teraz jesteśmy. Wrzutka nie jest kontrowersyjna, ale absurdalna. Bale, Modric, Ali, Eriksen, Verts, Toby... wymieniać można bardzo długo.
Przecież to największa satysfakcja, że pomimo braku petro$ lub budżetów takich jak Man U czy Chelsea, walczymy jak równi z równymi a nawet już im odskoczyliśmy


Bardziej mi chodzi o to, że zamiast kupić dwóch zawodników typu N'Koudou, Sissoko, można było za tą samą kasę mieć Mane który zrobiłby zajebistą różnicę. Może sam piłkarz wolałby przejść do Liverpoolu i by do nas nie dołączył, tego nie wiemy, ale raczej w tego kalibru zawodników powinniśmy celować wydając większe pieniądze. Plus oczywiście jakieś wyskautowane perełki tak jak Alli i Bale właśnie oraz piłkarze którzy są już znani, oraz zbliżają się do końca swoich kontraktów jak to było z Tobym i Eriksenem - a teraz takimi piłkarzami są Barkley i Isco.

Nie mówię, że mamy wydawać 90mln na Pogbe - bo to oczywiste, ze po pierwsze nas na to nie stać, a po drugiey piłkarze dołączają do bardziej medialnych klubów jak Manchester, Chelsea, Real, Barcelona czy Bayern. No i przede wszystkim - po co mielibyśmy to robić? Ja do tej pory mam bekę, że za kilka procent ceny Pogby kupiliśmy Dele który jest od niego młodszy i lepszy - takie transfery dają największą satysfakcję i liczę na to, że w lecie znów klepniemy jakiegoś utalentowanego młokosa :)
Bardziej mi chodzi o to, że zamiast kupić dwóch zawodników typu N'Koudou, Sissoko, można było za tą samą kasę mieć Mane który zrobiłby zajebistą różnicę. Może sam piłkarz wolałby przejść do Liverpoolu i by do nas nie dołączył, tego nie wiemy, ale raczej w tego kalibru zawodników powinniśmy celować wydając większe pieniądze. Plus oczywiście jakieś wyskautowane perełki tak jak Alli i Bale właśnie oraz piłkarze którzy są już znani, oraz zbliżają się do końca swoich kontraktów jak to było z Tobym i Eriksenem - a teraz takimi piłkarzami są Barkley i Isco. Nie mówię, że mamy wydawać 90mln na Pogbe - bo to oczywiste, ze po pierwsze nas na to nie stać, a po drugiey piłkarze dołączają do bardziej medialnych klubów jak Manchester, Chelsea, Real, Barcelona czy Bayern. No i przede wszystkim - po co mielibyśmy to robić? Ja do tej pory mam bekę, że za kilka procent ceny Pogby kupiliśmy Dele który jest od niego młodszy i lepszy - takie transfery dają największą satysfakcję i liczę na to, że w lecie znów klepniemy jakiegoś utalentowanego młokosa :)
30 marca 2017, 13:15 [cytuj]
Wiesz, ale to już jest gdybanie. Ja tam nie mam wcale przekonania, że Mane u nas by się sprawdził. Wręcz twierdzę coś kompletnie odwrotnego... W większości spotkań prowadzimy grę, a dwa, nie zagrałaby raczej współpraca z Walkerem.

Niestety przy transferach zawsze jest ryzyko, z tym że u nas francuski zaciąg graczy z pola ewidentnie się nie sprawdza...
Wiesz, ale to już jest gdybanie. Ja tam nie mam wcale przekonania, że Mane u nas by się sprawdził. Wręcz twierdzę coś kompletnie odwrotnego... W większości spotkań prowadzimy grę, a dwa, nie zagrałaby raczej współpraca z Walkerem. Niestety przy transferach zawsze jest ryzyko, z tym że u nas francuski zaciąg graczy z pola ewidentnie się nie sprawdza
30 marca 2017, 15:38 [cytuj]
Sissoko po bardzo przyzwoitym sezonie w Newcastle i świetnych Mistrzostwach Europy też wydawał się być transferowym sukcesem Levy\'ego a okazał się niewypałem. Mane w Liverpoolu odpalił, Francuz u nas nie, ale kto to wiedział? Gdyby nie udało się Sissoko do nas ściągnąć to na pewno wielu z nas by teraz tego żałowało, bo przed sezonem był zupełnie innym piłkarzem. Podobnie, nie było wiadomo, że Mane bedzie miał w Liverpoolu tak rewelacyjny sezon i czy by tak znakomicie sprawdzałby się w zespole Pochettino.
Edytowano dnia: 30 marca 2017, 15:40
Sissoko po bardzo przyzwoitym sezonie w Newcastle i świetnych Mistrzostwach Europy też wydawał się być transferowym sukcesem Levy\'ego a okazał się niewypałem. Mane w Liverpoolu odpalił, Francuz u nas nie, ale kto to wiedział? Gdyby nie udało się Sissoko do nas ściągnąć to na pewno wielu z nas by teraz tego żałowało, bo przed sezonem był zupełnie innym piłkarzem. Podobnie, nie było wiadomo, że Mane bedzie miał w Liverpoolu tak rewelacyjny sezon i czy by tak znakomicie sprawdzałby się w zespole Pochettino
30 marca 2017, 18:31 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Sissoko po bardzo przyzwoitym sezonie w Newcastle i świetnych Mistrzostwach Europy też wydawał się być transferowym sukcesem Levy\'ego a okazał się niewypałem. Mane w Liverpoolu odpalił, Francuz u nas nie, ale kto to wiedział? Gdyby nie udało się Sissoko do nas ściągnąć to na pewno wielu z nas by teraz tego żałowało, bo przed sezonem był zupełnie innym piłkarzem. Podobnie, nie było wiadomo, że Mane bedzie miał w Liverpoolu tak rewelacyjny sezon i czy by tak znakomicie sprawdzałby się w zespole Pochettino

Z tego co czytałem wcześniej to Sissoko był dosyć nieregularny, grał dobre mecze ale też grał piach, u nas gra to samo, czyli gra swoje, zresztą ma 27 lat, to jak on ma odpalać:D
Z tego co czytałem wcześniej to Sissoko był dosyć nieregularny, grał dobre mecze ale też grał piach, u nas gra to samo, czyli gra swoje, zresztą ma 27 lat, to jak on ma odpalać:D
2 kwietnia 2017, 19:05 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Sprzedaż Lameli to faktycznie kontrowersja, powinno się go oddać za choćby za darmo, byle jak najdalej ;)


Czemu? Lamela się pokazał z dobrej strony w ostatnim sezonie i na początku tego. Gdyby nie ta pechowa, długa kontuzja to pewnie walczyłby o podstawowy skład.

Odnośnie Sissoko, reputację ma chujową, przebłyski formy z EURO ma raz na 5 meczów. Z drugiej strony przyszedł do nas w ostatnim dniu okienka i po EURO, więc o ile nie dostaniem za niego 20-25 mln, to warto mu dać kolejny sezon na powalczenie o swoje miejsce w składzie.
Edytowano dnia: 2 kwietnia 2017, 19:07
Czemu? Lamela się pokazał z dobrej strony w ostatnim sezonie i na początku tego. Gdyby nie ta pechowa, długa kontuzja to pewnie walczyłby o podstawowy skład. Odnośnie Sissoko, reputację ma chujową, przebłyski formy z EURO ma raz na 5 meczów. Z drugiej strony przyszedł do nas w ostatnim dniu okienka i po EURO, więc o ile nie dostaniem za niego 20-25 mln, to warto mu dać kolejny sezon na powalczenie o swoje miejsce w składzie
LMAO
3 kwietnia 2017, 12:09 [cytuj]
Plotki o tym, że Pep chce Rosa, Walker i Alliego podsumował sam Walker:
https://twitter.com/Aldertonghen_/status/848503924936069120
:D:D:D
Plotki o tym, że Pep chce Rosa, Walker i Alliego podsumował sam Walker: https://twitter.com/Aldertonghen_/status/848503924936069120 :D:D:D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 kwietnia 2017, 16:33 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Czemu? Lamela się pokazał z dobrej strony w ostatnim sezonie i na początku tego. Gdyby nie ta pechowa, długa kontuzja to pewnie walczyłby o podstawowy skład.

Jeden sezon dobry na cztery, trzy do zapomnienia ("gdyby nie kontuzja", co to za różnica czy kontuzja czy słaba forma? Nie ma z niego pożytku tak czy siak).

Lamela kosztował nas tak wiele, bo przychodził jako młody i utalentowany. Co z tego zostało? Utalentowany już wiem (nikt nie musi się ze mną zgadzać), że nie jest, skoro gra jeden dobry sezon na cztery (z tym dobry początkiem obecnego to się nie zgodzę, jedyne co mi zapadło w pamięć z początku tego sezonu w wykonaniu Lameli to pozbawienie Sona karnego vs MC). Młody? Dyskusyjna kwestia, na pewno o cztery długie lata starszy niż w 2013.

Reasumując nie widzę żadnego sensu trzymania zawodnika, który poza jednym sezonem (jednym z czterech - 25%, będę to pisał do znudzenia) jest na zmianę albo kontuzjowany albo zwyczajnie gra słabo. A tygodniówkę pobiera zapewne sporą, w końcu jak napisałem przychodził do nas młody i rzekomo utalentowany, trzeba było czymś go skusić.
Jeden sezon dobry na cztery, trzy do zapomnienia ("gdyby nie kontuzja", co to za różnica czy kontuzja czy słaba forma? Nie ma z niego pożytku tak czy siak). Lamela kosztował nas tak wiele, bo przychodził jako młody i utalentowany. Co z tego zostało? Utalentowany już wiem (nikt nie musi się ze mną zgadzać), że nie jest, skoro gra jeden dobry sezon na cztery (z tym dobry początkiem obecnego to się nie zgodzę, jedyne co mi zapadło w pamięć z początku tego sezonu w wykonaniu Lameli to pozbawienie Sona karnego vs MC). Młody? Dyskusyjna kwestia, na pewno o cztery długie lata starszy niż w 2013. Reasumując nie widzę żadnego sensu trzymania zawodnika, który poza jednym sezonem (jednym z czterech - 25%, będę to pisał do znudzenia) jest na zmianę albo kontuzjowany albo zwyczajnie gra słabo. A tygodniówkę pobiera zapewne sporą, w końcu jak napisałem przychodził do nas młody i rzekomo utalentowany, trzeba było czymś go skusić
COYS!
7 kwietnia 2017, 10:17 [cytuj]
Sądzę ze jeśli wierzyć plotką i mielibyśmy wybór miedzy pozyskaniem Rossem Barkleyem a Riyadem Mahrezem to zdecydowanie wybrał bym tego pierwszego. Po 1-konczy mu się kontrakt , będzie łatwiej go kupić i za mniejsze pieniądze , 2- jest młody i może się nadal świetnie rozwinąć bo nadal ma 23 lata 3- JEST ANGOLEM !!! charakter i głód gry jest zawsze większy. :P
Sądzę ze jeśli wierzyć plotką i mielibyśmy wybór miedzy pozyskaniem Rossem Barkleyem a Riyadem Mahrezem to zdecydowanie wybrał bym tego pierwszego. Po 1-konczy mu się kontrakt , będzie łatwiej go kupić i za mniejsze pieniądze , 2- jest młody i może się nadal świetnie rozwinąć bo nadal ma 23 lata 3- JEST ANGOLEM !!! charakter i głód gry jest zawsze większy. :P
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
7 kwietnia 2017, 17:36 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
JEST ANGOLEM !!! charakter i głód gry jest zawsze większy. :P


Ale umiejętności mniejsze :)
Ale umiejętności mniejsze :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
7 kwietnia 2017, 22:23 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ale umiejętności mniejsze :)


Może i racja mimo to Mahrez ostatnio nie zachwyca :) i na pewno będzie droższy . I to o wiele . :cwaniak:
Może i racja mimo to Mahrez ostatnio nie zachwyca :) i na pewno będzie droższy . I to o wiele . :cwaniak:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
3 maja 2017, 13:48 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/cherries-star-attracting-interest-from-spurs_297315.html

To by byl ciekawy ruch. King bardzo dobre wrazenie na mnie zrobil w tym sezonie I nie kosztowalby tyle co Zaha...
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/cherries-star-attracting-interest-from-spurs_297315.html To by byl ciekawy ruch. King bardzo dobre wrazenie na mnie zrobil w tym sezonie I nie kosztowalby tyle co Zaha
5 maja 2017, 20:21 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Jeden sezon dobry na cztery, trzy do zapomnienia ("gdyby nie kontuzja", co to za różnica czy kontuzja czy słaba forma? Nie ma z niego pożytku tak czy siak).


Pierwsze dwa sezony miał słabe, ale trzeci był w miarę dobry, a na początku tego przecież grał bardzo dobrze.

Moim zdaniem powinniśmy szukać zawodników, którzy pokazali, że potrafią poradzić sobie w PL. King to dobry przykład, Zaha wniósł by coś nowego do naszego składu, ale pewnie kosztowałby zbyt dużo.
Pierwsze dwa sezony miał słabe, ale trzeci był w miarę dobry, a na początku tego przecież grał bardzo dobrze. Moim zdaniem powinniśmy szukać zawodników, którzy pokazali, że potrafią poradzić sobie w PL. King to dobry przykład, Zaha wniósł by coś nowego do naszego składu, ale pewnie kosztowałby zbyt dużo
LMAO
6 maja 2017, 15:03 [cytuj]
za Zahe zapłacimy 30-40 mln, a skończymy jak z Sissoko
za Zahe zapłacimy 30-40 mln, a skończymy jak z Sissoko
6 maja 2017, 15:29 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Pierwsze dwa sezony miał słabe, ale trzeci był w miarę dobry, a na początku tego przecież grał bardzo dobrze.


W mojej ocenie nie grał w tym sezonie bardzo dobrze ani nawet dobrze. Poza tym pisałem, że nawet gdyby, to jaki jest z niego pożytek kiedy ciągle ma kontuzję?
W mojej ocenie nie grał w tym sezonie bardzo dobrze ani nawet dobrze. Poza tym pisałem, że nawet gdyby, to jaki jest z niego pożytek kiedy ciągle ma kontuzję?
COYS!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się