Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Transfery » Letnie okienko 2017
9 sierpnia 2017, 19:19 [cytuj]
Barkley za rozsądne 25 mln i coś o Keita Balde chodzą słuchy, ale on chce do Juventusu
Barkley za rozsądne 25 mln i coś o Keita Balde chodzą słuchy, ale on chce do Juventusu
9 sierpnia 2017, 21:39 [cytuj]
A to info o Barkleyu to skąd?
A to info o Barkleyu to skąd?
10 sierpnia 2017, 09:57 [cytuj]
https://www.thesun.co.uk/sport/football/4209426/tottenham-danny-rose-exclusive-wage-worth/

danny dla the sun..
nastepny niezadowolony, chyba przerwa od pilki mu zaszkodzila
https://www.thesun.co.uk/sport/football/4209426/tottenham-danny-rose-exclusive-wage-worth/ danny dla the sun.. nastepny niezadowolony, chyba przerwa od pilki mu zaszkodzila
10 sierpnia 2017, 10:11 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A to info o Barkleyu to skąd?

Tyle jesteśmy w stanie dać, z The Telegraph. Zobaczymy czy smerfy go chcą, cz tylko mataczą
Tyle jesteśmy w stanie dać, z The Telegraph. Zobaczymy czy smerfy go chcą, cz tylko mataczą
10 sierpnia 2017, 10:15 [cytuj]
Trochę Rose rozumiem, dobra presja na Levym w mediach
Trochę Rose rozumiem, dobra presja na Levym w mediach
10 sierpnia 2017, 11:21 [cytuj]
Tak jak się spodziewałem, kolejnym po Walkerze, który zaczyna marudzić jest Rose. Śmieszne bajki o ambicji, i chęci zdobywania medali. Trzymając się logiki przedstawionej przez niego, to bez wsparcia google nie wiedział kto to Dele Alli.
Nie ma niezastąpionych zawodników, i to nie piłkarz będzie ustalać transfery klubu (szczególnie mądrze zarządzanego). Gdyby nie Tottenham, i praca z obecnym trenerem, to Rose grałby ciągle w Sunderlandzie, z szansami, i marzeniami na transfer góra do Evertonu, Southampton. Wystarczy poszukać w archiwum jak jego "gra" była oceniana kilka lat wstecz (chociażby, gdy był w obecnym wieku Bena Daviesa). To nie jest tak, że Rose jest genialny, po prostu to obecny trener wyciągnął z niego to co najlepsze. Jestem przekonany, że Davies w 100% go zastąpi.
Osobny wątek na "sposób" w jaki Danny oznajmił swoje niezadowolenie, jednym słowem - żałosne. Całkowity brak klasy.
Tak jak się spodziewałem, kolejnym po Walkerze, który zaczyna marudzić jest Rose. Śmieszne bajki o ambicji, i chęci zdobywania medali. Trzymając się logiki przedstawionej przez niego, to bez wsparcia google nie wiedział kto to Dele Alli. Nie ma niezastąpionych zawodników, i to nie piłkarz będzie ustalać transfery klubu (szczególnie mądrze zarządzanego). Gdyby nie Tottenham, i praca z obecnym trenerem, to Rose grałby ciągle w Sunderlandzie, z szansami, i marzeniami na transfer góra do Evertonu, Southampton. Wystarczy poszukać w archiwum jak jego "gra" była oceniana kilka lat wstecz (chociażby, gdy był w obecnym wieku Bena Daviesa). To nie jest tak, że Rose jest genialny, po prostu to obecny trener wyciągnął z niego to co najlepsze. Jestem przekonany, że Davies w 100% go zastąpi. Osobny wątek na "sposób" w jaki Danny oznajmił swoje niezadowolenie, jednym słowem - żałosne. Całkowity brak klasy
10 sierpnia 2017, 11:49 [cytuj]
Właśnie, mi osobiście najbardziej się nie podoba w jaki sposób swoją opinię przekazał światu, bo można się z nim zgadzać lub nie ale tuż przed rozpoczęciem sezonu i w taki sposób?!!!!!!
Rezerwy!!!!!
Właśnie, mi osobiście najbardziej się nie podoba w jaki sposób swoją opinię przekazał światu, bo można się z nim zgadzać lub nie ale tuż przed rozpoczęciem sezonu i w taki sposób?!!!!!! Rezerwy!!!!!
10 sierpnia 2017, 11:49 [cytuj]
Ewidentnie odbiła mu sodówka, trafił do drużyny sezonu mimo iż pół sezonu leczył kontuzje i myśli że jest nie wiadomo kim. Wydaje mi się że Danny chciał nas opuścić już na początku okienka jak Walker, klub pewnie nie wyraził zgody na odejście dwóch kluczowych zawodników to i Rose pobiegł do mediów się wyżalić. Mam nadzieje że klub pokaże że żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż Tottenham, niech inne kluby wykładają kase nie mniejszą niż za Walkera albo cały sezon ława i wyjazd do Rosji ma chłopak z głowy.
Ewidentnie odbiła mu sodówka, trafił do drużyny sezonu mimo iż pół sezonu leczył kontuzje i myśli że jest nie wiadomo kim. Wydaje mi się że Danny chciał nas opuścić już na początku okienka jak Walker, klub pewnie nie wyraził zgody na odejście dwóch kluczowych zawodników to i Rose pobiegł do mediów się wyżalić. Mam nadzieje że klub pokaże że żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż Tottenham, niech inne kluby wykładają kase nie mniejszą niż za Walkera albo cały sezon ława i wyjazd do Rosji ma chłopak z głowy
10 sierpnia 2017, 13:17 [cytuj]
Ktoś chyba zapomniał,że jak przychodził na WHL to sam był no name'em. I gdyby nie zaufanie, wsparcie itp. ze strony Klubu to nie mógłby opowiadać farmazonów o tym jak to "zasługuje, jest wart i mu się należy".
Ktoś chyba zapomniał,że jak przychodził na WHL to sam był no name'em. I gdyby nie zaufanie, wsparcie itp. ze strony Klubu to nie mógłby opowiadać farmazonów o tym jak to "zasługuje, jest wart i mu się należy"
10 sierpnia 2017, 13:41 [cytuj]
jak chce przeprowadzic sie na polnoc i wygrywac trofea to polecam Celtic..
jak chce przeprowadzic sie na polnoc i wygrywac trofea to polecam Celtic
10 sierpnia 2017, 13:52 [cytuj]
A ja debil myślałem, że mamy oddaną klubowi pakę, z której nikt nie zamierza odchodzić... Rose mi nigdy nie wyglądał na specjalnie rozgarniętego, no ale teraz to już pobił wszelkie rekordy
A ja debil myślałem, że mamy oddaną klubowi pakę, z której nikt nie zamierza odchodzić... Rose mi nigdy nie wyglądał na specjalnie rozgarniętego, no ale teraz to już pobił wszelkie rekordy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 sierpnia 2017, 13:55 [cytuj]
A z drugiej strony - odwlekanie transferów na ostatnią chwilę znowu niespecjalnie się nam przysłużyło
A z drugiej strony - odwlekanie transferów na ostatnią chwilę znowu niespecjalnie się nam przysłużyło
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 sierpnia 2017, 16:08 [cytuj]
Jeśli to prawda co Rose mówi , i SkySport podaje że jest zainteresowany odejściem do manchester united lub cwelsi :( to będzie tragedia, zostaniemy bez skrzydeł na obronie . :zly: Transferów nie widać :bezradny: a nawet jeśli się uda kogoś wyciągnąć to pewnie na ostatnią godzinę, dziwne podejście do tego sezonu , a niedawno byliśmy wstanie walczyć o Mistrzostwo , nie mam pojęcia co teraz będzie jak ten skład się jeszcze posypie, a my RACZEJ nie wzmocnimy się takim piłkarzem jak Lukaku czy poziomem Walkera ;(. Nie chciałbym być pesymistą ale w takiej sytuacja ciężko liczyć na miejsce w lidze wyższe niż 5-6 Miejsce . ;|;|;|

Mam nadzieje że się myle :(
Jeśli to prawda co Rose mówi , i SkySport podaje że jest zainteresowany odejściem do manchester united lub cwelsi :( to będzie tragedia, zostaniemy bez skrzydeł na obronie . :zly: Transferów nie widać :bezradny: a nawet jeśli się uda kogoś wyciągnąć to pewnie na ostatnią godzinę, dziwne podejście do tego sezonu , a niedawno byliśmy wstanie walczyć o Mistrzostwo , nie mam pojęcia co teraz będzie jak ten skład się jeszcze posypie, a my RACZEJ nie wzmocnimy się takim piłkarzem jak Lukaku czy poziomem Walkera ;(. Nie chciałbym być pesymistą ale w takiej sytuacja ciężko liczyć na miejsce w lidze wyższe niż 5-6 Miejsce . ;|;|;| Mam nadzieje że się myle :(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
10 sierpnia 2017, 17:14 [cytuj]
W żadnym wypadku go nie puszczać. Mówiłem że z Walkerem poszło za łatwo i to sprowokuje takie sytuacje. Trzeba dla przykładu spóścić go do rezerw, żeby inni zobaczyli że nie opłaca się odwalać numerów na rok przed mundialem.
W żadnym wypadku go nie puszczać. Mówiłem że z Walkerem poszło za łatwo i to sprowokuje takie sytuacje. Trzeba dla przykładu spóścić go do rezerw, żeby inni zobaczyli że nie opłaca się odwalać numerów na rok przed mundialem
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 sierpnia 2017, 17:52 [cytuj]
Tyle, że jeśli spuścimy Różę do rezerw (co mu się oczywiście należy) to trzeba znaleźć kogoś na jego miejsce, bo dla mnie - jak już zresztą pisałem - Davies to nie na ten klub.

Macie jakiś pomysł na lewego obrońcę/wahadłowego, który jest na poziomie Rose'a i gra w gorszym oraz gorzej płacącym klubie niż Tottenham? Hector z Koln?
Tyle, że jeśli spuścimy Różę do rezerw (co mu się oczywiście należy) to trzeba znaleźć kogoś na jego miejsce, bo dla mnie - jak już zresztą pisałem - Davies to nie na ten klub. Macie jakiś pomysł na lewego obrońcę/wahadłowego, który jest na poziomie Rose'a i gra w gorszym oraz gorzej płacącym klubie niż Tottenham? Hector z Koln?
COYS!
10 sierpnia 2017, 18:42 [cytuj]
I tu się z tobą varba zgodzę, puszczanie zawodnika z podstawowej jedenastki i to do ligowego konkurenta o miejsce w czwórce to bardzo zły sygnał. Wydaje mi się, że jesteśmy teraz na "przełomie" tego klubu i ważnym jest by dobrze zareagować na taką sytuację. Bo jeśli puścimy teraz następnego niezadowolonego to w przypadku wypadnięcia z Top4 może nam się całkowicie rozlecieć skład.
Co do Bena to wydaje mi się, że i mimo iż statystyki ma bardzo przyzwoite oraz dobrze sobie radził zastępując Dannego to jest bardzo niedoceniany. Aczkolwiek każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat.
I tu się z tobą varba zgodzę, puszczanie zawodnika z podstawowej jedenastki i to do ligowego konkurenta o miejsce w czwórce to bardzo zły sygnał. Wydaje mi się, że jesteśmy teraz na "przełomie" tego klubu i ważnym jest by dobrze zareagować na taką sytuację. Bo jeśli puścimy teraz następnego niezadowolonego to w przypadku wypadnięcia z Top4 może nam się całkowicie rozlecieć skład. Co do Bena to wydaje mi się, że i mimo iż statystyki ma bardzo przyzwoite oraz dobrze sobie radził zastępując Dannego to jest bardzo niedoceniany. Aczkolwiek każdy z nas ma swoje zdanie na ten temat
10 sierpnia 2017, 18:47 [cytuj]
Tu bardziej chodzi nie o styl, ale o to, jaką renomę ma mieć klub. Smerfy oferują arsenalowi 35 mln za Chamberlaina, który kontrakt ma do końca 2018... Kasę na dwa transfery trzeba wydać, bo inaczej piłkarze nie czują kierunku bazy, a baza nie ma pomysłu jak to wszystkim wytłumaczyć
Tu bardziej chodzi nie o styl, ale o to, jaką renomę ma mieć klub. Smerfy oferują arsenalowi 35 mln za Chamberlaina, który kontrakt ma do końca 2018... Kasę na dwa transfery trzeba wydać, bo inaczej piłkarze nie czują kierunku bazy, a baza nie ma pomysłu jak to wszystkim wytłumaczyć
11 sierpnia 2017, 09:14 [cytuj]
50 mln za Rose, tyle oczekuje Levy, z The Sun
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2017, 09:14
50 mln za Rose, tyle oczekuje Levy, z The Sun
11 sierpnia 2017, 09:17 [cytuj]
- Barcelona rozpoczęła rozmowy z Tottenhamem w sprawie transferu Christiana Eriksena. [Daily Mail]

Wierzycie w to ?? , może sprzedajmy cały skład i zamkniemy się w 10-tce . :cwaniak:;(
- Barcelona rozpoczęła rozmowy z Tottenhamem w sprawie transferu Christiana Eriksena. [Daily Mail] Wierzycie w to ?? , może sprzedajmy cały skład i zamkniemy się w 10-tce . :cwaniak:;(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
11 sierpnia 2017, 09:28 [cytuj]
Jak piłkarze nie chcą grać dla Tottenhamu to droga wolna. Jedyny piłkarz, który wiele razy podkreślał, że nie odejdzie z klubu z powodu pieniędzy to Kane. Jak reszcie nie pasuje to droga wolna. Sprzedać za astronomiczne kwoty, spłacić stadion i rozpocząć budowę nowego składu. Jedyna osoba, której nie chciałbym stracić to Pochettino.

Po drugie, media w Anglii strasznie nie lubią Tottenhamu, więc gdy tylko zwęszyli okazje, to będzie się pojawiać 10000 plotek dziennie sprzedających naszych piłkarzy, albo mówiących o ich niezadowoleniu.

Dzisiaj, koło 14, przedmeczowa konferencja, więc Poch pewnie tam będzie odpowiadał na pytanie dotyczące ostatnich wydarzeń. Trzeba czekać.
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2017, 09:29
Jak piłkarze nie chcą grać dla Tottenhamu to droga wolna. Jedyny piłkarz, który wiele razy podkreślał, że nie odejdzie z klubu z powodu pieniędzy to Kane. Jak reszcie nie pasuje to droga wolna. Sprzedać za astronomiczne kwoty, spłacić stadion i rozpocząć budowę nowego składu. Jedyna osoba, której nie chciałbym stracić to Pochettino. Po drugie, media w Anglii strasznie nie lubią Tottenhamu, więc gdy tylko zwęszyli okazje, to będzie się pojawiać 10000 plotek dziennie sprzedających naszych piłkarzy, albo mówiących o ich niezadowoleniu. Dzisiaj, koło 14, przedmeczowa konferencja, więc Poch pewnie tam będzie odpowiadał na pytanie dotyczące ostatnich wydarzeń. Trzeba czekać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 124 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się