Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Spursmania na Everton
5 marca 2017, 15:40 [cytuj]
Co za akcja, aż szkoda, że nie wpadło :D
Co za akcja, aż szkoda, że nie wpadło :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 15:43 [cytuj]
NO I O TO CHODZI!
NO I O TO CHODZI!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:07 [cytuj]
Oczywiście... Teraz niepotrzebna nerwówka. Kur*a mać.
Edytowano dnia: 5 marca 2017, 16:08
Oczywiście... Teraz niepotrzebna nerwówka. Kur*a mać
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:09 [cytuj]
To się Verts popisał...
To się Verts popisał
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 marca 2017, 16:16 [cytuj]
Ja pierdole, co Lloris robi? Nie nauczył się niczego po meczu z City? Sami chcemy sobie wepchnąć tą drugą bramkę :krzyk:
Edytowano dnia: 5 marca 2017, 16:17
Ja pierdole, co Lloris robi? Nie nauczył się niczego po meczu z City? Sami chcemy sobie wepchnąć tą drugą bramkę :krzyk:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:19 [cytuj]
Uffffffff!
Uffffffff!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:20 [cytuj]
Jest!!!! A juz sie balem ze jeszcze strzela na 2:2 a tu 3:1 :muza:
Jest!!!! A juz sie balem ze jeszcze strzela na 2:2 a tu 3:1 :muza:
5 marca 2017, 16:20 [cytuj]
Aha
Aha
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:21 [cytuj]
Co tu się dzieje...
Co tu się dzieje
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
5 marca 2017, 16:23 [cytuj]
Całe szczęście... Sami się prosiliśmy o stratę punktów :glupek: Ale jest komplet. Do przodu Koguty :ok:
Edytowano dnia: 5 marca 2017, 16:23
Całe szczęście... Sami się prosiliśmy o stratę punktów :glupek: Ale jest komplet. Do przodu Koguty :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
5 marca 2017, 16:26 [cytuj]
dobry mecz w naszym wykonaniu , niepotrzebna nerwowka w koncowce, ale dobrze to wyglada jesli chodzi o gre i o tabele :muza: COYS!
dobry mecz w naszym wykonaniu , niepotrzebna nerwowka w koncowce, ale dobrze to wyglada jesli chodzi o gre i o tabele :muza: COYS!
5 marca 2017, 17:29 [cytuj]
Davies jakby się trochę ogarnął ostatnio :) jego gra wygląda o wiele lepiej jak ma za plecami Vertonghena
Davies jakby się trochę ogarnął ostatnio :) jego gra wygląda o wiele lepiej jak ma za plecami Vertonghena
5 marca 2017, 21:26 [cytuj]
Zwróćcie uwagę na terminarz. Gramy jeszcze tylko 3 mecze z zespołami z pierwszej 10 - wszystkie u siebie, gdzie jesteśmy niepokonani. Pozostałe 8 spotkań z dolną połówką tabeli. Chelsea raczej nie do przegonienia, ale myślę, że o drugie miejsce możemy powalczyć.
Zwróćcie uwagę na terminarz. Gramy jeszcze tylko 3 mecze z zespołami z pierwszej 10 - wszystkie u siebie, gdzie jesteśmy niepokonani. Pozostałe 8 spotkań z dolną połówką tabeli. Chelsea raczej nie do przegonienia, ale myślę, że o drugie miejsce możemy powalczyć
5 marca 2017, 21:43 [cytuj]
to ze gramy z dolna polowka tabeli nie oznacza ze bedzie latwo, bo wiadomo jak walcza zespoly bijace sie o utrzymanie, ale fakt , ze generalnie terminarz mamy niezly :luzik:
to ze gramy z dolna polowka tabeli nie oznacza ze bedzie latwo, bo wiadomo jak walcza zespoly bijace sie o utrzymanie, ale fakt , ze generalnie terminarz mamy niezly :luzik:
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 72 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się