Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Supporters Club
6 lutego 2017, 15:58 [cytuj]
Good Afternoon


As the season is now into its second half and our time at the Lane is drawing to an end, ticket requests have increased, not only within our OSC ballots but also across all membership types. I know it may not seem like it, but we have done very well to have received the amount of tickets we have been given thus far.



As explained at the start of the season, tickets are extremely limited. So far, I have been able to source additional tickets to assist with the growing demand by OSC but as with all good things, this has now come to an end and I am only able to offer the tickets allocated specifically to us.



Watford & Bournemouth

The limit on the applications for these matches is now 5 tickets per club. As usual, the number of tickets your club receives will depend on how many applications are received.

If you have any members that are unsuccessful in the OSC ballot, they are still able to apply via the members’ ballot for each match http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/


Arsenal & Manchester United

Due to the unprecedented demand expected for these 2 games, the decision has been made that there will be no priority booking period for OSC and that all tickets will be issued on a loyalty point basis via the Bronze & Lilywhite Members ballot http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/
Edytowano dnia: 6 lutego 2017, 15:59
Good Afternoon As the season is now into its second half and our time at the Lane is drawing to an end, ticket requests have increased, not only within our OSC ballots but also across all membership types. I know it may not seem like it, but we have done very well to have received the amount of tickets we have been given thus far. As explained at the start of the season, tickets are extremely limited. So far, I have been able to source additional tickets to assist with the growing demand by OSC but as with all good things, this has now come to an end and I am only able to offer the tickets allocated specifically to us. Watford & Bournemouth The limit on the applications for these matches is now 5 tickets per club. As usual, the number of tickets your club receives will depend on how many applications are received. If you have any members that are unsuccessful in the OSC ballot, they are still able to apply via the members’ ballot for each match. http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/ Arsenal & Manchester United Due to the unprecedented demand expected for these 2 games, the decision has been made that there will be no priority booking period for OSC and that all tickets will be issued on a loyalty point basis via the Bronze & Lilywhite Members ballot. http://www.tottenhamhotspur.com/tickets/
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
6 lutego 2017, 22:58 [cytuj]
Na Wembley nie powinno być takich problemów, podejrzewam, ze na nowym stadionie o wejściówki też będzie trochę łatwiej niż obecnie ;)
Na Wembley nie powinno być takich problemów, podejrzewam, ze na nowym stadionie o wejściówki też będzie trochę łatwiej niż obecnie ;)
7 lutego 2017, 08:32 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Na Wembley nie powinno być takich problemów, podejrzewam, ze na nowym stadionie o wejściówki też będzie trochę łatwiej niż obecnie ;)


Oczywiście tylko, że to właśnie o to chodzi aby ostatni raz zobaczyć naszą starą świątynię.
Oczywiście tylko, że to właśnie o to chodzi aby ostatni raz zobaczyć naszą starą świątynię
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 lutego 2017, 09:22 [cytuj]
Czyli dla nas lipa jeśli chodzi o mecz Man Und? Tam pewnie trzeba będzie mieć z 1000 pkt żeby dostać bilet??
Czyli dla nas lipa jeśli chodzi o mecz Man Und? Tam pewnie trzeba będzie mieć z 1000 pkt żeby dostać bilet??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 lutego 2017, 12:21 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czyli dla nas lipa jeśli chodzi o mecz Man Und? Tam pewnie trzeba będzie mieć z 1000 pkt żeby dostać bilet??
Będę próbował ale czuję, że nie damy rady. Ostatni mecz na starym WHL i to jeszcze z United prowadzonym przez Żoze "FOCH" Murinjo.
Będę próbował ale czuję, że nie damy rady. Ostatni mecz na starym WHL i to jeszcze z United prowadzonym przez Żoze "FOCH" Murinjo
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 lutego 2017, 13:12 [cytuj]
To może jedźmy na jakiś inny mecz i zróbmy sobie polskie pożeganie WHL, skoro już nie damy rady na Man UND. Jaki tam jest mecz przed Und?
To może jedźmy na jakiś inny mecz i zróbmy sobie polskie pożeganie WHL, skoro już nie damy rady na Man UND. Jaki tam jest mecz przed Und?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
7 lutego 2017, 13:16 [cytuj]
OK poszukam.
OK poszukam
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
7 lutego 2017, 14:31 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czyli dla nas lipa jeśli chodzi o mecz Man Und? Tam pewnie trzeba będzie mieć z 1000 pkt żeby dostać bilet??


1000 punktów albo 1000 funtów.:bezradny:
1000 punktów albo 1000 funtów.:bezradny:
badseed66
9 lutego 2017, 14:23 [cytuj]
Bilet na Southampton wylosowany:)I wydaje się to dobra opcja dla tych, którzy chcą jeszcze zobaczyć stary WHL. Niezły przeciwnik, któremu należy się wpierdol za ostatnią wizytę u nas. Poza tym 3 dni wcześniej odbędą się rewanże w kolejnej rundzie Europa League i przy dobrych wiatrach być może uda się obejrzeć dwa mecze Spurs w przedłużonym weekendzie. Na MU i wcześniejsze NLD niestety nie ma się co nastawiać (chyba, że Johann będzie miał jakieś wolne bilety po taniości).:rotfl:)
Bilet na Southampton wylosowany:)I wydaje się to dobra opcja dla tych, którzy chcą jeszcze zobaczyć stary WHL. Niezły przeciwnik, któremu należy się wpierdol za ostatnią wizytę u nas. Poza tym 3 dni wcześniej odbędą się rewanże w kolejnej rundzie Europa League i przy dobrych wiatrach być może uda się obejrzeć dwa mecze Spurs w przedłużonym weekendzie. Na MU i wcześniejsze NLD niestety nie ma się co nastawiać (chyba, że Johann będzie miał jakieś wolne bilety po taniości).:rotfl:)
badseed66
11 lutego 2017, 09:32 [cytuj]
Witam po dłuższej przerwie. Również udało mi się wyrwać bilety na Świętych, także jeśli ktoś jeszcze planuje wpaść na mecz to dajcie znać :ok:
Witam po dłuższej przerwie. Również udało mi się wyrwać bilety na Świętych, także jeśli ktoś jeszcze planuje wpaść na mecz to dajcie znać :ok:
12 lutego 2017, 22:33 [cytuj]
Witam,
widzę że na StubHubie ostało się parę biletów na najbliższy mecz ligowy. Jako że będzie to moja pierwsza i ostania na WHL mam parę pytań:
- czy poza kupnem biletu na StubHubie potrzebuje czegoś jeszcze aby wejść na stadion
- czy biletu ''Adult'' będzie mogła użyć osoba poniżej 18 roku życia?


Witam, widzę że na StubHubie ostało się parę biletów na najbliższy mecz ligowy. Jako że będzie to moja pierwsza i ostania na WHL mam parę pytań: - czy poza kupnem biletu na StubHubie potrzebuje czegoś jeszcze aby wejść na stadion - czy biletu ''Adult'' będzie mogła użyć osoba poniżej 18 roku życia?
13 lutego 2017, 17:45 [cytuj]
czy ktoś sprawdza mejla info spursmania? wkleję tutaj może ktoś inny mi pomoże :)

podczas zapisów do fan clubu postanowiłem dołączyć i zrobiłem przelew oraz wysłałem numer CRN i RACZEJ powinno być wszystko ok, aczkolwiek nie dostałem żadnej informacji co i jak. Wracając do sprawy, mam w planach wybrać się na mecz z Watford w kwietniu i teraz pytanie, czy to członkostwo dodaje mi jakiś profitów? Czy dam radę normalnie kupić bilet? Chciałem iść ze znajomym z Anglii, który nie jest w fan clubie. Z góry dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytania :)
czy ktoś sprawdza mejla info spursmania? wkleję tutaj może ktoś inny mi pomoże :) podczas zapisów do fan clubu postanowiłem dołączyć i zrobiłem przelew oraz wysłałem numer CRN i RACZEJ powinno być wszystko ok, aczkolwiek nie dostałem żadnej informacji co i jak. Wracając do sprawy, mam w planach wybrać się na mecz z Watford w kwietniu i teraz pytanie, czy to członkostwo dodaje mi jakiś profitów? Czy dam radę normalnie kupić bilet? Chciałem iść ze znajomym z Anglii, który nie jest w fan clubie. Z góry dzięki za odpowiedź na nurtujące mnie pytania :)
14 lutego 2017, 14:41 [cytuj]
Smackey,
Zdaje się, że nie masz co liczyć na profity. Z tego co wyczytałem można się starać o bilety grupowe jako fanclub (aplikuje Prezes). Jako solista, mając Membership, możesz złożyć aplikację (w przypadku Watfordu między 13 a 17 lutego). Potem jest losowanie i szansa 50/50 (na wcześniejsze mecze było mniej więcej 2 razy więcej zgłoszeń niż wolnych miejsc). Jeśli się nie uda pozostaje StubHub itp. Powodzenia. COYS!
Smackey, Zdaje się, że nie masz co liczyć na profity. Z tego co wyczytałem można się starać o bilety grupowe jako fanclub (aplikuje Prezes). Jako solista, mając Membership, możesz złożyć aplikację (w przypadku Watfordu między 13 a 17 lutego). Potem jest losowanie i szansa 50/50 (na wcześniejsze mecze było mniej więcej 2 razy więcej zgłoszeń niż wolnych miejsc). Jeśli się nie uda pozostaje StubHub itp. Powodzenia. COYS!
badseed66
15 lutego 2017, 13:27 [cytuj]
chyba, że tak. tak się sklada, że ten znajomy ma kartę i jeszcze jedną może pożyczyć od swojego znajomego. w takim razie trzeba liczyć na losowanie
pozdrawiam
chyba, że tak. tak się sklada, że ten znajomy ma kartę i jeszcze jedną może pożyczyć od swojego znajomego. w takim razie trzeba liczyć na losowanie pozdrawiam

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 97 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się