Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Spurs - Monaco
10 września 2016, 10:33 [cytuj]
Wybiera sie ktoś z kolegów?
Wybiera sie ktoś z kolegów?
10 września 2016, 14:29 [cytuj]
Wiem, że trzaskal, kudlaty i ja, także już są 3 osoby.
Wiem, że trzaskal, kudlaty i ja, także już są 3 osoby
LMAO
10 września 2016, 20:33 [cytuj]
z innej beczki, spotkanie będzie transmitowane w polskiej tv?
z innej beczki, spotkanie będzie transmitowane w polskiej tv?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
10 września 2016, 22:18 [cytuj]
Było głosowanie i chyba pokazują w nc+. Dobrze, że gramy z Monaco, bo Glik tam jest.
Było głosowanie i chyba pokazują w nc+. Dobrze, że gramy z Monaco, bo Glik tam jest
LMAO
11 września 2016, 08:58 [cytuj]
Ja się wybieram z wspomnianym wcześniej Trzaskalem i będzie jeszcze Kamil, który jest zawsze z nami na meczach. Hades jak będziecie na meczu, to można by wypić piwko razem przed meczem, ale nie wiem gdzie będziemy. Jak mecz jest na WHL, to zawsze jesteś w The Bricklayers Pub, ale okolicy koło Wembley nie znam za dobrze, bo tylko raz byłem na tym stadionie.
Ja się wybieram z wspomnianym wcześniej Trzaskalem i będzie jeszcze Kamil, który jest zawsze z nami na meczach. Hades jak będziecie na meczu, to można by wypić piwko razem przed meczem, ale nie wiem gdzie będziemy. Jak mecz jest na WHL, to zawsze jesteś w The Bricklayers Pub, ale okolicy koło Wembley nie znam za dobrze, bo tylko raz byłem na tym stadionie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 września 2016, 16:25 [cytuj]
Znacie mój nr tel. Jeśli ktoś nie zna to niech pisze na priva i się przed meczem ustawimy. Ja lecę z Wawy WizAirem 14/09 o 0600 i jadę na Liverpool Str. gdzie jestem ustawiony z Varbą. Następnie lecimy na WHL coś kupić i dopilnować prac budowlanych ;-) Potem już na 1600 na Wembley bo tam odbieram bilety w kasie. Pubów wokół Łęblej jest mnóstwo także dawajcie znać co z Wami.
Znacie mój nr tel. Jeśli ktoś nie zna to niech pisze na priva i się przed meczem ustawimy. Ja lecę z Wawy WizAirem 14/09 o 0600 i jadę na Liverpool Str. gdzie jestem ustawiony z Varbą. Następnie lecimy na WHL coś kupić i dopilnować prac budowlanych ;-) Potem już na 1600 na Wembley bo tam odbieram bilety w kasie. Pubów wokół Łęblej jest mnóstwo także dawajcie znać co z Wami
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
11 września 2016, 23:01 [cytuj]
Ja i paru znajomych będziemy na Wembley koło 5. Buby bedą pełne, nie ma ich za wiele koło stadionu, 80tys. biletów sprzedane. COYS
Ja i paru znajomych będziemy na Wembley koło 5. Buby bedą pełne, nie ma ich za wiele koło stadionu, 80tys. biletów sprzedane. COYS
11 września 2016, 23:13 [cytuj]
Pewnie przed meczem będziemy w The Torch albo The Crock of Gold. Oba buby prze głównej ulicy, Bridge Rd. na prawo od stacji Wembley Park.

The Torch - Flaming Grill
1-5 Bridge Rd, Wembley HA9 9AB
020 8904 5794
https://goo.gl/maps/eRz95o2cLhy
Pewnie przed meczem będziemy w The Torch albo The Crock of Gold. Oba buby prze głównej ulicy, Bridge Rd. na prawo od stacji Wembley Park. The Torch - Flaming Grill 1-5 Bridge Rd, Wembley HA9 9AB 020 8904 5794 https://goo.gl/maps/eRz95o2cLhy
12 września 2016, 16:01 [cytuj]
Obecny na meczu...jak i przed.Zgadamy sie jakos.
Obecny na meczu...jak i przed.Zgadamy sie jakos
13 września 2016, 01:27 [cytuj]
Widzę że kilku spursmaniaków będzie bić rekord frekwencji :cwaniak: :ok:
Widzę że kilku spursmaniaków będzie bić rekord frekwencji :cwaniak: :ok:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 września 2016, 19:31 [cytuj]
Też jadę! Spróbuję zajrzeć do THE TORCH!
Też jadę! Spróbuję zajrzeć do THE TORCH!
14 września 2016, 20:01 [cytuj]
THFC team: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Alli; Lamela, Eriksen, Son; Kane. #COYS
THFC team: Lloris (C); Walker, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Alli; Lamela, Eriksen, Son; Kane. #COYS
14 września 2016, 20:26 [cytuj]
Jakby ktoś miał dobry link to będę wdzięczny :)
Jakby ktoś miał dobry link to będę wdzięczny :)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 151 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się