Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » Tottenham vs Juventus
5 sierpnia 2017, 17:28 [cytuj]
Transmisja na Eleven Sport

#THFC: Lloris (C); Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele; Sissoko, Eriksen, Dele; Kane

Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Edytowano dnia: 5 sierpnia 2017, 17:43
Transmisja na Eleven Sport #THFC: Lloris (C); Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele; Sissoko, Eriksen, Dele; Kane Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Douglas Costa, Dybala, Mandzukic; Higuain
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 18:00 [cytuj]
Skladzik mocny, zobaczymy co pokaza nasi panowie?1
Stawiam 3-1.
Skladzik mocny, zobaczymy co pokaza nasi panowie?1 Stawiam 3-1
5 sierpnia 2017, 18:05 [cytuj]
Mam nadzieje. ze w 2 polowie wejdzie Georgiou bo bardzo bym chcial go zobaczyc czy powtorzy dobry wystep, czuje ze moze byc z niego fajny grajek!
Mam nadzieje. ze w 2 polowie wejdzie Georgiou bo bardzo bym chcial go zobaczyc czy powtorzy dobry wystep, czuje ze moze byc z niego fajny grajek!
5 sierpnia 2017, 18:07 [cytuj]
Chyba najmocniejszy skład z możliwych. Son jeszcze raczej nie jest gotowy na grę od pierwszych minut. Ciekawy jestem co pokaże Sissoko, przydało by się, by w końcu udowodnił swoją wartość.
Chyba najmocniejszy skład z możliwych. Son jeszcze raczej nie jest gotowy na grę od pierwszych minut. Ciekawy jestem co pokaże Sissoko, przydało by się, by w końcu udowodnił swoją wartość
5 sierpnia 2017, 18:35 [cytuj]
Ja pierdole Walker sprzedany, Trippier Kontuzja ;(


na szczęście się podniósł :zmeczony:
Edytowano dnia: 5 sierpnia 2017, 18:36
Ja pierdole Walker sprzedany, Trippier Kontuzja ;( na szczęście się podniósł :zmeczony:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 18:38 [cytuj]
Jakiś stream?
Jakiś stream?
5 sierpnia 2017, 18:41 [cytuj]
Piękna akcja :brawo:
Piękna akcja :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 19:03 [cytuj]
Ale setka Harry :D do pustej bramki. Wyobrażam sobie jakby Son to przestrzelił co działoby się na forum :P:P
Ale setka Harry :D do pustej bramki. Wyobrażam sobie jakby Son to przestrzelił co działoby się na forum :P:P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 19:10 [cytuj]
varba powiedział/a:
na szczęście się podniósł :zmeczony:

Jednak nie na długo... Ale nie ma co ryzykować
Jednak nie na długo... Ale nie ma co ryzykować
5 sierpnia 2017, 19:18 [cytuj]
Z wyrazu twarzy Pochettio dało się wyczytać "no to kurwa przpał" po kontuzji Trippiera. Oby był na ligę, ale Poch chyba na tyle nie ufa KWP żeby był naszym drugim prawym obrońcą
Z wyrazu twarzy Pochettio dało się wyczytać "no to kurwa przpał" po kontuzji Trippiera. Oby był na ligę, ale Poch chyba na tyle nie ufa KWP żeby był naszym drugim prawym obrońcą
5 sierpnia 2017, 19:54 [cytuj]
Ten Georgiou to jest ten chłopak co pojechał na mecz zamiast iść na pogrzeb siostry?
Ten Georgiou to jest ten chłopak co pojechał na mecz zamiast iść na pogrzeb siostry?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 19:57 [cytuj]
I chuj po Trippierze ;(;(;(;( Kyle Walker-Peters nasz podstawowy obrońca :tak::cwaniak:
Edytowano dnia: 5 sierpnia 2017, 19:58
I chuj po Trippierze ;(;(;(;( Kyle Walker-Peters nasz podstawowy obrońca :tak::cwaniak:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 sierpnia 2017, 19:59 [cytuj]
varba powiedział/a:
I chuj po Trippierze ;(;(;(;(
teraz będzie masowe wyrzucanie go ze składu w fantasy. :X transfer prawego obrońcy wygląda na konieczny...
teraz będzie masowe wyrzucanie go ze składu w fantasy. :X transfer prawego obrońcy wygląda na konieczny
5 sierpnia 2017, 22:23 [cytuj]
Właśnie skończyłem oglądać skrót. Trippier kontuzjowany, kurwa nie wiem czy się śmiać czy płakać. Z tego co widziałem, to Sissoko wyglądał bardzo dobrze.

To co, KWP podstawowym obrońcą na PL i LM? Musimy kogoś kupić. Nie ma wymówek.

Strach pomyśleć co się stanie, gdy jakiejś kontuzji nabawi się Eriksen.
Edytowano dnia: 5 sierpnia 2017, 22:28
Właśnie skończyłem oglądać skrót. Trippier kontuzjowany, kurwa nie wiem czy się śmiać czy płakać. Z tego co widziałem, to Sissoko wyglądał bardzo dobrze. To co, KWP podstawowym obrońcą na PL i LM? Musimy kogoś kupić. Nie ma wymówek. Strach pomyśleć co się stanie, gdy jakiejś kontuzji nabawi się Eriksen
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
6 sierpnia 2017, 11:47 [cytuj]
Mi też Sissoko się podobał, występ zdecydowanie na plus. Swego czasu Dier występował na prawej obronie w Sportingu Lizbona, w Tottenhamu też pamiętam tego próbowano i o ile nie uda się nikogo kupić do meczu z Newcastle czuję, że takiego ruchu możemy się spodziewać ze strony Pochettino. Nie sądzę, że na tyle ufa K.W Petersowi, żeby wystawić go odrazu w pierwszej jedynastce.
Edytowano dnia: 6 sierpnia 2017, 11:50
Mi też Sissoko się podobał, występ zdecydowanie na plus. Swego czasu Dier występował na prawej obronie w Sportingu Lizbona, w Tottenhamu też pamiętam tego próbowano i o ile nie uda się nikogo kupić do meczu z Newcastle czuję, że takiego ruchu możemy się spodziewać ze strony Pochettino. Nie sądzę, że na tyle ufa K.W Petersowi, żeby wystawić go odrazu w pierwszej jedynastce
6 sierpnia 2017, 12:02 [cytuj]
Dla mnie Dier na prawej to rozkładanie taktyki na łopatki. Wiadomo że tam grał, ale do obecnej taktyki zupełnie tam nie pasuje. Skoro dotychczas nie kupiliśmy żadnego prawego obrońcy to Poch musi ufać młodemu Walkerowi
Dla mnie Dier na prawej to rozkładanie taktyki na łopatki. Wiadomo że tam grał, ale do obecnej taktyki zupełnie tam nie pasuje. Skoro dotychczas nie kupiliśmy żadnego prawego obrońcy to Poch musi ufać młodemu Walkerowi
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 5 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się