Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » International Champions Cup
29 lipca 2017, 23:06 [cytuj]
Tylko Wanyama jakas kontuzja chyba
Tylko Wanyama jakas kontuzja chyba
29 lipca 2017, 23:17 [cytuj]
podajcie skład proszę
podajcie skład proszę
29 lipca 2017, 23:19 [cytuj]
Lloris (C), Trippier, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dembele, Winks, Eriksen, Dele, Kane
Lloris (C), Trippier, Dier, Alderweireld, Vertonghen, Davies, Dembele, Winks, Eriksen, Dele, Kane
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
29 lipca 2017, 23:37 [cytuj]
jakiś stream ktoś coś?
jakiś stream ktoś coś?
29 lipca 2017, 23:43 [cytuj]
http://wizja.tv/watch.php?id=15
http://wizja.tv/watch.php?id=15
29 lipca 2017, 23:44 [cytuj]
dziena :)
dziena :)
29 lipca 2017, 23:59 [cytuj]
jakiś inny stream proszę
jakiś inny stream proszę
30 lipca 2017, 00:01 [cytuj]
Ładne te koszulki :)
Ładne te koszulki :)
30 lipca 2017, 00:05 [cytuj]
Welcome to the jungle przed meczem na stadionie :muza::muza:

USA to stan umysłu jednak :D :rotfl:
Welcome to the jungle przed meczem na stadionie :muza::muza: USA to stan umysłu jednak :D :rotfl:
30 lipca 2017, 00:16 [cytuj]
Co Vertonghen chciał zrobić w tej sytuacji?

Tragedia w defensywie na razie
Edytowano dnia: 30 lipca 2017, 00:20
Co Vertonghen chciał zrobić w tej sytuacji? Tragedia w defensywie na razie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 lipca 2017, 00:20 [cytuj]
co Dier zrobil? ale nas jada..
co Dier zrobil? ale nas jada
30 lipca 2017, 00:20 [cytuj]
Zawodnicy City wyglądają lepiej. Są szybsi i lepiej przygotowani.
Zawodnicy City wyglądają lepiej. Są szybsi i lepiej przygotowani
30 lipca 2017, 00:26 [cytuj]
Pilka sie nie klei.. jest nadzieja, ze to dlatego ze ciezko pracuja nad kondycja
Pilka sie nie klei.. jest nadzieja, ze to dlatego ze ciezko pracuja nad kondycja
30 lipca 2017, 00:31 [cytuj]
kiriak powiedział/a:
jakiś inny stream proszę


http://aliez.me/live/jbxco5bd/
http://aliez.me/live/jbxco5bd/
30 lipca 2017, 00:54 [cytuj]
Ostatnie 15 minut trochę lepsze ale ogólnie to ciężko się to ogląda. Nie radziliśmy sobie z tym pressingiem City.
Ostatnie 15 minut trochę lepsze ale ogólnie to ciężko się to ogląda. Nie radziliśmy sobie z tym pressingiem City
30 lipca 2017, 00:54 [cytuj]
Kiepsko kiepsko. Widać, że jesteśmy o krok za piłkarzami City jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu. Oby po przerwie gracze się nieco obudzili.
Kiepsko kiepsko. Widać, że jesteśmy o krok za piłkarzami City jeśli chodzi o przygotowania do nowego sezonu. Oby po przerwie gracze się nieco obudzili
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
30 lipca 2017, 00:57 [cytuj]
Czekam na jakieś wzmocnienia boków obrony. Był Rose i Walker, Walkera już nie ma a Rose to jedna wielka niewiadoma.
Davies to poziom takiego West Brom, a Trippier to także niewiadoma. Może zagrał kilka dobrych meczów w koncówce tamtego sezonu, ale czy się sprawdzi jako podstawowy zawodnik? Czy na Nim mamy opierac całą swoją gre prawą flanką, grając nim na wahadle? Jak dla mnie to on pewnego poziomu nie przeskoczy. Na dodatek gość bnie ma zmiennika, jak bedzie za 3 tyg w takiej formie jak teraz to ciężko to widzę.

Mieliśmy idealnych zawodników do gry takim systemem na 3 obronców i 2 wahadłowych, teraz mamy 2 przecietniaków i jeden kontuzjowany który nie grał od bardzo dawna.

TRANSFERY!

Czekam na jakieś wzmocnienia boków obrony. Był Rose i Walker, Walkera już nie ma a Rose to jedna wielka niewiadoma. Davies to poziom takiego West Brom, a Trippier to także niewiadoma. Może zagrał kilka dobrych meczów w koncówce tamtego sezonu, ale czy się sprawdzi jako podstawowy zawodnik? Czy na Nim mamy opierac całą swoją gre prawą flanką, grając nim na wahadle? Jak dla mnie to on pewnego poziomu nie przeskoczy. Na dodatek gość bnie ma zmiennika, jak bedzie za 3 tyg w takiej formie jak teraz to ciężko to widzę. Mieliśmy idealnych zawodników do gry takim systemem na 3 obronców i 2 wahadłowych, teraz mamy 2 przecietniaków i jeden kontuzjowany który nie grał od bardzo dawna. TRANSFERY!
30 lipca 2017, 01:00 [cytuj]
No wlasnie, ktos wie kiedy Rose wraca? u nas wszystko tak tajne ze pewnie nawet poch nie wie jak to jest z Lamela i Rose
No wlasnie, ktos wie kiedy Rose wraca? u nas wszystko tak tajne ze pewnie nawet poch nie wie jak to jest z Lamela i Rose
30 lipca 2017, 01:07 [cytuj]
VeniVidiVici powiedział/a:
Czekam na jakieś wzmocnienia boków obrony. Był Rose i Walker, Walkera już nie ma a Rose to jedna wielka niewiadoma.
Davies to poziom takiego West Brom, a Trippier to także niewiadoma. Może zagrał kilka dobrych meczów w koncówce tamtego sezonu, ale czy się sprawdzi jako podstawowy zawodnik? Czy na Nim mamy opierac całą swoją gre prawą flanką, grając nim na wahadle? Jak dla mnie to on pewnego poziomu nie przeskoczy. Na dodatek gość bnie ma zmiennika, jak bedzie za 3 tyg w takiej formie jak teraz to ciężko to widzę.

Mieliśmy idealnych zawodników do gry takim systemem na 3 obronców i 2 wahadłowych, teraz mamy 2 przecietniaków i jeden kontuzjowany który nie grał od bardzo dawna.

TRANSFERY!


Wyluzuj Ziom. 45 minut sparingu zagraliśmy kiepsko a Ty siejesz panikę jakbyśmy się przed spadkiem bronili :) przypomnij sobie kto grał na bokach obrony w końcówce poprzedniego sezonu jak miażdżyliśmy rywali. Z takich sparingów nie ma większego sensu wyciągać daleko idących wniosków. Ja jestem spokojny. Pod koneic sezonu znów będziemy w czubie nawet jeśli chwilę nam zajmie rozkręcenie się
Wyluzuj Ziom. 45 minut sparingu zagraliśmy kiepsko a Ty siejesz panikę jakbyśmy się przed spadkiem bronili :) przypomnij sobie kto grał na bokach obrony w końcówce poprzedniego sezonu jak miażdżyliśmy rywali. Z takich sparingów nie ma większego sensu wyciągać daleko idących wniosków. Ja jestem spokojny. Pod koneic sezonu znów będziemy w czubie nawet jeśli chwilę nam zajmie rozkręcenie się
30 lipca 2017, 01:11 [cytuj]
Trzaskala cytują! :D
Trzaskala cytują! :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się