Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Tottenham Hotspur » International Champions Cup
17 lipca 2017, 08:10 [cytuj]
Tak silnie obsadzonego turnieju przedsezonowego jeszcze nie pamiętam. Oby ktoś nowy dołączył.

23.07, 02:00 – International Champions Cup: Tottenham – Paris Saint-Germain (Francja)
transmisja: Eleven / Eleven Sports
26.07, 02:00 – International Champions Cup: AS Roma (Włochy) – Tottenham
transmisja: Eleven / Eleven Sports
30.07, 00:00 – International Champions Cup: Tottenham – Manchester City
transmisja: Eleven / Eleven Sports
05.07, 18:30 – mecz towarzyski: Tottenham – Juventus (Włochy)
transmisja: Eleven / Eleven Sports

Tak silnie obsadzonego turnieju przedsezonowego jeszcze nie pamiętam. Oby ktoś nowy dołączył. 23.07, 02:00 – International Champions Cup: Tottenham – Paris Saint-Germain (Francja) transmisja: Eleven / Eleven Sports 26.07, 02:00 – International Champions Cup: AS Roma (Włochy) – Tottenham transmisja: Eleven / Eleven Sports 30.07, 00:00 – International Champions Cup: Tottenham – Manchester City transmisja: Eleven / Eleven Sports 05.07, 18:30 – mecz towarzyski: Tottenham – Juventus (Włochy) transmisja: Eleven / Eleven Sports
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
18 lipca 2017, 16:29 [cytuj]
W sobotę jadę na Speedway do Cardiff, mam nadzieje że zdąrzę wrócić do tego czasu
W sobotę jadę na Speedway do Cardiff, mam nadzieje że zdąrzę wrócić do tego czasu
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 lipca 2017, 09:54 [cytuj]
Nareszcie jakiś mecz Tottenhamu.

Sezon zbliża się wielkimi krokami, lekko ponad 3 tygodnie i karuzela ruszy. Oby obyło się bez kontuzji.
Edytowano dnia: 21 lipca 2017, 09:54
Nareszcie jakiś mecz Tottenhamu. Sezon zbliża się wielkimi krokami, lekko ponad 3 tygodnie i karuzela ruszy. Oby obyło się bez kontuzji
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 lipca 2017, 01:30 [cytuj]
No panowie kto nie śpi i ogląda??
No panowie kto nie śpi i ogląda??
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lipca 2017, 01:49 [cytuj]
Ja nie śpię, szukam streama
Ja nie śpię, szukam streama
23 lipca 2017, 01:50 [cytuj]
Ja oglądam, przynajmniej 1 połowę. Fajnie, że Kyle Walker wciąż w podstawie :D
Ja oglądam, przynajmniej 1 połowę. Fajnie, że Kyle Walker wciąż w podstawie :D
23 lipca 2017, 02:43 [cytuj]
Ja oglądam na eleven. Na razie jest super
Ja oglądam na eleven. Na razie jest super
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 lipca 2017, 03:55 [cytuj]
ale drugiego napastnika to nadal nie mamy;|
ale drugiego napastnika to nadal nie mamy;|
23 lipca 2017, 07:51 [cytuj]
Meczu nie byłem w stanie obejrzeć, właśnie skończyłem skrót. Jedyne co mogę powiedzieć, że nowe stroje wyglądają kapitalnie na boisku. Cudeńka :D
Meczu nie byłem w stanie obejrzeć, właśnie skończyłem skrót. Jedyne co mogę powiedzieć, że nowe stroje wyglądają kapitalnie na boisku. Cudeńka :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 lipca 2017, 11:03 [cytuj]
co do strojów też jestem tego zdania, pięknie wyglądają :tak: ja obejrzalem jedynie pierwsze 30 minut. nieżle sie to ogladalo biorac ze to okres przygotowawczy. :kotek:
co do strojów też jestem tego zdania, pięknie wyglądają :tak: ja obejrzalem jedynie pierwsze 30 minut. nieżle sie to ogladalo biorac ze to okres przygotowawczy. :kotek:
23 lipca 2017, 12:14 [cytuj]
Co można powiedzieć. Wiadomo że to pierwszy mecz i nie ma co wyciągać wniosków, ale oceniając występ poszczególnych piłkarzy to:

Na plus Dembele dzik na swoim poziomie. Kyle Walker-Peters prezenatował się bardzo ciekawie. Eriksen bramka marzenie.

Na minus Carter-Vickers fatalny błąd przy pierwszej bramce. Wimmer miał podoby, ale się później sam uratował. NKoudou niewidoczny, zepsuł setkę po zajebistym dośrodkowaniu Walkera, potem stracił piłkę na własnej połowie co kosztowało nas utratę drugiego gola. Janssen znów niewidoczny
Co można powiedzieć. Wiadomo że to pierwszy mecz i nie ma co wyciągać wniosków, ale oceniając występ poszczególnych piłkarzy to: Na plus Dembele dzik na swoim poziomie. Kyle Walker-Peters prezenatował się bardzo ciekawie. Eriksen bramka marzenie. Na minus Carter-Vickers fatalny błąd przy pierwszej bramce. Wimmer miał podoby, ale się później sam uratował. NKoudou niewidoczny, zepsuł setkę po zajebistym dośrodkowaniu Walkera, potem stracił piłkę na własnej połowie co kosztowało nas utratę drugiego gola. Janssen znów niewidoczny
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 lipca 2017, 13:15 [cytuj]
Zlalismy Francuskie paniusie!
Pierwsze 10 minut nlezale do PSG ale potem to juz byl tylko Tottenham!!!!
Fajnie sie ogladalo, polowa skladu to byli mlodziki a i tak rzadzili na murawie!
Nagralem sobie ten meczyk i chetnie obejze jeszcze raz.
I co panowie potrzebujemy ( waszym zdaniem) jakichs wzmocnien czy powinnismy jechac sezon 17/18 takim skladem?
Ja uwazam, ze potrzebujemy zmiennika dla Kana bo Janssen pokazal 0!
Zlalismy Francuskie paniusie! Pierwsze 10 minut nlezale do PSG ale potem to juz byl tylko Tottenham!!!! Fajnie sie ogladalo, polowa skladu to byli mlodziki a i tak rzadzili na murawie! Nagralem sobie ten meczyk i chetnie obejze jeszcze raz. I co panowie potrzebujemy ( waszym zdaniem) jakichs wzmocnien czy powinnismy jechac sezon 17/18 takim skladem? Ja uwazam, ze potrzebujemy zmiennika dla Kana bo Janssen pokazal 0!
23 lipca 2017, 13:16 [cytuj]
Nowy Kyle Walker wyglądał wypisz wymaluj jak Rose ze 2 lata temu. Z przodu świetnie szaleje, ale póki co zostawia korytarz w obronie po swojej stronie. Dołóżmy do tego że po jego stronie na środku był CCV i padły 2 bramki. Ale wcale się nie zdziwię jak nie kupimy PO i wcale nie będę płakał, chłopak pokazał ogromny potencjał, za 2 lata może być naszym najlepszym Wahadłowym.

Vickers marnie, póki co daleko jest od bycia choćby wartościowym zmiennikiem na Puchar Ligi.

N'koudou niewiele pokazał, choć Alves średnio sobie z nim radził, musiał go faulować.

Niestety napastnika kupić jednak musimy. Janssen bardzo kaleczy i kilka ciekawych podań tego nie zmieni
Nowy Kyle Walker wyglądał wypisz wymaluj jak Rose ze 2 lata temu. Z przodu świetnie szaleje, ale póki co zostawia korytarz w obronie po swojej stronie. Dołóżmy do tego że po jego stronie na środku był CCV i padły 2 bramki. Ale wcale się nie zdziwię jak nie kupimy PO i wcale nie będę płakał, chłopak pokazał ogromny potencjał, za 2 lata może być naszym najlepszym Wahadłowym. Vickers marnie, póki co daleko jest od bycia choćby wartościowym zmiennikiem na Puchar Ligi. N'koudou niewiele pokazał, choć Alves średnio sobie z nim radził, musiał go faulować. Niestety napastnika kupić jednak musimy. Janssen bardzo kaleczy i kilka ciekawych podań tego nie zmieni
23 lipca 2017, 15:42 [cytuj]
Alves go tak okopał, bo sędzie nie odgwizdał jakiegoś faulu na nim, to latał za nim i go kopał:P
Alves go tak okopał, bo sędzie nie odgwizdał jakiegoś faulu na nim, to latał za nim i go kopał:P
26 lipca 2017, 02:57 [cytuj]
Pierwsza połowa spotkania taka sobie żeby nie powiedzieć że cienizna.
Pierwsza połowa spotkania taka sobie żeby nie powiedzieć że cienizna
26 lipca 2017, 03:17 [cytuj]
Brakowało Winkss/Eriksena. Teraz powinno być lepiej.

Szkoda, że my nie dostaliśmy teraz ewidentnego karnego. A teraz jeszcze robi się burdel :rotfl:

edit: ten Georgiu mi się podoba. Oby dostał parę minut w tym sezonie.
Edytowano dnia: 26 lipca 2017, 03:27
Brakowało Winkss/Eriksena. Teraz powinno być lepiej. Szkoda, że my nie dostaliśmy teraz ewidentnego karnego. A teraz jeszcze robi się burdel :rotfl: edit: ten Georgiu mi się podoba. Oby dostał parę minut w tym sezonie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 lipca 2017, 03:54 [cytuj]
Janssen > Kane dzisiaj :D

Winks i Georgiou najlepsi w drugiej połowie. Obaj zasługują by dostać sporo minut, a my grając w tylu pucharach nie powinniśmy mieć z tym problemu. Oby odbębnić te dwa kolejne mecze bez kontuzji i zobaczymy.
Edytowano dnia: 26 lipca 2017, 04:04
Janssen > Kane dzisiaj :D Winks i Georgiou najlepsi w drugiej połowie. Obaj zasługują by dostać sporo minut, a my grając w tylu pucharach nie powinniśmy mieć z tym problemu. Oby odbębnić te dwa kolejne mecze bez kontuzji i zobaczymy
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
26 lipca 2017, 04:08 [cytuj]
Dla mnie ten mecz to 3:1 dla nas, więc wszystko ok. Sędzia był okropny. Fajnie, że Janssen strzelił, młodzi pokazali się z dobrej strony, szczególnie ten lewy skrzydłowy.

Z drugiej strony Wimmer to jest oferma. Może nie jest najgorszy, ale koleś zawsze ma mega pecha. Dalej pamiętam tego samobója z Arsenalem, a dzisiaj zanotował asystę przy 2 golu Romy i nie podyktowali na na nim faulu przy 3 bramce.
Dla mnie ten mecz to 3:1 dla nas, więc wszystko ok. Sędzia był okropny. Fajnie, że Janssen strzelił, młodzi pokazali się z dobrej strony, szczególnie ten lewy skrzydłowy. Z drugiej strony Wimmer to jest oferma. Może nie jest najgorszy, ale koleś zawsze ma mega pecha. Dalej pamiętam tego samobója z Arsenalem, a dzisiaj zanotował asystę przy 2 golu Romy i nie podyktowali na na nim faulu przy 3 bramce
LMAO
26 lipca 2017, 05:57 [cytuj]
Ja już straciłem cierpliwość do Wimmera. Można mieć pecha raz czy dwa, ale zaczynam mieć wrażenie, że on sam prowokuje te sytuacje. Jakiś gówniarz pociąga cię za koszulkę w ostatniej minuce meczu, to nie zdajesz się na łaskę sędziego, tylko musisz wytrzymać. Wynikiem nie ma co się przejmować bo ewidentnie wypaczony, karny należał nam się bardziej niż Romie. N'Koudou trochę poprawił swój wizerunek tą asystą, bo mam wrażenie że w akademii mamy kilku lepszych chłopaków. Ten Georgiou wyglądał o niebo lepiej niż NKoudou. Ten Manolas to straszna pi**a, takiego płaczka to jeszcze nie widziałem w meczu towarzyskim.
Ja już straciłem cierpliwość do Wimmera. Można mieć pecha raz czy dwa, ale zaczynam mieć wrażenie, że on sam prowokuje te sytuacje. Jakiś gówniarz pociąga cię za koszulkę w ostatniej minuce meczu, to nie zdajesz się na łaskę sędziego, tylko musisz wytrzymać. Wynikiem nie ma co się przejmować bo ewidentnie wypaczony, karny należał nam się bardziej niż Romie. N'Koudou trochę poprawił swój wizerunek tą asystą, bo mam wrażenie że w akademii mamy kilku lepszych chłopaków. Ten Georgiou wyglądał o niebo lepiej niż NKoudou. Ten Manolas to straszna pi**a, takiego płaczka to jeszcze nie widziałem w meczu towarzyskim
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
29 lipca 2017, 23:02 [cytuj]
O, dzis wychodzimy pierwszym skladem :D
O, dzis wychodzimy pierwszym skladem :D
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się