Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  120  121  122  123  124    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
2 lipca 2017, 17:48 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Będziemy w tym roku organizować jakiś zlot fanklubu na mecz w Londynie? :)


Oczywiście!!!
Oczywiście!!!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
2 lipca 2017, 18:42 [cytuj]
Panowie, mam nową koszulkę!
Ale to nie wszystko, poszedłem na bramę budowy nowego stadionu przy południowej części gdzie jest jeszcze stara trybuna, przekupilem czarnucha i przyniósł mi cegłę z rozbiórki!!!!!
Jestem dumnym posiadaczem części starego WHL!!!!!
Panowie, mam nową koszulkę! Ale to nie wszystko, poszedłem na bramę budowy nowego stadionu przy południowej części gdzie jest jeszcze stara trybuna, przekupilem czarnucha i przyniósł mi cegłę z rozbiórki!!!!! Jestem dumnym posiadaczem części starego WHL!!!!!
2 lipca 2017, 20:39 [cytuj]
piekny powiedział/a:
przekupilem czarnucha i przyniósł mi cegłę z rozbiórki!!!!!


Można wiedzieć za ile sprzedał Ci takie bezcenne cacko? :D
Można wiedzieć za ile sprzedał Ci takie bezcenne cacko? :D
2 lipca 2017, 22:04 [cytuj]
10£
Jak podszedłem i się zapytałem czy mi przyniesie to odrazu powiedział że nie ale jak wspomniałem o 10 to przytachał z uśmiechem na twarzy!
10£ Jak podszedłem i się zapytałem czy mi przyniesie to odrazu powiedział że nie ale jak wspomniałem o 10 to przytachał z uśmiechem na twarzy!
5 lipca 2017, 23:30 [cytuj]
Ktoś wstępnie chętny na któryś z poniższych meczów?

- ManU (na ten moment to jest środa, 31 stycznia 2018)
- Arsenal (sobota, 10 lutego)
- Manchester City (sobota, 14 kwietnia)

Wszystkie mecze na Wembley, jak by była taka okazja to możnaby było spróbować to połączyć z jakimś meczem pucharowym/Ligi Mistrzów/Ligi Europy gdybyśmy akurat grali na Wembley kilka dni przed/po wskazanych meczach.
Ktoś wstępnie chętny na któryś z poniższych meczów? - ManU (na ten moment to jest środa, 31 stycznia 2018) - Arsenal (sobota, 10 lutego) - Manchester City (sobota, 14 kwietnia) Wszystkie mecze na Wembley, jak by była taka okazja to możnaby było spróbować to połączyć z jakimś meczem pucharowym/Ligi Mistrzów/Ligi Europy gdybyśmy akurat grali na Wembley kilka dni przed/po wskazanych meczach
9 lipca 2017, 20:16 [cytuj]
„The Sunday Times” poinformowało, że do Londynu wpłynie propozycja opiewająca na okrągły miliard funtów, a jej autorem jest „tajemnicza amerykańska firma inwestycyjna, w której działa Mark Zuckenberg. Prawdopodobnie mowa o Iconiq Capital.
Wspomniany firma to fundusz z główną siedzibą w San Francisco, zarządzający bogactwem wielu miliarderów z doliny Krzemowej. Jak udało się ustalić dziennikarzom, niektórzy z nich rozmawiali właśnie o idei przejęcia angielskiego klubu, a sam pomysł zrodził się już w 2014 roku.
Tak ogromne pieniądze mogą okazać się jednak niewystarczające, bowiem Joe Lewis (jeden z właścicieli) oczekuje aż dwóch miliardów funtów i zdarzyło mu się już odrzucić ofertę wynoszącą około 900 milionów. Ponadto wspólnie z Danielem Levym woleliby zaczekać ze sprzedażą do przeprowadzki na nowy stadion.

„The Sunday Times” poinformowało, że do Londynu wpłynie propozycja opiewająca na okrągły miliard funtów, a jej autorem jest „tajemnicza amerykańska firma inwestycyjna, w której działa Mark Zuckenberg. Prawdopodobnie mowa o Iconiq Capital. Wspomniany firma to fundusz z główną siedzibą w San Francisco, zarządzający bogactwem wielu miliarderów z doliny Krzemowej. Jak udało się ustalić dziennikarzom, niektórzy z nich rozmawiali właśnie o idei przejęcia angielskiego klubu, a sam pomysł zrodził się już w 2014 roku. Tak ogromne pieniądze mogą okazać się jednak niewystarczające, bowiem Joe Lewis (jeden z właścicieli) oczekuje aż dwóch miliardów funtów i zdarzyło mu się już odrzucić ofertę wynoszącą około 900 milionów. Ponadto wspólnie z Danielem Levym woleliby zaczekać ze sprzedażą do przeprowadzki na nowy stadion.
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 lipca 2017, 20:16 [cytuj]
„The Sunday Times” poinformowało, że do Londynu wpłynie propozycja opiewająca na okrągły miliard funtów, a jej autorem jest „tajemnicza amerykańska firma inwestycyjna, w której działa Mark Zuckenberg. Prawdopodobnie mowa o Iconiq Capital.
Wspomniany firma to fundusz z główną siedzibą w San Francisco, zarządzający bogactwem wielu miliarderów z doliny Krzemowej. Jak udało się ustalić dziennikarzom, niektórzy z nich rozmawiali właśnie o idei przejęcia angielskiego klubu, a sam pomysł zrodził się już w 2014 roku.
Tak ogromne pieniądze mogą okazać się jednak niewystarczające, bowiem Joe Lewis (jeden z właścicieli) oczekuje aż dwóch miliardów funtów i zdarzyło mu się już odrzucić ofertę wynoszącą około 900 milionów. Ponadto wspólnie z Danielem Levym woleliby zaczekać ze sprzedażą do przeprowadzki na nowy stadion.

„The Sunday Times” poinformowało, że do Londynu wpłynie propozycja opiewająca na okrągły miliard funtów, a jej autorem jest „tajemnicza amerykańska firma inwestycyjna, w której działa Mark Zuckenberg. Prawdopodobnie mowa o Iconiq Capital. Wspomniany firma to fundusz z główną siedzibą w San Francisco, zarządzający bogactwem wielu miliarderów z doliny Krzemowej. Jak udało się ustalić dziennikarzom, niektórzy z nich rozmawiali właśnie o idei przejęcia angielskiego klubu, a sam pomysł zrodził się już w 2014 roku. Tak ogromne pieniądze mogą okazać się jednak niewystarczające, bowiem Joe Lewis (jeden z właścicieli) oczekuje aż dwóch miliardów funtów i zdarzyło mu się już odrzucić ofertę wynoszącą około 900 milionów. Ponadto wspólnie z Danielem Levym woleliby zaczekać ze sprzedażą do przeprowadzki na nowy stadion.
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
9 lipca 2017, 20:54 [cytuj]
md18 powiedział/a:
„The Sunday Times” poinformowało, że do Londynu wpłynie propozycja opiewająca na okrągły miliard funtów, a jej autorem jest „tajemnicza amerykańska firma inwestycyjna, w której działa Mark Zuckenberg. Prawdopodobnie mowa o Iconiq Capital.
Wspomniany firma to fundusz z główną siedzibą w San Francisco, zarządzający bogactwem wielu miliarderów z doliny Krzemowej. Jak udało się ustalić dziennikarzom, niektórzy z nich rozmawiali właśnie o idei przejęcia angielskiego klubu, a sam pomysł zrodził się już w 2014 roku.
Tak ogromne pieniądze mogą okazać się jednak niewystarczające, bowiem Joe Lewis (jeden z właścicieli) oczekuje aż dwóch miliardów funtów i zdarzyło mu się już odrzucić ofertę wynoszącą około 900 milionów. Ponadto wspólnie z Danielem Levym woleliby zaczekać ze sprzedażą do przeprowadzki na nowy stadion.


Info zdementowane na stronie klubowej. Nie są prowadzone zadne negocjacje dotyczące przejęcia Spurs. I dobrze, bo Levy robi tu kawał dobrej roboty, a pewnie jego miejsce zajął by ktoś inny i mogłoby być z różnym skutkiem.

http://www.tottenhamhotspur.com/news/club-statement-in-respect-of-press-speculation-regarding-offers-of-interest-in-the-club-090717/
Info zdementowane na stronie klubowej. Nie są prowadzone zadne negocjacje dotyczące przejęcia Spurs. I dobrze, bo Levy robi tu kawał dobrej roboty, a pewnie jego miejsce zajął by ktoś inny i mogłoby być z różnym skutkiem. http://www.tottenhamhotspur.com/news/club-statement-in-respect-of-press-speculation-regarding-offers-of-interest-in-the-club-090717/
9 lipca 2017, 21:43 [cytuj]
Ale jak by Levy został i nowy właściciel, no to już może;)

chociaż jak to jest spółka miliarderów, to i może oferty 100 mln można by odrzucać jak PSG:D
Ale jak by Levy został i nowy właściciel, no to już może;) chociaż jak to jest spółka miliarderów, to i może oferty 100 mln można by odrzucać jak PSG:D
12 lipca 2017, 22:22 [cytuj]
Wdwards wszedł z ławki w meczu Anglii U19 i w ostatniej akcji meczu wkręcił obrońcę w ziemię, wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę asystując przy jedynym golu w tym meczu. Bardzo ładna akcja :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Wdwards wszedł z ławki w meczu Anglii U19 i w ostatniej akcji meczu wkręcił obrońcę w ziemię, wbiegł w pole karne i wyłożył piłkę asystując przy jedynym golu w tym meczu. Bardzo ładna akcja :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
13 lipca 2017, 00:59 [cytuj]
piekny powiedział/a:
... dostalem na miejscu 9600. teraz przyznali extra ponad 18000 biletow

karnetow juz nie ma. ale mozna wykupic wembley pass (na wembley maja sporo miejsca) 19 spotkan za £700 jezeli ktos jest zainteresowany.
karnetow juz nie ma. ale mozna wykupic wembley pass (na wembley maja sporo miejsca) 19 spotkan za £700 jezeli ktos jest zainteresowany
13 lipca 2017, 12:19 [cytuj]
Będzie jakaś spursmaniacka liga w FPL jak to niegdyś bywało?
Będzie jakaś spursmaniacka liga w FPL jak to niegdyś bywało?
28 lipca 2017, 23:52 [cytuj]
http://zzapolowy.com/pennant-siodmaliga/

Pamiętacie Jamiego oHare jak gryzl trawę swego czasu? Może nie był wybitny ale nisko poleciał...
Edytowano dnia: 28 lipca 2017, 23:53
http://zzapolowy.com/pennant-siodmaliga/ Pamiętacie Jamiego oHare jak gryzl trawę swego czasu? Może nie był wybitny ale nisko poleciał
www.facebook.com/OgienOdSkaja
29 lipca 2017, 10:44 [cytuj]
Skaj powiedział/a:
http://zzapolowy.com/pennant-siodmaliga/

Pamiętacie Jamiego oHare jak gryzl trawę swego czasu? Może nie był wybitny ale nisko poleciał


On już ma 34 lata. Niby sa piłkarze którzy w tym wieku grają na najwyższym poziomie, ale taki powiedzmy Szymkowiak który też zrobił swego czasu super karierę to w tym wieku kopał w czwartoligowej Prądniczance Kraków (a czasem nawet w rezerwach w A-klasie jak go pan prezes poprosił :D ). I to nie było tak ze go już wyżej nie chcieli tylko po prostu jemu już wystarczyło wielkiej piłki i wolał sobie pograć dla przyjemności za mniejsze pieniądze.

Nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku Pennanta było tak samo i sam zawodnik nie traktuje tego jako kontynuacji swojej kariery tylko raczej takie właśnie granie dla przyjemności już po jej zakończeniu.

Coś kojarzę, że wcześniej w okienku Pennant miał testy albo w jakimś zespole Championship albo league one i zagrał w jednym sparingu. Chyba nawet strzelił gola. To nie tak, że wyżej go nie chcieli. Jakby się uparł to w Championship spokojnie by coś znalazł.
On już ma 34 lata. Niby sa piłkarze którzy w tym wieku grają na najwyższym poziomie, ale taki powiedzmy Szymkowiak który też zrobił swego czasu super karierę to w tym wieku kopał w czwartoligowej Prądniczance Kraków (a czasem nawet w rezerwach w A-klasie jak go pan prezes poprosił :D ). I to nie było tak ze go już wyżej nie chcieli tylko po prostu jemu już wystarczyło wielkiej piłki i wolał sobie pograć dla przyjemności za mniejsze pieniądze. Nie zdziwiłbym się gdyby w przypadku Pennanta było tak samo i sam zawodnik nie traktuje tego jako kontynuacji swojej kariery tylko raczej takie właśnie granie dla przyjemności już po jej zakończeniu. Coś kojarzę, że wcześniej w okienku Pennant miał testy albo w jakimś zespole Championship albo league one i zagrał w jednym sparingu. Chyba nawet strzelił gola. To nie tak, że wyżej go nie chcieli. Jakby się uparł to w Championship spokojnie by coś znalazł
4 sierpnia 2017, 18:57 [cytuj]
Ktoś chętny na oglądanie meczu z Newcastle w Warszawie? Akurat pisze wtedy egzamin w WWA
Ktoś chętny na oglądanie meczu z Newcastle w Warszawie? Akurat pisze wtedy egzamin w WWA
7 sierpnia 2017, 10:22 [cytuj]
https://m.youtube.com/watch?v=vX0OXyuHvZM Nasza młoda gwiazdeczka:D była Mu tylko sodówka do głowy nie uderzyła :)
Edytowano dnia: 7 sierpnia 2017, 10:49
https://m.youtube.com/watch?v=vX0OXyuHvZM Nasza młoda gwiazdeczka:D była Mu tylko sodówka do głowy nie uderzyła :)
10 sierpnia 2017, 00:43 [cytuj]
Zdaje się, że sodówka uderzyła Roseowi. Podobno udzielił wywiadu The Sun, w którym krytykuje działania klubu i mówi, że rozważa transfer, bo chcę wygrywać trofea. 3 dni przed sezonem takie historie. Wstyd. O ile to oczywiście prawda, to gość przestaje dla mnie istnieć. Po tym co Pochettino dla niego zrobił. Walker chociaż miał jaja i załatwił to bez wynoszenia brudów z szatni.
Zdaje się, że sodówka uderzyła Roseowi. Podobno udzielił wywiadu The Sun, w którym krytykuje działania klubu i mówi, że rozważa transfer, bo chcę wygrywać trofea. 3 dni przed sezonem takie historie. Wstyd. O ile to oczywiście prawda, to gość przestaje dla mnie istnieć. Po tym co Pochettino dla niego zrobił. Walker chociaż miał jaja i załatwił to bez wynoszenia brudów z szatni
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 sierpnia 2017, 01:19 [cytuj]
https://www.thesun.co.uk/sport/football/4209426/tottenham-news-danny-rose-exclusive/
https://www.thesun.co.uk/sport/football/4209426/tottenham-news-danny-rose-exclusive/
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 sierpnia 2017, 09:30 [cytuj]
Ten chłopak oszalał! 3 dni przed rozpoczęciem sezonu taki wywiad!Jeszcze niech kurwa idiota zalozy koszulkę Arsenalu! Przecież to zrobi taką gęstą atmosferę w szatni że chu.....
Jak bym dorwał tego karła na wyciągnięcie ręki to by go zbierali po całej północy !
Tyle czekałem na początek sezonu a tu taka nie miła niespodzianka .
Rozjebał mnie!

Do rezerw go, niech tam doczeka końca swojego kontraktu!
Ten chłopak oszalał! 3 dni przed rozpoczęciem sezonu taki wywiad!Jeszcze niech kurwa idiota zalozy koszulkę Arsenalu! Przecież to zrobi taką gęstą atmosferę w szatni że chu..... Jak bym dorwał tego karła na wyciągnięcie ręki to by go zbierali po całej północy ! Tyle czekałem na początek sezonu a tu taka nie miła niespodzianka . Rozjebał mnie! Do rezerw go, niech tam doczeka końca swojego kontraktu!
10 sierpnia 2017, 10:15 [cytuj]
Tak się zastanawiam na co on liczył? W sumie to rozumiem naszych piłkarzy, którzy dostają dużo mniej niż powinni, brak transferów itd. Ma prawo być niezadowolony. Ale żeby od razu lecieć z gębą to gazety, w dodatku takiego szmatławca jak The Sun... Pewnie oni dawali najwięcej za wywiad.

I w sumie czego on oczekuje? Bo ja go w drużynie Pochettino ponownie nie widzę, biorąc pod uwagę, jak do tej pory rozwiązywał takie problemy. Niech gnije w rezerwach.
Edytowano dnia: 10 sierpnia 2017, 10:15
Tak się zastanawiam na co on liczył? W sumie to rozumiem naszych piłkarzy, którzy dostają dużo mniej niż powinni, brak transferów itd. Ma prawo być niezadowolony. Ale żeby od razu lecieć z gębą to gazety, w dodatku takiego szmatławca jak The Sun... Pewnie oni dawali najwięcej za wywiad. I w sumie czego on oczekuje? Bo ja go w drużynie Pochettino ponownie nie widzę, biorąc pod uwagę, jak do tej pory rozwiązywał takie problemy. Niech gnije w rezerwach
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
|<  <<  <  120  121  122  123  124    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się