Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  118  119  120  121  122    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
29 kwietnia 2017, 14:20 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
I zwycięstwa nad AFC aby rozpocząć St. Arsenal Day :D


Pierwszy w moim życiu :D

Chociaż kilka razy było tak blisko...
Edytowano dnia: 29 kwietnia 2017, 14:21
Pierwszy w moim życiu :D Chociaż kilka razy było tak blisko
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
30 kwietnia 2017, 14:28 [cytuj]
Panowie - ktoś w Łodzi chętny na wspólne derby? W ogóle, czy ktoś tu w ogóle jest z Łodzi?
Panowie - ktoś w Łodzi chętny na wspólne derby? W ogóle, czy ktoś tu w ogóle jest z Łodzi?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
30 kwietnia 2017, 16:29 [cytuj]
Kurwa mać
Kurwa mać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
1 maja 2017, 15:54 [cytuj]
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/tottenham-transfer-news-kyle-walker-manchester-city-manchester-united-barcelona-mauricio-pochettino-a7711791.html

Wiadomo to tylko domysły, ale zawsze miałem przeczucie, że jeśli ktoś miałby odejść to najprawdopodobniej będzie to Walker. Jak coś mu się nie podoba, to szerokiej drogi :ok:
Edytowano dnia: 1 maja 2017, 15:58
http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/tottenham-transfer-news-kyle-walker-manchester-city-manchester-united-barcelona-mauricio-pochettino-a7711791.html Wiadomo to tylko domysły, ale zawsze miałem przeczucie, że jeśli ktoś miałby odejść to najprawdopodobniej będzie to Walker. Jak coś mu się nie podoba, to szerokiej drogi :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
1 maja 2017, 19:13 [cytuj]
Gdybyśmy koniecznie musieli oddać któregoś z pierwszoplanowychh zawodników to Walkera pożegnał bym-mimo wszystko-z najmniejszym żalem. Tym bardziej jeśli w jego miejsce mógłby,co sugeruje artykuł, przyjść ten Sidibe z ASM.
Gdybyśmy koniecznie musieli oddać któregoś z pierwszoplanowychh zawodników to Walkera pożegnał bym-mimo wszystko-z najmniejszym żalem. Tym bardziej jeśli w jego miejsce mógłby,co sugeruje artykuł, przyjść ten Sidibe z ASM
1 maja 2017, 20:36 [cytuj]
a dlaczego musimy?:P

jak by była jakaś spina, to myśle ze nawet na końcówki by go nie wpuszczał
a dlaczego musimy?:P jak by była jakaś spina, to myśle ze nawet na końcówki by go nie wpuszczał
1 maja 2017, 21:32 [cytuj]
No przecież napisałem, że gdybyśmy musieli:) Ale nawet gdyby nie, to tego Sidibe chętnie bym u nas zobaczył. A co do tego,że Walker nie zagrał w pierwszym składzie z Arsenalem-nie mnóżmy bytów ponad miarę, przecież wystarczy sobie przypomnieć jak przeciętnie zagrał z Crystal Palace.
No przecież napisałem, że gdybyśmy musieli:) Ale nawet gdyby nie, to tego Sidibe chętnie bym u nas zobaczył. A co do tego,że Walker nie zagrał w pierwszym składzie z Arsenalem-nie mnóżmy bytów ponad miarę, przecież wystarczy sobie przypomnieć jak przeciętnie zagrał z Crystal Palace
2 maja 2017, 13:57 [cytuj]
Myślę, że Walker nie wyszedł w podstawowej 11 na Arsenal, bo ostatnimi czasy gdy Trippier był na boisku to spisywał się całkiem przyzwoicie i Pochettino nie miał powodu by sadzać go na ławce. Walker zanotował za to lekką obniżkę formy w porównaniu do początku sezonu i na pewno o wiele większą motywacją jest gdy widzi rywala do gry na pozycji na boisku a nie na ławce. Poza tym to było rozsądne rozwiązanie wpuszczać Trippiera, który dużo działa w ofensywie, gdy na boisku jednocześnie mieliśmy Vertsa, Toby'ego, Wanyamę i Diera.
Myślę, że Walker nie wyszedł w podstawowej 11 na Arsenal, bo ostatnimi czasy gdy Trippier był na boisku to spisywał się całkiem przyzwoicie i Pochettino nie miał powodu by sadzać go na ławce. Walker zanotował za to lekką obniżkę formy w porównaniu do początku sezonu i na pewno o wiele większą motywacją jest gdy widzi rywala do gry na pozycji na boisku a nie na ławce. Poza tym to było rozsądne rozwiązanie wpuszczać Trippiera, który dużo działa w ofensywie, gdy na boisku jednocześnie mieliśmy Vertsa, Toby'ego, Wanyamę i Diera
2 maja 2017, 18:57 [cytuj]
Gdyby Walker pokłócił się z Pochettino to by nawet ławki nie powąchał. Pod tym względem Mauricio jest nieubłagany i bardzo konsekwentny - jak mu ktoś podpadnie to jest odsuwany od drużyny i sprzedawany (patrz: Townsend, Bentaleb). Skoro Walker wszedł w derbach na boisko to żadnej kłótni nie było - chociaż faktycznie może być trochę niezadowolony. Cały poprzedni sezon ciężko pracował na awans do ligi mistrzów po to, zeby w tym sezonie nie zagrać chyba w żadnym meczu LM na Wembley jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Do tego nie zagrał z Chelsea w półfinale FA Cup, z Arsenalem w ostatnich derbach na WHL zaliczył tylko ostatnich kilka minut - trochę dziwne te mecze na rotowanie wybiera Poch bo wychodzi na to, zę Trippier gra w wielu spośród najważniejszych meczów w sezonie podczas gdy mógłby grać mecze ligowe w tygodniach kiedy mieliśmy ligę mistrzów. A może całe to niezadowolenie Walkera to jedna wielka ściema i po prostu ostatnio trochę mniej gra bo jest w niższej formie, a Trippier daje radę go dobrze zastępować.
Gdyby Walker pokłócił się z Pochettino to by nawet ławki nie powąchał. Pod tym względem Mauricio jest nieubłagany i bardzo konsekwentny - jak mu ktoś podpadnie to jest odsuwany od drużyny i sprzedawany (patrz: Townsend, Bentaleb). Skoro Walker wszedł w derbach na boisko to żadnej kłótni nie było - chociaż faktycznie może być trochę niezadowolony. Cały poprzedni sezon ciężko pracował na awans do ligi mistrzów po to, zeby w tym sezonie nie zagrać chyba w żadnym meczu LM na Wembley jeśli mnie pamięć nie zawodzi. Do tego nie zagrał z Chelsea w półfinale FA Cup, z Arsenalem w ostatnich derbach na WHL zaliczył tylko ostatnich kilka minut - trochę dziwne te mecze na rotowanie wybiera Poch bo wychodzi na to, zę Trippier gra w wielu spośród najważniejszych meczów w sezonie podczas gdy mógłby grać mecze ligowe w tygodniach kiedy mieliśmy ligę mistrzów. A może całe to niezadowolenie Walkera to jedna wielka ściema i po prostu ostatnio trochę mniej gra bo jest w niższej formie, a Trippier daje radę go dobrze zastępować
2 maja 2017, 22:08 [cytuj]
Trippier każdym razem gdy wychodził w składzie spisywał się rewelacyjnie. To, że faktowy plebs wypisuje to co wypisuje wynika z tego, że taka ich rola. Przecież reprezentant Anglii usiadł na ławie... A newsów trzeba szukać.

Jeśli miałoby być inaczej to słowa: Tottenham until i die będą bardzo wymowne. Wiem, że wielu to już mówiło, ale ja wierzę w Walkera. On zawsze oddaje serce na boisko, jak nikt inny!
Edytowano dnia: 2 maja 2017, 22:11
Trippier każdym razem gdy wychodził w składzie spisywał się rewelacyjnie. To, że faktowy plebs wypisuje to co wypisuje wynika z tego, że taka ich rola. Przecież reprezentant Anglii usiadł na ławie... A newsów trzeba szukać. Jeśli miałoby być inaczej to słowa: Tottenham until i die będą bardzo wymowne. Wiem, że wielu to już mówiło, ale ja wierzę w Walkera. On zawsze oddaje serce na boisko, jak nikt inny!
3 maja 2017, 00:17 [cytuj]
http://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-4467162/Aaron-Lennon-detained-mental-health-act.html
http://www.dailymail.co.uk/sport/sportsnews/article-4467162/Aaron-Lennon-detained-mental-health-act.html
4 maja 2017, 09:02 [cytuj]
Son mistrz :D przeczytajcie ostatni akapit :rotfl:

http://www.thickaccent.com/2017/05/04/this-picture-of-heung-min-son-from-the-arsenal-game-is-getting-popular-amongst-tottenham-for-hilarious-reasons/
Son mistrz :D przeczytajcie ostatni akapit :rotfl: http://www.thickaccent.com/2017/05/04/this-picture-of-heung-min-son-from-the-arsenal-game-is-getting-popular-amongst-tottenham-for-hilarious-reasons/
4 maja 2017, 15:36 [cytuj]
@ Walu; Son zmiażdżył! Prawdziwy Kogut z niego :D.
@ Walu; Son zmiażdżył! Prawdziwy Kogut z niego :D
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
7 maja 2017, 16:27 [cytuj]
Co najmniej 3 miejsce stało się faktem i tym samym LM- po remisie Lpolu z Saints.:brawo:
Co najmniej 3 miejsce stało się faktem i tym samym LM- po remisie Lpolu z Saints.:brawo:
7 maja 2017, 23:21 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Co najmniej 3 miejsce stało się faktem i tym samym LM- po remisie Lpolu z Saints.:brawo:


Ale City jest w stanie wygrać pozostałe 3 mecze. Grają u siebei z Lisami i WBA, i wyjazd do Watford. Musimy jak najszybciej zdoby brakujące punkty i upewnić się, ze nie wyprzedza nas w ostatniej kolejce jak Arsenal. Najlepiej jak uda się to zrobić pewnie pokonując United na pożegnanie z White Hart Lane
Ale City jest w stanie wygrać pozostałe 3 mecze. Grają u siebei z Lisami i WBA, i wyjazd do Watford. Musimy jak najszybciej zdoby brakujące punkty i upewnić się, ze nie wyprzedza nas w ostatniej kolejce jak Arsenal. Najlepiej jak uda się to zrobić pewnie pokonując United na pożegnanie z White Hart Lane
8 maja 2017, 13:02 [cytuj]
wystarczy nam jeden remis w 3 ostatnich kolejkach i bedziemy wicemistrzami
wystarczy nam jeden remis w 3 ostatnich kolejkach i bedziemy wicemistrzami
8 maja 2017, 14:46 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
wystarczy nam jeden remis w 3 ostatnich kolejkach i bedziemy wicemistrzami


Przed rokiem brzmiało to bardzo podobnie."Wystarczy nam jedna wygrana w 4 ostatnich kolejkach i będziemy wicemistrzami" :D

Oczywiście ten post pisze z ironią i wierzę, że zawodnicy wyciągnęli z tamtego roku wnioski i nie spartoliliby drugiego sezonu na samym finiszu.
Przed rokiem brzmiało to bardzo podobnie."Wystarczy nam jedna wygrana w 4 ostatnich kolejkach i będziemy wicemistrzami" :D Oczywiście ten post pisze z ironią i wierzę, że zawodnicy wyciągnęli z tamtego roku wnioski i nie spartoliliby drugiego sezonu na samym finiszu
9 maja 2017, 20:42 [cytuj]
Following the voting for the One Hotspur Supporters Clubs Awards for 2016/2017 we are pleased to invite two Members of your Club to a special farewell Supporters Club party at White Hart Lane on the morning of Saturday 13 May 2017. Due to stadium works there is no parking at the stadium.



The order of the day will be as follows:



10am: Please arrive by 10.30am - no admission will be allowed after this time.


10am – 10.30am: We will provide tea/coffee & pastries


· 10.30 – 12pm: Special Stadium Tour with a Spurs Legends followed by a Q&A

· 12pm: Buffet with awards presentation and raffle

· 1pm: Time to leave White Hart Lane


Please note that as this is a big weekend for the Club, we cannot guarantee the attendance of any first team players at this event. All guests will receive a signed postcard from the winning players.



Please RSVP the two names of the attendees by emailing supportersclubs@tottenhamhotspur.com by this Thursday 11 May.
Following the voting for the One Hotspur Supporters Clubs Awards for 2016/2017 we are pleased to invite two Members of your Club to a special farewell Supporters Club party at White Hart Lane on the morning of Saturday 13 May 2017. Due to stadium works there is no parking at the stadium. The order of the day will be as follows: 10am: Please arrive by 10.30am - no admission will be allowed after this time. 10am – 10.30am: We will provide tea/coffee & pastries · 10.30 – 12pm: Special Stadium Tour with a Spurs Legends followed by a Q&A · 12pm: Buffet with awards presentation and raffle · 1pm: Time to leave White Hart Lane Please note that as this is a big weekend for the Club, we cannot guarantee the attendance of any first team players at this event. All guests will receive a signed postcard from the winning players. Please RSVP the two names of the attendees by emailing supportersclubs@tottenhamhotspur.com by this Thursday 11 May
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
12 maja 2017, 10:56 [cytuj]
Harry Redknapp w Birmingham :)

PS. Co Wy na to, żeby usunąć fotkę tego pajaca walcotta z głównej strony? Żygac mi się chce jak wchodze na Spursmanię i widzę ten parszywy pysk... :blee::blee::blee:
Edytowano dnia: 12 maja 2017, 10:58
Harry Redknapp w Birmingham :) PS. Co Wy na to, żeby usunąć fotkę tego pajaca walcotta z głównej strony? Żygac mi się chce jak wchodze na Spursmanię i widzę ten parszywy pysk... :blee::blee::blee:
12 maja 2017, 13:20 [cytuj]
Jestem za- rozumiem ironię, ale to oni maja kompleksy, a nie my. COYS
Jestem za- rozumiem ironię, ale to oni maja kompleksy, a nie my. COYS
|<  <<  <  118  119  120  121  122    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 108 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się