Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  117  118  119  120  121    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
17 kwietnia 2017, 00:38 [cytuj]
Z Twittera Guillem Balague:

So glad we decided this man as the subject of my next book, @orionbooks. His team season is yet again extraordinary (out next September)

Chodzi o Pochettino. Must read! :)
Z Twittera Guillem Balague: So glad we decided this man as the subject of my next book, @orionbooks. His team season is yet again extraordinary (out next September) Chodzi o Pochettino. Must read! :)
17 kwietnia 2017, 12:30 [cytuj]
Jeśli nadal będziemy w tak doskonałej formie , bardzo prawdopodobne jest pokonanie Cwelsi w pucharze i potem rozgromienie Crystal Palace co wcale według mnie nie będzie takie proste, a tym bardziej Aresnal ( u siebie jestesmy nie pokonani trzeba to pokazać do końca ) :)) jeśli te mecze uda nam się wygrać ... Nawet przy kolejnym ciężkim meczu z UNITED wierze że możemy w tym sezonie zaskoczyć samego AVB I TS. Bo oni tego nie byli w stanie dokonać. :blee: a wiele osób było negatywnie nastawionych do Maurycego .:plotki:
Jeśli nadal będziemy w tak doskonałej formie , bardzo prawdopodobne jest pokonanie Cwelsi w pucharze i potem rozgromienie Crystal Palace co wcale według mnie nie będzie takie proste, a tym bardziej Aresnal ( u siebie jestesmy nie pokonani trzeba to pokazać do końca ) :)) jeśli te mecze uda nam się wygrać ... Nawet przy kolejnym ciężkim meczu z UNITED wierze że możemy w tym sezonie zaskoczyć samego AVB I TS. Bo oni tego nie byli w stanie dokonać. :blee: a wiele osób było negatywnie nastawionych do Maurycego .:plotki:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
17 kwietnia 2017, 23:49 [cytuj]
Do końca sezonu mamy takie spotkania w których niestety wszystko jest możliwe. Choćby z West Hamem na Olimpijskim. Także lepiej się na razie pohamować z tym hura o mistrzostwo czy drugie miejsce. Myślę, że jednak już na 99,9% można wreszcie świętować wyższą pozycję nad Arsenalem. Patrząc na ich punktację i naszą to aby Oni nas wyprzedzili musieliby wszystkie pięć spotkań do końca sezonu wygrać, a my wszystkie pięć przegrać co byłoby chyba największym frajerstwem w historii. Jak to dobrze, że nie jest tak jak w polskiej piłce, że są jeszcze dodatkowe mecze grupowe. :D Zakładając, że jednak będziemy wygrywać trzeba dodatkowo trzymać też kciuki za Liverpoolem, City i po części United by uciekali Arsenalowi. I pomyśleć, że niektórzy twierdzili, że Tottenham bez Bale'a to już nie to samo. A niech On sobie tam siedzi u Królewskich. :D
Do końca sezonu mamy takie spotkania w których niestety wszystko jest możliwe. Choćby z West Hamem na Olimpijskim. Także lepiej się na razie pohamować z tym hura o mistrzostwo czy drugie miejsce. Myślę, że jednak już na 99,9% można wreszcie świętować wyższą pozycję nad Arsenalem. Patrząc na ich punktację i naszą to aby Oni nas wyprzedzili musieliby wszystkie pięć spotkań do końca sezonu wygrać, a my wszystkie pięć przegrać co byłoby chyba największym frajerstwem w historii. Jak to dobrze, że nie jest tak jak w polskiej piłce, że są jeszcze dodatkowe mecze grupowe. :D Zakładając, że jednak będziemy wygrywać trzeba dodatkowo trzymać też kciuki za Liverpoolem, City i po części United by uciekali Arsenalowi. I pomyśleć, że niektórzy twierdzili, że Tottenham bez Bale'a to już nie to samo. A niech On sobie tam siedzi u Królewskich. :D
18 kwietnia 2017, 10:45 [cytuj]
Moim zdaniem trzeba wszystko rzucić na FA Cup. Nasza największa szansa na trofeum w tym sezonie. Podobno Courtois i Alonso nie zagrają. My mamy niemal cały podstawowy skład, poza Rosem. Oni mają niewielki dołek, my wygraliśmy 7 ostatnich ligowych meczów. Mamy spore szanse na awans, i mam nadzieję, że w sobotę będzie co świętować :D

Co do ligi, jesteśmy w grze, ale do mistrzostwa potrzebna jest całkowita kapitulacja Chelsea. Niby mamy ciężki kalendarz, ale te teoretycznie najcięższe mecze gramy u siebie, a na White Hart Lane jesteśmy w stanie pokonać każdego. Szkoda, że bodajże 5 z ostatnich 6 meczów gramy po nich, więc to oni będą nakładać presję na nas, a nie na odwrót. Ale ten sobotni półfinał może obrócić wszystko o 180 stopni. Jeśli wygramy, to kto wie, kto wie!
Edytowano dnia: 18 kwietnia 2017, 11:02
Moim zdaniem trzeba wszystko rzucić na FA Cup. Nasza największa szansa na trofeum w tym sezonie. Podobno Courtois i Alonso nie zagrają. My mamy niemal cały podstawowy skład, poza Rosem. Oni mają niewielki dołek, my wygraliśmy 7 ostatnich ligowych meczów. Mamy spore szanse na awans, i mam nadzieję, że w sobotę będzie co świętować :D Co do ligi, jesteśmy w grze, ale do mistrzostwa potrzebna jest całkowita kapitulacja Chelsea. Niby mamy ciężki kalendarz, ale te teoretycznie najcięższe mecze gramy u siebie, a na White Hart Lane jesteśmy w stanie pokonać każdego. Szkoda, że bodajże 5 z ostatnich 6 meczów gramy po nich, więc to oni będą nakładać presję na nas, a nie na odwrót. Ale ten sobotni półfinał może obrócić wszystko o 180 stopni. Jeśli wygramy, to kto wie, kto wie!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
18 kwietnia 2017, 12:33 [cytuj]
Redknapp trenerem Birmingham
Redknapp trenerem Birmingham
18 kwietnia 2017, 16:30 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Co do ligi, jesteśmy w grze, ale do mistrzostwa potrzebna jest całkowita kapitulacja Chelsea. Niby mamy ciężki kalendarz, ale te teoretycznie najcięższe mecze gramy u siebie, a na White Hart Lane jesteśmy w stanie pokonać każdego. Szkoda, że bodajże 5 z ostatnich 6 meczów gramy po nich, więc to oni będą nakładać presję na nas, a nie na odwrót. Ale ten sobotni półfinał może obrócić wszystko o 180 stopni. Jeśli wygramy, to kto wie, kto wie!

Obecnie jesteśmy w takiej formie, że mozemy pokonać każdego wszędzie. Nie tylko na WHL.

Ale raz, zespoły w nawet największym gazie potrafią tracić przypadkowe punkty w łatwych teoretycznie meczach , a dwa, Chelsea w słabej dyspozycji też nie jest. Muszą zgubić punkty w dwóch spotkaniach, a terminarz im sprzyja.
Edytowano dnia: 18 kwietnia 2017, 16:32
Obecnie jesteśmy w takiej formie, że mozemy pokonać każdego wszędzie. Nie tylko na WHL. Ale raz, zespoły w nawet największym gazie potrafią tracić przypadkowe punkty w łatwych teoretycznie meczach , a dwa, Chelsea w słabej dyspozycji też nie jest. Muszą zgubić punkty w dwóch spotkaniach, a terminarz im sprzyja
COYS!
19 kwietnia 2017, 11:53 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Obecnie jesteśmy w takiej formie, że mozemy pokonać każdego wszędzie. Nie tylko na WHL.

Ale raz, zespoły w nawet największym gazie potrafią tracić przypadkowe punkty w łatwych teoretycznie meczach , a dwa, Chelsea w słabej dyspozycji też nie jest. Muszą zgubić punkty w dwóch spotkaniach, a terminarz im sprzyja


Ja szczerze to nie wierzę już w majstra. Co prawda CFC może jeszcze dwa mecze zremisować i to by nam wystarczyło ale my musimy wtedy wyśrubować rekord do skali absolutnej.
Mi szczerze wystarczy progres z 3 na 2 i oczywiście wygranie FA Cup. Ale kto wie? Wiemy komu kibicujemy :D
Ja szczerze to nie wierzę już w majstra. Co prawda CFC może jeszcze dwa mecze zremisować i to by nam wystarczyło ale my musimy wtedy wyśrubować rekord do skali absolutnej. Mi szczerze wystarczy progres z 3 na 2 i oczywiście wygranie FA Cup. Ale kto wie? Wiemy komu kibicujemy :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
19 kwietnia 2017, 20:13 [cytuj]
Koledzy, 22. będę w Warszawie z okazji niedzielnego maratonu i stąd do was zapytanie - czy ktoś wie gdzie w okolicach Narodowego mogę obejrzeć mecz z Chelsea? Jakiś pub, bar, restauracja? Obojętnie :D
Koledzy, 22. będę w Warszawie z okazji niedzielnego maratonu i stąd do was zapytanie - czy ktoś wie gdzie w okolicach Narodowego mogę obejrzeć mecz z Chelsea? Jakiś pub, bar, restauracja? Obojętnie :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
20 kwietnia 2017, 15:43 [cytuj]
jak ocenicie 11-stke sezonu w Premier League? Moim zdaniem Sanchez powinien sie w niej znalezc zamiast Mane. no i kwestia stoperow, wydaje sie ze Toby moglby byc zamiast Cahilla. generalnie widac jak Chelsea i Tottenham zdominowaly ten sezon .
jak ocenicie 11-stke sezonu w Premier League? Moim zdaniem Sanchez powinien sie w niej znalezc zamiast Mane. no i kwestia stoperow, wydaje sie ze Toby moglby byc zamiast Cahilla. generalnie widac jak Chelsea i Tottenham zdominowaly ten sezon
20 kwietnia 2017, 15:43 [cytuj]
jak ocenicie 11-stke sezonu w Premier League? Moim zdaniem Sanchez powinien sie w niej znalezc zamiast Mane. no i kwestia stoperow, wydaje sie ze Toby moglby byc zamiast Cahilla. generalnie widac jak Chelsea i Tottenham zdominowaly ten sezon .
jak ocenicie 11-stke sezonu w Premier League? Moim zdaniem Sanchez powinien sie w niej znalezc zamiast Mane. no i kwestia stoperow, wydaje sie ze Toby moglby byc zamiast Cahilla. generalnie widac jak Chelsea i Tottenham zdominowaly ten sezon
20 kwietnia 2017, 17:57 [cytuj]
Tak jak mówisz, Sanchez za Mane + Vertonghen i Azpilicueta zamiast Cahilla i Luiza(lol).

A no i podoba mi się najnowsza ankieta haha :D Pierwsza opcja - 0 głosów. Sami realiści :luzik:
Edytowano dnia: 20 kwietnia 2017, 18:08
Tak jak mówisz, Sanchez za Mane + Vertonghen i Azpilicueta zamiast Cahilla i Luiza(lol). A no i podoba mi się najnowsza ankieta haha :D Pierwsza opcja - 0 głosów. Sami realiści :luzik:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
20 kwietnia 2017, 18:48 [cytuj]
Janek i Toby na stoperów, Alli na skrzydło za Mane i Eriksen do środka ;)
Edytowano dnia: 20 kwietnia 2017, 18:49
Janek i Toby na stoperów, Alli na skrzydło za Mane i Eriksen do środka ;)
COYS!
20 kwietnia 2017, 21:32 [cytuj]
Mamy rewelacyjną parę stoperów, to kryminał, że żaden z nich nie znalazł się w tej 11. I tak moim zdaniem za szybko jest ona ustalana, bo taki Mane wyleciał do końca sezonu, a np. Sanchez może władować w tym czasie parę bramek i asyst(tfu tfu :P ).
Mamy rewelacyjną parę stoperów, to kryminał, że żaden z nich nie znalazł się w tej 11. I tak moim zdaniem za szybko jest ona ustalana, bo taki Mane wyleciał do końca sezonu, a np. Sanchez może władować w tym czasie parę bramek i asyst(tfu tfu :P )
21 kwietnia 2017, 10:46 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11095/10844711/ugo-ehiogu-dies-aged-44-after-collapsing-at-tottenhams-training-ground

Smutna wiadomość :|
http://www.skysports.com/football/news/11095/10844711/ugo-ehiogu-dies-aged-44-after-collapsing-at-tottenhams-training-ground Smutna wiadomość :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
22 kwietnia 2017, 13:06 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
jak ocenicie 11-stke sezonu w Premier League? Moim zdaniem Sanchez powinien sie w niej znalezc zamiast Mane. no i kwestia stoperow, wydaje sie ze Toby moglby byc zamiast Cahilla. generalnie widac jak Chelsea i Tottenham zdominowaly ten sezon


Ta jedenastka to jest żart, więc nikt tego nie bierze na serio. :D
Ta jedenastka to jest żart, więc nikt tego nie bierze na serio. :D
LMAO
22 kwietnia 2017, 14:44 [cytuj]
http://sport.tvn24.pl/najnowsze,135/championship-dwa-samoboje-bramkarza-w-jednym-meczu,733994.html

Pritchard zaczyna się budzić do życia w Norwich, tutaj akurat z małą pomocą. Ale to już kolejny dobry mecz
http://sport.tvn24.pl/najnowsze,135/championship-dwa-samoboje-bramkarza-w-jednym-meczu,733994.html Pritchard zaczyna się budzić do życia w Norwich, tutaj akurat z małą pomocą. Ale to już kolejny dobry mecz
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 kwietnia 2017, 02:26 [cytuj]
Brakuje nam 2 zwycięstw, żeby zagwarantować sobie 2 miejsce
Brakuje nam 2 zwycięstw, żeby zagwarantować sobie 2 miejsce
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 kwietnia 2017, 09:23 [cytuj]
Brakuje nam 2 ramisow żeby wygrać ligę!!! ( remisów Chelsea).
Brakuje nam 2 ramisow żeby wygrać ligę!!! ( remisów Chelsea)
28 kwietnia 2017, 09:31 [cytuj]
varba powiedział/a:
Brakuje nam 2 zwycięstw, żeby zagwarantować sobie 2 miejsce

I zwycięstwa nad AFC aby rozpocząć St. Arsenal Day :D
Edytowano dnia: 28 kwietnia 2017, 09:31
I zwycięstwa nad AFC aby rozpocząć St. Arsenal Day :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
28 kwietnia 2017, 23:44 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11095/10854775/tony-pulis-praises-sky-sports-study-for-highlighting-premier-leagues-overachievers

Bardzo ciekawy artykuł. Zwłaszcza pierwszy wykres zrobił na mnie wrażenie.

Dobrze, ze Poch mierzy wyżej niż tylko finisz nad Arsenalem :)
http://www.skysports.com/football/news/11095/10854775/tony-pulis-praises-sky-sports-study-for-highlighting-premier-leagues-overachievers Bardzo ciekawy artykuł. Zwłaszcza pierwszy wykres zrobił na mnie wrażenie. Dobrze, ze Poch mierzy wyżej niż tylko finisz nad Arsenalem :)
|<  <<  <  117  118  119  120  121    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 44 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się