Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  116  117  118  119  120    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
8 kwietnia 2017, 12:16 [cytuj]
Przecież Son jest gorszy od Janssena, który ma strzeloną jedną bramkę z gry, w dodatku trzecioligowcom i od Lameli, któremu łaskawie wyjdzie co czwarty sezon, zapomniałeś o tym? ;)
Przecież Son jest gorszy od Janssena, który ma strzeloną jedną bramkę z gry, w dodatku trzecioligowcom i od Lameli, któremu łaskawie wyjdzie co czwarty sezon, zapomniałeś o tym? ;)
COYS!
8 kwietnia 2017, 12:36 [cytuj]
Walu powiedział/a:
W tym sezonie:

Kane .....24 goals ..4 assists.

Ali ......18 goals ..7 assists.

Son ......16 goals...4 assists.

Eriksen...11 goals ..15 assists

Takiej czwórki z przodu nie mieliśmy chyba nigdy :)

dokładnie. dlatego naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy az tak bardzo narzekaja na Sona. zdaje sobie sprawe ze czasem irytuje, ale generalnie sprawdza sie w tym sezonie bardzo dobrze, strzelil kilka waznych bramek, robil dobre zmiany wchodzac z lawki. ogolnie na ilosc rozegranych minut strzela lub asystuje co 98 minut ( wg transfermarkt ) . moim zdaniem to bardzo dobre osiagniecie :kotek:
dokładnie. dlatego naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy az tak bardzo narzekaja na Sona. zdaje sobie sprawe ze czasem irytuje, ale generalnie sprawdza sie w tym sezonie bardzo dobrze, strzelil kilka waznych bramek, robil dobre zmiany wchodzac z lawki. ogolnie na ilosc rozegranych minut strzela lub asystuje co 98 minut ( wg transfermarkt ) . moim zdaniem to bardzo dobre osiagniecie :kotek:
8 kwietnia 2017, 12:47 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
dokładnie. dlatego naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy az tak bardzo narzekaja na Sona. zdaje sobie sprawe ze czasem irytuje, ale generalnie sprawdza sie w tym sezonie bardzo dobrze, strzelil kilka waznych bramek, robil dobre zmiany wchodzac z lawki. ogolnie na ilosc rozegranych minut strzela lub asystuje co 98 minut ( wg transfermarkt ) . moim zdaniem to bardzo dobre osiagniecie :kotek:


A do tego ma niespotykaną umiejętność strzelania decydujących bramek w końcowych minutach (tak z pamięci to wyrównanie z City, zwycięska z Wycombe, na 2:1 ze Swansea w ostatnim meczu, zwycięska z Watford sezon temu, asysta i wywalczony karny w ostatnich minutach z WHU, na pewno było coś jeszcze). Taki zawodnik na ławce to skarb - zanim był Son to z ławki wpuszczaliśmy Townsenda, Lennona albo Adebayora i sami sobie odpowiedzcie ile oni strzelali goli albo notowali asyst wchodząc z ławki i ile razy odwracali losy meczu.
A do tego ma niespotykaną umiejętność strzelania decydujących bramek w końcowych minutach (tak z pamięci to wyrównanie z City, zwycięska z Wycombe, na 2:1 ze Swansea w ostatnim meczu, zwycięska z Watford sezon temu, asysta i wywalczony karny w ostatnich minutach z WHU, na pewno było coś jeszcze). Taki zawodnik na ławce to skarb - zanim był Son to z ławki wpuszczaliśmy Townsenda, Lennona albo Adebayora i sami sobie odpowiedzcie ile oni strzelali goli albo notowali asyst wchodząc z ławki i ile razy odwracali losy meczu
10 kwietnia 2017, 16:57 [cytuj]
Tottenham's front 3 (Kane, Alli and Son) now have scored more goals (46) than 13 of the 20 Premier League teams this season.
They have been equally as effective in front of goal as the entire Manchester United team, the most expensive football team in history.
The three of them cost us less than £30m, the Manchester United team cost £628m.
CLASS! COYS!
Here is the list if you're interested:
Bournemouth (45)
West Ham (42)
West Brom & Crystal Palace (39)
Southampton, Swansea, Leicester (37)
Watford (36)
Stoke City (34)
Hull City (33)
Burnley (32)
Sunderland (24)
Middlesborough (22)
Tottenham's front 3 (Kane, Alli and Son) now have scored more goals (46) than 13 of the 20 Premier League teams this season. They have been equally as effective in front of goal as the entire Manchester United team, the most expensive football team in history. The three of them cost us less than £30m, the Manchester United team cost £628m. CLASS! COYS! Here is the list if you're interested: Bournemouth (45) West Ham (42) West Brom & Crystal Palace (39) Southampton, Swansea, Leicester (37) Watford (36) Stoke City (34) Hull City (33) Burnley (32) Sunderland (24) Middlesborough (22)
10 kwietnia 2017, 23:07 [cytuj]
Andros rozwalił dziadostwo :hejka:
Andros rozwalił dziadostwo :hejka:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
10 kwietnia 2017, 23:13 [cytuj]
Brawo Andros :brawo: Gol i chyba lekko naciągany karny. Kogucik się w nim odezwał :D
Brawo Andros :brawo: Gol i chyba lekko naciągany karny. Kogucik się w nim odezwał :D
10 kwietnia 2017, 23:54 [cytuj]
Myślicie, że Wenger odejdzie?

Jeśli tak to jaki to co dalej z Arsenalem? Ja myślę, ze może być jak z United po odejściu Fergusona. Przyszli kolejni i nie potrafili wznieść się na poziomy drużyny prowadzonej przez Szkota - z tą różnica, ze w przypadku Arsenalu regres będzie oznaczał, że przez kilka kolejnych sezonów będziemy ich oglądać na miejsach 7-10, a nie tak jak United teraz walczące o TOP4.

Wenger jak na skład jakim dysponuje to i tak od lat ma wyniki ponad stan moim zdaniem.

To jego pierwszy sezon od dawna (od zawsze?), kiedy jego drużyna faktycznie zawodzi na pełnej linii. W tym sezonie stracił szatnię, a już na pewno Sancheza, ale w poprzednich miał regularnie top4 mimo, ze ich skład wcale nie rzucał na kolana.
Myślicie, że Wenger odejdzie? Jeśli tak to jaki to co dalej z Arsenalem? Ja myślę, ze może być jak z United po odejściu Fergusona. Przyszli kolejni i nie potrafili wznieść się na poziomy drużyny prowadzonej przez Szkota - z tą różnica, ze w przypadku Arsenalu regres będzie oznaczał, że przez kilka kolejnych sezonów będziemy ich oglądać na miejsach 7-10, a nie tak jak United teraz walczące o TOP4. Wenger jak na skład jakim dysponuje to i tak od lat ma wyniki ponad stan moim zdaniem. To jego pierwszy sezon od dawna (od zawsze?), kiedy jego drużyna faktycznie zawodzi na pełnej linii. W tym sezonie stracił szatnię, a już na pewno Sancheza, ale w poprzednich miał regularnie top4 mimo, ze ich skład wcale nie rzucał na kolana
11 kwietnia 2017, 15:18 [cytuj]
Raczej będzie miał problem z top6, myśle ze miejsce gdzieś 6-8
Raczej będzie miał problem z top6, myśle ze miejsce gdzieś 6-8
12 kwietnia 2017, 19:34 [cytuj]
Monako tymczasem gniecie Borussie w Dortmundzie. Jardim skleił naprawdę świetną drużynę :brawo:
Monako tymczasem gniecie Borussie w Dortmundzie. Jardim skleił naprawdę świetną drużynę :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 kwietnia 2017, 20:46 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Monako tymczasem gniecie Borussie w Dortmundzie. Jardim skleił naprawdę świetną drużynę :brawo:


Cieszę się bardzo, bo Fortuna mi wypłaci trochę kasy :p

PS co sądzicie o nowelizacji ustawy o grach hazardowych - mianowicie dowód osobisty i dane spisywane przy wypłacie większej kwoty?
Cieszę się bardzo, bo Fortuna mi wypłaci trochę kasy :p PS co sądzicie o nowelizacji ustawy o grach hazardowych - mianowicie dowód osobisty i dane spisywane przy wypłacie większej kwoty?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
13 kwietnia 2017, 19:59 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Cieszę się bardzo, bo Fortuna mi wypłaci trochę kasy :p

PS co sądzicie o nowelizacji ustawy o grach hazardowych - mianowicie dowód osobisty i dane spisywane przy wypłacie większej kwoty?

mimo wszystko gorsze jest blokowanie zagranicznych buków i walnięcie 12% podatku :P
mimo wszystko gorsze jest blokowanie zagranicznych buków i walnięcie 12% podatku :P
14 kwietnia 2017, 17:59 [cytuj]
A daj spokój. Musiałem wypłacić całą kasę i cała rozrywka poszła się... poszła, bo nie mam zamiaru teraz oddawać 12% swojej wygranej na fortunach czy innych stsach :zly: Chociaż znajomy stawia na jakimś ruskim becie, ponoć bez problemów ale ja wolę przeczekać pewien czas i czekać na opinię o zagranicznych bukmacherach ;)
A daj spokój. Musiałem wypłacić całą kasę i cała rozrywka poszła się... poszła, bo nie mam zamiaru teraz oddawać 12% swojej wygranej na fortunach czy innych stsach :zly: Chociaż znajomy stawia na jakimś ruskim becie, ponoć bez problemów ale ja wolę przeczekać pewien czas i czekać na opinię o zagranicznych bukmacherach ;)
14 kwietnia 2017, 19:05 [cytuj]
mobilny totolotek 6%, a iforbet niby bez podatku :)
mobilny totolotek 6%, a iforbet niby bez podatku :)
16 kwietnia 2017, 17:52 [cytuj]
Pierwszy raz w życiu trzymam kciuki za MU.
Pierwszy raz w życiu trzymam kciuki za MU
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
16 kwietnia 2017, 18:02 [cytuj]
Nie tylko ty :) Chociaż raz mogą się na coś przydać, oby to chociaż utrzymali.
Nie tylko ty :) Chociaż raz mogą się na coś przydać, oby to chociaż utrzymali
16 kwietnia 2017, 18:21 [cytuj]
Tak w temacie tego meczu MU z Chelsea, wypowiedź Pochettino z wczoraj:

Dziennikarz: "Will you be a Manchester United fan tomorrow?"
MP: "No, I'm always a Tottenham fan."

Poch to jest gość ;)
Tak w temacie tego meczu MU z Chelsea, wypowiedź Pochettino z wczoraj: Dziennikarz: "Will you be a Manchester United fan tomorrow?" MP: "No, I'm always a Tottenham fan." Poch to jest gość ;)
COYS!
16 kwietnia 2017, 18:56 [cytuj]
No i koniec, 2-0 !!! Panowie jeszcze 4 punkty ;)
No i koniec, 2-0 !!! Panowie jeszcze 4 punkty ;)
16 kwietnia 2017, 18:59 [cytuj]
Mają jeszcze wyjazdy na Everton i WBA
Mają jeszcze wyjazdy na Everton i WBA
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
16 kwietnia 2017, 21:16 [cytuj]
Racjonalna część mnie mówi, że nasze szanse po wtopie Chelsea wzrosły jedynie z 5% na jakieś 15%, ale serce wierzy, że wygramy wszystko do końca. Martwi dużo trudniejszy terminarz i mecze z Arsenalem i WHU, dla których pozbawienie nasz szans na mistrzostwo będzie smakowało jak zwycięstwo w LM.
Edytowano dnia: 16 kwietnia 2017, 21:16
Racjonalna część mnie mówi, że nasze szanse po wtopie Chelsea wzrosły jedynie z 5% na jakieś 15%, ale serce wierzy, że wygramy wszystko do końca. Martwi dużo trudniejszy terminarz i mecze z Arsenalem i WHU, dla których pozbawienie nasz szans na mistrzostwo będzie smakowało jak zwycięstwo w LM
16 kwietnia 2017, 23:56 [cytuj]
Odrobiliśmy 6 punktów w 4 kolejki to możemy też odrobić 4 punkty w 6 kolejek, zwłaszcza, że wrócił Harry, a my jesteśmy nieziemsko rozpędzeni. :)
Odrobiliśmy 6 punktów w 4 kolejki to możemy też odrobić 4 punkty w 6 kolejek, zwłaszcza, że wrócił Harry, a my jesteśmy nieziemsko rozpędzeni. :)
|<  <<  <  116  117  118  119  120    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 80 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się