Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  115  116  117  118  119    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
11 marca 2017, 00:56 [cytuj]
Co powiedział?
Co powiedział?
12 marca 2017, 20:12 [cytuj]
Siemanko, wybiera się ktoś na Tottenham-Watford 8 kwietnia? Jestem tutaj nowy. Bilety po 110funtów, na stubhubie mnie trochę przerażają. Czy im bliżej meczu cena będzie spadać? Bo rozumiem że te bilety sprzedają kibice którzy się na ten mecz nie wybierają... Licze na waszą pomoc Spursi :D
Siemanko, wybiera się ktoś na Tottenham-Watford 8 kwietnia? Jestem tutaj nowy. Bilety po 110funtów, na stubhubie mnie trochę przerażają. Czy im bliżej meczu cena będzie spadać? Bo rozumiem że te bilety sprzedają kibice którzy się na ten mecz nie wybierają... Licze na waszą pomoc Spursi :D
12 marca 2017, 20:45 [cytuj]
witfos powiedział/a:
Siemanko, wybiera się ktoś na Tottenham-Watford 8 kwietnia? Jestem tutaj nowy. Bilety po 110funtów, na stubhubie mnie trochę przerażają. Czy im bliżej meczu cena będzie spadać? Bo rozumiem że te bilety sprzedają kibice którzy się na ten mecz nie wybierają... Licze na waszą pomoc Spursi :D


Serio, nie patrz na cenę, ostatnia szansa, żeby pójść na mecz na WHL. Zresztą - z tego co pamiętam, cena jakoś drastycznie nie spada
Serio, nie patrz na cenę, ostatnia szansa, żeby pójść na mecz na WHL. Zresztą - z tego co pamiętam, cena jakoś drastycznie nie spada
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 21:03 [cytuj]
A mam jeszcze pytanie. Bo widzę że data może się zmienić, ale przecież FA Cup dopiero 22 i 23 kwietnia, a oni nigdzie indziej nie grają.
Edytowano dnia: 12 marca 2017, 21:16
A mam jeszcze pytanie. Bo widzę że data może się zmienić, ale przecież FA Cup dopiero 22 i 23 kwietnia, a oni nigdzie indziej nie grają
13 marca 2017, 10:30 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/alderweireld-close-to-signing-new-deal_293636.html
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/alderweireld-close-to-signing-new-deal_293636.html
13 marca 2017, 10:34 [cytuj]
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/ross-barkley-on-spurs-radar_293649.html

I następny zawodnik z wygasającym kontraktem - znów potencjalnie transfer w stylu Levy
http://www.sportsmole.co.uk/football/spurs/transfer-talk/news/ross-barkley-on-spurs-radar_293649.html I następny zawodnik z wygasającym kontraktem - znów potencjalnie transfer w stylu Levy
13 marca 2017, 12:26 [cytuj]
Barkleya bardzo bym chciał zobaczyć u Nas, duzy talent
Barkleya bardzo bym chciał zobaczyć u Nas, duzy talent
13 marca 2017, 21:04 [cytuj]
Jakieś info o Harrym?
Jakieś info o Harrym?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
13 marca 2017, 22:53 [cytuj]
no to mamy chelsea w polfinale, moglo byc lepiej :zalamka:
no to mamy chelsea w polfinale, moglo byc lepiej :zalamka:
14 marca 2017, 12:35 [cytuj]
I co z naszym HURAGANEM ! ;(
I co z naszym HURAGANEM ! ;(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
14 marca 2017, 15:37 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/15122/10801480/tottenhams-dele-alli-enjoying-attacking-freedom-under-mauricio-pochettino

Ciekawy artykuł o Dele
http://www.skysports.com/football/news/15122/10801480/tottenhams-dele-alli-enjoying-attacking-freedom-under-mauricio-pochettino Ciekawy artykuł o Dele
14 marca 2017, 21:52 [cytuj]
INJURY UPDATE: Harry Kane sustained ligament damage to his right ankle during Sunday's game. The injury is similar to the one suffered against Sunderland in September, however it is not considered to be as severe.
jesli Harry mialby leczyc kontuzje tyle samo czasu co na jesieni to wrocilby na derby z Arsenalem 30 kwietnia. miejmy nadzieje, że rekonwalescencja potrwa krocej i wroci na polfinal z chelsea.
mecze w ktorych prawdopodobnie Go zabraknie:
southampton - dom
burnley - wyjazd
swansea - wyjazd
watford - dom
bournemouth- dom
mysle ze spokojnie mozemy wygrac kazde z tych spotkan nawet bez Harry'ego, jednak miejmy nadzieje, że wroci do Nas szybciej. :mysli:
INJURY UPDATE: Harry Kane sustained ligament damage to his right ankle during Sunday's game. The injury is similar to the one suffered against Sunderland in September, however it is not considered to be as severe. jesli Harry mialby leczyc kontuzje tyle samo czasu co na jesieni to wrocilby na derby z Arsenalem 30 kwietnia. miejmy nadzieje, że rekonwalescencja potrwa krocej i wroci na polfinal z chelsea. mecze w ktorych prawdopodobnie Go zabraknie: southampton - dom burnley - wyjazd swansea - wyjazd watford - dom bournemouth- dom mysle ze spokojnie mozemy wygrac kazde z tych spotkan nawet bez Harry'ego, jednak miejmy nadzieje, że wroci do Nas szybciej. :mysli:
16 marca 2017, 13:37 [cytuj]
Sky podaje, że przerwa potrwa 4-6 tygodni. Będzie ciężko, ale musimy dać radę.
Sky podaje, że przerwa potrwa 4-6 tygodni. Będzie ciężko, ale musimy dać radę
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
16 marca 2017, 17:55 [cytuj]
sportowiec07 powiedział/a:
INJURY UPDATE: Harry Kane sustained ligament damage to his right ankle during Sunday\'s game. The injury is similar to the one suffered against Sunderland in September, however it is not considered to be as severe.
jesli Harry mialby leczyc kontuzje tyle samo czasu co na jesieni to wrocilby na derby z Arsenalem 30 kwietnia. miejmy nadzieje, że rekonwalescencja potrwa krocej i wroci na polfinal z chelsea.
mecze w ktorych prawdopodobnie Go zabraknie:
southampton - dom
burnley - wyjazd
swansea - wyjazd
watford - dom
bournemouth- dom
mysle ze spokojnie mozemy wygrac kazde z tych spotkan nawet bez Harry\'ego, jednak miejmy nadzieje, że wroci do Nas szybciej. :mysli:



Harry to tylko człowiek nie będzie strzelał w każdym meczu. Nawet jakby grał to żaden gwarant zwycięstwa we wszystkich spotkaniach. Końcówka sezonu, to najgorszy czas na granie z dołem tabeli, bo walczą o utrzymanie i zawsze są jakieś niepspodzianki. Jak nasza obrona zagra na zero, to ułatwi zadanie w ataku, bo jedną bramkę to Eriksen, albo Alli zawsze może wydrzeć
Edytowano dnia: 17 marca 2017, 05:52
Harry to tylko człowiek nie będzie strzelał w każdym meczu. Nawet jakby grał to żaden gwarant zwycięstwa we wszystkich spotkaniach. Końcówka sezonu, to najgorszy czas na granie z dołem tabeli, bo walczą o utrzymanie i zawsze są jakieś niepspodzianki. Jak nasza obrona zagra na zero, to ułatwi zadanie w ataku, bo jedną bramkę to Eriksen, albo Alli zawsze może wydrzeć
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 marca 2017, 18:22 [cytuj]
witfos powiedział/a:
Siemanko, wybiera się ktoś na Tottenham-Watford 8 kwietnia? Jestem tutaj nowy. Bilety po 110funtów, na stubhubie mnie trochę przerażają. Czy im bliżej meczu cena będzie spadać? Bo rozumiem że te bilety sprzedają kibice którzy się na ten mecz nie wybierają... Licze na waszą pomoc Spursi :D


Ja będę na tym meczu. Ceny raczej dużo się nie zmienią, ale ktoś może dać tańszy bliżej meczu. W każdym razie nie nastawiałbym się na mniej niż 80 funtów.

witfos powiedział/a:
A mam jeszcze pytanie. Bo widzę że data może się zmienić, ale przecież FA Cup dopiero 22 i 23 kwietnia, a oni nigdzie indziej nie grają


Daty zależą nie tylko od naszego meczu. W tym wypadku chodziło o Leicester w Champions League. Oni jednak grają w środę, więc sobota 8 kwietnia o 12:30 dla nas zostaje.
Ja będę na tym meczu. Ceny raczej dużo się nie zmienią, ale ktoś może dać tańszy bliżej meczu. W każdym razie nie nastawiałbym się na mniej niż 80 funtów. [quote=witfos]A mam jeszcze pytanie. Bo widzę że data może się zmienić, ale przecież FA Cup dopiero 22 i 23 kwietnia, a oni nigdzie indziej nie grają
LMAO
19 marca 2017, 19:47 [cytuj]
All about football and football. I thought about this theme is about everything and nothing):blee: I want to find here friends and associates. And I will be glad of the company on this her http://sizzling-hot-deluxe-slot.com/ :hejka:
All about football and football. I thought about this theme is about everything and nothing):blee: I want to find here friends and associates. And I will be glad of the company on this here http://sizzling-hot-deluxe-slot.com/ :hejka:
23 marca 2017, 17:31 [cytuj]
No to teraz bilet lotniczy w obie strony kupiłem w sumie za 300zł i czekam aż na stubhubie ceny spadną :D Chodzi oczywiście o Totki-Watford :D
No to teraz bilet lotniczy w obie strony kupiłem w sumie za 300zł i czekam aż na stubhubie ceny spadną :D Chodzi oczywiście o Totki-Watford :D
24 marca 2017, 10:09 [cytuj]
ja też będę z ziomkiem :) bliżej meczu będzie można się jakoś zgadać
ja też będę z ziomkiem :) bliżej meczu będzie można się jakoś zgadać
7 kwietnia 2017, 15:45 [cytuj]
Kane wrócił do składu!
Kane wrócił do składu!
8 kwietnia 2017, 11:12 [cytuj]
W tym sezonie:

Kane .....24 goals ..4 assists.

Ali ......18 goals ..7 assists.

Son ......16 goals...4 assists.

Eriksen...11 goals ..15 assists

Takiej czwórki z przodu nie mieliśmy chyba nigdy :)
W tym sezonie: Kane .....24 goals ..4 assists. Ali ......18 goals ..7 assists. Son ......16 goals...4 assists. Eriksen...11 goals ..15 assists Takiej czwórki z przodu nie mieliśmy chyba nigdy :)
|<  <<  <  115  116  117  118  119    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 107 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się