Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  113  114  115  116  117    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Hyde Park » O wszystkim i o niczym :)
21 stycznia 2017, 18:20 [cytuj]
W trzecią bramkę też zamieszany Carroll. Ktoś oglądał mecz? Jak wypadł Tommy? Może jednak nie jest taki cienki jak mi się wydaje? ;)
W trzecią bramkę też zamieszany Carroll. Ktoś oglądał mecz? Jak wypadł Tommy? Może jednak nie jest taki cienki jak mi się wydaje? ;)
22 stycznia 2017, 12:16 [cytuj]
http://anglia.goal.pl/342667-keane-nowy-klub-do-konca-przyszlego-tygodnia.html ciekawe do kogo dołączy
http://anglia.goal.pl/342667-keane-nowy-klub-do-konca-przyszlego-tygodnia.html ciekawe do kogo dołączy
22 stycznia 2017, 13:16 [cytuj]
Walu powiedział/a:
W trzecią bramkę też zamieszany Carroll. Ktoś oglądał mecz? Jak wypadł Tommy? Może jednak nie jest taki cienki jak mi się wydaje? ;)


To Ci powinno wszystko powiedzieć:
http://www.walesonline.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-v-swansea-city-player-12487590
To Ci powinno wszystko powiedzieć: http://www.walesonline.co.uk/sport/football/football-news/liverpool-v-swansea-city-player-12487590
LMAO
22 stycznia 2017, 13:46 [cytuj]
Toby chyba będzie żył ;)

The defender departed the action on 65 minutes after feeling tightness in his right hamstring.
However, Mauricio explained it was more of a precautionary measure. “He felt tight in his hamstring but I don’t believe it’s a big issue,” said the manager at the Etihad Stadium. “We’ll know better in a few days but it doesn’t look bad.”
Lamela latest
Meanwhile, Mauricio had news on Erik Lamela, who underwent a scan on his hip injury on Friday.
“The result was the same so now it’s about how he adapts his programme," said Mauricio. "Now he’ll start to run. It’s positive, now it’s about building his fitness and to try to challenge the pain he feels in his hip, but I think this will be positive.”
Toby chyba będzie żył ;) The defender departed the action on 65 minutes after feeling tightness in his right hamstring. However, Mauricio explained it was more of a precautionary measure. “He felt tight in his hamstring but I don’t believe it’s a big issue,” said the manager at the Etihad Stadium. “We’ll know better in a few days but it doesn’t look bad.” Lamela latest Meanwhile, Mauricio had news on Erik Lamela, who underwent a scan on his hip injury on Friday. “The result was the same so now it’s about how he adapts his programme," said Mauricio. "Now he’ll start to run. It’s positive, now it’s about building his fitness and to try to challenge the pain he feels in his hip, but I think this will be positive.”
22 stycznia 2017, 17:07 [cytuj]
Kurde Arsenal karny w 97 minucie..
Edytowano dnia: 22 stycznia 2017, 17:08
Kurde Arsenal karny w 97 minucie
22 stycznia 2017, 17:12 [cytuj]
To są te dwa punkty, których zawsze nam brakuje na koniec sezonu, żeby ich wyprzedzić
To są te dwa punkty, których zawsze nam brakuje na koniec sezonu, żeby ich wyprzedzić
22 stycznia 2017, 17:13 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Kurde Arsenal karny w 97 minucie


I Kościelny był an spalonym do tego...
I Kościelny był an spalonym do tego
22 stycznia 2017, 22:55 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/ryan-mason-suffers-fractured-skull-9674938

Masakra
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/ryan-mason-suffers-fractured-skull-9674938 Masakra
23 stycznia 2017, 11:25 [cytuj]
Mirror to gnidy.

The Club can confirm that Ryan Mason sustained a skull fracture in our fixture at Chelsea this afternoon.
He was taken to St Mary’s Hospital where he has undergone surgery.

Ryan is in a stable condition and is expected to remain in hospital for the next few days.

Everyone at the Club would like to express their sincere thanks for the excellent and swift care given to Ryan by both the Accident and Emergency department and Neurosurgery Unit at St Mary’s Hospital.

A further update will be issued tomorrow. ​

Read more a http://www.hullcitytigers.com/news/article/2016-17/club-statement-ryan-mason-3533371.aspx#xSQ7H1mIAOQIwxpr.99
Mirror to gnidy. The Club can confirm that Ryan Mason sustained a skull fracture in our fixture at Chelsea this afternoon. He was taken to St Mary’s Hospital where he has undergone surgery. Ryan is in a stable condition and is expected to remain in hospital for the next few days. Everyone at the Club would like to express their sincere thanks for the excellent and swift care given to Ryan by both the Accident and Emergency department and Neurosurgery Unit at St Mary’s Hospital. A further update will be issued tomorrow. ​ Read more at http://www.hullcitytigers.com/news/article/2016-17/club-statement-ryan-mason-3533371.aspx#xSQ7H1mIAOQIwxpr.99
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 stycznia 2017, 11:17 [cytuj]
Team spirit chyba na niezłym poziomie :D

http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/tottenham-stars-take-spurs-supporting-9687577
Team spirit chyba na niezłym poziomie :D http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/tottenham-stars-take-spurs-supporting-9687577
4 lutego 2017, 14:45 [cytuj]
Oj, Chelsea już chyba poza zasięgiem.

Fajny gość z tego Conte.
Oj, Chelsea już chyba poza zasięgiem. Fajny gość z tego Conte
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
4 lutego 2017, 16:39 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Fajny gość z tego Conte


Cos zrobił że jest taki fajny? Czy za całokształt? Bo nie oglądałem meczu
Cos zrobił że jest taki fajny? Czy za całokształt? Bo nie oglądałem meczu
4 lutego 2017, 23:01 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Cos zrobił że jest taki fajny? Czy za całokształt? Bo nie oglądałem meczu

Nie do mnie pytanie, ale mecz oglądałem, więc na 99% chodzi o całokształt. W końcu ktoś kto sprawia, że Moses gra w piłkę, a nie tylko statystuje na boisku musi być fajny.
Co do samego spotkania - Conte był żywiołowy, ale to nie nowość. Chwilami komicznie wyglądała jego ekspresja, w porównaniu z zaplątanym kablami Wengerem. Arsenal cały nieco zaplątany (chociaż 1 bramka - raczej faul, i nie wyglądało to ciekawie), Chelsea gra z życiem. Musiałby stać się cud, aby zmarnowali zapas punktów.
Nie do mnie pytanie, ale mecz oglądałem, więc na 99% chodzi o całokształt. W końcu ktoś kto sprawia, że Moses gra w piłkę, a nie tylko statystuje na boisku musi być fajny. Co do samego spotkania - Conte był żywiołowy, ale to nie nowość. Chwilami komicznie wyglądała jego ekspresja, w porównaniu z zaplątanym kablami Wengerem. Arsenal cały nieco zaplątany (chociaż 1 bramka - raczej faul, i nie wyglądało to ciekawie), Chelsea gra z życiem. Musiałby stać się cud, aby zmarnowali zapas punktów
5 lutego 2017, 23:36 [cytuj]
http://www.skysports.com/football/news/11675/10757872/scout-steve-hitchen-set-to-return-for-second-spell-at-tottenham
http://www.skysports.com/football/news/11675/10757872/scout-steve-hitchen-set-to-return-for-second-spell-at-tottenham
11 lutego 2017, 15:22 [cytuj]
Dziwna sytuacja z tym Lamelą.. nie ma żadnej przypuszczalnej daty powrotu. Ta kontuzja chyba nie była aż tak poważna (spójrzmy na Milika - zerwanie więzadeł a już gra) żeby nie grać przez tyle czasu - zresztą pierw była to choroba, później o ile dobrze kojarzę kontuzja pleców a następnie coś z biodrem .. . Przydałby się teraz drużynie
Dziwna sytuacja z tym Lamelą.. nie ma żadnej przypuszczalnej daty powrotu. Ta kontuzja chyba nie była aż tak poważna (spójrzmy na Milika - zerwanie więzadeł a już gra) żeby nie grać przez tyle czasu - zresztą pierw była to choroba, później o ile dobrze kojarzę kontuzja pleców a następnie coś z biodrem .. . Przydałby się teraz drużynie
17 lutego 2017, 22:15 [cytuj]
Co o tym myslicie?
http://www.bbc.com/sport/football/39009491
Co o tym myslicie? http://www.bbc.com/sport/football/39009491
18 lutego 2017, 00:21 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Co o tym myslicie?
http://www.bbc.com/sport/football/39009491


Jest duża szansa że tak się stanie. Ostatnich kilka meczów nie moze nam przysłonić tego jak się rozwijamy pod wodzą Pochettino. Najlepsi piłkarze wreszcie nie marudzą, ze chcą do Realu i mamy wyjściową jedenastkę nie gorszą od Chelsea, City, czy Arsenalu. Być może już teraz najlepszą w całej lidze. Ostatnio Merson (który zawsze jest nieobiektywny na rzecz Arsenalu) powiedział, że z ich drużyny tylko Sanchez grałby u nas w wyjściowym składzie - i trudno się z nim nie zgodzić.

Moim zdaniem do mistrzostwa brakuje nam:
1) Mocniejszej ławki - zazwycaj nie mamy nikogo kto mógłby wejść jak nam nie idzie i strzelić bramkę albo popisać się czymś niekonwencjonalnym. Z zapełnianiem luk w obronie też jest kiepsko co pokazują ostatnie mecze. Myślę, że ten problem można rozwiązać kupując zawodników z planem wprowadzania ich do wyjściowej jedenastki, a nie na ławkę tak jak to ma miejsce obecnie. Np. jakiś bardzo dobry środkowy pomocnik sprawiłby, ze mielibyśmy możliwość wprowadzenia Dembele z ławki, a bardzo dobry ofensywny pomocnik mógłby wygryźć ze składu Eriksena. Z taką ławką o odwracanie losów meczu byłoby o wiele łatwiej, a kontuzje nie byłyby już aż takim problemem. I nie mówcie, ze nas nie stać bo 30mln można było wydać na Isco albo Mane, a nie na Sissoko
2) Wyrachowania w wyjazdowych meczach. O ile u siebie powinniśmy każdemu narzucać swój styl, spychać rywali do obrony i ich tłamsić, to na wyjeździe czasem warto się ustawić defensywniej. Chelsea zagrała na Anfield z kontry i mieli pecha, ze tylko zremisowali bo Liverpool nie potrafi grać z broniącymi się drużynami. My spróbowaliśmy pójść na wymianę ciosów i zanim się zreflektowaliśmy było 2:0... Między innymi dlatego to oni będą mistrzem, a nie my.
3) umiejętności wygrywania meczów które teraz remisujemy (było tego trochę w okresie wrzesień-październik jak np. 0:0 z Bournemouth). Jasne - czasem się zdarzy wpadka każdemu, ale my zbyt często tracimy punkty z drużynami od nas słabszymi. Myślę, że to przyjdzie z czasem - zwyczajnie wielu z naszych piłkarzy jeszcze jest zbyt młodych i nie ma tej umiejętności \\\\&amp;quot;wymęczania 1:0\\\\&amp;quot; którą nabywa się wraz z doświadczeniem. Poch też powinien nas na takie mecze w których rywal broni się całą drużyną lepiej przygotować. W poprzednim sezonie np. często napoczynaliśmy takie drużyny golami po stałych fragmentach gry, obecnie tego brakuje i zbyt często jesteśmy bezzębni.
4) Zawodnika pokroju Sancheza, Hazarda, Coutinho, De Bruyne - i o to niestety moze być najtrudniej. Ale też taki zawodnik nie jest niezbędny, choć bardzo by sprawę ułatwił. Być może za 2-3 lata kimś takim będzie Alli, na razie nie jest wystarczająco regularny, ale potencjał z pewnością ma.

Formację obronną na mistrzostwo już mamy - trzeba jeszcze podreperować naszą ofensywę i nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy nie zdobyć mistrzostwa.
Edytowano dnia: 18 lutego 2017, 00:26
Jest duża szansa że tak się stanie. Ostatnich kilka meczów nie moze nam przysłonić tego jak się rozwijamy pod wodzą Pochettino. Najlepsi piłkarze wreszcie nie marudzą, ze chcą do Realu i mamy wyjściową jedenastkę nie gorszą od Chelsea, City, czy Arsenalu. Być może już teraz najlepszą w całej lidze. Ostatnio Merson (który zawsze jest nieobiektywny na rzecz Arsenalu) powiedział, że z ich drużyny tylko Sanchez grałby u nas w wyjściowym składzie - i trudno się z nim nie zgodzić. Moim zdaniem do mistrzostwa brakuje nam: 1) Mocniejszej ławki - zazwycaj nie mamy nikogo kto mógłby wejść jak nam nie idzie i strzelić bramkę albo popisać się czymś niekonwencjonalnym. Z zapełnianiem luk w obronie też jest kiepsko co pokazują ostatnie mecze. Myślę, że ten problem można rozwiązać kupując zawodników z planem wprowadzania ich do wyjściowej jedenastki, a nie na ławkę tak jak to ma miejsce obecnie. Np. jakiś bardzo dobry środkowy pomocnik sprawiłby, ze mielibyśmy możliwość wprowadzenia Dembele z ławki, a bardzo dobry ofensywny pomocnik mógłby wygryźć ze składu Eriksena. Z taką ławką o odwracanie losów meczu byłoby o wiele łatwiej, a kontuzje nie byłyby już aż takim problemem. I nie mówcie, ze nas nie stać bo 30mln można było wydać na Isco albo Mane, a nie na Sissoko 2) Wyrachowania w wyjazdowych meczach. O ile u siebie powinniśmy każdemu narzucać swój styl, spychać rywali do obrony i ich tłamsić, to na wyjeździe czasem warto się ustawić defensywniej. Chelsea zagrała na Anfield z kontry i mieli pecha, ze tylko zremisowali bo Liverpool nie potrafi grać z broniącymi się drużynami. My spróbowaliśmy pójść na wymianę ciosów i zanim się zreflektowaliśmy było 2:0... Między innymi dlatego to oni będą mistrzem, a nie my. 3) umiejętności wygrywania meczów które teraz remisujemy (było tego trochę w okresie wrzesień-październik jak np. 0:0 z Bournemouth). Jasne - czasem się zdarzy wpadka każdemu, ale my zbyt często tracimy punkty z drużynami od nas słabszymi. Myślę, że to przyjdzie z czasem - zwyczajnie wielu z naszych piłkarzy jeszcze jest zbyt młodych i nie ma tej umiejętności \\\\&amp;quot;wymęczania 1:0\\\\&amp;quot; którą nabywa się wraz z doświadczeniem. Poch też powinien nas na takie mecze w których rywal broni się całą drużyną lepiej przygotować. W poprzednim sezonie np. często napoczynaliśmy takie drużyny golami po stałych fragmentach gry, obecnie tego brakuje i zbyt często jesteśmy bezzębni. 4) Zawodnika pokroju Sancheza, Hazarda, Coutinho, De Bruyne - i o to niestety moze być najtrudniej. Ale też taki zawodnik nie jest niezbędny, choć bardzo by sprawę ułatwił. Być może za 2-3 lata kimś takim będzie Alli, na razie nie jest wystarczająco regularny, ale potencjał z pewnością ma. Formację obronną na mistrzostwo już mamy - trzeba jeszcze podreperować naszą ofensywę i nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy nie zdobyć mistrzostwa
18 lutego 2017, 17:06 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Moim zdaniem do mistrzostwa brakuje nam:
1) Mocniejszej ławki - zazwycaj nie mamy nikogo kto mógłby wejść jak nam nie idzie i strzelić bramkę albo popisać się czymś niekonwencjonalnym. Z zapełnianiem luk w obronie też jest kiepsko co pokazują ostatnie mecze. Myślę, że ten problem można rozwiązać kupując zawodników z planem wprowadzania ich do wyjściowej jedenastki, a nie na ławkę tak jak to ma miejsce obecnie. Np. jakiś bardzo dobry środkowy pomocnik sprawiłby, ze mielibyśmy możliwość wprowadzenia Dembele z ławki, a bardzo dobry ofensywny pomocnik mógłby wygryźć ze składu Eriksena. Z taką ławką o odwracanie losów meczu byłoby o wiele łatwiej, a kontuzje nie byłyby już aż takim problemem. I nie mówcie, ze nas nie stać bo 30mln można było wydać na Isco albo Mane, a nie na Sissoko

30 na Sissoko, 25 Son, 15? Jansen
Zamiast bardzo nieregularnych zawodników i sieroty, to mielibyśmy Mane i Isco, zamiast zapłacić 3 średnie tygodniówki to zapłaciło by się dwie wyższe. To byśmy właśnie mieli dwóch zawodników do pierwszego składu, a nie rezerwowych którzy może coś zrobią:P

Jak Kane ma rozwijać się jak ma na zastępstwo ogórka w postaci Jansena, zero parcia z jego strony. Zresztą nie wiem kto i jak sprawdził Jansena, że nie widział tego ze ten z piłką gra cały czas z głową w dół i patrzy się na piłke, taki Soldado to chociaż potrafił coś dobrego rozegrać.

Transfery Nije i Nkodu, to nie wiem czy czasem nie są większym nieporozumieniem jak Jansen, szczególnie Nije
30 na Sissoko, 25 Son, 15? Jansen Zamiast bardzo nieregularnych zawodników i sieroty, to mielibyśmy Mane i Isco, zamiast zapłacić 3 średnie tygodniówki to zapłaciło by się dwie wyższe. To byśmy właśnie mieli dwóch zawodników do pierwszego składu, a nie rezerwowych którzy może coś zrobią:P Jak Kane ma rozwijać się jak ma na zastępstwo ogórka w postaci Jansena, zero parcia z jego strony. Zresztą nie wiem kto i jak sprawdził Jansena, że nie widział tego ze ten z piłką gra cały czas z głową w dół i patrzy się na piłke, taki Soldado to chociaż potrafił coś dobrego rozegrać. Transfery Nije i Nkodu, to nie wiem czy czasem nie są większym nieporozumieniem jak Jansen, szczególnie Nije
19 lutego 2017, 13:49 [cytuj]
Robert powiedział/a:
30 na Sissoko, 25 Son, 15? Jansen
Zamiast bardzo nieregularnych zawodników i sieroty, to mielibyśmy Mane i Isco, zamiast zapłacić 3 średnie tygodniówki to zapłaciło by się dwie wyższe. To byśmy właśnie mieli dwóch zawodników do pierwszego składu, a nie rezerwowych którzy może coś zrobią:P

Jak Kane ma rozwijać się jak ma na zastępstwo ogórka w postaci Jansena, zero parcia z jego strony. Zresztą nie wiem kto i jak sprawdził Jansena, że nie widział tego ze ten z piłką gra cały czas z głową w dół i patrzy się na piłke, taki Soldado to chociaż potrafił coś dobrego rozegrać.

Transfery Nije i Nkodu, to nie wiem czy czasem nie są większym nieporozumieniem jak Jansen, szczególnie Nije


Dokładnie.. a tylu sensownych graczy wypuściliśmy z klubu. Druga sprawa czy oni chcieliby pełnić rolę zmienników - wątpię: Chadli, Holtby, Bentaleb, VAN DER VAART, Falque (bardzo mało grał i jakoś nie umiał się odnaleźć w naszej lidze, we włoskiej nieźle sobie radzi) i oczywiście Gylfi. Prawie każdy z tych zawodników potrafił wejść z ławki i robić różnicę (van der vaart akurat zazwyczaj wychodził w pierwszej 11 i wielu zawodników mogłoby się uczyć od niego zaangażowania).
Dokładnie.. a tylu sensownych graczy wypuściliśmy z klubu. Druga sprawa czy oni chcieliby pełnić rolę zmienników - wątpię: Chadli, Holtby, Bentaleb, VAN DER VAART, Falque (bardzo mało grał i jakoś nie umiał się odnaleźć w naszej lidze, we włoskiej nieźle sobie radzi) i oczywiście Gylfi. Prawie każdy z tych zawodników potrafił wejść z ławki i robić różnicę (van der vaart akurat zazwyczaj wychodził w pierwszej 11 i wielu zawodników mogłoby się uczyć od niego zaangażowania)
19 lutego 2017, 16:59 [cytuj]
Falque nigdy nic nie zagrał, Holtby troche przepadł, Bentaleb może jeszcze wróci, ale taki Chadli i Gylfi na ławce byli by spoko opcją

Jakoś jednak wolałbym trzymać Chadliego, jak wydawać 60 mln czy na Sissoko 30 i po 15 na Nkodu i Nije który nie wiem czy w ogóle jest naszym zawodnikiem czy nie.
No i trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie, czy jest sens tak rozwalać hajs na takich zawodników
Falque nigdy nic nie zagrał, Holtby troche przepadł, Bentaleb może jeszcze wróci, ale taki Chadli i Gylfi na ławce byli by spoko opcją Jakoś jednak wolałbym trzymać Chadliego, jak wydawać 60 mln czy na Sissoko 30 i po 15 na Nkodu i Nije który nie wiem czy w ogóle jest naszym zawodnikiem czy nie. No i trzeba sobie zadać jedno ważne pytanie, czy jest sens tak rozwalać hajs na takich zawodników
|<  <<  <  113  114  115  116  117    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 170 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się