Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Jakiego jeszcze klubu jesteście sympatykami?
6 marca 2013, 08:53 [cytuj]
Jak mówimy o dyscyplinach poza piłką kopaną to dodam NY Giants w futbolu.
Jak mówimy o dyscyplinach poza piłką kopaną to dodam NY Giants w futbolu
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
6 marca 2013, 11:04 [cytuj]
Oprócz Tottenhamu w piłce nożnej to Bilbao i Lyon. NHL przede wszystkim Sharksi i Maple Leafs ;)
Oprócz Tottenhamu w piłce nożnej to Bilbao i Lyon. NHL przede wszystkim Sharksi i Maple Leafs ;)
6 marca 2013, 15:10 [cytuj]
Tottenham, a tak to lubię Inter, Bordeaux i Sporting. Jeśli chodzi o Polskę to Widzew Łódź. Pozostaje NBA, a stamtąd czasem oglądam mecze Brooklyn Nets.
Tottenham, a tak to lubię Inter, Bordeaux i Sporting. Jeśli chodzi o Polskę to Widzew Łódź. Pozostaje NBA, a stamtąd czasem oglądam mecze Brooklyn Nets
6 marca 2013, 16:04 [cytuj]
Mój klub pierwszego wyboru to bez wątpienia Tottenham.
Natomiast sympatyzuję i trzymam kciuki za Malage CF, FC Anzhi Makhachkala (chyba w mniejszości na spursmani jestem sympatykiem ligi rosyjskiej xD) oraz Shalke 04.
Mój klub pierwszego wyboru to bez wątpienia Tottenham. Natomiast sympatyzuję i trzymam kciuki za Malage CF, FC Anzhi Makhachkala (chyba w mniejszości na spursmani jestem sympatykiem ligi rosyjskiej xD) oraz Shalke 04
Harry Kane: "Never f*cking give up!"
6 marca 2013, 20:58 [cytuj]
Tuńczyk powiedział/a:
Jeśli chodzi o piłkę nożną to trzy kluby stoją u mnie na podium: FC Porto, Tottenham Hotspur i Napoli SSC. :D:D:D
Tym trzem klubom kibicuję z całego serca, wiele innych lubię, ale już nie na tym samym poziomie.
Anglia - Liverpool, Newcaste, Swansea
Hiszpania - Real Madryt, Atletico, Valladolid
Włochy - Palermo, Inter
Francja - Rennes, ASSE, Bordeaux
Holandia - PSV, Utrecht, Vitesse
Polska - Wisła Kraków, Lechia, Śląsk
Brazylia - Santos,Internacional, Vasco
Ogólnie te kluby bardzo lubię. Oprócz tego jak jest jakiś mecz to też jest jakaś drużyna której bardziej kibicuję. Kluby których nie lubię: Benfica, Arsenal, Catania, Marsylia. :nie:
Niemieckiej piłki wgl nie oglądam, ani nie kibicuję, jakoś mnie odpycha... może to przez tą podnietę na BVB. :blee:
Z innych sportów koszykówka w (zasadzie NBA) - New Orleans Hornets (zacząłem im kibicować kilka lat temu, jak grał CP3), Chicago Bulls i Miami Heat, ale ci ostatni ze względu na zawodników tam grających. Nie lubię Lakersów. :blee:
No i zostaje ręczna: tylko Wisła Puławy, reszta się nie liczy! :brawo:


Jak mozna kibicowac Wisle Puławy i tej z Krakowa naraz? Jedno się kłóci z drugim.
Jak mozna kibicowac Wisle Puławy i tej z Krakowa naraz? Jedno się kłóci z drugim
6 marca 2013, 21:11 [cytuj]
Los Angeles Lakers oczywiście tylko im coś nie idzie w tym sezonie:nerwus: southampton, w championship lubie jeszcze Cardiff które w końcu awansuje do PL no i Millwall z polskich to zagłębie lubin.
Los Angeles Lakers oczywiście tylko im coś nie idzie w tym sezonie:nerwus: southampton, w championship lubie jeszcze Cardiff które w końcu awansuje do PL no i Millwall z polskich to zagłębie lubin
6 marca 2013, 22:25 [cytuj]
Arsenal, WHU i Chelsea.

A sympatyzuje z Lazio, Rangersami i Hansą Rostock



:bezradny:
Arsenal, WHU i Chelsea. A sympatyzuje z Lazio, Rangersami i Hansą Rostock :bezradny:
9 marca 2013, 12:48 [cytuj]
Lubię Lyon jeszcze i Jagiellonię. Ale kibicować to kibicuję tylko naszym Kogutom :D
Lubię Lyon jeszcze i Jagiellonię. Ale kibicować to kibicuję tylko naszym Kogutom :D
17 marca 2013, 22:18 [cytuj]
Liverpool,Tottenham,Inter :)
Liverpool,Tottenham,Inter :)
3 września 2013, 00:52 [cytuj]
Polska: Widzew Łódź, Stal Mielec
Anglia: prócz Tottenhamu, Sunderland i...West Ham ! Trzymam też w dużej mierze kciuki za Manchester United dlatego, że przede wszystkim ta drużyna zagraża Chelsea i Arsenalowi w zdobywaniu kolejnych trofeów. ;)
Niemcy: Bayern Munchen
Hiszpania: Real Madrid.
Sporadycznie śledzę dokonania szwedzkiego IFK Goteborg i ukraińskiego Schachtara bo jako jedyne z sąsiednich krajów nie licząc silniejszych lig jak Bundesliga zdobyły trofeum między narodowe. ;)
Z innych dyscyplin jeszcze siatkówka: męska Skra Bełchatów, żeńska Muszynianka. ;)
Z footballu to generalnie na Widzew i Tottenham liczę w pierwszej kolejności. :)
Polska: Widzew Łódź, Stal Mielec Anglia: prócz Tottenhamu, Sunderland i...West Ham ! Trzymam też w dużej mierze kciuki za Manchester United dlatego, że przede wszystkim ta drużyna zagraża Chelsea i Arsenalowi w zdobywaniu kolejnych trofeów. ;) Niemcy: Bayern Munchen Hiszpania: Real Madrid. Sporadycznie śledzę dokonania szwedzkiego IFK Goteborg i ukraińskiego Schachtara bo jako jedyne z sąsiednich krajów nie licząc silniejszych lig jak Bundesliga zdobyły trofeum między narodowe. ;) Z innych dyscyplin jeszcze siatkówka: męska Skra Bełchatów, żeńska Muszynianka. ;) Z footballu to generalnie na Widzew i Tottenham liczę w pierwszej kolejności. :)
3 września 2013, 13:42 [cytuj]
Oprócz Tottenhamu sympatyzuje jeszcze z Valencia, w sumie to od niej zaczalem interesować sie zagraniczna pilka. Villa, Mata, Silva, Vicente, Baraja, Joaquin, az sie kurde ciezko patrzy co sie teraz dzieje z tym klubem i jak zle zarzadzanie moze doprowadzic do sportowego upadku. Ale licze, ze sie jeszcze podniosa :)
Oprócz Tottenhamu sympatyzuje jeszcze z Valencia, w sumie to od niej zaczalem interesować sie zagraniczna pilka. Villa, Mata, Silva, Vicente, Baraja, Joaquin, az sie kurde ciezko patrzy co sie teraz dzieje z tym klubem i jak zle zarzadzanie moze doprowadzic do sportowego upadku. Ale licze, ze sie jeszcze podniosa :)
3 września 2013, 14:16 [cytuj]
raku powiedział/a:
Nóż się w kieszeni otwiera, jak widzę te wszystkie połączenia "miłości" kibicowskich


:brawo:
:brawo:
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
3 września 2013, 14:19 [cytuj]
raku powiedział/a:
Nóż się w kieszeni otwiera, jak widzę te wszystkie połączenia "miłości" kibicowskich


dobrze ze nie piszą Tottenham i Arsenal:rotfl:
dobrze ze nie piszą Tottenham i Arsenal:rotfl:
3 września 2013, 15:37 [cytuj]
peter_dm powiedział/a:
Stal Mielec


Jesteś z Mielca? ;d
Jesteś z Mielca? ;d
3 września 2013, 16:14 [cytuj]
Sentyment mam do Leicester City, Celtic Glasgow , Herenveen ale tak najbardziej to wiadomo :** SPURS?!!
Sentyment mam do Leicester City, Celtic Glasgow , Herenveen ale tak najbardziej to wiadomo :** SPURS?!!
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
3 września 2013, 16:15 [cytuj]
No i drużyna w której gram : THFC ORŁY SKARŻYSKO. :ok:
No i drużyna w której gram : THFC ORŁY SKARŻYSKO. :ok:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
3 września 2013, 17:34 [cytuj]
CO!??! Tylko TOTTENHAM, reszta się nie liczy. COYS!
CO!??! Tylko TOTTENHAM, reszta się nie liczy. COYS!
3 września 2013, 19:08 [cytuj]
Robert powiedział/a:
dobrze ze nie piszą Tottenham i Arsenal:rotfl:

Arsenal może nie , ale West ham to sie pojawiało kilka razy:plask:
Arsenal może nie , ale West ham to sie pojawiało kilka razy:plask:
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 43 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się