Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Chelsea - Tottenham (FA Cup)
22 kwietnia 2017, 20:14 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Zamietli nas doświadczeniem i cwaniactwem. Kto będzie pamiętał, że Tott grał lepiej? Tylko my


chyba nie bardzo rozumiesz znaczenia "zmiętli", wymęczyli zwycięstwo, bo nawet grając słabo potrafili strzelić 4 bramki.
chyba nie bardzo rozumiesz znaczenia "zmiętli", wymęczyli zwycięstwo, bo nawet grając słabo potrafili strzelić 4 bramki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 20:18 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Plus - brakuje nam jednego doświadczonego piłkarza o statusie gwiazdy. Kogoś takiego, jak Bale. Wtedy moglibyśmy się bić o wszystko

jak taki bedzie to będzie tylko przez rok ;)
jak taki bedzie to będzie tylko przez rok ;)
22 kwietnia 2017, 20:21 [cytuj]
mam dosyc pilki i kurwa wszystkiego. najbardziej bola wlasnie takie przegrane ;(
mam dosyc pilki i kurwa wszystkiego. najbardziej bola wlasnie takie przegrane ;(
22 kwietnia 2017, 20:32 [cytuj]
varba powiedział/a:
chyba nie bardzo rozumiesz znaczenia "zmiętli", wymęczyli zwycięstwo, bo nawet grając słabo potrafili strzelić 4 bramki


No tak, wymęczyli, ale gdyby nie ich doświadczenie i cwaniactwo, to my byśmy wygrali

No tak, wymęczyli, ale gdyby nie ich doświadczenie i cwaniactwo, to my byśmy wygrali
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
22 kwietnia 2017, 20:38 [cytuj]
Im więcej patrzę na powtórki, tym bardziej jestem przekonany że Dier spokojnie mógł zablokować ten strzał. Celowo unikał piłki bo myślał, że strzał nie idzie w światło bramki :zmeczony: znów zabrakło doświadczenia
Im więcej patrzę na powtórki, tym bardziej jestem przekonany że Dier spokojnie mógł zablokować ten strzał. Celowo unikał piłki bo myślał, że strzał nie idzie w światło bramki :zmeczony: znów zabrakło doświadczenia
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
22 kwietnia 2017, 22:31 [cytuj]
Nie ma co wpadać w rozpacz. Przegrana w FA cup to żaden dramat.
Niestety, w czasie meczu byłem na uczelni, ale po przejrzeniu statystyk i powtórek to wyglądało to nieźle, a że trzy po stałych fragmentach, to trudno. Zdarza się. Lepiej, że w FA cup niż taka przegrana w BPL.
Jedna przegrana to nie powód do rozpaczy.
Nie ma co wpadać w rozpacz. Przegrana w FA cup to żaden dramat. Niestety, w czasie meczu byłem na uczelni, ale po przejrzeniu statystyk i powtórek to wyglądało to nieźle, a że trzy po stałych fragmentach, to trudno. Zdarza się. Lepiej, że w FA cup niż taka przegrana w BPL. Jedna przegrana to nie powód do rozpaczy
23 kwietnia 2017, 01:26 [cytuj]
varba powiedział/a:
Nie wiem czemu chcesz storzyć sobie image beznadziejnego kibica :glupek:


Tak, lepiej dalej być naiwniakiem i wierzyć w niemożliwe
Tak, lepiej dalej być naiwniakiem i wierzyć w niemożliwe
23 kwietnia 2017, 03:57 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Plus - brakuje nam jednego doświadczonego piłkarza o statusie gwiazdy. Kogoś takiego, jak Bale. Wtedy moglibyśmy się bić o wszystko

Zabraklo Rose'a. Reszta by grala jak z nut. Coys!
Zabraklo Rose'a. Reszta by grala jak z nut. Coys!
www.facebook.com/OgienOdSkaja
23 kwietnia 2017, 15:26 [cytuj]
Nie rozumiem po co wczoraj Poch tak kombinował z wyjściową jedenastką. Od ośmiu meczów jesteśmy nie do zatrzymania więc powinien się trzymać tego co daje zajebiste efekty. Son wczoraj w ofensywie nie dawał praktycznie nic, a do tego był najbardziej niepwenym elementem naszej defensywy i nie można mieć do niego pretensji bo to nie jego pozycja. Gdyby grał na skrzydle tak jak zwykle to pewnie Moses by tak sie nie zapuszczał do ofensywy bo musiałby mieć Sona na oku, zwłaszcza, ze Koreańczyk grający na swojej optymalnej pozycji ostatnio jest genialny. Son dał Mosesowi pretekst, a ten to sprytnie wykorzystał. Błąd, którego by nie popełnił Davies grający na lewej obronie na codzień.

Myślę, że ta decyzja o wystawieniu Sona na lewym wachadle zamiast Daviesa kosztowała nas mecz i gdybyśmy zagrali 4-2-3-1 z Dembele i Dierem w środku a Wanyama na ławce albo 3-4-2-1 i wpuścili Sona z ławki w drugiej połowie to byśmy wygrali ten mecz bo Chelsea wczoraj była do ogrania. Bardzo szkoda, mam nadzieję, ze ta porażka nas nie podłamie i dalej będziemy wywierać presję na Chelsea swoimi zwycięstwami.
Nie rozumiem po co wczoraj Poch tak kombinował z wyjściową jedenastką. Od ośmiu meczów jesteśmy nie do zatrzymania więc powinien się trzymać tego co daje zajebiste efekty. Son wczoraj w ofensywie nie dawał praktycznie nic, a do tego był najbardziej niepwenym elementem naszej defensywy i nie można mieć do niego pretensji bo to nie jego pozycja. Gdyby grał na skrzydle tak jak zwykle to pewnie Moses by tak sie nie zapuszczał do ofensywy bo musiałby mieć Sona na oku, zwłaszcza, ze Koreańczyk grający na swojej optymalnej pozycji ostatnio jest genialny. Son dał Mosesowi pretekst, a ten to sprytnie wykorzystał. Błąd, którego by nie popełnił Davies grający na lewej obronie na codzień. Myślę, że ta decyzja o wystawieniu Sona na lewym wachadle zamiast Daviesa kosztowała nas mecz i gdybyśmy zagrali 4-2-3-1 z Dembele i Dierem w środku a Wanyama na ławce albo 3-4-2-1 i wpuścili Sona z ławki w drugiej połowie to byśmy wygrali ten mecz bo Chelsea wczoraj była do ogrania. Bardzo szkoda, mam nadzieję, ze ta porażka nas nie podłamie i dalej będziemy wywierać presję na Chelsea swoimi zwycięstwami
23 kwietnia 2017, 15:29 [cytuj]
N'Koudou powinien być w kolejce do gry przed Sissoko. Ostatnio kilka razy wchodził z ławki i zawsze stwarzał problemy obrońcom, a Sissoko zazwyczja jest bezproduktywny.
N'Koudou powinien być w kolejce do gry przed Sissoko. Ostatnio kilka razy wchodził z ławki i zawsze stwarzał problemy obrońcom, a Sissoko zazwyczja jest bezproduktywny
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 82 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się